REKLAMA

Dobrzy Ludzie odmalowali szpital w Ustrzykach Dolnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii z grupy Dobrzy (L)udzie ostatni weekend spędzili na odmalowywaniu szpitala dziecięcego w Ustrzykach Dolnych. W ciągu trzech dni legioniści odmalowali 40-metrowy korytarz, trzy sale dla dzieci, a także gabinet zabiegowy. "Oddział dziecięcy zyskał 68 namalowanych motyli i 17 ptaszków, 4 minionki, Gru, Else, Olafa, Wiewióra, Simbę, Mufasę, Pumbę, Myszkę Mickey.

- Ponadto w dwóch salach istniejące rysunki zostały przez nas odnowione i podrasowane. Odczuwamy lekki niedosyt, że nie udało nam się odmalować wszystkich sal, mimo że praktycznie nie wyszliśmy ze szpitala i nie zwiedziliśmy ponoć przepięknej okolicy. Zabrakło nam paru godzin i rąk do pracy. Zrobiliśmy wszystko na co starczyło nam sił i czasu" - poinformowali Dobrzy Ludzie.














REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
MKK - 09.08.2017 / 11:10, *..cws.sco.cisco.com

Czapki z głów!

odpowiedz
rob bandit - 08.08.2017 / 20:27, *..satfilm.com.pl

Kawał wspaniałej pracy dla chorych dzieci!!!Szacunek dozgonny!!!

odpowiedz
obserwator - 08.08.2017 / 17:56, *..dynamic.chello.pl

Coś pięknego. Jesteście niesamowici, a jaka radość dla dzieci i personelu.

odpowiedz
Kris - 08.08.2017 / 10:54, *..161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek

odpowiedz
Hu(L) it - 08.08.2017 / 09:20, *..99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek za pracę i wykonanie panowie. (L)

odpowiedz
lobau - 08.08.2017 / 09:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun!!! Najlepszy ten minionek z racą:)

odpowiedz
Gepetto - 08.08.2017 / 01:25, *..dynamic.chello.pl

Szacun po raz już nawet nie wiem który!:)
Żadne media tego nie nagłośnią bo kibice to bydło to raz, a dwa taka akcja gorzej się sprzeda niż krew np na parkingu dwóch drużyn... :/

odpowiedz
Do Olo - 08.08.2017 / 01:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Olo znajdź na fb Dobrzy Ludzie i napisz, że chcesz pomóc w malowaniu.

odpowiedz
Artur - 08.08.2017 / 00:21, *..static.isp.enf.pl

A ja wlasnie jestem w Ustrzykach...szkoda, ze jakos minela mnie informacja o tej akcji...na pewno jakos bym sie wlaczyl. Uklony dla nie Dobrych, a Naj(L)elpszych (L)udzi!!!!

odpowiedz
Arek - 07.08.2017 / 23:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@miron, jak to z gównem, interesują ich tylko gówniane sensacje, tylko po to, żeby muchy do gówna przyciągnąć. Zresztą uważam, że ci co robią takie akcje pewnie nawet by nie chcieli rozgłosu, a już na pewno nie w tego typu mediach.

odpowiedz
Toni - 07.08.2017 / 23:05, *..pools.vodafone-ip.de

Piekne prace.Jestescie niesamowici.Ogromny szacunek dla Was Dobrzy Ludzie.
Zrobcie wiecej poduszek i sprzedaz internetowa.

odpowiedz
Ponti - 07.08.2017 / 22:38, *..static.ip.netia.com.pl

Klasa !

odpowiedz
DawidL - 07.08.2017 / 21:58, *..dynamic.mm.pl

Świetna robota jak zwykle (L)

odpowiedz
miron - 07.08.2017 / 21:40, *..play-internet.pl

gdzie jest tvn i gowno wyborcze.... może by coś wspomnieli o tej inicjatywie w swoich serwisach...

odpowiedz
browarman7 - 07.08.2017 / 21:17, *..play-internet.pl

kawał porządnej roboty, brawo DL...idąc za ciosem zróbcie kolejną serię poduszek z w/w postaciami a myślę że popyt znów przerośnie podaż...a wszystko w szlachetnym celu(L)

odpowiedz
r - 07.08.2017 / 21:16, *..adsl.inetia.pl

Z takich akcji jestem dumny , że jestem Legionistą ;-)

odpowiedz
olo - 07.08.2017 / 21:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brakowało rąk. Ja bym się chętnie włączył w taką pomoc. Tylko jak złapać kontakt?

odpowiedz
Zlb - 07.08.2017 / 20:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mistrz

odpowiedz
Piotr - 07.08.2017 / 20:38, *..0pools.vodafone-ip.de

Piękna akcja!!! Brawo dla Was!!! A wykonanie najwyższych lotów.

odpowiedz
Mr-Z - 07.08.2017 / 20:26, *..131.ipv4.supernova.orange.pl

Grafika i kolorystyka na kozaku,piękna sprawa!Dajecie DL przykład na prace nie tylko na murach lecz i w miejscach takich jak szpitale!Brawo

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2017 / 20:01, *..centertel.pl

Pieknie odmalowane. Powinni o tych akcjach dobrych Ludzi w glownym wydaniu wiadomosci mowic.

odpowiedz
jkp - 07.08.2017 / 19:56, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

brawo!

odpowiedz
MARIO - 07.08.2017 / 19:52, *..internetdsl.tpnet.pl

NIESAMOWICI LUDZIE!!!

odpowiedz
@rek - 07.08.2017 / 19:44, *..dynamic.chello.pl

Świetna akcja... Brawka dla Dobrych (L)udków... Pozdro (L)

odpowiedz
lucho_83 - 07.08.2017 / 19:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kapitalna robota! Wielki Szacunek!!!!!

odpowiedz