fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Piastem

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Krzysztof Mączyński: Każdy z nas zawsze daje z siebie sto procent i chce to pokazać na boisku. Czasem mamy ciężkie momenty, ale staramy się z tym walczyć i grać o zwycięstwo. Przełomowy moment to interwencja Michała Pazdana. Potem strzeliliśmy gola na 2-0, a następnie na 3-0. Mecz się wtedy zamknął.

Nie wiem na jakiej podstawie wysuwane są opinie o naszej dyspozycji. Uważam, że z Sandecją również zagraliśmy dobrze. Cały czas graliśmy atakiem pozycyjnym i to była kwestia czasu, gdy zdobędziemy gola. Zgodzę się, że z każdym spotkaniem będziemy coraz lepiej wyglądać. Nasz start w tym sezonie nie był najlepszy, ale wszystko idzie ku dobremu. Cieszę się, że zdobyliśmy trzy punkty. Nie ważne, kto zdobywa bramki. Wiem, że moim atutem jest mocny strzał z dystansu i muszę częściej z tego korzystać. Czekamy już na kolejny mecz. Od jutra zaczynamy przygotowania do starcia z Sheriffem. Jesteśmy gotowi na to kondycyjnie. Mamy szeroką kadrę i każdy musi się do rej rywalizacji nastawić pozytywnie. Każda wygrana buduje zespół i będziemy robić wszystko, aby wrócić tam, gdzie jest miejsce Legii.

Dominik Nagy: Zgadzam się z tym, że w tym meczu obejrzeliśmy dwa różne oblicza Legii. Nie wiem jednak dlaczego tak się stało. W pierwszej odsłonie graliśmy dobrze. Dominowaliśmy, ale nie wiem dlaczego po zmianie stron nie było już tak dobrze. Najważniejsze, że wygraliśmy, bo warunki były trudne - na boisku było bardzo gorąco. Teraz z niecierpliwością czekamy już na spotkanie z Sheriffem. U siebie na pewno będziemy musieli wygrać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Zyga - 13.08.2017 / 13:56, *..14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Maka calkiem niezle i bedzie coraz lepiej. A marudy niech lepiej sie zajma zaciagiem Cygana czyli Czupa Czupsami.

odpowiedz
Wolfik - 12.08.2017 / 13:07, *..dynamic.mm.pl

Nadal uważam, że Mączyński to jedyne realne wzmocnienie Legii na tą chwilę. Chciałbym również kiedyś zobaczyć w środku pola parę Mączyński-Jodłowiec, bo moim zdaniem ci dwaj gracze w formie zdominowaliby środek z każdym ligowym rywalem. Cóż, pozostaje czekać i mieć nadzieję.

odpowiedz
L - 12.08.2017 / 12:08, *..199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mączyński wiślaku myślisz, że łykniemy Twoje słówka? Ty masz nas, kibiców Legii za głupków?

odpowiedz
Balde - 12.08.2017 / 12:05, *..9

Do Hiszpan
W gdybaniu i narzekaniu jesteś dobry. A masz jakieś silne ale dobre cechy?
Do do Maczynskiego
No to ustawiaj się w kolejce kolego , bo przyjęcie piłki było pod strzał, a sam strzał czysty. Nie ma to jak dopierdzielać się do kogoś po pięknej bramce.

Ludziska gra dupy nie urywała ale jest zwycięstwo i przebłyski dobrej gry, których nie było. Ale dla malkontentów nie ważne czy Legia wygrywa czy przegrywa, czy ktoś gra dobrze czy nie. Najważniejsze to ponarzekać.
Współczuje rodzinie.

odpowiedz
Finansowe Wiersze - 12.08.2017 / 11:30, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Wygrana ok bo przeciwnik pokroju Wisły Puławy. Niestety kłamiesz mówiąc że każdy daje 100%. Weźcie się za wykończanie akcji.

odpowiedz
Hiszpan - 12.08.2017 / 07:42, *..dynamic.gprs.plus.pl

Maka co wy tam palicie? Jaka dobra gra? Gdyby wpadło na 1:1 to bylo by pozamiatane.

odpowiedz
Wola - 12.08.2017 / 06:29, *..47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do Maczynskiego:co ty pier....czlowieku.
Krzysiu bardzo dobry mecz wierze w Ciebie i zycze powodzenia.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.08.2017 / 02:43, *..53

Legii potrzeba przewodnika ,wodzireja,kumpla,zadziore,wojownika,szybkiego,kierownika,Kapitana,Rozgrywajácego, reszta nieważna,dibry szef kuchni czy szef innej kliétery zawsze jest Ojcem sukcesu,tylko kwestia woli.Legia!Mistrz!

odpowiedz
Patataj - 12.08.2017 / 02:28, *..bflony.fios.verizon.net

A co ma do powiedzenia na temat tego meczu inny gwiazdor inkasujący wyższe apanaże od swojego chlebodawcy niż Maczyński poza stwierdzeniem, że cena masła przewyższa na rynku cenę mąki i nie godzący się na rozwiązanie kontraktu z uwagi na fatalną jakość swoich usług za porozumieniem stron?
I pytanie konkursowe, do wygrania talon na k... i balon, zgadnij o kogo chodzi, oraz podaj ulubiony night club tego patafiana w czasie rozgrywania meczów przez drużynę, którą aktywnie wspiera obciążając jej budżet.

odpowiedz
Legionista - 12.08.2017 / 00:44, *..226

Z Mąki będzie Chleb! Jak sobie pogra tak do końca sezonu to niestety... Będziemy go żegnali do zachodniego klubu lub Chiny... Sadiku jest nie wiadomy... Ten mecz nic wielkiego nie pokazał i zobaczymy jak będzie grał za kilka dni, ale obecnie to "Dobry" transfer... Berto będzie kozakiem... Włoch jest nie wiadoma, ale jestem pewny że nie będzie takim kozakiem co "Odjidja"... Moneta-2liga... Transfery są średnie, ale nie najgorsze.... Nagy dobrze gra i też pewnie za rok od nas odejdzie ;( Razem z Szymańskim ;( Ehhh...

odpowiedz
do Maczynskiego - 12.08.2017 / 00:07, *..centertel.pl

Każdy dawał z siebie 100% a Twoje sto procent to gra na alibi, człapanie i gubienie krycia. Drugi Helio Pinto. Pozorant na emeryturze. Zachciało Ci się grać odkad naszła Ci piłka na nogę i strzeliłes gola. Ale powiedz ze akurat tak chciałeś i mierzyłeś, to poproszę Cię o autograf

odpowiedz