Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 09:00

Bohaterowie na meczu Legii z Piastem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed meczem Legii z Piastem Gliwice, który rozegrany zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej w piątek 11 sierpnia o 20:30, będzie miała miejsce druga odsłona akcji "Bohaterowie na meczu Legii". Tę organizuje Stowarzyszenie Mohort Pamięci oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. Na trybunach podczas meczu z Piastem zasiądą Bohaterowie Narodowi - Powstańcy Warszawscy, kombatanci Armii Krajowej oraz WiN.

"Chcecie podejść, przywitać się i poznać naszych Bohaterów - bądźcie pod pomnikiem K. Deyny w piątek przed meczem!" - informują organizatorzy akcji.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!