REKLAMA

Konkurs: Wygraj bilet na mecz z Sandecją!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mamy dla Was 4 bilety sobotni mecz Legii z Sandecją! Wejściówki na trybunę Deyny ufundował główny sponsor Legii firma Fortuna zakłady bukmacherskie. Co trzeba zrobić by wygrać? Odpowiedzieć prawidłowo na poniższe 2 pytania. Wygrywają najszybsi!

UWAGA! Przy wstawianiu odpowiedzi należy wypełnić pole e-mail - tylko w ten sposób skontaktujemy się ze zwycięzcami. Komentarze publikowane są z niewielkim opóźnieniem, natomiast o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment wciśnięcia przycisku DODAJ.

Pytanie 1. Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa?

Pytanie 2. Ile goli w Ekstraklasie do dnia dzisiejszego zdobyła Sandecja?

O wygranej decydują kolejno:
- liczba prawidłowych odpowiedzi
- dokładny czas wysłania odpowiedzi (kto pierwszy, ten lepszy)

Nagrody:
1. miejsce - 1 bilet
2. miejsce - 1 bilet
3. miejsce - 1 bilet
4. miejsce - 1 bilet

Wyniki konkursu opublikujemy w tym newsie zaraz po wyłonieniu zwycięzców.

Powodzenia!

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

Aktualizacja 18:38

KONKURS ZAKOŃCZONY

Prawidłowe odpowiedzi:
1. Sandecja 0-4 Legia
2. 0 bramek

Osoby nagrodzone to Frea(L), Kapitan_PLaneta, mdem i Arek111.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
magiera WON! - 28.07.2017 / 22:29, *..sieradz.vectranet.pl

Mam srajtaśmę w domu. Dziękuję, na cyrki nie chodzę!

odpowiedz
Lutek - 28.07.2017 / 19:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

Właśnie wygrałem bilecik zrobiłem z niego rulonik zarepetowałem holenderką i puściłem powtórkę z astany.......byliśmy znacznie lepsi!!!! Pozdrawiam!!!!!!hahaha

odpowiedz
Magda - 28.07.2017 / 19:43, *..dynamic.chello.pl

Ach, zabrakło 15 sekund do 4 miejsca ;-(
Mam nadzieję, że jutro Legia wygra, a w środę będzie jak w pamiętnym meczu z Panathinaikosem ;-)

odpowiedz
Edward - 28.07.2017 / 19:15, *..play-internet.pl

1. 0:4 dla naszej Legii
2. 0

odpowiedz
gazza - 28.07.2017 / 19:06, *..adsl.inetia.pl

Powtarzam po raz kolejny - Po takim wstydzie u Kazachów, mecz z Sandecją powinien być za darmo dla wszystkich , a jak nie to napewno dla tych co tam byli i wspaniale dopingowali Legie !!!

odpowiedz
MietekS(L)G - 28.07.2017 / 18:38, *..v13.interkam.pl

1. 4-0 dla Legii
2. 0

odpowiedz
Lukacel - 28.07.2017 / 18:36, *..play-internet.pl

1) 4-0 dla Legii
2) 0

odpowiedz
"Polonista", nie mylić z K6. - 28.07.2017 / 18:34, *..dynamic.chello.pl

albo "0:4", albo "4:0 dla Legii". "0:4 dla Legii" to niepoprawne sformułowanie Mr. Mati :)

odpowiedz
norbi(L) - 28.07.2017 / 18:30, *..opera-mini.net

0-4 legia ,,,0 goli zdobyli

odpowiedz
Arek111 - 28.07.2017 / 18:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

:(:(:(

odpowiedz
Mati - 28.07.2017 / 18:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1. 0:4 dla Legii
2. 0

odpowiedz
Magda - 28.07.2017 / 18:19, *..dynamic.chello.pl

1) 4:0 dla Legii
2) 0

odpowiedz
Arek111 - 28.07.2017 / 18:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

0-4,0

Redakcja (LL!): Gratulujemy wygranej! Info o bilecie wysłaliśmy na maila!

odpowiedz
mdem - 28.07.2017 / 18:18, *..dynamic.chello.pl

1) 4:0 dla Legii
2) 0

Redakcja (LL!): Gratulujemy wygranej! Info o bilecie wysłaliśmy na maila!

odpowiedz
ja - 28.07.2017 / 18:18, *..dynamic.chello.pl

Myślę, że na nabliższym meczu może być rekord frekwencji in minus.

odpowiedz
Piotr - 28.07.2017 / 18:16, *..144.ipv4.supernova.orange.pl

1. 0-4
2. 0

Redakcja (LL!): Nie podałeś adresu kontaktowego - nie wygrywasz nagrody.

odpowiedz
Kapitan_PLaneta - 28.07.2017 / 18:16, *..orange.pl

1 - 0-4
2 - 0 bramek

Redakcja (LL!): Gratulujemy wygranej! Info o bilecie wysłaliśmy na maila!

odpowiedz
Frea(L) - 28.07.2017 / 18:15, *..play-internet.pl

1. 4:0 dla Legii
2. 0

Redakcja (LL!): Gratulujemy wygranej! Info o bilecie wysłaliśmy na maila!

odpowiedz