Honorowa zbiórka krwi na Legii!
REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy w sobotę 5 sierpnia na kolejną honorową zbiórkę krwi na stadionie Legii Warszawa. Akcja organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści i Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa będzie trwała od godziny 9:00 do 14:00. Na krwiodawców będą czekały dwa autokary – krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.
Aby skrócić czas oczekiwania na oddanie krwi, RCKiK zgodziło się oddelegować na naszą zbiórkę dodatkowego lekarza do badań potencjalnych dawców krwi.

Dzięki uprzejmości klubu, każdy krwiodawca który odda krew na naszej akcji otrzyma bilet na ligowy mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice (11 sierpnia godz. 20:30). Ponadto dla krwiodawców będą czekały pyszne pączki przygotowane przez Cukiernię Karpatka z Góry Kalwarii. A marka Dolina Czerska zapewni krwiodawcom 100% naturalne soki uzyskiwane są za pomocą tradycyjnej technologii tłoczenia na zimno. Dla uczestników zostanie przygotowany również poczęstunek w postaci przygotowanego na miejscu popcornu.

Zbiórka zabawek edukacyjnych!
Podczas sobotniej zbiórki krwi odbędzie się także zbiórka zabawek edukacyjnych dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jeśli posiadacie po swoich pociechach jakieś zabawki edukacyjne lub gry planszowe (oczywiście tylko w dobrym stanie), prosimy o ich przyniesienie. Gwarantujemy że trafią w dobre ręce. Prosimy o nie przynoszenie żadnych pluszaków, ponieważ zabawki takie nie mogą trafić do szpitala.

Przypominamy, że kibice Legii w ramach akcji "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom" od dłuższego czasu współpracują z CZD.

Wydarzenie na Facebooku

Partnerzy akcji

* * *

W tym samym dniu wspólnie z Węgrowskimi Legionistami organizujemy również honorową zbiórkę krwi w Węgrowie. Nasza akcja trwająca w godzinach 9:00 - 13:00, będzie jednym z punktów obchodów dni Węgrowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Węgrowa jak i okolic.

fot. Woytek / Legionisci.com

Przypominamy iż okres wakacyjny jest czasem niedoboru krwi w warszawskich szpitalach. Dlatego tak ważny jest każdy krwiodawca który zdecyduje w tym czasie się na oddanie krwi.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy i widzimy się 5 sierpnia na Legii.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
MKK - 02.08.2017 / 10:53, *..cws.sco.cisco.com

ja byłem wczoraj - za mało hematokrytu i hemoglobiny:-(

odpowiedz
nikas - 02.08.2017 / 09:27, *..141.ipv4.supernova.orange.pl

Czekałem na to info specialnie od czerwca nie oddaje krwi,

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.