Sparing: Hetman 6-0 Legia CLJ

Raffi, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Legioniści w swoim przedostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi wysoko ulegli IV-ligowemu Hetmanowi Zamość. Planujący walczyć w tym sezonie o awans podopieczni Marka Motyki postawili wysokie warunki legionistom. Wprawdzie na początku meczu doskonałe okazje mieli Wach (dwukrotnie) i Rymek, ale od 20. minuty zdecydowanie dominowali silniejsi i szybciej grający gospodarze, którzy uzyskali 6 trafień. Za tydzień w sobotę o 13 w Ostrowcu Legia zmierzy się z III-ligowym KSZO.

Dla zespołu Legii CLJ, opartego obecnie głównie na zawodnikach z roczników 2000 i 2001, jest to teoretycznie jeszcze trudniejszy przeciwnik niż Hetman - gracze z Ostrowca wiosną byli bardzo bliscy awansu do II ligi (jeszcze na 10 kolejek przed końcem prowadzili w tabeli). Doświadczenie w grze z mocnymi przeciwnikami bardzo szybko jednak procentuje i niewykluczone, że nasi zawodnicy pokażą się ze znacznie lepszej strony niż w Zamościu, gdzie po utraconej bramce morale upadło stanowczo zbyt szybko.

Hetman Zamość 6-0 (3-0) Legia Warszawa 00 CLJ

1-0 24 min. Damian Kupisz
2-0 32 min. Jakub Bednara
3-0 40 min. Michał Paluch
4-0 60 min. Michał Paluch
5-0 65 min. Michał Paluch
6-0 78 min. Damian Kupisz

Legia: Miszta [01](60' Łakota [01]) - Król, Gładysz, Czach, Jóźwiak (46' Matuszewski [01]) - Mydlarz (46' Kumoch), Rymek [99](46' Kukułowicz), Grudziński (46' Neuman) - Szwed (46’ Rosołek [01]), Olejarka [99] (46’ Sitek), Wach (46' Wełniak).
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Robert Picuła, trener bramkarzy: Arkadiusz Białostocki

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.