fot. Woytek / Legionisci.com

Stoiłow: To dla nas wielki sukces

Filip Kaczmarczyk, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Stanimir Stoiłow (trener FK Astana): W dzisiejszym spotkaniu Legia zagrała zdecydowanie lepiej od nas. Nasi przeciwnicy stworzyli sobie więcej szans, natomiast my tylko jedną klarowną. Cieszymy się z tego sukcesu, ponieważ po raz trzeci awansowaliśmy do tej fazy rozgrywek i zapewniliśmy sobie udział w Lidze Europy, ale naszym celem jest gra w Lidze Mistrzów. Chce pogratulować wszystkim Kazachom, kibicom, całemu sztabowi, bowiem to wielki sukces dla całego kraju.
Spodziewałem się ciężkiego spotkania. Takie spotkania wpływają na naszą grę, ponieważ dzięki nim podwyższamy swój poziom. To prawda, że naszym napastnikom było dzisiaj ciężko się przebić przez obronę Legii, jednak my również zrobiliśmy kawał dobrej roboty w defensywie i jesteśmy ze swojej postawy bardzo zadowoleni.

W pierwszym pojedynku to my zagraliśmy lepiej, ale w drugim to Legia była stroną dominująca. To dla nas wielki sukces, bowiem pokonaliśmy drużynę z wielką historią, świetnymi kibicami oraz dobrze zorganizowanym sztabem szkoleniowym. Chcę pogratulować Legii za walkę i mam nadzieję, że awansuje ona do fazy grupowej Ligi Europy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.