Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
REKLAMA

Sheriff Tiraspol rywalem Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sheriff Tiraspol będzie rywalem Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Mecze zostaną rozegrane 17 sierpnia w Warszawie i 24 sierpnia w Tiraspolu. Mistrzowie Mołdawii podobnie jak Legia odpadli w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów - lepszy okazał się Karabach Agdam (0-0, 1-2) z Jakubem Rzeźniczakiem w składzie.

W 2. rundzie el. LM Sheriff pokonał albański FK Kukesi (1-0, 1-2).

Pary grupy 4:

Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
Viktoria Pilzno - AEK Larnaka
FC Utrecht - Zenit Sankt Petersburg
NK Domžale - Olympique Marsylia
Partizan Belgrad - Videoton FC Fehérvár
PAOK Saloniki - Östersunds FK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (105)

+dodaj komentarz
zaba285 - 06.08.2017 / 22:49, *..lukman.pl

niezły będzie chichot losu, jak Rzeźniczak z nowym klubem awansuje do ligi mistrzów. był za słaby do gry w Legii..

odpowiedz
Ślepy w temacie - 06.08.2017 / 11:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wreszcie ktoś otworzył oczy, Ali :)
Uwierzyć mam w 3-0 po BBTN, TO SĄ MILIONERZY KTÓRZY NAS KIBICÓW ROBIĄ W H...JA

odpowiedz
Ali - 05.08.2017 / 21:25, *..promax.media.pl

Polska liga jest mocniejsza od mołdawskiej ale słabsza od kazachskiej. Z kolei Sheriff jest dużo słabszy od Astany. Wystarczy porównać składy w transfermarkcie. No i wyjazd będzie dużo łatwiejszy. Przewiduję u siebie wynik na poziomie 3-0 na wyjeździe w okolicach remisu lub nieduża porażka

odpowiedz
L - 05.08.2017 / 18:39, *..play-internet.pl

Znowu przejęć**my.

odpowiedz
Ślepy w temacie - 05.08.2017 / 18:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarze Legii to milionerzy. Dlatego oczekujemy od nich dużo więcej (przynajmniej formy i walki) niż od Arki, Jagieloni czy tego typu klubów które ostatnio nas reprezentują w europeiskich pucharach.
Jeżeli nie można wcześniej umówić 3-5 transferów tak aby nowi piłkarze zgrywali się z drużyną przed najważniejszymi dla Polski eliminacjami do europejskich pucharów to zmieńmy rozgrywki na całoroczne. Wówczas latem będzie środek sezonu i zapewniam że piłkarze (raczej milionerzy) będą przynajmniej w formie.

odpowiedz
Ślepy w temacie - 05.08.2017 / 16:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Polska liga jest na poziomie Kazachstańskiej (to fakt) czy Mołdawskiej (o czym się za chwilę przekonamy). Mistrz Polski u siebie oddaje 6 strzałów na bramkę Astany, Astana u siebie oddaje 19 strzałów na bramkę Legii. To fakt. Nasza liga jest lepiej tylko marketingowo zrobiona i z lepszymi stadionami.

odpowiedz
grzesiek - 05.08.2017 / 13:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem nawalił pion odpowiedzialny za transfery. Legia byłą drużyną w top 32 europejskich, grała w lidze mistrzow. Prawdopodobnie bedzie losowana z drugiego koszyka a mimo to transfery slabe. Wrecz bardzo slabe, pilkarze zakontraktowani mowili w wyuiadach ze jak uslyszeli ze Legia sie do nich zglasza to od razu chcieli tu grać. Z taką renomą klubu można już smialo zatrudniac pilkarzy takich jak Ljubo ale niestety ...

odpowiedz
Walka walka walka - 05.08.2017 / 08:37, *..dynamic.chello.pl

To jutro do Kościoła trzeba iść i się midlić żeby nasi walczyli w obu meczach.

odpowiedz
Ślepy w temacie - 04.08.2017 / 23:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla tych którzy twierdzą że los nam sprzyja S.Tiraspol w poprzednim sezonie w 30 meczach strzelił 71 stracił 15 !!!
(u siebie w 15 meczach strzelił 44 stracił 7 !)
Zastanawiam się która jest lepszą z lig Kazachska czy Mołdawska?

odpowiedz
fdc - 04.08.2017 / 23:27, *..static.ip.netia.com.pl

Rewanzowy mecz Legii z Sheriffem pokaze tylko kanal TCB. https://tsv.md/ Znalazl ktos stream do tego kanalu?

odpowiedz
Legionista - 04.08.2017 / 22:44, *..226

@wrocLawianin możesz być nawet z Poznania, ale jak kibicujesz Legii to należy się szacunek :) @Kibic OE, Racja! @Prosty kibic nie dziw się że tak jest bo nadchodzą czasy Miodka i Polonistów (żewłaki)

odpowiedz
(L) - 04.08.2017 / 20:46, *..dynamic.chello.pl

Nie ma znaczenia że pierwszy mecz u siebie.Rozegrać dobry mecz zapakować kelnerom 3 brameczki i jechać do nich jak po swoje.

odpowiedz
. - 04.08.2017 / 20:13, *..dab.02.net

Sheriff lewego pasa

odpowiedz
wrocLawianin - 04.08.2017 / 19:50, *..internetia.net.pl

Co jak co, ale mam nadzieje, ze przegramy i skupimy sie na Ekstraklasie. Bez wzmocnien, nie damy rady walczyc na dwa fronty. Pamietacie jak sie meczylismy o wiele lepszym skladem rok temu? W tym roku mam beznadziejne wzmocienienia, Pan Miodulski musi zrozumiec, ze nie tedy droga.

Wiem, ze zjedziecie mnie za to, ze jestem kibicem Legii z Wroclawia, ale nie widze tego :(((

L

odpowiedz
HSN - 04.08.2017 / 18:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

O której godzinie będzie mecz? Ten w Warszawie. Zna ktoś godzinę albo kiedy podadzą?

odpowiedz
Prosty kibic - 04.08.2017 / 17:58, *..centertel.pl

Czytając nie które wpisy to jestem w szoku , że przyszły takie czasy ,ze boimy się drużyny z Mołdawii. Kiedyś wpisy byłyby taki np. Dwa razy po 5:0 i pozamiatane. A teraz np.remis tam a tutaj zwycięstwo.
Niestety takie czasy . Szkoda, ze z takimi drużynami nie zaczynamy liczyć wyniku od 3:0 dla nas. To znaczy ,ze klub jest źle zarządzany. Każdy bimba a nie robi to co do niego należy. Drużyna powinna być wzmacniana czyli np. Grał Nikolic, Vadis czy też Ljuboja i powinny być podobne transfery . Żeby klub się rozwijał to trzeba dobrych piłkarzy. Gdy raz czy drugi Legii się nie uda zagrać w fazie choćby fazie grupowej LE to pieniądze się skończą i dopiero się zacznie zjazd w dół. Nie można pozwolić na wyprzedaż dobrych piłkarzy. W przeciągu kilku miesięcy odeszło kilku z klubu takich piłkarzy.

odpowiedz
Nie tym razem Panie Jacku - 04.08.2017 / 17:53, *..centertel.pl

No co wy trener bez jaj to i drużyna bez ogonka tylko liga i mistrzostwo może???

odpowiedz
Kibic OE - 04.08.2017 / 17:48, *..adsl.inetia.pl

Transfery Legii to zenada , 300 kg hilberto i pasquato co zapomnial jak pilka wyglada , ostatni mecz w styczniu , i to maja byc wzmocnienia? Jedyny plus to Maczynski ,ale co z tego ja w srode na lawce, ogolnie wstyd w zadnym powaznym klubie Europejskim takie transfery sie nie odbywaja , kupuja zawodnikow naprawde dobrych a nie szrot , wstyd i jeszcze raz wstyd , chciałbym powiedzieć ze moze Legia nauczy sie na bledach ale , 10 lat temu tez tak myslalem mamy 2017 rok i wciaz ta sama sytuacja , Co to stylu druzyny to patologia ,kopanie sie po czole, i tu nie ma co plakac ze voo odszedl , kazdy pisze ze go brakuje i ze takiego zawodnika dawno w ekstraklasie nie bylo , moze i nie bylo ale taki melixon z wisly to zjada go na sniadanie , ciezki sezon sie szykuje

odpowiedz
Krzeszczu - 04.08.2017 / 17:42, *..cust.bredband2.com

@ Buma: moze wez zalacz googla, albo skieruj te pytania do ambasady a nie bedziesz redakcji glowy zawracal.
Co to, infoteka miedzynarodowa jakas?

odpowiedz
Kaj - 04.08.2017 / 17:41, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Na wyjazdach grają w czarnych kostiumach. Pewnie brudne koszule z K6 będą chcieli bilety.

odpowiedz
urlopowicz - 04.08.2017 / 17:39, *..stansat.pl

Pierwszy mecz w Stolicy, bo później mam urlop i mnie 24 sierpnia nie będzie :)

odpowiedz
bart - 04.08.2017 / 17:27, *..bb.sky.com

Mialem napisac, ze awans po takim losowaniu to najwyzej Magiera moglby schrzanic, ale chyba jednak bez przesady. Nawet on nie jest tego w stanie zepsuc.

odpowiedz
Buma - 04.08.2017 / 17:17, *..17

Dzieki za info redakcjo. Moze tez znacie odpowiedz na pytanie czy tymczasowy paszport przejdzie tam czy trzeba wyrabiac normalny ?

odpowiedz
Jest szansa - 04.08.2017 / 17:17, *..dynamic.chello.pl

Tylko walczyć na maxa trzeba bo jak wyjdą jak w Kazachstanie ostatnio na miękkich nogach i bez sił do biegania to nawet z Tiraspolem będą baty. Legia grać "urwał nać" ;)

odpowiedz
Sebo(L) - 04.08.2017 / 17:12, *..slupsk.vectranet.pl

Radzę sobie sprawdzić w necie stronkę "Szeryfa" i oblukać ich bazę sportową. Stadion główny,stadion dodatkowy,hala piłkarska z trybunami,kilka płyt treningowych...

odpowiedz
ndjdjd - 04.08.2017 / 17:06, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Niezłe zjeb**y z was ci co piszą ze trafilibysmy na celtic znacie się jak h****

odpowiedz
Legionista - 04.08.2017 / 16:56, *..226

Teoretycznie łatwy przeciwnik, jak zagramy na takiej determinacji co ostatni mecz to wygramy :) Przede wszystkim gui nie powinien grać jako ofensywny pomocnik (tu mamy problem bo nie mamy dużego wyboru...) KOPA i Moulin (ja wierze w Moulina bo on umie grać!) W ataku Kuchy lub Sadiku większej rewolucji nie widzę :I Mnie jedno boli czemu w takim zespole jakim oni są... Mają lepsze warunki do treningu niż my...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.08.2017 / 16:56, *..play-internet.pl

Dlatego pierwszy mecz u siebie,poniewaz dugi na wyjezdzie.

odpowiedz
FANATYK - 04.08.2017 / 16:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolejny Piękny prezent, tylko nie spartaczcie tego!

odpowiedz
buma - 04.08.2017 / 16:26, *..17

Dobra teraz pytanie .Czy do Mołdawi jest potrzebny paszport ? bo z tego co wyczytałem to pisza ze można i ze nie można i nie wiem pisza tam ze można jechać na dowód tylko jak się będzie jechało przez Rumunie .
czy wiecie cos na ten temat ?

Redakcja (LL!): Do Mołdawii nie jest potrzebny, ale do Nadniestrza tak. Tiraspol leży na niekontrolowanym przez Mołdawię terytorium, więc bez paszportu nie da się wjechać.

odpowiedz
@rek do kibic emeryt - 04.08.2017 / 16:18, *..dynamic.chello.pl

Tak samo myślę, jak Ty... Czas i wyniki jesienne w LE wiele wszystkim wyjaśnią... Pozdro (L)

odpowiedz
kibic emeryt - 04.08.2017 / 16:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobre losowanie . Potencjalnie najsłabszy przeciwnik . Biorąc nawet to pod uwagę że jesteśmy w słabej formie powinniśmy ich pokonać bez problemu .Klubowi pozwoli uniknąć zapaści finansowej ,Magierze udowodnić że praca w Legii mu się należy a jeśli okaże się że jednak Magiera nie poradzi sobie w Legii będzie czas na znalezienie innego trenera na wiosnę .

odpowiedz
TMR - 04.08.2017 / 16:05, *..elartnet.pl

W sumie to wyjazd do Rosji. Naddniestrze to separatystyczny region podobnie jak Osetia uznawany tylko przez Rosjan. Tam ruski ruskiego ruskim pogania. Obawiam się, że na mecz mogą przyjechać posiłki ze specnazu z głębi Rosji. Podobnie jak w czasie Euro 2016. Takie przetarcie przed MŚ w Kacapowie.

odpowiedz
J23 - 04.08.2017 / 15:55, *..30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Drogi bardzo chu...we, samochodem wyjazd to będzie masakra.

odpowiedz
---------- - 04.08.2017 / 15:53, *..dynamic.chello.pl

JAKI CELTIC !! OGARNIJCIE SIĘ GIMBUSY !!
CELTIC BYŁ ROZSTAWIONY I MY TEŻ BYŚMY BYLI WIĘC NIE BYŁO SZANS ICH TRAFIĆ!

odpowiedz
kaczor_p - 04.08.2017 / 15:47, *..msz.gov.pl

Pragnę niektórym przypomnieć, że bylibyśmy rozstawieni więc nie byłoby opcji żeby trafić na Celtic

odpowiedz
- 04.08.2017 / 15:40, *..internetdsl.tpnet.pl

Ogóreczki.Liga Europy stoi otworem co nie przeszkadza przy okazji zdecydowanie poprawić grę.

odpowiedz
LW - 04.08.2017 / 15:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Losowanie marzenie ! LEGIA !!!

odpowiedz
proste - 04.08.2017 / 15:37, *..dynamic.chello.pl

Potraktujmy LE jak eliminacje do LM, wygrajmy ją i awans jest nasz;)

odpowiedz
.... - 04.08.2017 / 15:34, *..61.tvksmp.pl


Poziom naszej ligowej piłki jest odwrotnie proporcjonalny do ilości reklam zakładów bukmacherskich na koszulkach naszych ligowców-zakładników.TO NIE PRZYPADEK!!!!

odpowiedz
mariano - 04.08.2017 / 15:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem w zeszłym miesiącu w Tyraspolu, wjazd tylko na paszport jbc. Miasto czyste, ładne, choć postsowieckie. W Tyraspolu można przebywać bez meldunku max 10 h. Polecam ichniejsze alkohole, w tym wina z Kvinta, przepyszne!! Najśmieszniejsze, że mają plastikowe monety ;p W samym mieście nie ma co robić, więc jakby ktoś chciał na parę dni się wybrać, to nocleg lepszy w Odessie niż w Kiszyniowie- dojazd podobny, a miasto ładniejsze

odpowiedz
laska90 - 04.08.2017 / 15:31, *..lukman.pl

Nie było by Celticu, gdybyśmy awansowali, to razem ze szkotami byli bysmy rozstawieni..

odpowiedz
operatorMatrixa - 04.08.2017 / 15:10, *..cable.dynamic.surfer.at

legia, macie pozamiatane!;)

odpowiedz
Matt - 04.08.2017 / 15:09, *..190

Jak przełamiemy magiczną barierę 1/16 finału, to zapominam o Astanie.

odpowiedz
Teo - 04.08.2017 / 14:57, *..unet.cz

Uwaga! Oni też grają na dwóch szybkich murzynów z przodu.

odpowiedz
ryniek - 04.08.2017 / 14:55, *..warszawa.virtuaoperator.pl

Bardzo złe losowanie. Im słabsza drużyna, tym bardziej lekceważący stosunek naszych gwiazdeczek. I to już zemściło się nie raz. Przy lepszym rywalu spięliby się na dobry wynik, a tak skończy się jak zwykle. Oby, tym razem, nie.

odpowiedz
matus007 - 04.08.2017 / 14:48, *..play-internet.pl

szkoci vs astana ....

odpowiedz
_ - 04.08.2017 / 14:44, *..dynamic.chello.pl

a do Odessy rzut beretem :)

https://www.youtube.com/watch?v=twftOlK1VXs

Można sobie zrobić fajne wakacje z 5 dni połączone z meczem... Ceny na Ukrainie i w Mołdawii rewelka.

odpowiedz
Arek - 04.08.2017 / 14:36, *..free.aero2.net.pl

@cult Legia, ale Ty będziesz płacił te kredyty z własnej kieszeni. Może być? Rzeźniczak pewnie ma dużo informacji o tym Sheriffie. Ja ich kojarzę, że kiedyś tam grali w fazie grupowej le, ale kiedy, co i gdzie, to już nie wiem. Wydają się być do przejścia, ale z obecną formą to cholera wie. No i trochę szkoda tego pierwszego meczu u siebie.

odpowiedz
x - 04.08.2017 / 14:32, *..19-1.cable.virginm.net

I shot the sheriff..... i tyle w temacie. Ciekawe kogo w grupowej trafimy

odpowiedz
Lee - 04.08.2017 / 14:31, *..jmdi.pl

A ja tak z innej beczki: czy to juz wszystkie transfery??

odpowiedz
z - 04.08.2017 / 14:29, *..90

No to już wiemy z kim przegramy :)

odpowiedz
Dedi - 04.08.2017 / 14:27, *..opera-mini.net

Tam też mają dwóch czarnych z przodu :P już jest nie dobrze

Cyrille Bayala i

Ziguy Badibanga

odpowiedz
Ka(L)isz - 04.08.2017 / 14:26, *..icpnet.pl

a gdybyśmy przeszli Astanę byłby...Celtic :(

odpowiedz
kibic - 04.08.2017 / 14:23, *..dynamic.chello.pl


AUTOKARY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROŚBA ! O ORGANIZACJE !!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 04.08.2017 / 14:21, *..cust.bredband2.com

@ eth: Trafne! :-)))

odpowiedz
mg - 04.08.2017 / 14:18, *..centertel.pl

Rywal w naszym zasiegu:) dobre losowanie. Tego sie chyba nie da spier...

odpowiedz
slabek - 04.08.2017 / 14:17, *..centertel.pl

moze i kibicowsko slabo ale kulturowo najbardziej hardkorowy wyjazd jaki mogla Legia trafic.

odpowiedz
Zxc - 04.08.2017 / 14:16, *..play-internet.pl

A Astana z Celtickiem.... co to by był za rewanż, chociaż kibicowski :)

odpowiedz
eth - 04.08.2017 / 14:07, *..239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Krzeszczu, w takich Mołdawiach to przez sto lat nic się nie zmienia więc podejrzewam ze info sprzed 4 lat powinno być aktualne jakby było wydane wczoraj :)

odpowiedz
Cichoszeeski - 04.08.2017 / 14:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dlaczego wicemistrz Mołdawi gra w e.LM a Polski nie gra.

odpowiedz
Bartol - 04.08.2017 / 14:06, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Pojechaliśmy dwa lata temu do Tyraspola na Sylwestra w 40 osób. Takie tam mają szlagiery https://www.youtube.com/watch?v=EuxnGDAmYTQ

odpowiedz
Pawel - 04.08.2017 / 13:59, *..dynamic.mm.pl

Dlatego pierwszy mecz jest u nas ponieważ piłeczka z numerkiem drużyny rozstawionej została wyjęta wcześniej niż piłeczka z numerem drużyny nie rozstawionej. A wg regulaminu pierwsza wylosowana gra pierwszy mecz u siebie

odpowiedz
Krzeszczu - 04.08.2017 / 13:57, *..cust.bredband2.com

@ info: no niezle poszperales.
Tylko ze to INFO jest 4 LATA stare, z 2013 roku. Wiec moze nie zbyt aktualne?

odpowiedz
enkidu - 04.08.2017 / 13:54, *..dynamic.chello.pl

najlepsze losowanie z możliwych

odpowiedz
info - 04.08.2017 / 13:49, *..dynamic.chello.pl

Informacje praktyczne przygotowane przez Anglików, http://www.tottenhamhotspur.com/news/fc-sheriff-v-spurs-travel-advice-221013/

m.in.

We have also been advised to inform supporters that it is an arrestable offence to take photographs of the Police, Army or Government Buildings in both Chisinau and Trannistria.

Our supporters will be located in Sector 15. The stadium will open at 6pm local time, two hours before kick-off.

odpowiedz
Tak będzie - 04.08.2017 / 13:48, *..dynamic.chello.pl

2-0 , 1-1

odpowiedz
@rek do maccolin - 04.08.2017 / 13:35, *..dynamic.chello.pl

Bo 17 sierpnia są imieniny Mirona i Jacka, więc może Magic robi w domu wieczorną imprezkę i dlatego musi być w Warszawie wieczorem...:)))) Pozdro (L)

odpowiedz
Alex uk - 04.08.2017 / 13:34, *..240

Czy to juz ostatnia runda? Jak jakims cudem przejdziemy moldawian z genialna obrona dowodzona przez dobrowskiego, kreatywna pomoca gdzie niekonwencjinalnie gra kopczynski z szybkim jak wiatr hamalainenem i sepem pola karnego sadiku, calosc nadzrowana przez gaurdiole z czestochowy, czy moze jeszcze znow na przekodzie stanac nam jakis mistrz zakaukazia czy innej polnocnej Osetii ?

odpowiedz
Macias - 04.08.2017 / 13:33, *..play-internet.pl

Czemu gramy 1 mecz u siebie?

odpowiedz
Piter - 04.08.2017 / 13:32, *..ztm.waw.pl

Sheriff Tyraspol w sezonach 2009/2010, 2010/2011 i 2013/2014 uczestnik grupowej fazy LE.
W europejskich pucharach w ostatnich latach m.in. wygrane z Twente/ Dynamo Kijów/Vojvodiną/Tromsoe.
Mecz na wyjeździe raczej w okolicach remisu. U nas wygrana obowiązkowo!!!

odpowiedz
do wrt - 04.08.2017 / 13:31, *..2-1.cable.virginm.net

lol

odpowiedz
Q - 04.08.2017 / 13:31, *..dynamic.chello.pl

Autem 1100 km przez Ukrainę
1400 km przez Rumunie
Typowo turystyczny wyjazd

odpowiedz
rdzenny - 04.08.2017 / 13:29, *..dynamic.chello.pl

przestańcie się cieszyć , my gramy jak równy z równym z beniaminkami w tym sezonie a to mistrz Mołdawii :)

odpowiedz
1982 - 04.08.2017 / 13:27, *..warszawa.vectranet.pl

Mam nadzieję że tam nie ma sztucznej trawy....

odpowiedz
Witek - 04.08.2017 / 13:27, *..65.static.msgaz.pl

Będzie dobrze! Tylko LEGIA!!!

odpowiedz
ssds - 04.08.2017 / 13:27, *..static.ip.netia.com.pl

Lipa bo nie bedzie transmisji z rewanzu.
sportnews.az/modules/news/article_storyid_64657.html

odpowiedz
maccolin - 04.08.2017 / 13:27, *..static.ip.netia.com.pl

Myślałem, że jako rozstawiona drużyna, rewanż gramy u siebie- jak to w końcu jest?

odpowiedz
Tripadvisor - 04.08.2017 / 13:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Loty Ukraińcem do Kiszyniowa z przesiadką w Kijowie w granicach 600-700 zł można znaleźć. Całkiem rozsądna cena jak na moje oko

odpowiedz
bunga bunga - 04.08.2017 / 13:26, *..dynamic.chello.pl

fajną opcją jest podróż przez Odessę jeśli ktoś ma urlop i lubi plażowe imprezy z Ukrainkami;)

odpowiedz
aL - 04.08.2017 / 13:25, *..static.ip.netia.com.pl

no to pozamiatane... ;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.08.2017 / 13:24, *..115

Teraz jak odpadniemy,Mioduski musi Rewolucje zrobić!Zmienić wszystko słabe na lepsze a jak kasy brak brac kredyty !

odpowiedz
pablo - 04.08.2017 / 13:24, *..um.warszawa.pl

Rzeźniczak powinien coś więcej ogarniać, ostatnio stoczył z nimi bitwę

odpowiedz
Grock - 04.08.2017 / 13:24, *..centertel.pl

Zagraliśmy dobry mecz, Ale znów zabrakło nam szczęścia...

odpowiedz
JW23 - 04.08.2017 / 13:23, *..101

Szeryf z Terespola ?

odpowiedz
INFO - 04.08.2017 / 13:23, *..dynamic.chello.pl

______________________________________________

Wyjazd furami jeeeeah
blisko morze czarne jeeeeeh
Jest dobrze :)
Minus stadion 12,800
ale tam przychodzi garstka więc z biletami nie powinno byc kłopotu !!

https://www.youtube.com/watch?v=aTjedJDjkA0

odpowiedz
(L)odz - 04.08.2017 / 13:22, *..toya.net.pl

Lepiej sie nie dało wylosować pod wzgledem sportowym.

odpowiedz
LuisFigo - 04.08.2017 / 13:22, *..dynamic.chello.pl

Kucharczyk pilkarzem lipca... NIe obiecujcie sobie zbyt wiele...
Panie Mioduski, chyba juz czas wyciagac wnioski...

odpowiedz
PePe - 04.08.2017 / 13:22, *..80

Czemu pierwszy mecz gramy u siebie ?

odpowiedz
ja - 04.08.2017 / 13:22, *..dynamic.chello.pl

Jak Karabach ich ograł z Kubą i to Tyraspol był dużo gorsi to powinniśmy ich z łatwością ograć.
Może przynajmniej LE będzie.

odpowiedz
Będzie ciężko - 04.08.2017 / 13:22, *..162

W Naddniestrzu będzie ciężko o dobry wynik u nas jestem spokojny ale na wyjeździe znów może być z 1-3 :(

odpowiedz
Bloom - 04.08.2017 / 13:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

Lepiej być nie mogło. No ale z tą formą to można się spodziewać wszystkiego.

odpowiedz
(L) - 04.08.2017 / 13:21, *..dynamic.chello.pl

Losowanie dobre. Ale...

Ciekawe jakie beda wymowki jak z nimi odpadniemy...

odpowiedz
janusz - 04.08.2017 / 13:21, *..69

znowu 3 świat .....

odpowiedz
Żo(L)iborz - 04.08.2017 / 13:20, *..dynamic.mm.pl

Gdzie jest dokładnie grany mecz rewanżowy? W Mołdawii czy na terenie separastycznego Naddniestrza?

Jeśli to drugie, to może być baaaaaaaardzo ciekawy wyjazd :D

Redakcja (LL!): Nie wiadomo, choć raczej w Tyraspolu.

odpowiedz
Kajus Czarodziej - 04.08.2017 / 13:19, *..range86-149.btcentralplus.com

Dobre losowanie ale trzeba bedzie sie skoncentrowac.. Mecze same sie nie wygraja, mam nadzieje ze nauczka z astany nie pojdzie w las..

odpowiedz
Kamil - 04.08.2017 / 13:19, *..play-internet.pl

szkoda,że nie Utrecht :(

odpowiedz
Big - 04.08.2017 / 13:19, *..dynamic.chello.pl

no to chyba sportowo trafiliśmy najsłabszego rywala :)

odpowiedz
Januszek - 04.08.2017 / 13:19, *..132

Niby przeciwnik prosty ale aż się cisną frazesy typu " nie ma już słabych zespołów" oraz "wynik 2-1 byłby sprawiedliwszy"...życzę jak najlepiej naszej ekipie oczywiście! LEGIA!

odpowiedz
Maly - 04.08.2017 / 13:19, *..107

Awans to obowiazek nawet z tak kopiacymi grajkami. Los sie usmiechnal po raz kolejny. Oby tego nie zje.... Tylko Legia!

odpowiedz
Legionista - 04.08.2017 / 13:19, *..154

No i znowu dostaniemy wpierdziel

odpowiedz
wrt - 04.08.2017 / 13:19, *..itsa.net.pl

jak z nimi też przegramy to zimuję w drewnicy

odpowiedz
Piotr - 04.08.2017 / 13:19, *..173.ipv4.supernova.orange.pl

Pod względem kibicowskim... kiepsko.
Pod względem sportowym.... obowiązek to wygrana !

odpowiedz
piotr3ck79 - 04.08.2017 / 13:18, *..adsl.inetia.pl

Los nam sprzyjał. Drużyna spokojnie do pokonania. Musimy tylko zacząć lepiej grać bo obecna forma to tragedia.

odpowiedz
GoralzBielefeld - 04.08.2017 / 13:18, *..088.076.pools.vodafone-ip.de

Liga Europy powinna byc na otarcie lez

odpowiedz