REKLAMA

Dziś losowanie 4. rundy el. Ligi Europy. Potencjalni rywale Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13 odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Legia Warszawa została przydzielona do grupy 4 i może trafić na jeden z następujących zespołów: Videoton (Węgry), Sheriff Tiraspol (Mołdawia), AÉK Larnaka (Cypr), FC Utrecht (Holandia), NK Domžale (Słowenia), Östersunds BK (Szwecja). Spotkania zaplanowano na 17 i 24 sierpnia.

Procedura losowania
Procedura losowania przebiegać będzie tak, jak w latach ubiegłych. Drużynom w grupach zostaną przypisane numery. Następnie losowane będą numery zespołów rozstawionych i nierozstawionych, które utworzą pary w każdej z grup jednocześnie. Kulki zostaną włożone do trzeciej misy, a pierwszy wylosowany numer/zespół będzie gospodarzem pierwszego meczu.

Grupa 4
zespoły rozstawione:
1. Partizan Belgrad 16.075
2. Olympique Marsylia 28.333
3. PAOK Saloniki 35.080
4. Legia Warszawa 28.450
5. Viktoria Pilzno 40.635
6. Zenit Sankt Petersburg 87.106

zespoły nierozstawione:
7. Videoton FC Fehérvár (Węgry) 8.650
8. Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 11.150
9. AEK Larnaka (Cypr) 6.210
10. FC Utrecht (Holandia) 6.712
11. NK Domžale (Słowenia) 4.125
12. Östersunds FK (Szwecja) 3.945

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
hwdp - 04.08.2017 / 13:17, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

i shot the sheriff

odpowiedz
jaaarek - 04.08.2017 / 13:12, *..static.chello.pl

Mołdawia i pierwszy mecz u siebie....

odpowiedz
Norbi-(L)egionista - 04.08.2017 / 12:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby kibolsko wypadł nam Utrecht lub Videoton, w Utrechcie melanż z Braćmi z Den Haag ;)))

odpowiedz
Roma - 04.08.2017 / 12:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak wywalczyć LM pokazał BL. LM to duże pieniądze i jak się chce tam znaleźć, to trzeba sporo zainwestować. Tymczasem prezes Mioduski zastosował wariant wcześniej wielokrotnie przerabiany tzw. dziadowskich oszczędności. W decydującym o awansie meczu, nie licząc Jedrzejczyka, który był zaklepany wcześniej, z zimowego i letniego okienka transferowego wystąpił 1 zawodnik i to tylko przez godzinę, a drugi zagrał kilkanaście minut. A reszta ? LE to "turniej pocieszenia", prestiż klubu budują tylko regularne występy w LM. Była ogromna szansa w tym roku z uwagi na możliwość rozstawienia w kolejnej rundzie, a z każdym następnym rokiem będzie trudniej. Panie Prezesie Mioduski - spieprzyłeś sprawę.

odpowiedz
Młody - 04.08.2017 / 12:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Cweltik - Astana :))))

odpowiedz
Dickson Chotowski - 04.08.2017 / 12:07, *..range109-145.btcentralplus.com

F**k utrecht. Za ta flage !!

odpowiedz
@rek do Cziko - 04.08.2017 / 11:54, *..dynamic.chello.pl

Wydaje mi się, iż Mioduski ma inny biznes plan na ten sezon piłkarski... Nasz obecny udział w LE, PP i ekstraklasie należałoby rozpatrywać w II wariatach, a mianowicie..:

I - Wariant Finansowo-Prestiżowy

Tutaj faktycznie należy wpierw zdobyć kolejne MP, aby potem w przyszłym roku zagrać w el. do LM i po ewentualnych konkretnych wzmocnieniach kadrowych powalczyć o większą kasę w tejże Lidze Mistrzów...

II - Wariant Pragmatyczny (chyba preferowany przez DM)

Całą swoją obecną uwagę skupić na dobrych występach w LE (bo to daje nam kolejne pkt w rankingu UEFA i jakąś tam kasę za zwycięstwa w grupie LE) oraz na zdobyciu w tym sezonie PP (bo to daje nam start w w eliminacjach LE dopiero od 3 rundy, a do tego od razu będziemy rozstawieni w 3 i 4 rundzie...)

Sama gra w ekstraklasie będzie w tym sezonie dla DM chyba jedynie zaworem bezpieczeństwa, w przypadku braku zdobycia przez (L)egię PP (tzn. musimy być wtedy w lidze pod koniec tego sezonu na miejscu 1-3...)

Tym oto sposobem DM wzmacnia na świecie wizerunkowo pozycję (L)egii, mówiąc tym samym potencjalnym sponsorom: "...nasz zespół regularnie gra w LE, więc warto w niego zainwestować pokaźną sumę..."

I dopiero po kilku latach w LE DM i inwestor popchną nasz zespół do LM... Takie są moje przypuszczenia... Przypuszczenia czysto biznesowe... Pozdro (L)

odpowiedz
sylwiusz11 - 04.08.2017 / 11:49, *..adsl.inetia.pl

ludzie odpadliśmy z Kazachami !!!

tu każdy zespół to wyzwanie nie do przejścia

zobaczycie kogo byśmy nie wylosowali nasz wielki MAGIC bedzie opowiadał historie , ze wylosowaliśmy bardzo silny zespół...

przynajmiej jesień bedzie wolna i w lidze może się straty odrobi ...może trenera zmienimy ...będa tez może i pozytywy:))

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.08.2017 / 11:16, *..115

Larnaka czyli tyrystyka wypoczynek mecz✨⚽️✨

odpowiedz
Cziko - 04.08.2017 / 11:15, *..play-internet.pl

Przy obecnej formie to odpadamy ze wszystkimi. łach odpadł to skupi sie tylko na lidze wiec nie wiem czy dla nas gra w LE i jest taka dobra. Lepiej obronić mistrza niż w LE wygrac 1 mecz w grupie. Przy obecnym skladzie i tak jak obronimy mistrza to bedzie cud. Może dla kudłatego da to do myślenia że trzeba wzmocnić skład.

odpowiedz
@rek do Roma - 04.08.2017 / 11:12, *..dynamic.chello.pl

Masz rację... Mioduski w wielu wywiadach powtarzał i nadal powtarza, iż miejsce (L) tak na stałe w Europie, to właśnie LE... Mioduski bardzo dobrze ocenia obecne możliwości naszego k(L)ubu... I nie chodzi tutaj jedynie o transfery... Ale tak czy siak szkoda tego dwumeczu z Astaną... Było tak blisko do piłkarskiego raju... Pozdro (L)

odpowiedz
@rek - 04.08.2017 / 11:03, *..dynamic.chello.pl

A mnie tam wsio ryba, kogo los nam przydzieli... Jeśli chcemy z powodzeniem dalej grać w LE i jeśli mamy zdobywać kolejne pkt do podwyższenia naszego współczynnika w rankingu UEFA, to mamy obowiązek wygrać z każdym z tych "nierozstawionych" zespołów... Miazga...!!! Pozdro (L)

odpowiedz
td - 04.08.2017 / 10:59, *..centertel.pl

Utrecht do sprawdzenia jak znalazł. Jak skompromitujemy się z nimi jak pyrusy to będzie znaczyło, ze polska liga to piłkarski śmietnik Europy...

odpowiedz
Siwy - 04.08.2017 / 10:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jeszcze teraz obowiazkowy wpie...l w Niecieczy - powiedza ze są zmeczeni Astaną i takie tam.

odpowiedz
LOLO - 04.08.2017 / 10:54, *..dynamic.mm.pl

PO ASTANIE WSZYSTKIEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ!!

odpowiedz
muchito(L) - 04.08.2017 / 10:36, *..19

a Östersunds FK wyeliminowało...Galatasaray, wiec nie sa wcale tacy słabi, jak mogłoby się wydawać.
Prawa jest taka, że w obecnej formie Legii to każdy z tych zespołów jest dla nas zagrożeniem, niestety...

odpowiedz
maka - 04.08.2017 / 10:32, *..4

Pojedzie z nami Islandzki gigant a Magiera powie graliśmy dobrze i ładnie to wyglądało a młody kapitanek doda i to my powinniśmy grac dalej bo się nam należy........

odpowiedz
Roma - 04.08.2017 / 10:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli o mnie chodzi, to emocje już opadły.Chociaż Prezes cel osiągnął - gramy w LE. I wydaje się, że każda z nierozstawionych drużyn marzy o wylosowaniu Legii.

odpowiedz
L L L - 04.08.2017 / 10:24, *..centertel.pl

sheriff tiraspol

odpowiedz
Do si - 04.08.2017 / 10:20, *..dynamic.mm.pl

Ostersunds niedawno wyeliminował Galatasaray.

odpowiedz
mos - 04.08.2017 / 10:15, *..dynamic.chello.pl

Domzale https://www.youtube.com/watch?v=MvsPAiTJzI0
Videoton https://www.youtube.com/watch?v=nk7wZ1h5FXM

odpowiedz
Juri - 04.08.2017 / 10:15, *..adsl.inetia.pl

Same cienkie bolki, ogolimy wszystkich jak leci.
Awans to obowiązek!

odpowiedz
Sebo(L) - 04.08.2017 / 10:12, *..play-internet.pl

Videoton wyeliminował francuskie Bordeaux, Domzale niemiecki Freiburg,Utrecht wiadomo w zasadzie już co gra i na co ich stać,także nikt tu do słabeuszy nie należy. Z obecną dyspozycjś Legii,która myślami jest jeszcze na wczasach to każdy z tych rywali jest bardzo niewygodny. Gdybym miał obstawiać wynik losowania z godz.13:00 to stawiam na Videoton i powtórkę sprzed ponad 30 laty :) ale jak życie mówi trafimy na Utrecht i będzie "pozamiatane".

odpowiedz
rogaL - 04.08.2017 / 10:12, *..adsl.net.t-com.hr

Co Słoweńcy to akurat wyeliminowali Freiburg, także ten...

odpowiedz
adek - 04.08.2017 / 10:06, *..chojnet.pl

Videoton = Balaton TAK TAK TAK !!!

odpowiedz
ZRDW - 04.08.2017 / 10:02, *..internetdsl.tpnet.pl

Na kogo by nie trafili powinni ich wciągnąć nosem

odpowiedz
(L)boy - 04.08.2017 / 10:00, *..dynamic.chello.pl

Dawać Hafnarfjoerdur

odpowiedz
si - 04.08.2017 / 09:59, *..dynamic.chello.pl

szkoda że najsłabsze dwa zespoły nam wypadły..
Albańce i Sudava.... no ale mogło być też gorzej.
Aek, Panata, Crvena czy Hajduk najgorzej sportowo ale wyjazd byłby zacny..
Domzale wczoraj wyeliminowało Frierburg..
Vdeoton pogonił Bordeaux więc też nie są to ogóry,,
Najsłabszy wydaje się być Östersunds

odpowiedz
Utrecht :)..... - 04.08.2017 / 09:56, *..play-internet.pl

:.)

odpowiedz
kacpe - 04.08.2017 / 09:50, *..204

Obawiam się ze kazdy po za słoweńcami może być dla nas zagrożeniem ;/

odpowiedz
jdhdhd - 04.08.2017 / 09:45, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Tylko nie Mołdawia i Utrecht też nie chce i nie na Cypr ;)

odpowiedz
xaxa - 04.08.2017 / 09:34, *..adsl.inetia.pl

Utrecht hahaa

odpowiedz