Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Wierzę w awans

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Na pięć minut przed końcem mieliśmy dobry wynik, a potem była niepotrzebna strata gola. Do Mołdawii jedziemy po awans, bo stać nas na awans do fazy grupowej Ligi Europy. Nie zmieniam zdania, że jest on dla nas obowiązkiem i wierzę w ten awans. Wystarczy, że wygramy 1-0. To nie jest dużo i jest to możliwe. I na pewno będziemy walczyć.

To nie jest tak, że będziemy prezentować się jak w grudniu 2016 r. ze Sportingiem Lizbona, bo dziś nie mamy na boisku 6-7 graczy, którzy stanowili wówczas o sile zespołu. Czy Vadisa i Radovicia można zastąpić na pstryknięcie palców? Dominik Nagy i Sebastian Szymański przy nich byli profesorami, ale dziś sami muszą brać ciężar gry na siebie. Wiem, że lipiec i sierpień to najcięższy czas dla polskich drużyn. Wtedy trzeba jednak grać dobrze. Tylko, że my skończyliśmy w lidze walczyć o mistrzostwo w czerwcu. Mamy dwa tygodnie przerwy i musimy już trenować i grać. Można grać w europejskich pucharach i grać co 3 dni. Pokazaliśmy to rok temu, ale trzeba mieć czas na regenerację i czas na adaptację.

Niedługo selekcjoner powoła piłkarzy do kadry. Mam nadzieję, że powoła też graczy Legii. Ale gdybym nie rotował składem, to piłkarze Legii od lipca do sierpnia zagrali 15 meczów. W tym czasie Robert Lewandowski zagrał 4 mecze. To są fakty i nie jest to moje tłumaczenie.

Jutro w szatni porozmawiam z piłkarzami i powiem, dlaczego tylko zremisowaliśmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (122)

+dodaj komentarz
KONAR-ski - 18.08.2017 / 19:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Żewłakow wypad do polonii to on odpowiada za cyrk transferowy

odpowiedz
Legionista - 18.08.2017 / 18:50, *..226

do do @Legionista, Albaniec nie był dobry, był chamem.... Mógł im zakazać... Ale najpierw pozwolił, później krzyczał na nich że nie ćwiczą itp.... Nie był i nie będzie dobrym trenerem, może być jedynie dobrym scoutem... Zobaczycie Za Magica będzie Piotr Nowak (Lechia) Zobaczycie...

odpowiedz
Czy kto policzyl ile jest kontuzji w Legii jaka jest tego przyczyna - 18.08.2017 / 16:54, *..dynamic.chello.pl

Dramat

odpowiedz
Przemo - 18.08.2017 / 16:46, *..dynamic.chello.pl

Nie dawno wszyscy prawie każdy z was chwalił Magiere za MP, a teraz gdy mamy transfery jakie mamy i nie z jego winy, chcecie go zwalniać, ogarnijcie się, jak będziemy co sezon zmieniać trenera to nic dobrego z tego nie będzie, a Magic da radę (L)

odpowiedz
do Legionary - 18.08.2017 / 14:48, *..static.nsti.pl

TAAAK! Dajcie tu młodych z wypożyczeń + niech im pomoże ktoś serio dobry a nie jakiś Tsubasa (Legia II) bo dzieciaki wiedzą, że to leszcz i nie mają respektu.

odpowiedz
olew - 18.08.2017 / 14:45, *..warszawa.vectranet.pl

Jeszcze nie przegraliśmy LE . Gramy słabo, ale do lidera ligi mamy kilka punktów ( w trzy kolejki do odrobienia). Nie jesteśmy bogatym albo mafijnym klubem lub klubem z bogatymi kibicami , jesteśmy legalnie działającym klubem z Europy Środkowej.Jeśli chcemy grać w pucharach ( a chcemy !) to każde lato będzie tak wyglądało, niestety. Będą nam grajków podkupywać , a taki klejnot jak Vadis będzie nas nawiedzał raz na cztery lata. Niechęć albo nienawiść do trenera , zawodników , właściciela jest bez sensu . Przecież oni nie chcą przegrywać, może nie potrafią już teraz ładnie grać, ale wstydu nie ma . Pokonamy tych gangsterów z naddniestrza, będzie lepiej, szkoda , że stadion nie był pełny.

odpowiedz
oma - 18.08.2017 / 13:09, *..internetdsl.tpnet.pl

Moulin to jest po prostu kpina ...

odpowiedz
jaro L - 18.08.2017 / 12:23, *..centertel.pl

Jestem kibicem Legii od lat. Ogladajac wczorajszy mecz, az noz sie w kieszeni otwieral... jasne ze poczatek sezonu ale jak mozna tak grac? w tamtym roku liga mistrzow, zachwyty a w tym mozliwe ze tylko liga. Transferow rozsadnych brak. Tylko sprzedaz zawodnikow.... serce krwawi jak sie na to patrzy. Na lawce nie ma nikogo na zmiane. Czy wladze klubu nie widza co sie dzieje?

odpowiedz
RMFC - 18.08.2017 / 12:20, *..play-internet.pl

Panie trenerze niech sprzedadzą tego nieudacznika Moulina i kupią choćby Możdżenia albo któregoś z młodych zawodników z Górnika Zabrze. Za pensje Francuza spokojnie dałoby sie ich utrzymac a na pewno nie graliby gorzej. Moulin co podanie to strata i zamiast wracac macha rekami a przeciwnicy kontruja

odpowiedz
Otwock - 18.08.2017 / 11:43, *..play-internet.pl

Tragedia

odpowiedz
Karol(L) - 18.08.2017 / 11:02, *..dynamic.chello.pl

Będę obrońca diabła .Na forum 90% nagonki na trenera ,a jak ma zebrać zespół z piłkarzy ( nowe zakupy pana Ż ) po kontuzjach, z nadwaga , takich co od trzech miesięcy w piłkę nie grali? Jaka mąka taki chleb! Panowie decyzyjni w klubie hańbią ukochany klub (L) i swoją postawą zmieniają nazwę na CWKAS ( A - amatorski ) . Wcale nie dziwią mnie słowa Vadisa ,że w Warszawie już nigdy nie chce grać każdy szanujący się piłkarz podobnie by postąpił widząc decyzje skautów i prezesa . Może brak kasy z pucharów będzie wystarczająco edukacyjny dla zarządu ,oby!

odpowiedz
Kruk - 18.08.2017 / 10:36, *..3

Gra tragedia i beznadzieja. Gol dla nas to fuks. Z gry nic nie mieli, nawet za bardzo nie walczyli. Ale z tego Berto to jeszcze będzie dobry grajek. Koniec świata jeśli z takimi ogórami z komunistycznego Naddniestrza gramy na remis, zamiast spokojnie ich pyknąć conajmniej 2:0.
A tłumaczenie J Magiery, że 1:0 na 5 minut przed końcem to dobry wynik pokazuję, że obecnie i on i skórokopy są po prostu minimalistami, a nie walczakami.

odpowiedz
eth - 18.08.2017 / 10:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Każda strata każdego gola jest niepotrzebna - co to w ogóle za wyrażenie? Trzeba było grać na 100 procent a nie na pół gwizdka. Czemu drużyna nie może grać jak w 2016? Bo to tylko jednorazowy wyskok, a Legii dłużej nie przystoi grać na takim poziomie? Bo nie mamy 6-7 zawodników? No to jest to przecież niezłe pole do popisu dla Żewłakowa. A jeśli on sam na to nie wpadł, czemu trener nie popędzi go do roboty, bo nie ma kim grać? Czemu lipiec i sierpień jest ciężki? Bo jest cieplutko i nie pizga na dworze? Za taką kasę to oni powinni grać na najwyższym poziomie co drugi dzień, a nie uprawiać dwa razy na tydzień radosny, beztroski futbol. Nawałka, który był wczoraj na meczu nawet nie spojrzy na kogoś z tej drużyny, bo nie ma na co patrzeć.

Jakby nie było, Żewłakow za pół miesiąca wyjdzie przed kamery i powie że okienko transferowe zakończyło się powodzeniem, Magiera powie za tydzień że pomimo przegranej w Naddniestrzu Legia grała przyzwoicie a przegrana była inspirująca, za co dostanie nowy 3-letni kontrakt, gwiazdy będą dalej grały na pół gwizdka, bilety będą dalej kosztowały 40 zł na Żyletę, które to pójdą na przeszacowane pensje dla gwiazd, i dalej wszystko to co się zbudowało przez ostatnie lata będzie rozj*bywane.

odpowiedz
True - 18.08.2017 / 10:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Już dosyć tej amatorki, chcecie zobaczyć złych kibiców. Miarka się przebrała, dlaczego nic prezesie nie robisz w kierunku uzdrowienia całej , chorej sytuacji. Sięgamy dna, jeszcze jest muł.... Sorry Magik na Legię w tym momencie się nie nadajesz, zabroniłeś Vuko latać przy linii ? Nowy trener i sztab. A propos , gdzie Radek Kucharski.

odpowiedz
fantom - 18.08.2017 / 10:05, *..dynamic.chello.pl

no i niestety musze po raz pierwszy stwierdzic, ze w tym sezonie czeka nas walka o utrzymanie. a tyle polska pilka czekala na ten mityczny awans do lm. i co?!?!

odpowiedz
fantom - 18.08.2017 / 09:48, *..dynamic.chello.pl

dla mnie kuriozum jest skandowanie "Guilherme". gosc, ktory w astanie zagral kryminal... i przez tyle lat nikt nie potrafi wziac go za twarz, by schudl.

odpowiedz
ten mecz duzo nam dal... - 18.08.2017 / 09:38, *..dynamic.chello.pl

ten mecz duzo nam dal brak trenera brak pilkarzy brak prezesa dziekuje to wszystko....

odpowiedz
Kipkorir - 18.08.2017 / 09:28, *..dynamic.chello.pl

A ja już nie wierzę w żadne słowa tego Dyzmy. Powiedzmy to sobie szczerze - Magiera to nie Czerczesow.

odpowiedz
Kibic legii - 18.08.2017 / 09:24, *..adsl.inetia.pl

To nie wina składu .W grudniu byli wszyscy w formie trenerze.A dzisiaj zespól nie stwarza sytuacji.A gdzie forma ?

odpowiedz
jasio865 - 18.08.2017 / 09:24, *..static.ip.netia.com.pl

Witam!!jasne ,że dwumecz jeszcze nie roztrzygnięty ale,Moulin chyba bije rekordy niecelnych podań ,Szymański młody,Gui prowadził grę to go wycieli,Sadiku i Nagy niewidoczni,chwila drzemki Dabrowskiego i ...1-1!!!Pytam wprost:dokąd mozna tak prowadzić klub?? dokąd mozna sprzedawać co pół roku najlepszych ,sprowadzać nie wiadomo kogo i..... oczekiwać Ligi Mistrzów??!!!!Panowie prezesi !!!Tak sie nie da!!!!Chyba tylko kieszenie wasze są ważniejsze niż polityka klubu ,coroczna walka o najlepsze cele!!!!Czy dalej ma tak być że kasa jest dla was najważniejsza niz dobro klubu???!!!!To nie jest przypadek że Legia tak gra od początku sezonu!!!

odpowiedz
kiki - 18.08.2017 / 09:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bla, bla, bla. A ja wierzę, że za rok polecę na Marsa. I co? I nic. To tyle samo warte słowa co trenera.

odpowiedz
Kiwi - 18.08.2017 / 09:17, *..play-internet.pl

Magiera zmień lekarza bo ten Cię oszukuje !!!

odpowiedz
Kibic emeryt - 18.08.2017 / 08:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba już nikt nie ma wątpliwości że LEGIA JEST BEZ FORMY A 100% ZAWODNIKÓW GRA PONIŻEJ MOŻLIWOŚCI .Pewnie po braku awansu pożegnanie Magiery będzie kwestią czasu. Jeśli by jakimś cudem udało się awansować o jego losie zadecydują wyniki następnych meczów . Ja osobiście straciłem resztki wiary w trenera ale dzisiaj nie będę go krytykował bo przecież to klub go zatrudnił, mimo że wcześniej go zwolnił za brak wyników z 2 zespołem . Magiera robi to co potrafi a że to jak na razie słabiutki trener widzimy to od początku wiosny . Mam nadzieje że Magiera zachowa się honorowo i w odpowiednim czasie sam złoży rezygnację ale to są tylko moje nadzieje.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2017 / 08:56, *..238

"...Jutro w szatni porozmawiam z piłkarzami i powiem, dlaczego tylko zremisowaliśmy".

Przecież to proste: od dwóch lat ćwiczycie ustawienie przy kornerach przeciwnika. Efekty widać nie od dziś.

Zremisowaliśmy wygrany mecz. Z przeciwnikiem, którego powinniśmy rozjechać gładko ze 3, 4 do zera. Panie Jacku, jutro to może Pan złożyć dymisję. A szczytem marzeń byłaby też dymisja właściciela, człowieka odpowiedzialnego za zmarnowanie dorobku ostatnich pięciu lat w dwa miesiące.

odpowiedz
Lfan - 18.08.2017 / 08:55, *..254

Ciekawe co będzie w niedzielę w Płocku i jak melodia bedzie grana po meczu?

odpowiedz
lol - 18.08.2017 / 08:55, *..wroclaw.dialog.net.pl

od poczatku bylem przeciwnikiem zatrudnienia Magiery - dzisiaj widac jak na dłoni ze facet nie jest jeszcze gotowy do tej roli

odpowiedz
bubba - 18.08.2017 / 08:53, *..net.hawetelekom.pl

Człowieku miej odrobine honoru, odrobine. Ja już rzygam tymi wypowiedziami podniesiemy się, pracujemy, wygramy za tydzień, strzelimy gola, będziemy silniejsi.

odpowiedz
Hiszpan - 18.08.2017 / 08:53, *..play-internet.pl

Do końca roku Jacus jechał na przygotowaniu i grajkach Hasiego. Miał rację Langil ze prawdziwą wartość Tragica poznamy po zimowych przygotowaniach - piach piach piach. Cudem wywalczony mistrz tylko zaciemnił obraz.

odpowiedz
Magistra out - 18.08.2017 / 08:41, *..swiebodzin.vectranet.pl

Przestań waść pie....ć o zmęczeniu czy braku kilku graczy, bo ta drużyna nie zagrała ani jednego dobrego meczu w tym sezonie. Miej honor, spakuj się i do Sosnowca. To jest Twój poziom. Legia niestety za wysokie progi.

odpowiedz
Krus - 18.08.2017 / 08:40, *..ip.btc-net.bg

Co on pier...li o lewym. Gościa przez lato bayern przegonił po Chinach , USA i bóg jeden wie gdzie jeszcze...ale na legie i tak za słaby był.

odpowiedz
aaa - 18.08.2017 / 08:36, *..80

Panie Jacku, jak za tydzień nie awansujecie to chyba czas kończyć .....

odpowiedz
D - 18.08.2017 / 08:26, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Takie ogorki powinny wyjechac stad z 4 w plecy i cieszyc sie ze nie 6
A i magiera i zawodnicy pieprza ze byl dobry wynik tylko niepotrzebnie stracili gola. Zawsze pech, zawsze niewiele brakowalo. Wstyd.

odpowiedz
Kar - 18.08.2017 / 08:19, *..122

regeneracja, adaptacja, optymalizacja, masturba..ja - bełkot z podręcznika dla akwizytorów

odpowiedz
Sir Alex - 18.08.2017 / 08:19, *..centertel.pl

Ciekawe co powie jak odpadniemy z LE, że niepotrzebnie odpadlismy z pucharów??? Funny guy

odpowiedz
Mario - 18.08.2017 / 08:15, *..130

Magiera skarżył się na konferencji, że liga zbyt szybko startuje. Pamiętam, że jak przez lata nasze kluby dostawały bęcki w pucharach, to mówiono, że to przez zbyt późny start ligi i trzeba zdecydowanie wcześniej rozpoczynać, a teraz gadka będzie na odwrót.

odpowiedz
OSA(L) - 18.08.2017 / 08:08, *..net-serwis.pl

Panie Jacku,
poziom goryczy w mojej czarze zaufania do Waszych(Sztabu) działań osiągnął stan do przelania : ZERO
jeszcze jedna kropla ( przegrany awans do LE ) i wyleje się na Pana moja konstruktywna i trochę jednak subiektywna (bo moja) krytyka.
Tak czy siak, powodzenia- jak to Pan nazwał- "w bitwie". Jakkolwiek by to śmiesznie nie brzmiało w meczu z zespołem pokroju Szeriffów, Astan itp...
Mocno (L)

odpowiedz
Jan - 18.08.2017 / 08:05, *..centertel.pl

Panie Jacku jest pan Legionista ale chyba na razie to za wysokie progi...

odpowiedz
Mietek - 18.08.2017 / 07:56, *..centertel.pl

Spokojnie, taki wynik był ujęty w strategii kudłatego. A na poważnie: takiego dziadostwa w Legii nie było od lat. Masakra.

odpowiedz
EL - 18.08.2017 / 07:55, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi znafcuf. Jak oni mają grać dobrze jak są ze sobą nie zgrani. Banda indywidualistów. Część gra z nadwagą bo brali ich z łapanki z pośrednika A część gra tu zdecydowanie za długo...... piach. Narzekanie ze hanbia jest śmieszne i wypada chyba gimbazowcom. Ja pamiętam czasy jak grali Dziekan okoń karas Kubicki wdowczyk i czasami to ich gry nie dało się oglądać bo się nie chciało im albo kac gigant męczył. Albo moment gdy po 1/2 pzp omal nie spaliśmy z ligi tylko dzięki bramkom siadaczki i absencji w motorze Pisza. Potem tragedia za czasów daewoo mało kto pamięta Białas kopa czy Smuda Ciechocinek lub początek ziela i Kubickiego?. Okres po Okuce gawara. Iti zaciag człowiek szklanka czy paczkomen. Uważam i tak mieliśmy ostatnie 5 lat wysokiego poziomu i musiał przyjść kryzys który przeminiw. Potrzebne będzie pokolenie typu Rybus Borysiuk zyro Boruc jarza Kowalczyk. Widzę duzy potencjał potencjał Szymanskim

odpowiedz
Pucek - 18.08.2017 / 07:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wstyd i żenada.
Zdejmuje najlepszego pilkarza spotkania ( nagy ) a zostawia szymanskiego ktory kopie sie w czolo. Z

odpowiedz
Zyga - 18.08.2017 / 07:40, *..14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Jacku powiem szczerze. Za wysokie progi. Jechal Pan na euforii po zmianie Hasiego ale jego przygotowaniu do sezonu. Szalu i tak nie bylo, tracilismy worek bramek w LM i MP rzutem na tasme. Ma Pan niestety skromny warsztat taktyczny slabo reaguje na zmiany. Za duzo stesu w Panu. Druzyna nie cieszy sie z gry wszyscy spieci. Staszek byl zamordysta ale potrafil tez rozladowac atmosfere jakims prostym gagiem na lep kopacza. Slabo to widze mimo ze zycze dobrze. Reasumujac nie bardzo wierze w polska szkole trenerska. Sukces Nawalki wynika z genialnego pokolenia kilku pilkarzy oraz tego ze troche liznal trzymajac kajet u Benhakkera ale Portugali juz byl taktycznie za cienki na ME.

odpowiedz
grzesiek - 18.08.2017 / 07:34, *..centertel.pl

Jejciu biedny ten nasz trener. Lata spisywania notatek. Grube notesy i podreczniki gry w pilke nozna. Wiedza oparta na doswiadczeniu. I przyjezdza taki kazachstan czy inna moldawia i robia na boisku co chca z naszymi. Moze te podreczniki spalic razem z notesami i poszukac innego zawodu?

odpowiedz
word!up - 18.08.2017 / 07:32, *..adsl.inetia.pl

Magiera zlituj się. Miej honor i powiedz sam sobie że jesteś słabym trenerem bez żadnego warsztatu i doświadczenia . W grze nic się nie zmieniło która wygląda jak podwórkowa haratanina czyli wszyscy do przodu a strzela ten co ma piłkę.

odpowiedz
Jacek - 18.08.2017 / 07:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze nie ma zadnych podstaw zeby wierzyc w awans Legii. Gra jest tragiczna. Nie stwarzacie sytuacji bramkowych, nie oddajecie prawie wcale strzalow zza pola karnego. Brakuje jakiejkolwiek mysli przewodniej. Brakuje czlowieka, ktory pokieruje grą Legii. Do tego dochodzi tragiczne przygotowanie fizyczne. Nie ma szybkosci i dynamiki. Gdzie ta intensywnosc i wyzszy poziom. Nie odbieram pilkarzom ambicji bo walczyli, ale oni nie mają sil zeby usiąsc na rywalu i cisnąc go do skutku. Za to niestety Pan ze swoim sztabem odpowiadacie. Slabiutko Legia zostala przygotowana do rundy wiosennej ale teraz jeszcze gorzej. Nie ma w grze Legii niczego co mogloby sie podobac. Rywal byl od legionistow szybszy i bardziej wybiegany. Byc moze Legia ma lepszych pilkarzy ale ze wzgledu na kiepsciutkie przygotowanie fizyczne nie okazuje tego na boisku. Rozmowa przy kawie nie zalatwi sprawy. Ciagle ukrywacie swoj trening po 15-to minutowej rozgrzewce. Moze najwyzszy czas pokazac kibicom co robicie w jego dalszej czesci bo gra ktorą Legia prezentuje sklania do sądzenia, ze gracie tylko w dziadka lub karty?

odpowiedz
Rif - 18.08.2017 / 07:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nasz trener pięknie gada,mam wrażenie że on tym swoim słodkim pierdzeniem mamie naszego Prezesa który wierzy ze to,jak Legia gra to nie jest wina Magia. Ale wszyscy widzimy jak nasz trener na lat sam się zabrał za przygotowywanie zespołu,to od zimy mamy ewidentny zjazd z formą i z taktyką.

odpowiedz
z ostatniej chwili - 18.08.2017 / 07:05, *..dynamic.chello.pl

Jacek Magiera zostal trenerem rkipy TVN. Dziwie sir Mioduskiemu, ze nie widzi jak Jacus leci mu po kieszenii

odpowiedz
antyberg - 18.08.2017 / 07:05, *..centertel.pl

Z gówna bata nie ukręcisz, po prostu niektórzy zawodnicy zachowują się jak dzieci we mgle, nie ma prawdziwego lidera na boisku, brak prawdziwego kapitana na na tą chwilę!

odpowiedz
walo - 18.08.2017 / 06:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

Panie Magiera. Dobry wynik na 5 min przed koncem to 4:0 !!!
Bardzo słabo to wyglada. I żadnych nadzieji na lepsze :(((

odpowiedz
SENIOR - 18.08.2017 / 06:27, *..play-internet.pl

Panie Jacku ,Szymańskim Europy Pan nie podbije, a Włoch z Juve sedzi na ławie.Porugalczyk wchodzi tylko na 20 minut i rozrusza grę.Tymczsem Szymański z Kucharczykim miotają się po boisku,a Pan na to patrzy.

odpowiedz
Janusz - 18.08.2017 / 06:21, *..ip.btc-net.bg

Martin- mam podobne wrazenia

odpowiedz
Hiszpan - 18.08.2017 / 06:00, *..121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mega bitwa była TKKF: Ogóry 1:1

odpowiedz
Rychu - 18.08.2017 / 05:23, *..centertel.pl

Brak słów. Dno!

odpowiedz
Toni - 18.08.2017 / 05:09, *..pools.vodafone-ip.de

W kolko to samo gadanie a dobrej gry jak nie bylo tak nie ma.90% gry to na alibi w poprzek i do tylu.Za tydzien odpadniemy z europejskich pucharow wiec bedzie czas na trenowanie.Szkoda ze w budzecie Legii bedzie wielo milionowa dziura i wtedy dopiero zacznie sie wyprzedaz druzyny.
Na miejsce tych co odejda skauting zalatwi kolejnych Chukwu lub Sadamow.
Ciekawy jestem tylko czy trener Magiera sam chce takich pilkarzy jak Chukwu,Necid czy Paskuato czy przy podpisywaniu kontraktow z nowymi beznadziejnymi kopaczami nie ma nic do gadania?
Nowy wlasciciel wyprzedal druzyne a teraz dziwimy sie ze nie ma wynikow.Dziekujemy panie Darku za ta kopanine bez ladu i skladu.

odpowiedz
b - 18.08.2017 / 04:35, *..5.threembb.co.uk

Odbija nam sie wlasnie czkawka konflikt miedzy wlascicielami L, teraz mozna tylko gdybac. ............gdyby kasa na wykupienie akcji poszla na podwyzki dla Niko, Prijo i Vadisa pewnie pograliby tu jeszcze ze 2 lata a moze i wiecej. Letnie transfery Saidiku, Maka, Chukwu i Berto byliby idealnym uzupelnieniem skladu, teraz bysmy szykowali sie na faze grupowa ale LM.
Obecnie mamy team, ktory wyglada na boisku jak narkoman na detoxie.

odpowiedz
Misiek - 18.08.2017 / 03:37, *..centertel.pl

Gdzie jest milion na każdą pozycję.

odpowiedz
Vinny - 18.08.2017 / 02:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

To są fakty, a jednak sie tłumaczysz:) to juz nawet nie wiesz co mówisz. A wiesz ile ten sam Lewandowski rozegra meczy w całym sezonie? I na poziomie europejskim, nie podworkowym? WEZ GOSCIU SKONCZ BO SIL JUZ BRAK NA TO PIER.... I WYPIER.... Zero dosiwadczenia,a tu nadal ktoś wierzy w przebudzenie LOL. Zacznij narzekać że tylko dobrymi piłkarzami umiesz grać, bo oni się Ciebie nie słuchają tylko swoje graja haha.

odpowiedz
bart_07 - 18.08.2017 / 01:59, *..bb.sky.com

Dla tego Nikodema Dyzmy konferencja bez nawiazania do meczu ze Sportingiem, to konferencja stracona. No i nie zeby sie usprawiedliwial, ale warto pamietac ze chlopaki juz od poczatku sierpnia sa przemeczone - takie sa przeciez fakty !! Szkoda tylko, ze nie podjal sie jeszcze proby wytlumaczenia kwestii dlaczego druzyna przez niego prowadzona nie ma ZADNEGO POMYSLU na gre i od poczatku sezonu nie zagrala chocby pol dobrego spotkania. Pisalem zeby go wyrzucic zaraz po Astanie aby nie przegral awansu do LE, ale widac ze w klubie najwyrazniej nie ma wobec niego zadnych oczekiwan i te wszystkie bardzo niedawne bajdurzenia o finale LE (Lesny) i blyskawicznym powrocie do LM jako mocniejszy zespol (Tragic) brzmia w tej chwili jak niesmaczny zart.

odpowiedz
Guardio(L)a - 18.08.2017 / 01:20, *..127

Fakty nie kłamią. Różnica między Panem Trenerem i Trenerzyną.

Pan Trener.
Stracił najlepszego zawodnika (Mączyńskiego), który został sprzedany za 500.000 euro, ale nigdy tego nie wykorzystywał do tłumaczenia się ze słabej gry czy porażki. Nie płakał, nie lamentował, tylko wziął się do pracy.
Sprowadził dobrych i darmowych zawodników, którzy szybko i dobrze wypełnili lukę po sprzedanej gwieździe.
Pan Trener zna się na fachu i zna dobrze piłkarzy z ligi, gdzie wcześniej trenował, dlatego ściągnął ZA DARMO napadziora Carlitosa, który strzela bramki aż miło.
Pan Trener jest liderem w naszej ekstraklasie.

Trenerzyna dostał za 500.000 euro reprezentanta kraju, ale zamiast to doceniać, to narzeka, że stracił zawodnika Odjidję, któremu tak naprawdę zawdzięczał mistrzostwo.
Trenerzyna polecił ściągnąć (za milion złotych!) Sanogo napastnika, którego znał z drużyny, którą wcześniej trenował, mimo że był on kontuzjowany. Ale nawet jak się wyleczył to ten rekomendowany przez Trenerzynę zawodnik nic nie pokazał i został wypożyczony do średniaka.
Trenerzyna był zdziwiony ilością meczów, które rozegrała trenowana przez niego drużyna, chociaż to nie była dla nikogo żadna nowość, bo tak było w Legii już od 5 lat

Pan Trener to Kiko Ramirez. Carlitos gra i strzela i spłaca się.
Trenerzyna to Magiera, niestety dla nas kibiców Legii. Sanogo nie gra i się nie spłaca i już chyba się nie spłaci.
Pan Trener stracił największą gwiazdę, ale jego drużyna jest liderem.
Trenerzyna stracił największą gwiazdę, ale niestety LEGIA nie jest liderem ani wiceliderem ani nawet nie jest w pierwszej trójce.
I Trenerzyna dziękuje beniaminkowi za lekcję futbolu, chociaż grał tam na stoperze junior niechciany przez niego.

W LEGII potrzebny jest Pan Trener, a nie Trenerzyna.

odpowiedz
rojowawa - 18.08.2017 / 01:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma się co łudzić, przgotujmy się na chude 2 lata. Oglądam piłkę od 30 lat , 12 lat byłem sędziom piłkarskim na różnych poziomach i nigdy nie widziałem aby dwóch piłkarzy w tym samym momencie stojąc od siebie 5 metrów wyrzucało piłkę z autu. Nawet sędzia zgłupiał i nie wiedział co zrobić! ,,!,,!! Oni się w ogóle nie rozumieją a presja oczekiwań ich przerasta. Nie ma lidera w tej grupie kopaczy!!!

odpowiedz
@Legionista - 18.08.2017 / 01:06, *..play-internet.pl

Zgodzę się z Tobą że albaniec był dobry , tylko drużyna grała przeciwko niemu bo nie pozwolił im chlać 3 dni na weselu u rzeźnika. I nikt mi nie powie że przyszedł cudotwórca JM i w tydzień nauczył ich grać.

odpowiedz
Miodulski =Miklas = Trylnik ITI sp...alaj@!!# - 18.08.2017 / 00:53, *..dynamic.chello.pl

LEGIA TO MY, LEGIA TO MY a nie Miodulski!

odpowiedz
Drde - 18.08.2017 / 00:49, *..dynamic.chello.pl

Gora k znawvo fudboku. Jak bys byl nim wiedzial bys ze magiera to cienias. Juz tu po jego zatrudnieniu pisalem ze tak bedzie. Wiosna slaba tylko jedna roznica był Vadis i dal radę teraz jest dalej to samo co wuosna brak formy reszty. Co ma zrobic Sadiku jak nawet pilki nie wacha. Szkoda ze nie mogl zagrac lider srodka pola ulubieniec jacka kapitan co jarnego podaje bramkarzowi Kooa Kopczynski on by podetwal ten zespol. idioci co pisza se sa z nagiera zmiencie dilera bo tego co jego sespol wyprawa nie da sie ogladac. Zaraz na DM zwalicie ze transfery a odszedl 1 gosc za jego kafencji i co dalej nic popatrzcie na warsztat trenera tu jest zero i przez to jestesmy tu gdzie jesteśmy

odpowiedz
Legionista - 18.08.2017 / 00:27, *..226

@do do @rek Kogo Czerczesov kupił do Legii?? Trochę za bardzo nie którzy go zachwalają - A jakby zaczął przegrywać to płaczki by go obrażali (że rusek itp..) :) Teoretycznie Albaniec był najsilniejszą osobą ponieważ kupił Odjidje oraz Langila - Moulin to chyba też był pomysł Misiewicza :I Jedynie Odjidja był dobry, ale nie wiadomo co by było gdyby grał jako def.pomocnik...

odpowiedz
Martin - 18.08.2017 / 00:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po pierwsze to największym problemem w Legii jest zawsze przygotowanie fizyczne do sezonu, sam dobrze wiem jak wygląda to od środka i bardzo powierzchownie wyrażę opinię, że po prostu w Legii mimo nowoczesnego sprzętu same metody przygotowywania fizycznego są praktycznie nie zmienne od lat i strasznie skostniałe a kiedy przyjdzie ktoś kto chce wdrożyć jakieś nowinki od razu jest spychany na drugi plan a wszystkie jego pomysły są blokowane. Po prostu trzeba robić tak jak przez ostatnie 20 lat według linijki i nic ponadto, Legia pod tym względem stoi w miejscu i stąd odwieczne problemy z nieprzygotowaniem zawodników do sezonu. Młodzi i zdolni fizjolodzy uciekają bo nie mają szans rozwojowych a trzymane są "starzy wyjadacze" z wiedzą przed epokową i Ci którzy podporządkują się określonym starym normom. Nikt nie jest "open-minded".

Po drugie oprócz przygotowania fizycznego to nie transfery są problemem, bo uważam że Berto i ten Włoch wypalą jeśli dostaną więcej minut i Magic nie będzie wpuszczał ciągle swoich ulubieńców typu Hama, Kuchy i Kopa i robił eksperymentów typu Gui na środku. A z tego Berto to w ogóle będzie dzik na dzikami. Kolejnym problemem jest po prostu małe doświadczenie Magiery i jego mała wiedza na temat założeń taktycznych, bo po za kilkoma wariantami taktycznymi nie potrafi zaproponować nic bardziej konstruktywnego. Wydaje mi się że nasz trener sam się pogrążył w sukcesie z zeszłego roku, który w dużej części był spowodowany udziałem Hasiego i Ofoe. Niestety Magiera popiera swoich pupilów i nie zna się kompletnie taktyce, dlatego Legia mimo ogromnego potencjału kadrowego gra obecnie najbrzydszą piłkę w polskiej lidze i ledwo daje radę z Macedończykami których powinniśmy pyknąć 3:0 na luzie.

Po trzecie i resumując - mimo dużej sympatii do Magica, jeśli Legia nie wejdzie do fazy grupowej LE należy go zwolnić i zatrudnić kogoś z twardą ręką i dużym doświadczeniem taktycznym typu Czerczesow, Probierz. Żadnych więcej łagodnych, potulnych i spokojnych owieczek, przy których zarząd ma święty spokój.

Po czwarte - Miodek to będzie skąpił kasę jak wściekły, rozrzutny to on nie jest....

odpowiedz
Ga(L)way - 18.08.2017 / 00:21, *..adsl.inetia.pl

Panie Trenerze zadnej walki dzisiaj nie bylo. Kazdy jeden boi sie wziasc ciezar na siebie, centralne chowaja sie za swoimi obroncami, zadnego wyjscia na wolne pole, ogladaja sie na siebie tylko. Przy autach to mialem wrazenie,ze beda z boiska uciekac. Slabo to widze za tydzien i dopoki Rado nie wroci , a I on od razu forma blyszczal nie bedzie. Do widzenia...

odpowiedz
Bobson - 18.08.2017 / 00:19, *..bb.sky.com

Nsjjbliższy scenariusz jest taki: remis lub porażka w Płocku, wyjazd z zwieszonymi głowami do Tyraspola, porażka z Szeryfem, odejście Pazdana, cięcia w budżecie (Jędrzejczyk), słaba gra i niesnaski w drużynie, zakończone walka e lidze o miejsca 3 -6. Gdzieś po drodze zostanie w końcu wysadzony Magiera, Mioduski nie wytrzyma presji kibiców. Niestety, będzie już za późno.

odpowiedz
do Oliwia - 18.08.2017 / 00:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

wez idz na swoje forum kartoflany pajacu. lech juz pokazal swoja moc

odpowiedz
Sasza - 18.08.2017 / 00:07, *..dynamic.chello.pl

"Niepotrzebna strata gola" no ja yebie. Ciężko się słucha w kółko tego samego pierdzenia. Czy ktoś kiedyś słyszał o potrzebnej stracie gola????

odpowiedz
Góra Kalwaria - 18.08.2017 / 00:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jacku, wspieramy Pana! Zawsze oddaje Pan serce! Jesli Ci żałośni znawcy footbolu mówiąo Panu źle to znaczy, że niewiele mają wspólnego z Legią. Pana serce wybija Legijny rytm. To mi wystarczy. Niech Pan robi swoje!

odpowiedz
dzisiajna ur(L)opie - 18.08.2017 / 00:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia albo Śmierć!Grajków trzeba wspomagać. DaMY radę. I nie miałczcie już dziewczęta. Bo to wstyd.

odpowiedz
Do(L)c - 18.08.2017 / 00:02, *..play-internet.pl

Pamiętaj "trenerze" trzymaj się stołka do końca! Loczek jest po twojej stronie. Razem uda wam się przegrać wszystko ligę, puchar oraz LE. A i zapomnijcie szybciutko już o tym meczu i myślcie o nastepnym jak to zwykles mawiac. Ale juz chyba za dużo meczy jest do zapimnienia.

odpowiedz
Legionista - 18.08.2017 / 00:02, *..226

A jeszcze czy ktoś mi to wytłumaczy. Wy którzy chcecie zwolnić Magiere.
Dlaczego?
Po MP na jesieni w różnych klubach byli zwalniani jeszcze tej samej jesieni trenerzy. To jest ciekawa rzecz. Może system rozrywek jest zły bo to nie jest normalne
2017 Magiera prawie na wylocie
2016 zwolniony Czerczesow (wolał Rosje niż Legie..)
2015 zwolniony Skorza
2014 zostawiony Berg (który później nie zdobędzie MP, jedyny raz gdy nie byliśmy osłabieni? )
2013 zwolniony Urban
2012 zwolniony Lenczyk
2011 zwolniony Masskant
2010 zwolniony Zieliński

Zawsze ta sama historia. Trener chwalony jak zdobywa MP i wyzywany jak przegrywał w następnym sezonie.
MP brzmi jak wyrok.
Zdobądź MP a na jesieni Cie zwolnia...
Cos jest nie tak z tym wszystkim.
Czas chyba spojrzeć na to wszystko z innej strony.

odpowiedz
Skandal!!! - 17.08.2017 / 23:59, *..251

CO on pierd... za przeproszeniem? Jaki, kwa, dobry wynik???? !:0? Z takimi frajerami dobry wynik to 4:0, wszystko poinzej to absolutna kompromitacja!!!

odpowiedz
Maciej - 17.08.2017 / 23:59, *..supermedia.pl

jeszcze w Czerwcu był dla Was Bogiem, zastał Legie drewnianą a zostawił murawną. A dziś macie czelność aż tak go obrażać. Jeszcze nie wydarzyła się katastrofa. W lidze gonią rywali, są w kolejnej rundzie PP, są w grze o LE. Nawet jak się noga powinie powinniście choć szacunek zostawić.

odpowiedz
Arnold - 17.08.2017 / 23:58, *..ip-37-187-152.eu

A to z pana trenerze jest dokładnie taki sam fantasta jak ja, no bo ja także zawsze wierzę w rzeczy niemożliwe i oderwane od rzeczywistości, w tym w pańskie szybkie zwolnienie z funkcji pierwszego trenera i kontynuowanie nauki zawodu w celach samodokształcania się razem z zespołem rezerw.

Oto tajemnica wiary, głosimy twoje szybkie oejście w diabły i oczejukemy przyjscia prawdziwego trenera w chwale...

odpowiedz
do @rek - 17.08.2017 / 23:57, *..dynamic.mm.pl

jak nagle? nie pamietasz jaki byl poczatek za Hasiego? zwyczajnie nie potrafia przygotowac zespolu do sezonu to ze pozniej mniej trenuja a wiecej graja sprawia ze lapia forme, nie inaczej bedzie i tym razem, w listopadzie zaczna wygrywac, licze ze Magic to czlowiek z honorem i sam zrezygnuje jak mu nie bedzie szlo, nie bedzie drugim Bergiem ktorego trzeba bylo odsunac i placic sowite wynagrodzenie, z Magiciem problem jest jeden nie ma on silnej pozycji, jak byl Czerczesow to czerczesow wybieral ludzi ktorych legia ma kupic, jak byl Hasi to Hasi sciagal ludzie ktorych chcial kupic, jak jest Magic to ktos inny sciaga kogo tam chce

odpowiedz
SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY - 17.08.2017 / 23:57, *..centertel.pl

I tyle w temacie

odpowiedz
Kamil M - 17.08.2017 / 23:55, *..play-internet.pl

Wyglądało to naprawdę źle. Piłkarze stali,nie grali pressingiem...wejściu Berto i Hamalainena zawdzięczamy bramkę...Ten dwójce się chciało,a reszcie po prostu nie...Coś musi dziać się w szatni,bo tak słabej Legii to nawet rok temu nie widzieliśmy...

odpowiedz
??? - 17.08.2017 / 23:55, *..dynamic.chello.pl

MAGIERA : TO BYŁO DLA NAS BARDZO CENNE DOŚWIADCZENIE , NAPEWNO WSZYSTKO PRZEANALIZUJEMY !!!!!!!!
HAHAHAHAHAHAHAHA
TEN OSIOŁ JEST ŹAŁOSNY !!!!!!!!!

odpowiedz
mcandi - 17.08.2017 / 23:53, *..play-internet.pl

Wierzyć się nie chce , że można tak lekceważyć kibiców , fanów i zwalać winę na brak czasu na treningi , LEGIA to zawodowcy , ,ławka długa , transfery za miliony a efekty gry to mizeria , mam wrażenie że to celowa zagrywka by wykopać JM . Polityka transferowa dla mnie kompletnie niezrozumiała , transfer , pół roku głaskania a później wypożyczenie o co tu chodzi. Podziwiam kibiców za wiarę , oprawy a sam jeśli nie awansują do LM , będę kibicował
Mulks Łasky tam chłopaki przynajmniej mają "jaja" i ambicję i pokazują charakter , mimo że to kilka klas niżej.

odpowiedz
azstrach - 17.08.2017 / 23:52, *..dynamic.mm.pl

az strach pomyslec co by bylo gdyby legia nie wylosowala najslabszego zespolu a szkoda bo z najslabszymi kompromitacja boli podwojnie, tylko wiara zostala bo oznak na awans brak

odpowiedz
Legionary - 17.08.2017 / 23:50, *..play-internet.pl

Oliwia i tu się z Tobą zgodzę. Nie ruszal bym Magiery... Ale przynajmniej 10 kopaczy z Kopczynskim, Jedrzejczykiem, Broziem, Pazdanem, Guim, Hamą na czele. Michalak, niezgoda, wieteska i wokół nich budować drużynę na nowy sezon. Magierę bym rozliczył po ostatnim meczu jesieni. Zawsze po latch tłustych następują chude. 2 lata odmladzania wyminy skautingu i wrócimy na swoje miejsce.

odpowiedz
amba - 17.08.2017 / 23:50, *..play-internet.pl

Juź dziś miała być bitwa i co?idź pan w ch..
Taka sama dziś bitwa jak i za tydzień wyszarpiecie awans,podaj sie do dymisji nieudaczniku.

odpowiedz
kubakuba - 17.08.2017 / 23:49, *..178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dziś widziałem L na żywo pierwszy raz w sezonie. To chyba jednak Magic. Oni w ogóle nie czują piłki, wszystko za późno, za wolno, za słabo. Inna sprawa, że drużyna bez rozgrywającego nie może grać w Europie,!

odpowiedz
prawda - 17.08.2017 / 23:49, *..internetia.net.pl

Prawda jest taka , że mamy dobrych zawodników ale to w mniejszości większość to szara średnia krajowej ligi . Mourinio by tu nic nie zdziałał .

odpowiedz
raf - 17.08.2017 / 23:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ja bede na bilety wydawal

odpowiedz
Czikoa - 17.08.2017 / 23:47, *..play-internet.pl

Witek - to jest dobry pomysł . Od razu zaczną grać.

odpowiedz
ar2r - 17.08.2017 / 23:46, *..opera-mini.net

Magiera,daj sobie spokój z tymi tanimi usprawiedliwieniami,wiedziales w jakim jesteś klubie i jaki mamy terminarz.


odpowiedz
micro - 17.08.2017 / 23:45, *..play-internet.pl

Panie Jacku tu nie chodzi o to że wbili nam bramkę. Tylko o to że my strzeliliśmy jedną oddając może 5 celnych strzałów. Bez strzelania bramek meczu się nie wygra. Ani w LM ani w LE ani w Ekstraklasie ani w PP.

odpowiedz
Marcin77 - 17.08.2017 / 23:44, *..dab.02.net

Ale dno

odpowiedz
mg - 17.08.2017 / 23:44, *..10.e-plan.pl

Doświadczony trener: rezerwy i pół rundy w 1 lidze. Amator. Odejdź z Legii. Uczeń czy student z notesem to cały trener. Nie mogę na niego patrzeć

odpowiedz
Kukurukuku - 17.08.2017 / 23:44, *..ntebredband.no

A podziękowania za lekcję mołdawskim wirtuozom to gdzie?
Już tak obrosłeś trenerku w piórka, że jak teraz jesteś w stanie grać z nimi jak równy z równym i zremisować szczęśliwie po cieżkim boju, to myślisz że nie trzeba okazywać wdzieczności profesorom z naddniestrza?

odpowiedz
Cziko - 17.08.2017 / 23:43, *..play-internet.pl

Ziemia do jacka halo czy siebie slyszysz?

odpowiedz
Bart - 17.08.2017 / 23:43, *..dynamic.chello.pl

A ja wierze ze za tydzien juz ciebie nie bedzie w Legii. Koniec tych usprawiedliwien, mydlenia oczu, grania w poprzek boiska w zolwim tempie. Koniec z Magiera!

odpowiedz
b(L)ondyn - 17.08.2017 / 23:43, *..warszawa.vectranet.pl

W odrobienie dwóch bramek z Astaną też wierzyłeś. Coś się chyba skończyło...

odpowiedz
Legionista - 17.08.2017 / 23:42, *..226

Ja nadal wierzę w awans, ale jak będziecie grali tak jak teraz to nie będzie awansu... Tak się zastanawiam jak można rozwalić drużyne która zajęła 3 miejsce w Fazie grupowej LM po 10 miesiącach? Jak to jest możliwe? Ja nadal mam 100% poparcia dla Magica! Obecnie są 3 ważne mecze i musimy te mecze wygrać!

odpowiedz
Sy(L)wek - 17.08.2017 / 23:42, *..mszczonow.vectranet.pl

Do Oliwia z całym szacunkiem ale idź się dziecko puknij w głowę bo juz kazdy ma dosyc dzis i tu jest tyle czynnikow ktore maja wplyw na ten dramat ze felieton można napisać

odpowiedz
mg - 17.08.2017 / 23:42, *..10.e-plan.pl

Magiera to dobry uczeń, uczył się tylko od nieodpowiednich fachowców: Skorży, Urbana i Berga. Zapomniałem o Smudzie. Niech sobie te notatki wsadzi w dupę nieudacznik

odpowiedz
(L)uki - 17.08.2017 / 23:41, *..static.ip.netia.com.pl

o Złotousty !!! Czemu już dziś nie szarpaliście ? ...

odpowiedz
Wolfik - 17.08.2017 / 23:40, *..dynamic.mm.pl

A ja mimo całej sympatii dla Magiery uważam, że bez względu na wynik dwumeczu (a raczej będzie niekorzystny) powinien złożyć dymisję.

odpowiedz
mandeb - 17.08.2017 / 23:39, *..play-internet.pl

Trzymam kciuki za Legię! Pan Trener Jacek Magiera sobie poradzi. Jesteśmy w punkcie kulminacyjnym. Musimy wcisnąć tę bramkę w Mołdawii i na pewno będzie już tylko lepiej.

odpowiedz
do Oliwia - 17.08.2017 / 23:39, *..124

Może dla Ciebie. Nie ma awansu to DYMISJA !proste

odpowiedz
Czyli co ?? - 17.08.2017 / 23:39, *..play-internet.pl

Argument obronny to już Lewandowski ?? Niech się już pan nie ośmiesza trenerze.... A tak wogóle to w Legii przecież stwierdzono jak testowano Lewego że jest za słaby, jest pan niezłym hipokrytą...

odpowiedz
L - 17.08.2017 / 23:39, *..137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe czy Pan Jacek wierzy w to co mówi:)

odpowiedz
Slu - 17.08.2017 / 23:38, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Skoncz Pan pierdzielic. Wielkie halo prawie 20 sierpnia czyli poltora miesiaca grania i 15 meczy wielkie halo. Tylko z kim my gralismy? Najpierw zespol ktory Pisz z Czereszewskim i Saganem by wyrzucili z Pucharow pozniej Astana ktorej Celtic pokazal jak sie gra w Pucharach a teraz zespol ktory jeszcze pare lat temu kiedy nie moglismy zdobyc mistrzostwa dostal by u nas piatke na start a teraz akcji nie mozemy zrobic. Sciagamy nowych zawodnikow pierdzielenie trenera ze nie sa zgrani jedziemy do Pulaw a tam prawie ten sam sklad co zawsze. Panie Magiera czemu Maka moze grac na juz i rozegral juz sporo meczy i jakos gra a typ z "Juve" zagral moze z jeden mecz lacznie. Jedni moga grac co 3 dni a reszta nie? Z tego co sie zawsze slyszy od pilkarzy jak idzie to oni lubia tak grac. Jeden z najslabszych na ten moment Moulin zagral juz duzo meczy w tym sezonie. Powiedz ze nie masz najmniejszego pomyslu na ta druzyne i skoncz pierdzielic

odpowiedz
kibic - 17.08.2017 / 23:38, *..dynamic.mm.pl

W co ty wierzysz jak chcesz dla Legii Warszawa dobrze to zrezygnój bo niszczysz pracę poprzednich trenerów Zobacz na wyniki na grę Może lepiej nie bo ani wyników ani gry nie ma Niema już nic Koniec Trenerze odejdz

odpowiedz
majki - 17.08.2017 / 23:37, *..14

od pierwszego meczu minał już ponad miesiąc ,a gra nadal dramat.Pytam się więc co oni robią na treningach .Przecież tego nie da się oglądać jak dzieci we mgle .Panie Magiera przestań pan pieprzyć i zacznij traktować jak bandę darmozjadów a nie cackasz się z nimi jak matka ze smykiem w kąpieli .Druga sprawa w Legii jest prawdziwa amatorka do dnia dzisiejszego NIKT ABSOLUTnIE NIKT nie poniósł konsekwencji przy zatrudnieniu Masłowskiego,Chukwu towarzystwo wzajemnej adoracji .Panie Mioduski jak masz pan jaja rozgoń tych fachowców żewłaków i innych "Fachowców".Nie mogę patzreć jak te pseudo gwiadeczki kompromitują naszą Legie .WSTYDDDDD PIŁKARZYKI PAJACYKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
co wy robice WY NASZĄ LEGIĘ HAŃBICIE !!! - 17.08.2017 / 23:37, *..dynamic.chello.pl

Ludzie, gdzie są jakieś osoby decyzyjne, gdzie są tak zwani kumaci?
Przecież tu niezbędna jest rozmowa wychowawcza, a mówiąc wprost parę klapsów na ryj dla niektórych, żeby sobie przypomnieli że tu jest Legia Warszawa i tu nie ma odpierdzielania takiej żenady.
ps. Jendziejciak i Hluszek won z Legii!!!

odpowiedz
MOKOTOW - 17.08.2017 / 23:36, *..ds1-ynoe.adsl.cybercity.dk

Hasi sie poznal na tych pseudo grajkach,i chcial zrobic pozadek,to druzyna zaczela grac przeciwko niemu..potem przyszedl Magiera,poglaskal,dupy im polizal..i chwile pograli...ale genralnie Magiera to zaden trener,i pilkarzy mamy beznadziejnych...przypomne slowa Magiery jak sie zachwycal Kuchym..czy innymi paralitykami..to jest trener??

odpowiedz
Witold z nad Brwinówki - 17.08.2017 / 23:36, *..centertel.pl

Faktem jest, że brakuje nam playmakera.
To co obecni środkowi wyczyniają to woła o wodnika szuwarka z kibla.
Tak nigdzie nie zajedziemy.

odpowiedz
ko(L)o - 17.08.2017 / 23:35, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

co Jacek pierd.... za przeproszeniem ,zremisowaliście bo nie macie planu na grę tylko klepanie bez sensu jeszcze z taka szybkością ,że te ogórki z Mołdawii bały się nas przez moment,wstyd,jedyne co Jacku możesz powiedzieć gwiazdorkom żeby zrobili zrzutkę i ludziom przynajmniej 50% za bilety zwrócić za tą żenadę.

odpowiedz
- 17.08.2017 / 23:35, *..dynamic.chello.pl

Oliwia idź się leczyć

odpowiedz
Witek - 17.08.2017 / 23:35, *..73

Panie Jacku pan zaprosi do szatni TB oni porozmawiają z piłkarzami i wytłumaczą min Co to znaczy Warszawa

odpowiedz
(L)evy - 17.08.2017 / 23:35, *..181.internetia.net.pl

" Jutro w szatni porozmawiam z piłkarzami i powiem, dlaczego tylko zremisowaliśmy. " DLATEGO ,ZE NIE MASZ POJĘCIA O TAKTYCE ,TRENOWANIU I MOTYWACJI PSEUDO TRENERZYNO ! Kiedy to zrozuiesz az całkowicie zniszczysz naszą Legię? Cały czas jesteś hamulcowym ! Granie na 0:0 anusz się coś uda przypadkowo strzelić . I to samo mówisz o rewanzu w Mołdawi TOBIE WYSTARCZY "1:0" -Z takim nastawieniem przegramy ! To jest totalna masakra jeśli trener nie ma pojecia o niczym a moze ty magiera jestes zwykłym tchórzem ,który boi się atakować ,wygrywać ?Tak to widzę !

odpowiedz
d2b90 - 17.08.2017 / 23:34, *..centertel.pl

Ten znowu o tym sportingu...

odpowiedz
S (L)awo - 17.08.2017 / 23:34, *..play-internet.pl

A ten caly czas zyje meczem ze Sportingiem... ja pier... :/ szanuje Jacka, sam nie wiem czy mam go skrytykowac czy skrytykowac transfery... nie zmienia to faktu, ze nasza Legia panowie jest najslabsza od czasow Iwanskiego, Grzelaka i spolki (ITI patataj). Tyle w temacie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.08.2017 / 23:33, *..33

Panie Magiera powiedział pan bédzie bitwa ,co pan powiedział w szatni ,co było na boisku?! Żenada I wstyd,a pan powiada walka na wyjeździe? a jest göwn..Jak odpadniemy to pan razem polecisz ze swoim lipnym sztabem!

odpowiedz
Ehmehme - 17.08.2017 / 23:33, *..72

A teraz drogie dzieci przyszła pora na codziene świeże bajery magiery

odpowiedz
Dżendżejczyk - 17.08.2017 / 23:31, *..dynamic.chello.pl

Magiera out!!!

odpowiedz
emperor ayeez - 17.08.2017 / 23:31, *..play-internet.pl

Dlaczego zremisowaliście? Bo dziwnym trafem wpuściłeś Hamę zamiast swojego chłoptysia Kopczyńskiego tylko dlatego że bidak zachorował. Inaczej byłoby 0-1. Skończona miernoto trenerska.

odpowiedz
@rek - 17.08.2017 / 23:30, *..dynamic.chello.pl

Bełkotu Magica ciąg dalszy… Jak na jakimś spotkaniu w korporacji, gdzie nakręcony trener sprzedaży powiada: powiększymy sprzedaż i wygramy na rynku... Buhahahaaaa....

Nadal nie ma winnego schrzanionych przygotowań letnich..? Skoro na obozie letnim Magicu miałeś do swej dyspozycji 80-85 % ludzi z obecnego składu zespołu, to dlaczego wszyscy piłkarze nie mają ani formy, ani siły, ani ochoty do gry i tak wyglądają, jakby nagle zatracili swe dotychczasowe zdolności piłkarskie..?

Tak w ogóle to od kilku dni zaczynam się zastanawiać, czy aby sami piłkarze nie grają przeciwko Magicowi… To wszystko ewidentnie śmierdzi mi na kilometr jakimś sabotażem wewnątrz klubu albo w samym zespole… No bo jakże to możliwe, aby w jednym czasie 22 zawodników z jednego zespołu grało tak kiepsko..? Żenada... Wstyd...

- piłkarze nie mają formy...!!!
- piłkarze nie mają sił...!!!
- zespół nie ma stylu gry...!!!
- trener nie wniósł żadnej jakości gry...!!!
- nie widać radości u piłkarzy na boisku...!!!
- nie ma jedności naszych piłkarzy na boisku...!!!
- a sam Magic nie ma honoru, aby podać się do dymisji…!!!

Pozdro (L)

odpowiedz
Oliwia - 17.08.2017 / 23:28, *..dynamic.chello.pl

Panie Jacku Magiera proszę nie przejmować się gwizdami i o żadnej dymisji nie ma mowy!

To nie Pan odpowiada za transfery i słabych zawodników.
Jest Pan świetnym trenerem!

odpowiedz