REKLAMA

3. runda eliminacyjna Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wygrała rewanżowe spotkanie z FK Astana 1-0, ale nie wystarczyło to do awansu do 4. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legioniści czekają teraz na przeciwnika w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Wiadomo, że Legia będzie rozstawiona. Wszystkich potencjalnych rywali poznamy w czwartek wieczorem. Losowanie odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 13:00.

3. runda el. LE:

AEL Limassol 1-2, 0-0 FK Austria Wiedeń
FC Sion 1-1, 0-3 Marijampolė
Dinamo Mińsk 1-1, 0-2 AÉK Larnaka
FK Škendija Tetovo 3-0, 1-2 Troki FK
Odds BK 0-0, 1-2 Dinamo Zagrzeb
Qəbələ FK 1-2, 0-1 Panathinaikos Ateny
Videoton FC Fehérvár 1-0, 1-2 FC Girondins de Bordeaux
Apóllon Limassol 2-0, 1-2 Aberdeen FC
AC Sparta Praga 0-1, 0-2 FK Crvena zvezda Belgrad
Zenit Sankt Petersburg 0-1, 2-0 Bnei Yehuda Tel Awiw
FK Ołeksandrija 1-0, 0-0 Astra Giurgiu
CS Fola Esch 1-2, 0-1 Östersunds FK
Fenerbahce SK 1-1, 2-1 SK Sturm Graz
Lyngby BK 1-3, 1-2 FK Krasnodar
CS Marítimo 2-0, 0-0 Botew Płowdiw
Skënderbeu Korcza 2-1 k. 4-2, 1-2 FK Mladá Boleslav
PAOK Saloniki 2-0, 1-1 Olimpik Donieck
Lech Poznań 2-2, 0-0 FC Utrecht
HNK Hajduk Split 2-0, 0-0 Brøndby IF
FC Midtjylland 2-1, 2-3 Arka Gdynia
SC Rheindorf Altach 3-1, 1-1 KAA Gent
KV Oostende 0-0, 2-4 Olympique Marsylia
NK Osijek 1-0, 1-0 PSV Eindhoven
Athletic Bilbao 3-0, 1-1 Dinamo Bukareszt
AC Milan 2-0, 1-0 Universitatea Craiova
MFK Ružomberok 0-1, 0-1 Everton FC
Paniónios Ateny 0-1, 0-1 Maccabi Tel Awiw
NK Domžale 2-0, 0-1 SC Freiburg
SC Braga 2-1 pd., 1-1 AIK Solna

Ponadto w 4. rundzie LE zagrają zespoły, które odpadły z eliminacji Ligi Mistrzów:
Viitorul Constanta
BATE Borysów
AEK Ateny
Club Brugge
Vardar Skopje
Dynamo Kijów
Viktoria Pilzno
FK Hafnarfjoerdur
Łudogorec Razgrad
Ajax Amsterdam
FC Salzburg
Partizan Belgrad
Rosenborg Trondheim
Sheriff Tiraspol

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
szemrany - 03.08.2017 / 23:56, *..dynamic.chello.pl

Niestety taka jest smutna prawda i aż ciężko mi to pisać,ale dzisiaj grający Lech rozjechałby wczorajszą Legię.Czuwaj!

odpowiedz
Legionista - 03.08.2017 / 23:39, *..226

@Andrzej Brawo dla Amiki!!! 2 Bramki ze spalonego, jedna nie uznana dla Utrechtu, a jeszcze była czerwona dla piłkarza Utrechtu chyba właściciel zapłacił Sędziemu :I Praktycznie jest powód do dumy... Magic zdjął napastniaka (który słabo się prezentował - miał dwie 100% okazje i nie wykorzystał..) Trzeba też dodać że hlousek został zmieniony przez Magica... Oraz dał szanse Szymańśkiemu, a bjelica nie daje szansy Polakom i nie ma wyników które by go usprawiedliwiały... Nasza Legia wygrała 2:0 z Sandecją, a grała z przewagą (Był krzyk że słabo...) To jak to mam nazwać?

odpowiedz
Andrzej - 03.08.2017 / 23:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Wolfik
Zobaczymy w lidze co zrobi Legia,

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2017 / 23:14, *..dynamic.mm.pl

@Andrzej: Wszystko pięknie, tylko co z tego? Skończyli równie marnie, co my. Mnie mało obchodzi co, kto robi, bo w piłce liczy się wynik.

odpowiedz
Andrzej - 03.08.2017 / 23:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Wolfik
To ile kupił Lech nie ma znaczenia, ale ważne że kupił bo ma ciekawą kadre, 3 napastników, 5 szybkich skrzydłowych, Majewskiego w środku który dobrze wykonuje stałe fragmenty i jeszcze kontuzjowany Jevtic a najważniejsze że wszyscy są przygotowani a u nas tylko wszyscy bronią że mamy czas na transfery do końca sierpnia, niestety już nic nie dadzą a obecni kupieni mają duże zaległości.

Poziom gry Lecha dziś a poziom Legii od początku sezonu to kilka klas różnicy . Widziałeś jakie zmiany robił trener Lecha, zdjął defensywnego i wprowadził napastnika, a co zrobił Magiera zdjął napastnika w 56 min i wprowadził pomocnika

odpowiedz
Legionista - 03.08.2017 / 22:55, *..226

@Wolfik Racja.

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2017 / 22:27, *..dynamic.mm.pl

Tak, jak przypuszczałem - obie polskie drużyny odpadły z LE. Większość podniecała się ile to zawodników nie nakupił Lech. I co? Ilość nie idzie w jakość, co widać i u nich i u nas.

A Arka? Zagrała typowo po polsku, czyli cofnęła się i zaczęła bronić remisu. Skończyło się, jak zawsze.

Nasza liga jest mega słaba - widać to na dłoni, bo odpadamy z zespołami naprawdę przeciętnymi.

odpowiedz
Legionista - 03.08.2017 / 22:16, *..226

@Do Legionista. Każdy ma prawo do swojego zdania i z tym się zgodzę, ale ja się włączyłem do dyskusji"PS: Zapraszam do dyskusji dlaczego Kopczynski gra tyle minut?" Każdy może mówić żeby Magic został zwolniony, ale ja mam swoją opinie na ten temat. Bardziej bym rozliczał tych polonistów niż Magica. Może trochę za bardzo nerwowo pisałem, ale to wiadomo dlaczego ponieważ nie awansowaliśmy dalej (szkoda słów..) Ja jednak stoję za wizją Jacka Magiery, a nie jakiegoś Ruska bo ja jestem pewny że z obecną kadrą to by nic nie osiągnął.

odpowiedz
Do Legionista - 03.08.2017 / 20:51, *..59

Przestań pajacować!kim ty jesteś !?każdy ma prawo,do swojego zdania przychamuj najadłeś sie czegoś?

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2017 / 19:43, *..dynamic.mm.pl

@Forever Legia: I właśnie dlatego uważam, że bez POWAZNEGO sponsora i właściciela, który będzie myślał i działał perspektywicznie a klub do przodu nie pójdzie. Ubiegłoroczny sukces jakim był awans do grupowej LM zamiast spowodować podniesienie poziomu sportowo-organizacyjnego klubu Legia spowodował podniesienie poziomu majątku właścicieli. Czyli typowy polski byznes - jak coś się udało to szef kupił sobie kolejne drogie auto i inne zabawki a o kurze, która to złote jajo zniosła - zapomniał. I zamiast mieć za rok 2x tyle - został z gołą dupą....

Za sam awans do play off (4 runda) eliminacji LM centrala płaci 2 mln ojro. Za grę w 4 rundzie eliminacji do LE niecałe...250 tys. Jest różnica???

No, ale jak się chce do formuły 1 dostać jadąc golfem 3-ką......

odpowiedz
Alex uk - 03.08.2017 / 18:56, *..146

Gowno a nie transfery, zima i latem same osłabienia a nikt dobry nie dołączył, necid, chuckchuj, kazaszfyly to były niewypały, sadiku może korki czyścić Nikolicovi a pasquato nawet trawy nie powąchał z astana wiec jak miał zastąpić voo i tu jest problem, opchnac voo za 3 koła papieru zeby stracić 30 koła za brak awansu do LM do z vadisem i niko byśmy spokojnie awansowali

odpowiedz
(L) - 03.08.2017 / 18:55, *..centertel.pl

Dla dobra naszej polskiej piłki niech nasze wszystkie drużyny awansują dalej.Tego życzę.

odpowiedz
Zyga - 03.08.2017 / 18:33, *..202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Choc LE byla celem Miodka mysle ze lepiej odpuscic te rozgrywki i skupic sie na potyczkach z Termalika. Poziom ekstraklasy duzo wyzszy i Kuchy na pewno zacznie strzelac.

odpowiedz
do Hector - 03.08.2017 / 16:35, *..69

akurat Pazdan wczoraj słabo.Zero pomocy z przodu. co on wyniku bronił?

na Plus KOPA i Szymański.

Kuchy i Hama OUT!

odpowiedz
Zajmon - 03.08.2017 / 16:29, *..154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chciałem Hafnarfjordur z Islandii w 3 rundzie LM i chce też w 4 rundzie LE . Daj Boże

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2017 / 16:26, *..play-internet.pl

@Wolfik.A wiesz czemu tak to wszystko dziala?.A no dlatego,ze klub-jakikolwiek,czy to lech,widzew,czy Legia jest miloscia kibicow,a nie prezesow,czy innych tam wlascicieli.Dzialacze klub traktuja BIZNESOWO,znaczy sie,ze nie o potege klubu sie rozchodzi,tylko zeby finanse na koniec roku podatkowego byly na plus.Nikomu nie zalezy na budowaniu solidnej druzyny,tylko w kielni ma sie zgadzac.Bo prezes to nie kibic,tylko prezes.

odpowiedz
r - 03.08.2017 / 15:23, *..adsl.inetia.pl

ludzie ogarnijcie się z taką grą to nawet ligi europy nie będzie bo po co tam się pchać ? Yong boys berno pierwszy mecz w Kijowie przegrało 3;1 a u siebie wygrali 2;0 da się da się kur... i to nie astana była przeciwnikiem tylko dynamo kijów ... Żeby zawodowi kopacze nie potrafili zrobić kilku akcji na jeden kontakt ? żeby nie potrafili grać piłką po ziemi ? Żeby w meczu , w którym trzeba strzelić gole my gramy defensywnie i wieczny beznadziejny co mecz kopczynski ?

odpowiedz
J23 - 03.08.2017 / 14:37, *..rev.snt.net.pl

G.owno mnie obchodzi Liga Europy i to z kim zagramy. Blazny!

odpowiedz
kibicpogoni - 03.08.2017 / 13:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

szkoda ze Legia odpadla z LM ale zycze gry w LE oprawa to bylo cos pozdrawiam

odpowiedz
do Wolfik - 03.08.2017 / 13:11, *..siedlce.domtel.com.pl

Dobrze powiedziane dlatego przestańmy zwalniać Magierę .

odpowiedz
Kojot - 03.08.2017 / 12:41, *..28-151.wind.it

Popieram 100% Wolfik

odpowiedz
Marcus - 03.08.2017 / 12:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciężko bedzie Legii z tymi piłkarzami zdobyc mistrza Polski w tej edycji.Nie m,ówie o grze w europejskich pucharach.Obym sie w 100% mylił.

odpowiedz
do Wolfik - 03.08.2017 / 11:26, *..static.ip.netia.com.pl

Świetnie to podsumowałeś..tak to wygląda. Dodam jeszcze, że my cieszymy się , że Szymański dobrze wygląda..a już niedługo też go sprzedadzą.

odpowiedz
Marcus - 03.08.2017 / 11:05, *..static.ip.netia.com.pl

do Radi

Widać, ze nie ogarniasz. Nie wypisuj głupot i nie pogrążaj się. Co mają bramki na wyjeździe jak jedna drużyna wygrywa mecz 2 golami a w drugim meczu druga wygrywa tylko 1 golem. Nawet jakby legia strzeliła na wyjeździe 5 bramek a astana 7 to wygrana u nas 1-0 nic nam nie daje. nie pamiętam kiedy było mi tak wstyd za legię, niech dalej mioduski ma węża w kieszeni, tylko potem niech przez swoje skąpstwo nie dziwi się, ze dostajemy od kazachów.

odpowiedz
BR(L) DNO - 03.08.2017 / 10:34, *..internetdsl.tpnet.pl

Kiedy ta informacja o dymisji???

odpowiedz
do md - 03.08.2017 / 10:20, *..chojnet.pl

Nie chciej aż tak tego Partizana bo skończy się jak z meczem Olympiakos Pireus - Partizan zamknięte sektory gości ot tak z dupy.

adi

odpowiedz
Hector - 03.08.2017 / 09:51, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przecież ta Legia nie ma obrony. Nasprowadzali Czerwińskich, Dąbrowskich...co to jest? Pazdan jako jedyny trzyma poziom...Jędza zdziadział Hlousek też, Malarz powoli wiek emeryta łapie a Kopczyński nie umie grać w ogóle. Od defensywy się buduje zespół, a nie od Sadiku ma bańke bo się konczy jak w Astanie.

odpowiedz
md - 03.08.2017 / 09:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Viktoria w IV rundzie LE !

odpowiedz
md - 03.08.2017 / 09:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Partizan B. w IV rundzie LE !

odpowiedz
md - 03.08.2017 / 09:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Club B. w IV rundzie LE !

odpowiedz
Mario - 03.08.2017 / 09:35, *..130

Ot i polityka polskich klubów. Mistrz kraju po każdej rundzie tylko się osłabia. Całe to gadanie o wielkim budżecie, to pic na wodę stworzony przez Leśnodorskiego. Nie są w stanie na dwa sezony utrzymać wyróżniającego się zawodnika. Takim graczom, jak Ofoe czy Nikolic trzeba konkretnie płacić, tak żeby nie chcieli uciekać z tej żałosnej ligi. Przecież w składzie z Ofoe, Nikolicem i Prijoviciem awans by był pewny. Ale jak prezes ma podejście, że z niewolnika nie ma pracownika i lepiej parę groszy zarobić niż stracić, to efekty są, to widać.

odpowiedz
md - 03.08.2017 / 09:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - AJAX w IV rundzie LE !

odpowiedz
Do Radi - 03.08.2017 / 08:29, *..static.ip.netia.com.pl

Nigdy nie ogarniałeś

odpowiedz
Marek84 - 03.08.2017 / 07:29, *..play-internet.pl

Do kibic arki. Życzę sukcesu w rewanżu z duńczykami. Oby jak najdalej

odpowiedz
kibic arki - 03.08.2017 / 07:22, *..dynamic.mm.pl

Witam. jako kibic Arki przez cały ostatni sezon powtażałem kumplą ze naprawde lubie patrzec na grającą Legie bo to był poziom troche ponad naszą ligę. ale jak rozbiliscie druzyne (odijda) to z łomotem powciliście do poziomu naszej ligi. do tego te zagrywki z sedziami z warszawy to nie wzdudza sympati. Do tego Pan Malarz ktory mowi ze Astana nie istniała :) (cot o za komentarz ) jesli mowisz przeciwnik to frajer to przegrywajac z nim pregrywasz z frajerem. mimo wszystko zycze odbudowania druzyny bo miło było patrzec na żyleę i Legię.pozdrawiam kibicow

odpowiedz
Marek84 - 03.08.2017 / 07:19, *..play-internet.pl

Bracia. Nie zawsze jest się na szczycie. Są wzloty i upadki. Bądzmy sercem wiarą dla naszego klubu. Wspierajmy ich czy się wygrywa czy też nie. Jak ktos chce samych wygranych to niech sobie włączy grę na kompie lub playstation. Szkoda, że już tak mało prawdziwych kibiców zostało.

odpowiedz
Aj - 03.08.2017 / 05:17, *..dynamic.dsl.as9105.com

Alescie rozpieszczeni przez ta lige mistrzow, ale z takim skladem bez napastnika to cud ze trafilismy w 2 rundzie kelnetow bo inaczej juz by nad nie bylo w europie w tym roku

odpowiedz
Mario85 - 03.08.2017 / 04:21, *..speed.planet.nl

Moulin Kopczynski dno rzuty rożne powinien sie uczyć od Szymańskiego przynajmniej wtedy liczylem na bramkę

odpowiedz
@Mokotow - 03.08.2017 / 03:52, *..grojec.vectranet.pl

Sięgnij po elementarz z przedszkola, nastepnie je...nij się nim w to co nosisz na karku Jak to w mysleniu nie pomoze to gnaj do Kazachstanu z Astana. Język Polski... niech sie te wakacje koncza bo KUR..czeta leniwiieja. w dupach sie poj...lo od braku mozliwosci bycia z Gimbazy...

odpowiedz
BIE(L)ANY - 03.08.2017 / 03:28, *..68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trafimy Austrię Wiedeń

odpowiedz
Do Legionista - 03.08.2017 / 03:27, *..68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Akurat Mąka trochę rozruszał przód przez prostopadłe podania.

odpowiedz
szemrany - 03.08.2017 / 02:40, *..centertel.pl

Tak Radi,ale ten przepis działa tylko w Europie,a nie na azjatyckich stepach.Szanowna redakcjo nie wpuszczajcie już go tu więcej.Czuwaj!

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2017 / 01:31, *..dynamic.mm.pl

Koledzy. Spójrzcie na nasze kluby szerzej. Schemat, który działa w Legii (wyprzedaż zawodników, którzy się w naszej nędznej lidze w jakiś sposób wyróżniali) powtarza się wszędzie: Lech wymienił pół drużyny, osłabia się Lechia, nawet Jaga pozbyła się swojego "mózgu". Dopóki w nasze kluby nie zainwestuje ktoś poważny, będziemy co roku skazani na takie zonki. Mioduski, Leśniodorski, Rutkowski - oni są nastawieni na szybki zysk, sprawa rozwoju klubów jest drugorzędna. A transfery są na zasadzie bazaru -tanio kupić, jak wyjdzie- drogo sprzedać.

I jeszcze jedno: nawet u Kazachów trener prowadzi drużynę 3-ci rok. A co u nas???

odpowiedz
Hugo - 03.08.2017 / 01:25, *..red.212.procono.es

No dalej panowie, nie siadać na dupach tylko do roboty bo plan jest taki: golimy wszystkich w lidze Europy zdobywamy puchar i za rok wchodzimy do ligi mistrzów bez eliminacji, logiczne?
Manchester tak zrobił to i wy dacie radę, mam rację?
No to jazda z tym towarzychem.

odpowiedz
Zimny - 03.08.2017 / 01:13, *..dynamic.mm.pl

do Radi: A od kiedy bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie? Liczy i liczyła się od zawsze ich liczba. W pierwszej kolejności ogólna liczba bramek, potem te strzelone na wyjeździe. 1-0 i 1-2 daje ci awans, bo przy takiej samej ogólnej liczbie bramek (2-2), strzeliłeś 1 na wyjeździe a rywal 0.

odpowiedz
Legionista - 03.08.2017 / 01:04, *..226

@Time Bandit A kto ma zagrać za Kope? Mąka który wyszedł i nic nie pokazał.... Jodła który jest kontuzjowany.... Nie mamy piłkarza który jest def.pomocnikiem, a takiego potrzebujemy!!! Jeszcze bym dodał rozgrywającego... Jest też pomysł żeby Nagy grał za Kope, ale kto za niego? Po prostu trzeba powiedzieć że mamy słabą kadre (na miare naszej Ligi... A nie na miare LM...) Można dyskutować o zmianie trenera (Jak nie którzy uważają...) , ale według mnie to nic nie da.... Jak by teraz trenował Czerczesov to pewnie też by go krytykowali... A pomyłka... Jak przegrywaliśmy 3:0 z termaliką do jakoś nikt trenera nie obraził..... @Dedi Ostatnio w Lidze grał Pasquato i nie pokazał się za bardzo... Ja mu daje czas bo może być Odjidją... "Brak Staśia Czerczesowa. " Raczej brak kadry na LM...

odpowiedz
eth - 03.08.2017 / 00:50, *..65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najłatwiej by było przejsć Suduvę albo inny Hafnarfjordur ale rywal marzeń to chyba AEK Ateny

odpowiedz
x - 03.08.2017 / 00:46, *..90

I znowu wpie...ol i zostanie tym leszczom bez drużyny kopanie się i przegrywanie mistrza :)

odpowiedz
Mokotow - 03.08.2017 / 00:41, *..bb.sky.com

Wydaje mi sie ze nic z tego w tym roku juz nie bedzie. A jak tak dalej pujdzie to i Mistrza nie obronimy, I bedzie pucharowa posucha na lata.

odpowiedz
Legionista - 03.08.2017 / 00:39, *..226

Arka awansuje, Amika też awansuje i później zostaną wyeliminowani... Legia mam nadzieje że awansuje (zależy od rywala... Bo jak trafimy kolejną Astane to będzie źle....) My kibice Legii powinniśmy domagać się transferów!!!! Prawdziwych, a nie byle co!!!!!

odpowiedz
Dedi - 03.08.2017 / 00:35, *..opera-mini.net

Pomimo rozstawienia też można trafić np na taki Freiburg, nie ma tu
za dużo rywali gorszych od Astany.

Jak Magiera nie poprawi gry to Będzie bolączka o tą Lige Europy.

Gdzie Pasquato panie Trenerze, nie można było dać mu dziś chociaż 10 minut? Gorzej niz Moulin by nie
zagrał.

Brak Staśia Czerczesowa. A mimi to powodzenia Panie Jacku w Eliminacjach​ Ligi Europy.!

odpowiedz
Time Bandit - 03.08.2017 / 00:33, *..99.kompex.pl

Straszna lipa ze nie przeszliśmy. Moglibyśmy byś postrzegani w € jako klub większy od np tworów jak Ludogorec itp. Jeżeli chcemy podnieść sie po takim policzku to tylko jeżeli awansujemy z grupy Ligi Europy zachowamy twarz.
PS: Zapraszam do dyskusji dlaczego Kopczynski gra tyle minut? Ja sie na piłce nie znam ale kurde naprawde to jest taki kozak zeby grać w pierwszym składzie? Tego nie rozumiem.

Dzieki za walkę. PW44

odpowiedz
Radi - 03.08.2017 / 00:23, *..dynamic.chello.pl

To bramki zdobyte na wyjeździe nie liczą się już podwójnie ?
Zmieniły się przepisy ? bo nie ogarniam.

odpowiedz