Sheriff Tiraspol
REKLAMA

Bordin i Susić przed meczem z Legią

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jesteśmy w Warszawie i że zagramy z wielkim klubem, w wielkim mieście i na pięknym stadionie. Znamy historię Legii i wiemy, że będzie ciężko. Legia to bardzo silny zespół, ale zrobimy wszystko, żeby osiągnąć dobry wynik - mówi przed czwartkowym meczem trener Sheriffa Tiraspol Roberto Bordin.

- Legia nieco przypomina mi Karabach, z którym niedawno graliśmy. Prezentuje techniczny futbol i dobrą jakość. Zawodnicy potrafią przytrzymać piłkę w środku pola, bardzo dobrze bronią. Legia ma zawodników, którzy potrafią stwarzać akcje ofensywne, grać z kontry, dobrze grają skrzydłami.

- Widziałem mecz Legii z Astaną. Legia atakowała cały czas dużą liczbą zawodników, próbowała odmienić losy rywalizacji. Grali bardzo ofensywnie. Mieli sytuacje i zdobyli bramkę. Będziemy chcieli jutro zagrać podobnie, jak Astana. Musimy zagrać bardzo skoncentrowani, silnie, dobrze technicznie, musimy zagrać swój futbol.


- Wiemy, że Legia jest wielką drużyną. Ma dużą jakość. Chcemy jednak pokazać, że potrafimy grać w piłkę i osiągnąć cel, jakim jest awans do fazy grupowej Ligi Europy - mówi kapitan Sheriffa, Mateo Susić.

- Legia wydaje się lepszą drużyną niż Karabach. Grała w poprzednim sezonie w Lidze Mistrzów. Zobaczymy jednak jutro, co się wydarzy.

- Czujemy presję. Chcemy awansować, bo już trzy lata Sheriff nie grał w fazie grupowej europejskich pucharów. Pracuje na to cały zespół. Wiemy, że to Legia jest faworytem, ale zrobimy wszystko, żeby awansować. Powinniśmy wygrać z Karabachem, Legia też chciała wygrać z Astaną.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.