fot. 2017-08-02 malowanie,CZD - fot. Dobrzy Ludzie
REKLAMA

Dobrzy Ludzie nie próżnują w wakacje

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Kibice Legii, którzy od dłuższego czasu czynnie wspierają warszawskiej Centrum Zdrowia Dziecka, nie próżnują nawet w wakacje. W ostatni weekend Dobrzy (L)udzie w ramach akcji "kibice Legii dzieciom" pomalowali aż 3 sale na oddziale neurologii.

Przypominamy, że cały czas trwa zbiórka pieniędzy na zakup karetki, która kosztuje 350 tysięcy złotych. Akcję może wesprzeć każdy - wystarczy zrobić przelew na poniższy numer konta:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445

z dopiskiem Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"



W środę przed meczem z Astaną w godzinach 18-20 w Źródle Legijne Bródno będzie prowadziło sprzedaż szalików, z których pieniądze przeznaczone zostaną na "Dobrych Ludzi" i PDW. Cena 35 zł.

fot. Legionisci.com

fot. Dobrzy Ludzie
fot. Dobrzy Ludzie
fot. Dobrzy Ludzie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

asss - 02.08.2017 09:06:07, *.adsl.inetia.pl

mega szacun !!!!

o(L)dboy - 02.08.2017 09:21:47, *.110

to jest prawdziwa eLka w sercu

MKK - 02.08.2017 09:23:20, *.cws.sco.cisco.com

Brawo DL!

M3 - 02.08.2017 09:38:07, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Akcja powinna być nagłośniona. Brawo ! Szaliki też są bardzo ładne.

acmp - 02.08.2017 09:39:50, *.play-internet.pl

Jesteście Wielcy!!! Tylko (L)egia

Finansowe Wiersze - 02.08.2017 09:40:33, *.187

Super! Tym dzieciom potrzebna jest pomoc i kolorowe sciany!

Igor - 02.08.2017 09:44:35, *.play-internet.pl

Piękna akcja. Brawo

Mas - 02.08.2017 09:53:03, *.static.ip.netia.com.pl

Uważam że gadzety takie jak koszulki i szaliki od NS czy DL powinny być dostępne w sklepie Żyleta. Chyba po to ten sklep powstał?

hubi37 - 02.08.2017 12:01:14, *.dynamic.gprs.plus.pl

Super. Powinni w tv. o tym mówić na wszystkich stacjach.

@hubi - 02.08.2017 14:22:08, *.dynamic.chello.pl

Nie. To się w mediach źle sprzedaję. Lepiej jak się krew leje i przecież my to bydło to jak to tak DL?. Ja się pytam gdzie jest nfz chyba kasa na paliwo idzie na helikoptery itp. Pozdro i szacun DL!!!

dago - 02.08.2017 16:24:20, *.static.chello.pl

"W środę przed meczem z Astaną w godzinach 18-20 w Źródle Legijne Bródno będzie prowadziło sprzedaż szalików, z których pieniądze przeznaczone zostaną na "Dobrych Ludzi" i PDW. Cena 35 zł." co to jest to PDW?