Młoda Legia - magazyn dla kibiców
REKLAMA
REKLAMA

Kolejny numer magazynu Młoda Legia już w sprzedaży

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

27 lipca ukazał się kolejny numer dwumiesięcznika "Młoda Legia". W magazynie skierowanym do młodych kibiców możecie przeczytać między innymi wywiad z trenerem mistrzów Polski Jackiem Magierą, poznać tajemnice kolejnych piłkarzy Legii - Macieja Dąbrowskiego, Kaspra Hamalainena, Dominika Nagy oraz Sebastiana Szymańskiego.Autorzy prezentują również historię najładniejszego stadionu przy Łazienkowskiej 3, a w dziale Legendy Legii znajdziecie biogram Kazimierza Górskiego.

Ponadto
Guilerhme po raz kolejny, na życzenie fanów, zdradza tajniki piłkarskiej kuchni i w przystępny sposób pokazuje niektóre z boiskowych trików, a w dziale historycznym młodzi czytelnicy dowiedzą się o historycznym meczu z Górnikiem Zabrze, który w sezonie 1993/94 dał Mistrzostwo Polski.

Do zakupu zachęca atrakcyjny prezent dołączony do pisma - zestaw mistrzowskich przypinek!

Magazyn Młoda Legia jest do kupienia w kioskach, empikach, sklepach SMYK na terenie województwa mazowieckiego, w pozostałych empikach na terenie całego kraju oraz w Fan Store Legia Warszawa w cenie tylko 9,99 zł. Magazyn jest także dostępny w sklepie internetowym: www.hitsalonik.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.