fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Termaliką

Qbas, Hugollek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Guilherme: Trudno coś powiedzieć o tym meczu. Przyjechaliśmy tutaj po raz trzeci i znowu przegraliśmy. Mieliśmy swoje szanse, które powinniśmy wykorzystać. Termalica skupiła się głównie na kontratakach. Teraz przed nami kolejne ważne mecze, dlatego o tym musimy już zapomnieć. Gdybyśmy zdobyli gola na 1-0, to na pewno grałoby nam się łatwiej. Fani z nami dyskutowali po ostatnim gwizdku, ale nie chcę zdradzać tematu naszych rozmów.

Jakub Czerwiński: Przyjechaliśmy tutaj wygrać. Zagraliśmy jednak słabo i Termalica wygrała. Próbowaliśmy na różne sposoby atakować rywali. Szczególnie w drugiej połowie. Ewidentnie jednak nam nie szło. Kiedy już strzelaliśmy, to piłka nie leciała nawet w światło bramki. Blisko było żebym zdobył gola, ale niestety nie udało się. Nawet to trafienie pomogłoby nam w dalszej części meczu. Jak było pod sektorem? Wymieniliśmy się uwagami. Ale o konkretach nie chcę rozmawiać.

Sebastian Szymański: Ta porażka boli, bo w każdym meczu chcemy wygrywać. Zagrałem kolejne spotkanie, ale najważniejsza jest dużyna. Nie mogę być zadowolony ze swojej postawy, ponieważ przegraliśmy. Trudno powiedzieć, dlaczego gramy wolno na boisku. Ciężko się gra z takimi rywalami, ale naszym obowiązkiem zawsze jest wygrywanie. Dużo pracy przed nami i mam nadzieję, że teraz będzie już coraz lepiej. Miałem swoją sytuację, kiedy mogłem uderzyć na bramkę. Powinienem wykorzystać tę okazję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
szemrany - 06.08.2017 / 17:38, *..dynamic.chello.pl

Do qrwy nędzy,skąd oni wzięli tego ogóra Pasquato?Może z Juwentusu Toruń?Co do Albana to nie ma co już więcej pisać,bo mieliśmy przykład super trenejra z tej nacji.Czuwaj!

odpowiedz
Krzeszczu - 06.08.2017 / 17:28, *..cust.bredband2.com

@ Wolfik: Chyba mnie nie zrozumiales.
Chodzi mi tylko o to (i czego mam tak dosyc ze rzygac mi sie chce) ze te same gamonie ktore tak glosno tutaj kwicza "Pudel out, Pudel korpo, pudel nie ma L-ki w sercu", te same wlasnie gamonie dra jape o to by sciagac chinoli, arabow czy innych oligarkow.

Dlatego zapytalem czy te araby, chinole i oligarki maja L-ke w sercu?
Odpowiedz chyba oczywista, jak i durnota tych tak glosno na ten temat kwiczacych.

Natomiast zgadzam sie zupelnie z jednym: goscie ktorych wymieniles blyszcza kasa. Takiego goscia i ja bym chcial aczkolwiek nie bardzo mi spieszno do tego czym sie stala Chavski czy Man Shitty.

Tylko nie oszukujmy sie, ci goscie to tez korpo, iti i sie göwno znaja na pilce.

odpowiedz
@rek - 06.08.2017 / 17:03, *..dynamic.chello.pl

Okey... Większość z nas zgadza się, iż (L)egia gra teraz fatalnie... Bez ładu i składu... I wszystkich nas to martwi... Podziały miedzy nami kibicami są na linii: Mioduski - Żewłaki - Magic - Piłkarze... A zatem...

Część z nas obwinia Mioduskiego (brak jego reakcji na obecną formę i sytuację taktyczną zespołu, brak forsy w klubowej kasie, brak mocnych transferów, brak rozeznania w świecie piłkarskim...)

Część z nas obwinia Żewłaków (brak dobrych transferów, kupowanie przypadkowych szrotów, wypożyczanie na lewo/prawo naszej młodzieży, działanie polonistów na szkodę (L)egii Warszawa...)

Część z nas obwinia Magica (brak odpowiedniego warsztatu trenerskiego, brak charyzmy w szatni, brak siły przekazu zawodnikom "o co kaman", złe przygotowanie do sezonu, powielanie tych samych błędów, brak reakcji na wydarzenia boiskowe i pozaboiskowe, brak odwagi w kwestii przyznania się do swoich błędów, trenerskie błędy przy transferach do/z k(L)ubu, zwyczajowy brak cojones...)

Część z nas obwinia piłkarzy (brak formy fizycznej, brak zaangażowania, brak woli walki na boisku, brak zaciętości w grze, brak (L)-ki w sercu, brak umiejętności...)

Przy każdym "winnym", tej obecnej sytuacji w klubie i na boisku, jest długa lista... Zastanówmy się zatem.: KTÓRE PUNKTY Z TYCH CZTERECH LIST SĄ WSPÓLNE, a wtedy szybko określimy winowajcę bądź winowajców... Polecam to wszystkim z Was uwadze... Pozdro (L)

odpowiedz
ja - 06.08.2017 / 16:23, *..play-internet.pl

Guilherme ma nas za debili chyba,kaźdy wie o czym była rozmowa,przecieź nie rozmawiali z wami o pogodzie w Niecieczy.

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2017 / 15:56, *..dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Nie, nie zagalopowałem się. W kwestii naszego scautingu od bodajże dwóch lat mówimy jednym głosem. I dobrze o tym wiesz.

Co do Mioduskiego mam inne zdanie. Zresztą powtarzam je również nie od dziś - to człowiek, który zrobi z Legii klub zbilansowany finansowo i nudny do bólu. Najpierw finanse, potem poziom sportowy - co doskonale odzwierciedla nasze "przygotowania" do ataku na LM, które w gruncie rzeczy doprowadziły do tego, że straciliśmy ostatnią szansę na awans i na pieniądze. Jak już mówiłem - nie wygra się wyścigu formuły 1 golfem 3-ką.

O Magierze pisał nie będę - moje zdanie na ten temat jest Tobie znane.

odpowiedz
tomiacab do Wolfik - 06.08.2017 / 15:28, *..18-2.cable.virginm.net

racja kolego. Odpowiedzialny jest właściciel. sKrzeszczu nie może tego pojąć że żewłakow ilu by nie znalazł to do każdego transferu musi przekonać właściciela. Nie pojmuje tego ze żewłakow jest tylko doradcą i mordą do świecenia, bo ktoś musi być odpowiedzialny za transfery. Decyzje ostateczne należą do miodka i to on jest odpowiedzialny.

odpowiedz
rzeczy całe i wspaniałe - 06.08.2017 / 15:23, *..18-2.cable.virginm.net

Mój kolega obsługiwał wczoraj w restauracji kibiców Juventusu i zagaduje do nich tak:
-no Legia kupiła zawodnika od was ostatnio.
-Co? Jak to możliwe? Nic nie słyszeliśmy na ten temat.
-Pasquato
-A to nie znamy.

Brawo wszystkim gamoniom (z Krzeszczem na czele), którzy popierają Mioduskiego.

odpowiedz
arc - 06.08.2017 / 15:22, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera jest słaby. Dlaczego udajecie, że jest inaczej...

odpowiedz
ibik - 06.08.2017 / 14:35, *..adsl.inetia.pl

Piłkarzom Legii należy obniżyć wynagrodzenie do poziomu wynagrodzeń w Termalice.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.08.2017 / 13:54, *..cust.bredband2.com

@ Wolfik: hola hola, po malu kolego bo sie lekko zagalopowales.
Czy ja przypadkiem, i to nie raz, nie powtarzalem jaki to cyrk wystawia nam dyrektor sportowy z calym tym swoim bajzlem?
Ze to on odpowiada za transfery in i out, czyli za stan druzyny?
A ze Tragic jest tragic no to inna historia. Trener moze na A-klase, i zamiast sciagac z tamtad koleszkow do sztabu trenerskiego powinien sam spakowac manatki i sie do tej A-klasy wyprowadzic.

Jedyna wina Mioduskiego, tak jak ja to widze to fakt ze nie tylko toleruje ale i propaguje dzialalnosc pseudo skautingu z Band of Brothers na czele.
Bo gdyby, aczkolwiek nie lubie gdybac, gdyby DM otoczyl sie grupa ludzi na poziomie i kompetentnych, do nie mielibysmy takiego bajzlu w klubie.
I zamiast sie wqärwiac padaka druzyny, pilibysmy przyslowiowego szampana na dobrej drodze do ligi mistrzow.

odpowiedz
mocno wq - 06.08.2017 / 13:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedyny pozytyw to naśi kibice,są zawsze tam gdzie NASZA LEGIA gra - szacun. Z taką grą to w puławach może być czarny wtorek. Dużo racji ma WWL poza Arkiem . zero gry kombinacyjnej,elementu zaskoczenia ,przyspieszenia,skuteczności. tak to się gra w meczu towarzyskim,charytatywnym.Można tak zapomnieć grać w piłkę - nie sądzę.Jest konflikt i tyle. żewłak za transfery powinien beknąć.

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2017 / 12:28, *..dynamic.mm.pl

@WWL: Nie, Kolego nie jestem klakierem i nie pisałem że w Legii jest super. Wręcz przeciwnie, od dawna powtarzam że w klubie dzieje się źle. Różnica pomiędzy nami (oraz kolegami Krzeszczu, Rek, Mietek) jest taka iż uważam, że główną odpowiedzialność za obecną sytuację ponosi właściciel (wcześniej właściciele) oraz pion sportowy (czyli ludzie odpowiedzialni za transfery) o dopiero później trener. Tym się różnimy. Pisałem przy tym również że moje zaufanie do trenera Magiery skończy się wówczas, gdy nie awansujemy do grupowej LE - a z tego co czytam, to jest plan na ten sezon jeśli chodzi o puchary (co nie znaczy, że się z tym zgadzałem - vide wcześniejsze posty po meczach z Astaną).

Reasumując: nie da się stworzyć silnej drużyny, jeśli się ją co chwila osłabia. Bo dla mnie Sadiku, Pasquato czy Szwoch i Moneta wzmocnieniami nie są.

Co do Bjelicy, też odpowiedziałem Tobie i bez złośliwości: wymiana pół drużyny Lecha nie spowodowała zmiany na dobre. Z pucharów odpadli, w lidze grają tak sobie. Czy Lech ograłby Legię? Nie wiem, to zresztą tylko gdybanie.

Zgadzam się, że Legia nie ma kreatora gry, dodam też że nie ma ciągle napastnika. Może jak wrócą Rado i Jodłowiec będzie nieco lepiej. Może. Bo na jakieś znaczące wzmocnienia Mioduskiego nie posadzam. Dla niego najważniejszy jest bilans finansowy. A jabłka nie da się zjeść i go mieć.

Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś się to zmieni, czego wszystkim (a w szczególności Tobie) życzę.

odpowiedz
WWL - 06.08.2017 / 11:58, *..dynamic.chello.pl

@rek, Krzeszczu

Racja-są klakierzy co mówią,że nic się nie stało.Tabel będzie "ładnie" wyglądała jak jeszcze Jaga wygra.

To mój wpis z przed meczu:
WWL, 05.08.2017 10:43:37 - *.play-internet.pl

"Mamy plan na Legię"

Nie dziwne, każdy zespół ma teraz plan na LEGIĘ.
-Kontra -nie istnieje
-kombinacyjna szybka gra na jeden kontakt -nie istnieje
-zagrożenie z rzutów wolnych-nie istnieje
-zagrożenie z rzutów rożnych -nie istnieje
-kreator akcji podbramkowych- brak
-najstarszy bramkarz piąstkujacy piłkę w sytuacjach kiedy powinien łapać-jest
-obrona która pozwala wchodzić przeciwnikowi w pole karne jak w masło-jest
-trener który chwali grę zwaną padliną- jest

Jak bym był trenerem Termaliki czy Wisły Puławy to też bym się cieszył że teraz gram z mistrzem bo wielka okazja na zwycięstwo!
JM mówi że za mało czasu miał na wkomponowanie dwóch nowych zawodników a jak wymienić skutecznie pół składu pokazał Bjelica.
Co prawda nie awansowali ale tam był polot i moc!
U nas flaki z olejem.

Z całym szacunkiem dla JM po analizie ostatnich lat stwierdzam że najlepszym trenerem w eklapie jest Probierz i żałuję że to nie on prowadzi Legię

Cały czas aktualny.

Gdzie jesteście: aigeL , Balde , Wolfik , Arek

Krytykujący mnie za tę wypowiedź?
Uważam,że Lach ma teraz jakościowo lepszą ,lepiej grającą drużynę.Legia bez Odjidi i Rado nie ma kreatora podbramkowych sytuacji.
Plan na Legię?
Trzymać przed polem karnym i skontrować.
Tyle w temacie.

odpowiedz
Luk - 06.08.2017 / 11:48, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ciągła gra w poprzek boiska nie ma elementu zaskoczenia brak koncepcji...popieram Krzeszczu i @rek co Ty Legionista pier....

odpowiedz
BardzoZŁY - 06.08.2017 / 11:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po zaledwie 4ech kolejkach mamy już 8(!!!) punktów straty do lidera....
Brawo, brawo, brawo!!!!!!! Zwłaszcza jak się spojrzy jakie tuzy mieliśmy na rozkładzie...
Na bank co roku będzie nam się udawało odrabiać po paręnaście punktów straty...
Jeszcze raz BRAWO!!!
P.s
A jeszcze większe brawa jak porównamy zarobki naszych "gwiazd" a ich dotychczasowych pogromców. Przecież to jest SKANDAL jakiś

odpowiedz
Radek - 06.08.2017 / 11:22, *..45.domynet.pl

To co Guilherme nadal chcesz zarabić 20 x tyle co Piątek czy inny leszcz?

odpowiedz
:-) - 06.08.2017 / 11:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oni chyba nastawiaja sie na PP bo mistrza nie bedzie i o Lm w nastepnym sezonie bedzie ciężej a jak zdobędą puchar to od 3 rundy startuja dopiero jak sie nic nie zmieni :-) dajcie mi ich kase a zostawie tyle zdrowia na boisku co wystarczy za 3

odpowiedz
word!up - 06.08.2017 / 10:56, *..adsl.inetia.pl

Magiera to amator nie trener. On jest gorszy niż Berg.

odpowiedz
les - 06.08.2017 / 10:46, *..105.ipv4.supernova.orange.pl

Pozbyć się polonistów z klubu. oni siedzą tu tylko za kasę i brak wiedzy o nowych zawodnikach

odpowiedz
@rek do Krzeszczu - 06.08.2017 / 10:35, *..dynamic.chello.pl

Brawo... Mnie także te "różowe" komentarze tego gostka wpieniają na maxa... Ani chybi to człowiek podstawiony... Pozdro (L)

odpowiedz
Pan Mietek - 06.08.2017 / 10:28, *..dynamic.gprs.plus.pl

LUDZIE!!!
Dajcie se siana z jeżdżeniem po zawodnikach!
Rozmowa Łódzka z Radą Drużyny:
Lok: - Nie chcecie już Magica?
Rada: -Nie chcemy!
L: -Dajcie jakiś DOBRY powód do zwolnienia.
Rada: -Możemy w kompromitującym stylu przegrać z patałachami z Niecieczy?
L: -Możecie, ale styl musi być KOMPROMITUJĄCY.
Rada: -Zrobi się, szefie.

Zrozumieliście???

To wrzućcue na luz u czekajcie na doniesienia Ł3.

ZAWSZE LEGIA!!!

odpowiedz
Juri - 06.08.2017 / 09:37, *..centertel.pl

Jest kryzys na linii piłkarze -prezes,dyrektor sportowy. Tyle w temacie.
Jacek próbuję to poskładać ,interweniował w tej sprawie nawet u prezesa,Jest najmniej winny.

odpowiedz
ados - 06.08.2017 / 09:34, *..centertel.pl

Przeszły Słonie po betonie bardzo cienkim betonie!!!

odpowiedz
meter - 06.08.2017 / 09:01, *..130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

U Guilerme to dobrą formę widać nawet na pysku...podgardle,obwisłe policzki ,nawet powieki ma zatłuszczone

odpowiedz
Hiszpan - 06.08.2017 / 08:59, *..77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wywalić tych pajacow i przede wszystkim zmiana prezesa i ludzi odpowiedzialnych za transfery i budujemy naszą Legie choćby od 4 ligi.

odpowiedz
Zbulwersowany - 06.08.2017 / 08:53, *..67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za karę cała drogę do Warszawy powinni oglądać ten wczorajszy mecz w kółko, może by się wstyd zrobiło chociaż...

odpowiedz
Do Daro - 06.08.2017 / 08:37, *..is.net.pl

Niby kiedy Legia wyszła z grupy Ligi Mistrzów? To z kim grała w 1/8? Z Barceloną, Bayernem? Jaki był wynik dwumeczu, bo musiałem go przegapić.

odpowiedz
(L)odz - 06.08.2017 / 08:18, *..toya.net.pl

Guli -wasze tłumaczenia są dobre dla Steve Wondera,ogarnijcie się bo wstyd robicie.

odpowiedz
Afro - 06.08.2017 / 08:15, *..dynamic.chello.pl

Taktyka Madżika:
1. Przyjmij piłkę na min. 3 razy i biegnij w losowym
2. Podaj do najbliższego
powtórz

odpowiedz
MeLasa - 06.08.2017 / 07:55, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

I dlatego nie mam zamiaru kupować karnetu, patrzeć na upadek drużyny i nabijać kasę V kolumnie w osobie kudłatego...jedno jest pewne 1 liga czeka na takich ogórków, powodzenia

odpowiedz
Mario - 06.08.2017 / 07:48, *..130

Po zeszłorocznym awansie do LM, Legia odskoczyła w Ekstraklasie o lata świetlne. Faktycznie jest to widoczne. To był fartowny awans, wręcz cud. Ok. jednak tyle było gadania o tym wielkim budżecie, o wielkiej kasie z LM, a jest bida. To już te niby biedniejsze kluby pościągały sensownych zagranicznych piłkarzy. A klub, który ma walczyć o LM tradycyjnie traci najlepszych graczy. Tradycyjnie transfery załatwione są na ostatnią chwilę, gdzie kupieni muszą przez długi czas przygotowywać się żeby zacząć grać, czyli nie pomagają w walce o LM. Najlepsze jest to, że kibice zachwycali się Magierą. Zresztą dziennikarze to samo, szereg artykułów, że wspaniały, przyszły selekcjoner. Obecnie większość kibiców Legii jedzie go niemiłosiernie i co ciekawe sami dziennikarze zaczynają mruczeć, że nie jest taki super, jak o nim pisali, mówili. A co on biedny ma zrobić. Nikolic i Prijovic walili bramki aż miło. Klub ich sprzedał, bo według Leśnego takie bramki mogą strzelać juniorzy i bramkarze. 60% drużyny to był Ofoe, sprzedali, a oczywiście nie zabezpieczyli na ewentualność jego odejścia. Prowizorka, improwizacja, pełna amatorka, jak z Celtikiem.

odpowiedz
szemrany - 06.08.2017 / 07:22, *..centertel.pl

Powiem króciutko i na temacik jak stary Siwy młynarz "z chu...a mąki jak młyn stoi"Czuwaj!

odpowiedz
Gradus - 06.08.2017 / 07:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Legia przegrała bo oszczędzała się na mecz PP z Wisłą Puławy.

odpowiedz
Wojtek86 - 06.08.2017 / 06:12, *..dynamic.chello.pl

Tej padaki nie da się oglądać. Toz to program o zukach gnojojadach był ciekawszy!

odpowiedz
@cch - 06.08.2017 / 05:54, *..dynamic.chello.pl

majstra to masz w posraniu.w Warszawie jest mistrz.

odpowiedz
rdzenny - 06.08.2017 / 03:51, *..cluster-e.forcepoint.net

Panowie za gre się weźcie !!! gdzie ta ambicja ? twardo to grała teramika , nie pozwoliła wam na gre właśnie twardą grą tak samo jak górnik czy korona a z sandecją meczyliście się gdy oni grali w 10 !!!już nie pisze o arce , ostatnia wygrana z astaną to fart bo z gry nie należał wam się awans w żaden sposób ... następne mecze zweryfikują czy macie jaja , czy chcecie coś sobie udowodnić jak się nie ma umiejętności a przecież nie czarujmy wy ich nie macie to trzeba tak grać aby trzeszczały kości i przeciwnik wiedział że nie gra w piłkę z dziewczynami a zespołem zdeterminowanym aby za wszelką cene wygrać ... wy chcecie wygrywać na stojąco , panowie te czasy sie już dawno skończyły i nawet z okregówką już tak łatwo nie wygracie na stojąco !!! ta drużyna po prostu nie ma chęci ani charakteru i to trzeba zmienić i to szybko panie Magiera

odpowiedz
Toni - 06.08.2017 / 03:33, *..pools.vodafone-ip.de

Ja tez bym mogl byc pilkarzem.Przygotowal bym sobie najpierw kilka wersji wymowek w zaleznosci od wynikow i pobieral gruby chajs za nic.Zycie jak w Madrycie.Na kazda okolicznosc gotowa wymowka.A kasa i tak ta sama.Zyc nie umierac.
Wy macie to w dupach a niektorzy przez was nie spia cala noc.Patalachy.Bata wam brakuje na plery.W dupach sie poprzewracalo od tego dobrobytu.

odpowiedz
Trapattoni - 06.08.2017 / 03:23, *..centertel.pl

Ja tylko chciałem zapytać jak można:
1. Grać skrzydłami, kiedy żaden z wirtuozów nie potrafi celnie dośrodkować??? (kiedyś potrafił "najlepsza lewa noga w Polsce Brzyski" jak mu piła zeszła) ☺
2. Grać jednym napastnikiem??? Taki schemat wałkowała reprezentacja, kiedy Robciu L. był wiecznie pilnowany, wiecznie sfrustrowany bo miał 1916 minut bez gola. Niko najlepiej grał w duecie z Prijo.
3. Wystawiać Hamalainena na skrzydle, kiedy sam mówi wprost że tam grać nie umie, nie lubi, nie chce, bo najlepiej czuje się jako 10???

Z poważaniem
Dżiowani Trapattoni

P.s. Chyba w szatni źle się dzieje. Czyżby chodziło o delikatne kominy płacowe np. dla Jędzy? Gui płacze że mu też się należy itp. Jak to jest, że pyrki kupują zawodników, którzy od razu wskakują do pierwszej 11, a nasze wzmocnienia czekają w kolejce do enelmedu. Musiałem sobie rzygnąć bo mam wkurw@

odpowiedz
Kret - 06.08.2017 / 02:55, *..static.ip.netia.com.pl

Nie dziwie sie ze odpadli z Astana. Cala pierwsza jedenastka na ławkę, sezon zaczynac od 1 lipca a konczyc 1 maja. To jest kompletne nieprzygotowanie do sezonu, Pasquato Pereira kto to? Moneta Niezgoda i nie wiem kto w następnym meczu. Wstyd i chore.

odpowiedz
dimczakos - 06.08.2017 / 02:45, *..gigabit.info.pl

Nie macie jaj piłkarzyki... Jedyny Malarz godny gry w tym klubie... Żenada... Odra Opole wlepiła bym wam ze 5-0... dalej czekam na drwali w tym klubie czyli tych co nie odstawiają nogi i walczą za klub... charakter pokroju Kucharczyka bo póki co to nawet za kolegą z drużyny nie ma kto się wstawić banda indywidualistów...

odpowiedz
KONAR-ski - 06.08.2017 / 02:22, *..dynamic.gprs.plus.pl

wyp.......ć polonistę Żewłakowa odpowiedzialnego za transfery i działanie klubu, to on podpowiada Pudlowi co i jak robić i to on wpasował nas w ten kanał

odpowiedz
(L)evy - 06.08.2017 / 01:59, *..181.internetia.net.pl

Gui jeśli ty koleszko domagasz się podwyżki aby zostać w Legii to mam jedną radę zabieraj swoje manatki i się wynoś bo mam juz serdecznie dość twojego pajacowania przewracania sie machania łapaki i gadki niz grania na poziomie godnym noszenia naszych barw !

odpowiedz
Krzeszczu - 06.08.2017 / 01:58, *..cust.bredband2.com

@Legionista: Zaczynam podejrzewac ze jestes jakims klakierem z klubu.
Bo jak inaczej wytlumaczyc twoje rozowe wpisy?
Ze CZerczesow tu uj...al 3:0 rok temu?
I co ma piernik do wiatraka?
Bo nie o jeden mecz tutaj chodzi.
Arka, Gornik, Korona, Astana, Sandecja, teraz Niecieczna. Dodajmy do tego nedzna rynde wiosenna.
Czujesz czacze?
Watpie. Ktos cie w klubie wynajal do pisania tu na tym forum, i teraz siejesz ferment pod kazdym artykulem.
Niemalze kazdy wpis komentujesz. Nawet ja w moich najwiekszych porywach nie osiagnalem takich wspanialych ilosci wpisow jak ty.
A ze zaklamujesz rzeczywistosc, to juz pomine.

odpowiedz
Cch - 06.08.2017 / 01:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

@Do Daro gdyby nie Vadis to nie byloby majstra, dobrze o tym wszyscy wiemy. Lubie Magiere ale cos tu ewidentnie nie gra. Największe zagrozenie stwarza Czerwinski w ostatnich meczach, to chyba o czyms swiadczy. Z drugiej strony nie wszystko jest wina Magica, Sadiku to nie Niko/Prijo, Pasquato to nie Vadis, poszlismy w przecietnosc i tyle.

odpowiedz
Toni - 06.08.2017 / 01:48, *..pools.vodafone-ip.de

Juz nawet nie czytam tych nedznych tlumaczen.Gdyby pilkarze mieli placone za wyniki to by zdechli z glodu.

odpowiedz
Robert501 - 06.08.2017 / 01:19, *..dynamic.chello.pl

Gui nie chce zdradzić treści rozmowy bo i tak h...a zrozumiał

odpowiedz
raf - 06.08.2017 / 01:11, *..play-internet.pl

a Pan Mioduski cos sie nie wypowiada /co schowal sie pod ziemie /gratulacje za h.... transfery

odpowiedz
raf - 06.08.2017 / 01:04, *..play-internet.pl

nabrali szrotu z tej maki chleba nie bedzie

odpowiedz
MP.J(L) 207 - 06.08.2017 / 00:59, *..free.aero2.net.pl

Sabotażyści!!!

odpowiedz
krys008 - 06.08.2017 / 00:52, *..27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie chcę po raz kolejny krytykować. Chciałbym napisać coś pozytywnego. Może to, że jutro niedziela, nie trzeba zrywać się rano do pracy.

odpowiedz
Do Daro - 06.08.2017 / 00:40, *..centertel.pl

Kreowano?

Obudź się misiu.

Wyjście z grupy Champions League.
Mistrzostwo Polski.

I ,że w ogóle jakoś to dociągnął mimo,że w grudniu dentysta wyrwał Magierze dwie jedynki....


Bierz się mordo za komentarze z sensem a jak masz pie®dolić bez sensu to lepiej obejrzyj jakiś film w telewizji.....

odpowiedz
Prosty kibic - 06.08.2017 / 00:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie chcą mówić co powiedzieli im kibice. A co innego mogły usłyszeć gwiazdy po tym meczu jak nie bluzgi?

odpowiedz
Legionista - 06.08.2017 / 00:31, *..226

@bysior 150 kg On by się ucieszył... @Daro czyli jak przegraliśmy z termaliką 1:0 to jest wstyd Magica... A co było jak przegraliśmy 3:0 za kadencji Ruska...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.08.2017 / 00:25, *..243

Jaki I trener takadrużyna,Bez jaj,walki do upadłego teraz każdy z drużyny powinien powarbować sie na siwo!albo!won!zLegii!

odpowiedz
Mietek - 06.08.2017 / 00:13, *..centertel.pl

Zblazniliscie się w Niecieczy kolejny raz. Do roboty albo wypier.alac z Legii!!!

odpowiedz
Daro - 06.08.2017 / 00:12, *..idev.pl

Może jednak Magiera nie jest tak dobry na jakiego go kreowano

odpowiedz
bysior 150 kg - 06.08.2017 / 00:03, *..dynamic.chello.pl

Więcej kebabów, Gujlerme więcej kebabów!
Won z Legii, nieudaczniku.

odpowiedz