REKLAMA

Gadżety Dobrych Ludzi do nabycia w Źródełku

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W dniu meczu z Piastem w godzinach 18-20 w Źródełku, Dobrzy (L)udzie prowadzić będą sprzedaż legijnych gadżetów, z których cały zysk zostanie przeznaczony na dalsze odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. Do kupienia będą legijne vlepki, kubki (25 zł) oraz poduszki (40) z różnymi bajkowymi motywami - postaciami, które zostały namalowane na ścianach CZD. Przypominamy także o możliwości wsparcia akcji zakupu nowej karetki dla CZD.

Akcję może wesprzeć każdy - wystarczy zrobić przelew na poniższy numer konta:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445

z dopiskiem Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
fan - 11.08.2017 / 10:50, *..internetdsl.tpnet.pl

kiedy info o szalikach DOBRZY LUDZIE , wpłata, odbiór itp?

odpowiedz
Artur - 10.08.2017 / 21:18, *..static.isp.enf.pl

A cZy mozna pomyslec o legionistach spoza Warszawy? Moze jakies wysylkowe gadzety? Ja bym zakupil. Podziwiam Dobrych Ludzi!

odpowiedz
oLaf - 10.08.2017 / 18:13, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

brawo, super zdjęcia - ktoś pomyślał (dzisiaj to rzadkość, stąd szacunek podwójny : )

odpowiedz
wójt - 10.08.2017 / 16:49, *..dynamic.chello.pl

Super akcja, tylko mam nadzieję że właściciele praw do animacji się nie doczepia, ich raczej nie będzie interesowało na co idzie kasa...

odpowiedz
Mietus - 10.08.2017 / 14:47, *..centertel.pl

Ceny leko wysokie ale gadżety fajne choć mogło byc lepiej ja niestety nie skorzystam . Dziekuje !!! Pozdro Legia !!!

odpowiedz
@ AREK - 10.08.2017 / 14:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ok. 63813zł
Koszt Karetki ok 350 tysięcy

odpowiedz
do magda - 10.08.2017 / 14:17, *..centertel.pl

sprzedaż jest na miejscu w źródełku, póki co nie ma info o sprzedaży wysyłkowej

odpowiedz
Arek - 01.08.2017 / 14:30, *..free.aero2.net.pl

A czy mógłby ktoś napisać, ile już jest zebrane i ile jeszcze brakuje?

odpowiedz
magda - 01.08.2017 / 12:47, *..static.chello.pl

Czy mam doliczyć jakiś pieniążek za przesyłkę ?

odpowiedz
zapalony kibic - 01.08.2017 / 10:49, *..132

super akcja.popieram w 100%.kubeczki w środę zakupię

odpowiedz