REKLAMA

Bukmacherzy: Pierwsze trzy punkty w sezonie dla Legii?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bukmacherzy Fortuny, mimo ostatniej nie najlepszej passy "Wojskowych", upatrują ich w roli faworyta sobotniego meczu. Dają im 65% szans na zwycięstwo, 22% na remis i 13% na wygraną Sandecji. We wszystkich zakładach typu 1x2 dominuje typ na gospodarzy - aż 95% z nich to wskazanie na zwycięstwo zespołu mistrza Polski. Na niespodziankę, czyli wygraną beniaminka, liczy 4% klientów.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!


Statystyki dotyczące zakładu "poniżej/powyżej 2.5 bramki" wskazują na optymizm klientów jeśli chodzi o to, ile bramek padnie sobotniego wieczoru na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. 62% z nich widzi szanse na co najmniej 3 gole w spotkaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
matus007 - 29.07.2017 / 14:11, *..play-internet.pl

a po co wam transfery jak przejdą Astanę to może coś jeszcze wypali teraz to nie ma sensu trzeba wygrać w Wawie 2-0 i wtedy pogadamy.

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2017 / 13:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

doda też że w tamtym sezonie też słabo rozpoczęliśmy i to normalna sytuacja, nie ma się czego obawiać. Da odpocząć pewnie podstawowym piłkarzom przed arcytrudnym meczem z Astaną, a w dodatku obecnie w Polsce również upały. Nie wiadomo jak te upały wpłyną na formę piłkarzy, bo była długa zima i wiosna i dopiero teraz lato uderzyło.

odpowiedz
Sir Alex - 29.07.2017 / 13:26, *..centertel.pl

Remis

odpowiedz
magieta znow da Du......py - 29.07.2017 / 12:01, *..dynamic.chello.pl

o wynik jestem spokojny gorale wygraja spokojnie a OFIARAROWATY magiera powie ten mecz nasz duzo nauczyl nie mozemy popelniac takich bledow Amator Jacus nie trener....

odpowiedz
ja - 29.07.2017 / 12:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

żeby kur...a nie było zdziwienia do ku..y nędzy

odpowiedz
SzopeN - 29.07.2017 / 11:53, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

Szkoda, że transfer Gunnarssona znów nie wypalił.

odpowiedz
WYGRAMY WYGRAMY WYGRAAAAMYYYY!!! - 29.07.2017 / 11:26, *..centertel.pl

Sękacze POKOOONAAAAMYYYY!!!!!!!


-_-

odpowiedz
Zyga@wp.pl - 29.07.2017 / 11:16, *..86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to mozna obstawic niskopiennych. Nasze panienki zwlaszcza w obronie gwarantuja zarobek. Czekam na prawdziwego coucha inaczej nie da sie na to patrzec. JM mialbyc wariantem po taniosci jak BH wyssal troche kasy ale czas minal i trzeba stratega zamordyste. Dan Petrescu moze?

odpowiedz
do L - 29.07.2017 / 11:09, *..centertel.pl

Może oprócz Realu Madryt czy Sportingu Lisbona.
I jeszcze kilku klubów z Polski.

-_-

odpowiedz
SEBO(L) - 29.07.2017 / 11:02, *..play-internet.pl

Czy dziś na legijnej mapie wtop dodamy kolejną drużynę do dziesiątek, którym oddawaliśmy punkty w prezencie, poprzez lekceważenie i nieodpowiednie podejście do "już wygranych" meczów ? To już taka nasza stara tradycja,coś ekstra... Ekstradycja ... ;)

odpowiedz
L - 29.07.2017 / 10:14, *..internetia.net.pl

LEGII POTRZEBNE SĄ WZMOCNIENIA JUŻ NA TERAZ NA POZIOMIE ODIDJI OFOE - ALE JUŻ O TRANSFERACH CISZA CAŁKIEM . A LEGIA SŁABA KADROWO JEST ZE AZ STRACH

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2017 / 09:46, *..centertel.pl

Skoro wysokie kursy to pewnie remis albo porazka...

odpowiedz
Rodiusek - 29.07.2017 / 09:39, *..60

Znowu męczarnia,oby było chociaż 1:0.

odpowiedz