Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Zrobiliśmy to, co do nas należało

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): To bardzo ważne zwycięstwo. Zrobiliśmy to, co do nas należało i to co sobie zakładaliśmy. Było dużo gry w ataku pozycyjnym, staraliśmy się budować dużo akcji oskrzydlających i środkiem boiska. Sandecja cofnęła się na własną połowę, a po czerwonej kartce zagęściła jeszcze grę defensywną.
Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie tak wyglądał. Bardzo ważne było więc, żebyśmy strzelili gola i otworzyli wynik. To się udało w 70. minucie, a później drużyna starała się jeszcze podwyższyć wynik. To cenne zwycięstwo, wykonane jak należy, ale po trudnym meczu, jakiego się spodziewaliśmy.

Chciałbym dodać jeszcze, że nie obrażam się za merytoryczną krytykę, ale ostatnio wiele zostało napisane nieprawdy, jakoby Artur Jędrzejczyk opuszczał treningi. Jeśli macie pytania - pytajcie. "Jędza" w ostatnim półroczu opuścił jeden trening, bo dostał ode mnie wolne. Takie pisanie nieprawdy bije w zawodnika, trenera i drużynę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.