REKLAMA

Dobrzy Ludzie odmalowali szpital w Ustrzykach Dolnych

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Kibice Legii z grupy Dobrzy (L)udzie ostatni weekend spędzili na odmalowywaniu szpitala dziecięcego w Ustrzykach Dolnych. W ciągu trzech dni legioniści odmalowali 40-metrowy korytarz, trzy sale dla dzieci, a także gabinet zabiegowy. "Oddział dziecięcy zyskał 68 namalowanych motyli i 17 ptaszków, 4 minionki, Gru, Else, Olafa, Wiewióra, Simbę, Mufasę, Pumbę, Myszkę Mickey.

- Ponadto w dwóch salach istniejące rysunki zostały przez nas odnowione i podrasowane. Odczuwamy lekki niedosyt, że nie udało nam się odmalować wszystkich sal, mimo że praktycznie nie wyszliśmy ze szpitala i nie zwiedziliśmy ponoć przepięknej okolicy. Zabrakło nam paru godzin i rąk do pracy. Zrobiliśmy wszystko na co starczyło nam sił i czasu" - poinformowali Dobrzy Ludzie.














REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

lucho_83 - 07.08.2017 19:38:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kapitalna robota! Wielki Szacunek!!!!!

@rek - 07.08.2017 19:44:19, *.dynamic.chello.pl

Świetna akcja... Brawka dla Dobrych (L)udków... Pozdro (L)

MARIO - 07.08.2017 19:52:05, *.internetdsl.tpnet.pl

NIESAMOWICI LUDZIE!!!

jkp - 07.08.2017 19:56:36, *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

brawo!

grzesiek - 07.08.2017 20:01:39, *.centertel.pl

Pieknie odmalowane. Powinni o tych akcjach dobrych Ludzi w glownym wydaniu wiadomosci mowic.

Mr-Z - 07.08.2017 20:26:03, *.131.ipv4.supernova.orange.pl

Grafika i kolorystyka na kozaku,piękna sprawa!Dajecie DL przykład na prace nie tylko na murach lecz i w miejscach takich jak szpitale!Brawo

Piotr - 07.08.2017 20:38:46, *.0pools.vodafone-ip.de

Piękna akcja!!! Brawo dla Was!!! A wykonanie najwyższych lotów.

Zlb - 07.08.2017 20:49:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Mistrz

olo - 07.08.2017 21:13:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brakowało rąk. Ja bym się chętnie włączył w taką pomoc. Tylko jak złapać kontakt?

r - 07.08.2017 21:16:13, *.adsl.inetia.pl

Z takich akcji jestem dumny , że jestem Legionistą ;-)

browarman7 - 07.08.2017 21:17:10, *.play-internet.pl

kawał porządnej roboty, brawo DL...idąc za ciosem zróbcie kolejną serię poduszek z w/w postaciami a myślę że popyt znów przerośnie podaż...a wszystko w szlachetnym celu(L)

miron - 07.08.2017 21:40:34, *.play-internet.pl

gdzie jest tvn i gowno wyborcze.... może by coś wspomnieli o tej inicjatywie w swoich serwisach...

DawidL - 07.08.2017 21:58:06, *.dynamic.mm.pl

Świetna robota jak zwykle (L)

Ponti - 07.08.2017 22:38:17, *.static.ip.netia.com.pl

Klasa !

Toni - 07.08.2017 23:05:58, *.pools.vodafone-ip.de

Piekne prace.Jestescie niesamowici.Ogromny szacunek dla Was Dobrzy Ludzie.
Zrobcie wiecej poduszek i sprzedaz internetowa.

Arek - 07.08.2017 23:07:42, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@miron, jak to z gównem, interesują ich tylko gówniane sensacje, tylko po to, żeby muchy do gówna przyciągnąć. Zresztą uważam, że ci co robią takie akcje pewnie nawet by nie chcieli rozgłosu, a już na pewno nie w tego typu mediach.

Artur - 08.08.2017 00:21:56, *.static.isp.enf.pl

A ja wlasnie jestem w Ustrzykach...szkoda, ze jakos minela mnie informacja o tej akcji...na pewno jakos bym sie wlaczyl. Uklony dla nie Dobrych, a Naj(L)elpszych (L)udzi!!!!

Do Olo - 08.08.2017 01:21:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olo znajdź na fb Dobrzy Ludzie i napisz, że chcesz pomóc w malowaniu.

Gepetto - 08.08.2017 01:25:19, *.dynamic.chello.pl

Szacun po raz już nawet nie wiem który!:)
Żadne media tego nie nagłośnią bo kibice to bydło to raz, a dwa taka akcja gorzej się sprzeda niż krew np na parkingu dwóch drużyn... :/

lobau - 08.08.2017 09:02:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun!!! Najlepszy ten minionek z racą:)

Hu(L) it - 08.08.2017 09:20:29, *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek za pracę i wykonanie panowie. (L)

Kris - 08.08.2017 10:54:35, *.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek

obserwator - 08.08.2017 17:56:32, *.dynamic.chello.pl

Coś pięknego. Jesteście niesamowici, a jaka radość dla dzieci i personelu.

rob bandit - 08.08.2017 20:27:20, *.satfilm.com.pl

Kawał wspaniałej pracy dla chorych dzieci!!!Szacunek dozgonny!!!

MKK - 09.08.2017 11:10:56, *.cws.sco.cisco.com

Czapki z głów!