Jakub Czerwiński najlepszy w meczu z Astaną - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z FK Astana

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Czerwiński otrzymał najwyższą notę za środowy mecz z FK Astana. Występ stopera Legii i strzelca jedynej bramki oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Zdecydowanie najgorszą notę przyznaliście Thibaultowi Moulinowi - 2,0. W sumie oceniały 922 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.

Czerwiński 4,2
Szymański 4,1
Malarz 3,5
Kopczyński 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Pazdan 3,1
Kucharczyk 3,0
Hlousek 2,9
Guilherme 2,9
Nagy 2,9
Hamalainen 2,6
Mączyński 2,6
Sadiku 2,5
Moulin 2,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Konrad - 05.08.2017 / 12:35, *..centertel.pl

Hlousek tak wysoko? Przecież on się o piłkę potykał o ile zdążył w ogóle dobiec. Całe szczęście że Magiera go zdjął q trakcie meczu.

odpowiedz
Tym - 05.08.2017 / 09:51, *..1.maxnet.net.pl

Pazdan z kopa za wysoko

odpowiedz
Kibic emeryt - 05.08.2017 / 09:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Moulę -ocena prawidłowa ,ale co się dzieje z nim dzieje !co mecz to gorzej ,kompletnie bez formy a piłkarz jak na naszą ligę bardzo dobry .Czerwiński -dla mnie duże zaskoczenie i zn ów pytanie ! dlaczego piłkarz który ze względu na kontuzję praktycznie nie przepracował okresu przygotowawczego w takiej formie ? Mączyński jak na razie słabo ale on nigdy mnie nie zachwycał i jak dla mnie wypromowany przez Nawałkę .Co do nowych trzeba poczekać i przede wszystkim muszą mieć szanse grania . Vadis ,Nikolić itp z początku też nie zachwycali a potem wypalili ( a ile dostali krytyki od nas kibiców ). SZYMAŃSKI - to może być naprawdę dobry zawodnik ale musi mieć szanse gry i być odpowiednia prowadzony

odpowiedz
tom - 05.08.2017 / 08:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Wiecznie zdziwiony"Francuz najgorszy! Aż nie można uwierzyć że zawodowy piłkarz może tak kaleczyć!!!! Skandal jego poziom!I on miał nas poprowadzić do zwyciestwa!Zenada

odpowiedz
Gepetto - 05.08.2017 / 03:08, *..play-internet.pl

Oprócz Szymańskiego i Malarza wszyscy zasłużyli na maks 1

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2017 / 21:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

Też bym nie dał Kopie takiej wysokiej noty.
Zresztą szkoda że chłopaki w każdym meczu nie grają tak jak w tym meczu.

odpowiedz
AAA - 04.08.2017 / 20:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kopczyński 3.4? To jakiś żart.Kopacza pali piłka przy nodze i natychmiast oddaje najbližszemu zawodnikowi i niekoniecznie ze swojej drużyny.
Pupilkom Jacusia zdecydowane NIE.

odpowiedz
Jack - 04.08.2017 / 20:11, *..179-183-91.adsl-static.isp.belgacom.be

Chłopaki , olać to !!!! Nie było wam dane widocznie w tym roku grać w LM . Pokażcie kto tu żądzi na naszym Podwórku !!!!!!LEEEEEEEGIIIAAAAAAAAAAA!!!!!

odpowiedz
warszawiak66 - 04.08.2017 / 19:06, *..dynamic.chello.pl

Dwaj zawodnicy znaleźli się na przeciwległych biegunach. Czerwiński - mecz życia, wyeliminował Murzyna i strzelił bramkę - przynajmniej 5,0. Natomiast Moulin na parę meczy na ławkę lub do rezerw. Najgorszy mecz odkąd jest w Legii, złe wybory, złe podania, złe strzały, wszystko źle - więc 1,0.

odpowiedz
Sebo(L) - 04.08.2017 / 17:27, *..slupsk.vectranet.pl

Moulin nota 2,0?! Ludzie oszaleli! Moulin zasłużył najwyżej na 1,0. Najsłabszy występ tego piłkarza odkąd pojawił się w Legii. Niedokładny do bólu. Hamulcowy "Wojskowych" w spotkaniu z Astaną. Spowalniał wszystkie akcje,stałe fragmenty gry wykonywane delikatnie mówiąc fatalnie. Żadnego pozytywu. Ani jednego dobrego podania do partnerów! Tragiczny występ.

odpowiedz
s(L) - 04.08.2017 / 17:02, *..49

Kopczynski zenada, kompletne zero, Kucharczyk tez jak jakas lepsza druzyna to tragedia. Maczynski mial przez 1/4 meczu tyle samo odbiorow co Kopa, z ta roznica ze potrafi podac i zaryzykowac, Czerwinski i Szymanski zdecydowanie najlepsi, reszta w miare dobrze ocenieni.

Woytek (LL!): W pierwszej części swojego komentarza piszesz kompletne bzdury.

odpowiedz
Brzozolas - 04.08.2017 / 16:57, *..avitointernet.pl

Serio aż tak wszystkich zaślepiła bramka Czerwińskiego? Z całym szacunkiem ale jeden z gorszych aktorów. Bezsensowne faule, wyprowadzenie piłki kończące się na autach... szczególnie w końcowce... No poza bramką to biedaa...

odpowiedz
ale jaja - 04.08.2017 / 16:56, *..skranetcan.pl

mlody szymanski najmniej doswiadczony pokazal bardziej ogranym kolega z druzyny jak sie gra polot fantazja drybling styl podobny do wolskiego szkoda by tego talentu
jeszcze pazdan nota mistrzowska jak na LM i to tyle moulin na lawe
WYKUPIC WOLSKIEGO

odpowiedz
krys008 - 04.08.2017 / 16:54, *..82

Uważam, że Kopczyński nie grał źle. Problem w tym, że nie potrzebowaliśmy zawodnika o jego charakterystyce. Dobry odbiór, asekurował obrońców, silny, ale problem tym, że my mieliśmy odrabiać straty, a nie się bronić. Kopczyński nie nadaje się do szybkiej gry w ofensywie, zwalania akcje, p. Jacek zrobił trochę krzywdę wystawiając go w tym meczu, potrzebowaliśmy zawodników kreujących grę, a nie odpowiedzialnych za defensywę i zabezpieczanie tyłów. Zabrakło nam ruchu w ofensywie, szybkiej gry na małej przestrzeni, trochę to źle świadczy o pozostałych, że wchodzi małolat Szymański i rozruszał nasze nieruchliwe gwiazdy.

odpowiedz
Legionista - 04.08.2017 / 16:49, *..226

Te uczucie kiedy w ostatnich 2 meczach KOPA więcej dał niż Moulin :I Sadiku nie zachwyca, ale może być dobrym napastnikiem... Mam wrażenie że jest słabą wersją Nikolicia czyli może nie wykorzystać 2/4 okazji, a kolejną strzeli.. Tylko niestety ten mecz z Astaną pokazał że musi takie sytuacje wykorzystywać - gdyby strzeli z główki lub ominął obrońce albo podał do kogoś innego to byśmy wygrali 2:0..

odpowiedz
Do WIDZ - 04.08.2017 / 16:19, *..tktelekom.pl

Człowieku. Chyba z przyzwyczajenia piszesz te bzdury. Akurat w tyk meczu Kopczyński był jednym z jaśniejszych punktów.

odpowiedz
WIDZ - 04.08.2017 / 15:49, *..200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopczyński 3,4 ..... najgorszy na boisku

odpowiedz
lob - 04.08.2017 / 15:33, *..dynamic.chello.pl

Mączyński za wysoko....najgorszy zawodnik na boisku..grał jak dziecko we mgle......

odpowiedz