REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Znamy wszystkich potencjalnych rywali Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie rozgrywek legioniści będą rozstawieni, więc mogą trafić na przeciwnika z niższym współczynnikiem. Przed losowaniem drużyny zostaną jeszcze podzielone na 4 grupy. Losowanie odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 13:00. Mecze zostaną rozegrane 17 i 24 sierpnia.

Potencjalni rywale Legii:

drużyny rozstawione:
Zenit Sankt Petersburg (Rosja) 87.106
Dynamo Kijów (Ukraina) 67.526
Ajax Amsterdam (Holandia) 67.212
Athletic Bilbao (Hiszpania) 60.999
Fenerbahce SK (Turcja) 51.840
AC Milan (Włochy) 47.666
Viktoria Pilzno (Czechy) 40.635
FC Salzburg (Austria) 40.570
Club Brugge (Belgia) 39.480
SC Braga (Portugalia) 37.366
PAOK Saloniki (Grecja) 35.080
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 34.175
FK Krasnodar (Rosja) 32.106
BATE Borysów (Białoruś) 29.475
Everton FC (Anglia) 29.192
Legia Warszawa 28.450
Olympique Marsylia (Francja) 28.333
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 26.050
Maccabi Tel Awiw 23.375
Austria Wiedeń (Austria) 17.070
FC Midtjylland (Dania) 16.300
Partizan Belgrad (Serbia) 16.075

drużyny nierozstawione:
Panathinaikos Ateny (Grecja) 15.080
CS Maritimo (Portugalia) 14.866
Rosenborg Trondheim 12.665
Hajduk Split (Chorwacja) 11.550
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 11.150
Apollon Limassol (Cypr) 10.710
FK Ołeksandrija (Ukraina) 9.526
Videoton FC Fehérvár (Węgry) 8.650
FK Crvena zvezda Belgrad (Serbia) 7.325
Skenderbeu Korcza (Albania) 6.825
FC Utrecht (Holandia) 6.712
AEK Ateny (Grecja) 6.580
SC Rheindorf Altach (Austria) 6.570
AEK Larnaka (Cypr) 6.210
FK Hafnarfjoerdur (Islandia) 6.175
Viitorul Constanta (Rumunia) 5.870
NK Osijek (Chorwacja) 5.550
Vardar Skopje (Macedonia) 5.125
NK Domžale (Słowenia) 4.125
Östersunds FK (Szwecja) 3.945
FK Skendija Tetovo (Macedonia) 3.375
Suduva Marijampole (Litwa) 1.825

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
SŁAWEK(L) - 04.08.2017 / 14:38, *..play-internet.pl

Najsłabszy z możliwych Sherif Tiraspol, dobre losowanie

odpowiedz
1916WO(L)A - 04.08.2017 / 11:37, *..54

Będzie hajduk split

odpowiedz
Zajmon - 04.08.2017 / 10:27, *..154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chce Tiraspol a dostaniemy Larnake

odpowiedz
Borys - 04.08.2017 / 10:03, *..2.gitd.gov.pl

Group 4
Seeded
Partizan (SRB) 16.075*
Marseille (FRA) 28.333
PAOK (GRE) 35.080
Legia Warszawa (POL) 28.450*
Viktoria Plzeň (CZE) 40.635*
Zenit (RUS) 87.106

Unseeded
Videoton (HUN) 8.650
Sheriff Tiraspol (MDA) 11.150*
AEK Larnaca (CYP) 6.210
Utrecht (NED) 6.712
Domžale (SVN) 4.125
Östersund (SWE) 3.945

odpowiedz
Melu77 - 04.08.2017 / 09:52, *..static.espol.com.pl

Group 4
Seeded
Partizan (SRB) 16.075*
Marseille (FRA) 28.333
PAOK (GRE) 35.080
Legia Warszawa (POL) 28.450*
Viktoria Plzeň (CZE) 40.635*
Zenit (RUS) 87.106

Unseeded
Videoton (HUN) 8.650
Sheriff Tiraspol (MDA) 11.150*
AEK Larnaca (CYP) 6.210
Utrecht (NED) 6.712
Domžale (SVN) 4.125
Östersund (SWE) 3.945

odpowiedz
do do Mr.T - 04.08.2017 / 09:46, *..69

akurat Gytkjaer to typowy killer. U nas Hamailainen alob Kuchy? Błagam ..... średniacy na maksa

odpowiedz
Paweł - 04.08.2017 / 09:36, *..43

Trafimy na Utrecht...

odpowiedz
wwL - 04.08.2017 / 09:32, *..centertel.pl

Przecież nie napisał o lechu nic zlego. Napisał ze tych dwoch przydaloby sie u Nas bo ten gytkier pokazal sie wczoraj z niezlej strony

odpowiedz
do Zajmon - 04.08.2017 / 09:20, *..69

zdecydowanie brak jaj i pomysłu na grę :) bez pomocników z głową na karku nic z tego nie będzie.

odpowiedz
do Mr T - 04.08.2017 / 09:13, *..centertel.pl

To spier... na bulgarska!!!

odpowiedz
Lukas - 04.08.2017 / 09:08, *..dynamic.chello.pl

Panatonaikos

odpowiedz
Mr T - 04.08.2017 / 09:02, *..internetdsl.tpnet.pl

Ta drużyna gra bardzo słabo. Marnym pocieszeniem jest fakt, że i tak trochę lepiej niż za Albańca. Ale faktem jest, że sprowadzamy do klubu zagraniczny szrot. Zazdroszczę Lechowi Situma i tego Islandca Grytkjera.

odpowiedz
olexz - 04.08.2017 / 08:59, *..50

Redakcjo, o której będzie podział na tzw. małe koszyki?

Redakcja (LL!): Trudno powiedzieć :) Może być w każdej chwili.

odpowiedz
Siwy - 04.08.2017 / 08:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co wy gadacie. Z ta forma kogo by nie trafili to odpadaja. Frajerzy

odpowiedz
(L)odz - 04.08.2017 / 08:40, *..toya.net.pl

Obojętne kogo trafimy ,nakazem jest awans do fazy grupowej LE...

odpowiedz
Dickson Chotowski - 04.08.2017 / 08:36, *..range109-145.btcentralplus.com

F**k utrecht !!

odpowiedz
Andruch - 04.08.2017 / 08:16, *..centertel.pl

Chyba bez znaczenia na kogo trafimy potencjalnie szansa wygrania z kimkolwiek na tym poziomie jest niewielka.
Nie ma pomyslu na granie, wzmocnienia niby byly ale na boisku ich nie ma. Nie wiem po co byly wydane te pieniadze.
Dwa lata temu LM przepadla przez glupote, zeszly rok LE przegrana z Ajaksem bo problem bylo jednego klasowego napastnika sprowadzic a nie Chupa ktory lyknie 2 mln Euro za nic nie robienie. W tym roku wstyd z Kazachami bo znowu szkoda bylo wiecej wydac na maks 2 wzmocnienia.
Ile milionow Euro stracone? Czy Rozczochrany to kalkuluje oszczedza kase na zawodnikow i final taki ze bedzie ciagle tracil bo tak koerowana druzyna bedzie sie staczac a nie zarabial gigantyczne pieniadze.
Z palcem w d..pie powinnismy byc 3 raz z rzedu w LM i byc postrachem w lidze a tak to my jestesmy w d...pie.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 04.08.2017 / 08:00, *..static.ip.netia.com.pl

Eurowp.....lu ciąg dlaszy ktokolwiek się nie trafi będzie trudnym rywalem

odpowiedz
Ali - 04.08.2017 / 07:57, *..centertel.pl

W tym roku to ostatni wyjazd panowie

odpowiedz
reckLess - 04.08.2017 / 07:24, *..static.ip.netia.com.pl

tak z innej beczki.

pyknięcie Astany skutkowałoby rozstawieniem w 4 r.el.LM i jednym z poniższych rywali:

Maribor (SVN) 21.125
Qarabağ (AZE) 18.050
Rijeka (CRO) 15.550
Hapoel Beer-Sheva (ISR) 10.875
Slavia Praha (CZE) 8.135

ciekawe czy naszym wirtuozom jest choć trochę żal...

odpowiedz
Greg - 04.08.2017 / 07:15, *..91.grefnet.pl

Utrecht

odpowiedz
A5 - 04.08.2017 / 07:03, *..227

Dawać CS Maritimo i rewanż 24.08 w Funchal!!!
(L)

odpowiedz
Nostradamus - 04.08.2017 / 07:02, *..routit.net

F.C. UTRECHT i powtórka z historii.

odpowiedz
... - 04.08.2017 / 06:59, *..play-internet.pl

Wielka szkoda Lecha i Arki. Arka kibicowsko kozacko na wyjeździe, Lech też się pokazał godnie. Piro itp. Tego trzeba. Zostają teraz ekipy typu Utrecht co się kur.. boją na wyjazdy jeździć.

odpowiedz
Alan - 04.08.2017 / 06:48, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawać Utrecht po raz kolejny pokażemy Leszkom ze jesteśmy nad nimi☺☺☺

odpowiedz
bart - 04.08.2017 / 06:47, *..msz.gov.pl

dla mnie zdecydowanie Utrecht

odpowiedz
Kabanos - 04.08.2017 / 06:14, *..play-internet.pl

Crvena albo Hajduk

odpowiedz
Świstak - 04.08.2017 / 06:11, *..dynamic.chello.pl

Oby nie Osijek lub Hajduk czy Crvena. Reszta do ogrania.

odpowiedz
Jsc - 04.08.2017 / 06:10, *..play-internet.pl

Nie widze wielu drużyn slabszych od astany...

odpowiedz
Herszt - 04.08.2017 / 06:06, *..abhsia.telus.net

Legia. Szacun za oprawe powstancza

odpowiedz
MaLyAndrzejek - 04.08.2017 / 05:59, *..play-internet.pl

Legia Warszawa jest w stanie wygrać z każdym.
Najciekawszym pojedynkiem może być rywalizacna z Panathinaikosem Ateny.
Sequel pojedynku zprzed lat.
Nie poddawaj się ukochana ma..

odpowiedz
Jano - 04.08.2017 / 05:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja chcę Utrecht

odpowiedz
Bu(L)y - 04.08.2017 / 05:57, *..jmdi.pl

Oby nie jechać na Ukrainę i na Bałkany. Mój typ - FC Utrecht

odpowiedz
dominoBBH - 04.08.2017 / 05:16, *..centertel.pl

Hajduk poproszę tak na koniec wakacji

odpowiedz
Robo - 04.08.2017 / 04:53, *..play-internet.pl

Dawać ten Utrecht!!!

odpowiedz
z - 04.08.2017 / 04:31, *..90

i prawdopodobnie kolejny łomot i papa, zostanie esktraklapa, gdzie tez nas wszyscy leją :D

odpowiedz
Manuel - 04.08.2017 / 03:07, *..dynamic.chello.pl

Kibicowsko chciałbym Crvena Zvezda a piłkarsko przeszlibyśmy w obecnej formie chyba tylko Suduva Marijampole

odpowiedz
Rafał - 04.08.2017 / 02:45, *..dynamic.chello.pl

Mimo rozstawienia widać, że łatwo nie będzie.

odpowiedz
Dedi - 04.08.2017 / 02:44, *..opera-mini.net

Niby ekipy nie roztawione mają być teoretycznie słabsze ale w praktyce wiemy bardzo dobrze że wcale być nie muszą,
Ale też skoro grają tej 4 rundzie to znaczy też że to wywalczyli. Kilka ekip na które trafić może Legia trafić wcale nie jest
gorszych od Astany, oby nie jakieś mało znany zespołów Osijek czy Altak dla Legii, marketing też musi się toczyć,
Rosenborg albo Utrecht, byłby dobre mecze.

odpowiedz
Do eksperta - 04.08.2017 / 02:42, *..play-internet.pl

Skąd Milan i everton maja tyle pkt?

odpowiedz
Jajebe - 04.08.2017 / 02:36, *..play-internet.pl

Fajnie by było trafić na pogromców pyrek.

odpowiedz
... - 04.08.2017 / 02:31, *..dynamic.chello.pl

Oby Litwa lub Islandia to może awansujemy z taką grą...

odpowiedz
Legionista - 04.08.2017 / 02:30, *..play-internet.pl

DAWAJCIE UTRECHT !!!! TYLKO LEGIA !!!

odpowiedz
L - 04.08.2017 / 02:14, *..dynamic.mm.pl

Poproszę Videoton albo Zvezdę!

odpowiedz
wolak - 04.08.2017 / 02:07, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

nawet jak trafimy jakiegoś mocarza z litwy to nie zdziwię się jak odpadniemy bo Legia potrafi przegrać z każdym pokazał to dwumecz z bardzo słabą astaną,wstydu większego już i tak nie będzie

odpowiedz
K(L)eo - 04.08.2017 / 02:01, *..dynamic.chello.pl

Oby to był Utrecht, amika nie dala im w dwumeczu rady my na pewno byśmy radę dali!!!

odpowiedz
Leo - 04.08.2017 / 01:47, *..dynamic.hispeed.ch

Jak spaść to z dobrego konia, czyli najlepiej byłoby wpaść na Panathinakos, no bo trochę głupio po meczu dziękować za lekcję Sudvie Marijampole

odpowiedz
Redi - 04.08.2017 / 01:39, *..centertel.pl

Oby uniknąć Balkanów

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 04.08.2017 / 01:34, *..154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oczywiście żadnych Greków Chorwatów i Portugalii nie chce. Zyczylem sobie ostatnio Hafnarfjordur i chce ich znów

odpowiedz
zdzich - 04.08.2017 / 01:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

FC Utrecht byłoby ciekawie.

odpowiedz
dsds - 04.08.2017 / 01:11, *..static.ip.netia.com.pl

Wsród druzyn pewnych gry w fazie grupowej LE tylko 4 zespoly - Arsenal, Lyon, Villareal i Lazio - maja wyzszy wspolczynnik od Legi. To oznacza ze jesli z 15 druzyn z wyzszym wspolczynnikiem w 4 rundzie eliminacji odpadnie wiecej niz połowa( czyli conajmniej 8 - co jest dosc malo prawdopodobne) to przy awansie Wojskowych, mistrz Polski bylby losowany z 1 koszyka!

odpowiedz
Zajmon - 04.08.2017 / 01:09, *..154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A w Chorwacji święta mają! !! Wszystkie trzy drużyny grają w 4 rundzie Le. i to po wyeliminowaniu Eindhoven i Broendby oraz Od z Norwegii. Na domiar szczęścia Rijeka pogonila Salzburg z Lm.Co oni maja czego nie maja Legioniści i cala nasza eksportowa trójka? !!!
Może jaj!!!??!!
Jeśli to coś innego np szkolenie organizacja klubu to niech do H. właściwi ludzie się tym zainteresują! !!!

odpowiedz
Legionista - 04.08.2017 / 01:03, *..226

Chciałbym Suduva Marijampole :) A oni pewnie Legie :I

odpowiedz
3er - 04.08.2017 / 01:03, *..dynamic.chello.pl

Crvena zvezda

odpowiedz
- 04.08.2017 / 00:59, *..dynamic.chello.pl

Panathinaikos
Hajduk Split
Videoton
Crvena Zvezda
AEK Ateny
Osijek

odpowiedz
łajdak - 04.08.2017 / 00:55, *..internetdsl.tpnet.pl

SUDUVA!!!! łysy postaraj się

odpowiedz
Matt - 04.08.2017 / 00:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wylosujemy kogoś z dolnej czwórki. Należy nam się po ostatnim losowaniu.

odpowiedz
ari - 04.08.2017 / 00:52, *..90

przy takiej formie to ciężko z kimkolwiek będzie

odpowiedz
PRG - 04.08.2017 / 00:52, *..play-internet.pl

FK Crvena zvezda Belgrad rywal; LEGI w nastepnej rundzie

odpowiedz
Besnik Magiera - 04.08.2017 / 00:50, *..101

Teoretycznie wszyscy do przejścia, najgorzej by było trafić ms zespoły z Grecji i Utrecht

odpowiedz