Daniel Myśliwiec asystentem w Górniku Łęczna

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Daniel Myśliwiec, który ostatnich kilka lat spędził jako trener różnych drużyn Legii, został jednym z asystentów trenera Tomasza Kafarskiego w I-ligowym Górniku Łęczna, gdzie odpowiadać będzie za analizę gry. Myśliwiec prowadził drużyny Akademii Piłkarskiej Legii, a przed rokiem został jednym z analityków pierwszego zespołu Legii.

"To on obserwował grę Mostaru, był też na sparingach Lecha. Jego zdaniem jest dzisiaj oglądanie na żywo tego, co robią nasi przeciwnicy" - mówił w lipcu zeszłego roku Bogusław Leśnodorski.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.