fot. 2017-08-02 malowanie,CZD - fot. Dobrzy Ludzie
REKLAMA

Dobrzy Ludzie nie próżnują w wakacje

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii, którzy od dłuższego czasu czynnie wspierają warszawskiej Centrum Zdrowia Dziecka, nie próżnują nawet w wakacje. W ostatni weekend Dobrzy (L)udzie w ramach akcji "kibice Legii dzieciom" pomalowali aż 3 sale na oddziale neurologii.

Przypominamy, że cały czas trwa zbiórka pieniędzy na zakup karetki, która kosztuje 350 tysięcy złotych. Akcję może wesprzeć każdy - wystarczy zrobić przelew na poniższy numer konta:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445

z dopiskiem Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"



W środę przed meczem z Astaną w godzinach 18-20 w Źródle Legijne Bródno będzie prowadziło sprzedaż szalików, z których pieniądze przeznaczone zostaną na "Dobrych Ludzi" i PDW. Cena 35 zł.

fot. Legionisci.com

fot. Dobrzy Ludzie
fot. Dobrzy Ludzie
fot. Dobrzy Ludzie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
dago - 02.08.2017 / 16:24, *..static.chello.pl

"W środę przed meczem z Astaną w godzinach 18-20 w Źródle Legijne Bródno będzie prowadziło sprzedaż szalików, z których pieniądze przeznaczone zostaną na "Dobrych Ludzi" i PDW. Cena 35 zł." co to jest to PDW?

odpowiedz
@hubi - 02.08.2017 / 14:22, *..dynamic.chello.pl

Nie. To się w mediach źle sprzedaję. Lepiej jak się krew leje i przecież my to bydło to jak to tak DL?. Ja się pytam gdzie jest nfz chyba kasa na paliwo idzie na helikoptery itp. Pozdro i szacun DL!!!

odpowiedz
hubi37 - 02.08.2017 / 12:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Super. Powinni w tv. o tym mówić na wszystkich stacjach.

odpowiedz
Mas - 02.08.2017 / 09:53, *..static.ip.netia.com.pl

Uważam że gadzety takie jak koszulki i szaliki od NS czy DL powinny być dostępne w sklepie Żyleta. Chyba po to ten sklep powstał?

odpowiedz
Igor - 02.08.2017 / 09:44, *..play-internet.pl

Piękna akcja. Brawo

odpowiedz
Finansowe Wiersze - 02.08.2017 / 09:40, *..187

Super! Tym dzieciom potrzebna jest pomoc i kolorowe sciany!

odpowiedz
acmp - 02.08.2017 / 09:39, *..play-internet.pl

Jesteście Wielcy!!! Tylko (L)egia

odpowiedz
M3 - 02.08.2017 / 09:38, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Akcja powinna być nagłośniona. Brawo ! Szaliki też są bardzo ładne.

odpowiedz
MKK - 02.08.2017 / 09:23, *..cws.sco.cisco.com

Brawo DL!

odpowiedz
o(L)dboy - 02.08.2017 / 09:21, *..110

to jest prawdziwa eLka w sercu

odpowiedz
asss - 02.08.2017 / 09:06, *..adsl.inetia.pl

mega szacun !!!!

odpowiedz