Roberto Bordin - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bordin: Jestem zadowolony z wyniku

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Roberto Bordin (trener Sheriffa): Bardzo cieszymy się z tego wyniku. Moi zawodnicy walczyli o każdą piłkę. Dziękuję im za to. Próbowaliśmy pilnować Legii i nie dać jej zdobyć gola. Nie udało się to tylko raz, gdy padł gol na 1-0. Wczoraj mówiłem, że spodziewamy się trudnego meczu. Wiedzieliśmy, że kibice będą bardzo żywiołowi. I dlatego tym bardziej jestem zadowolony z gry mojej drużyny.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
mati - 18.08.2017 / 09:45, *..50

Sorry ale prawda jest taka, że Legia mogła nie wygrać mistrzostwa (tak na prawdę to słabość Jagiellonii pozwoliła nam na zajęcie I miejsca) - to był sygnał ostrzegawczy, który powinien dać do myślenia menadżerowi. Ta drużyna powinna zostać wzmocniona. Jeżeli Vadis chciał/mógł odejść to Legia powinna była już wcześniej szukać zawodnika o podobnych parametrach gry. O środku obrony nie wspomnę - bo jeżeli zespół był budowany pod kątem gry w LM to ściągnięcie czwartego, dobrego stopera także było priorytetem.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 18.08.2017 / 08:14, *..226

pytacie, co piłkarze robią na treningach...

A ja spytam inaczej - kiedy ostatnio mieli czas na jakikolwiek porządniejszy trening?

odpowiedz
Misiek - 18.08.2017 / 03:32, *..centertel.pl

Jak maja byc wyniki jeżeli sprzedaje się gracza który potrafi kopnąć piłkę a w zamian bierze się kulawego z nadwagą czy też 20sekund w juve.rozegrał. to co oglądałem to nie była legia brak jest rozgrywającego takiego który przytrzyma piłkę majacego przeciwnika na plecach.zawodnicy sa zajechani i bojacy się wziąść odpowiedzialność panie miodulski teraz to jest właśnie efekt przepychanek udziałowców zamiast wzmocnień po milion na każdą pozycję spłata tych że udziałowców za wywalczone pieniądze prez drużynę i kasa pusta i co bierze się szrot bez kontraktów przypomnijmy ostatni wiekowy astis brawo

odpowiedz
amaku1 - 18.08.2017 / 00:43, *..dynamic.mm.pl

Magiera nie jest złym trenerem, to nie on jest problemem. Drużyna jest po zdobyciu Mistrza i teraz im trudno o mobilizację szczególnie jak nie ma przy kim na boisku się schować żeby pokazać że można grać swoje. Nawet źle ustawiony Kucharczyk nie jest w stanie pomóc. Transfery do dupy są winą menadżera, który wiele razy już miał odejść a bryluje na salonach wiele lat. Nie wierze że nie mamy w swoich szeregach człowieka ambitnego, potrafiącego pozyskać sobie przychylność drugiego, który nie potrafił by przekonać dobrych zawodników do przyjścia do nas. Racją jest że mamy w obecnej kadrze co najmniej 5 zawodników o europejskim poziomie. Jak patrze na Mou mam wrażenie że puchary w tym roku zostały sprzedane, jednak jest to problem braku rywalizacji który trzeba sprowadzić do pieniędzy. Tu też ciekawie. Co wy na to że leśny i wendzel zostali spłaceni w kwocie co najmniej 40 mln pln z pieniędzy wypracowanych przez klub w ostatnich latach- nawet prezesi banków tyle nie zarabiają. Tych pieniędzy dziś brakuje, bo jak inaczej nazwać brak łącznego kontraktu dla piłkarza pokroju ofoe na poziomie nawet 10 mln pln. Pieniądze są do pozyskania na giełdzie od nas kibiców, będących jednocześnie właścicielami, w zamian za obowiązek informacyjny oraz swobodę wypowiedzi, do tego czasu jesteśmy tylko folwarkiem pańszyźnianym coraz to nowych właścicieli. Wolałbym pisać o sporcie. pzdr.

odpowiedz
zaba285 - 18.08.2017 / 00:34, *..lukman.pl

@Legia 76: jak można napisać, że nie ma kim grać? to nie okręgówka, Ci piłkarze zarabiają takie pieniądze, że każdy z nich powinien umieć podać piłkę do nogi, wyjść na pozycję itp
ten Moulin to sabotaż (ponad 50 meczów bez asysty jako ofensywny pomocnik!), Mączyński to kolejny sabotaż (jak reprezentant Polski mógł zagrać taką piłkę na kontrę na 3:1 w Astanie, nigdy tego nie zrozumiem, poziom zagrania B-Klasa)
Tragic nie przygotował dobrze drużyny do sezonu, Berto z nadwagą właściwie bez przygotowania do sezonu prezentował się lepiej niż jakikolwiek piłkarz przygotowany przez Tragica

odpowiedz
zaba285 - 18.08.2017 / 00:26, *..lukman.pl

@Legia 76: jak można napisać, że nie ma kim grać? to nie okręgówka, Ci piłkarze zarabiają takie pieniądze, że każdy z nich powinien umieć podać piłkę do nogi, wyjść na pozycję itp
ten Moulin to sabotaż (ponad 50 meczów bez asysty jako ofensywny pomocnik!), Mączyński to kolejny sabotaż (jak reprezentant Polski mógł zagrać taką piłkę na kontrę na 3:1 w Astanie, nigdy tego nie zrozumiem, poziom zagrania B-Klasa)
Tragic nie przygotował dobrze drużyny do sezonu, Berto z nadwagą właściwie bez przygotowania do sezonu prezentował się lepiej niż jakikolwiek piłkarz przygotowany przez Tragica

odpowiedz
zyga - 17.08.2017 / 23:59, *..80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tych co wiecznie tłumaczą tego leszcza trenera, że nie ma kim grać. Zerknijcie jakimi grajkami dysponowała Astana i Szeryf, a u nas 3 z polskiej repry, reprezentant Finlandii Węgier i Albanii, no może nie porywają te reprezentacje, ale zawsze...chyba wystarczy żeby rozklepać azjatyckie korniszony tak jak Cweltic

odpowiedz
benq76 - 17.08.2017 / 23:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nooooo gra tego mulina czy jak mu tam to sabotaż!!!!!!!!! urwa biega jak pajacyk a jego mocną stroną są straty :-) magia magika już dawno minęła!!!!!!!! wystarczyło popatrzeć na trenera z jajami któury w oczach ma diabła i na naszego "komunijnego" jacka , pilkarzyki to najbardziej lubią sprawdzać konto, a w szerifie będzie w p...ę !!!!!!!

odpowiedz
AAA - 17.08.2017 / 23:31, *..dynamic.chello.pl

do Legia76:nie ma kim grać? Co Ty bredzisz?3 reprezentantow kraju plus Sadiku i Hama i nie ma kim grać?
Bo to nie jest w-f tylko el. LE ale Jacuś Tragic powie że rozegrali dobre zawody a prawda jest taka że nie umie ustawić drużyny czy z kajetem czy bez.
Odejdz Magiera odejdz!!

odpowiedz
D2b90 - 17.08.2017 / 23:29, *..centertel.pl

JESTEM CIEKAW CO ONI ROBIA NA TRENINGACH JAK NAWET PROSTO PILKI NIE POTRAFIA KOPNAC...
MOULIN ZARAZ ODEJDZIE, PAZDAN I GUI TEZ CZEKAJA NA LEPSZA OFERTE, CZESC KONTUZJOWANA, SZYMANSKI SZYBKI I ZWINNY ALE PILKI TO KOPIE JAK PIECIOLATEK, MUSI OBIEC JA DOOKOLA ZEBY PROSTO Z CZUBA WALNAC... JAK DOBRZE POJDZIE TO SEZON ZAMKNIEMY W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE

odpowiedz
lol - 17.08.2017 / 23:23, *..wroclaw.dialog.net.pl

Legia ma juz z głowy puchary tam dostaną po jajach. Nie ma trenera nie ma drużyny nie ma sakutingu nie ma nic - są tylko kibice nabijani w butelke obietnicami

odpowiedz
Legia 76 - 17.08.2017 / 23:22, *..88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rty idź już spać.Odezwą się teraz internetowi football menagery.Czy to wina Magiery że nie mamy kim grać?

odpowiedz
L L L - 17.08.2017 / 23:22, *..centertel.pl

gratulacje za awans

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 17.08.2017 / 23:19, *..play-internet.pl

Jak tak dalej pójdzie, to strach będzie czekać na mecz z mistrzem Malty!

odpowiedz
Jasio - 17.08.2017 / 23:18, *..centertel.pl

Dawać go do naszej Legii. Widać że gość mial jakiś pomysł na ten mecz i to wcale nie polegający na wybijaniu piłki po autach. A u nas dno. Gra bez żadnego pomysłu. Widać teraz cały warsztat naszego trenejro jak nie ma Voo który mu mecze wygrywal. Reszta tych naszych pajacy tez niewiele warta . Chciałbym tak jak oni brać kupę kasy i nie umieć piłki prosto kopnąć

odpowiedz
(L)evy - 17.08.2017 / 23:15, *..181.internetia.net.pl

Miałeś facet plan na mecz ,twoi zawodnicy wiedzieli co maja robić ,zmiany jakich dokonałeś też były słuszne dzieki temu brama i cel zrealizowany.My niestety nie mamy trenera z jakimkolwiek pojęciem i dlatego tak to u nas wygląda jak wygląda.

odpowiedz
Wolfik - 17.08.2017 / 23:14, *..dynamic.mm.pl

Wcale się Tobie nie dziwię, gościu. Awans praktycznie przesądzony.

odpowiedz
Romeo - 17.08.2017 / 23:11, *..180

Szekspir byl mistrzem dramatu...ale dzisiejszy mecz bije na głowę jego dzieła... Pan prezes powinien im zabrać pensję do końca roku za tą tragikomedie jaką odje..li...

odpowiedz
Legionista - 17.08.2017 / 23:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brawo szeryf.Pokazales gdzie nasze miejsce

odpowiedz
Elmatadore - 17.08.2017 / 22:59, *..cgn1.srl.meteor.ie

Kazachstan teraz Mołdawia nie No brawo k........a jego mac!!!!!!!

odpowiedz