UEFA
REKLAMA

Legia ukarana przez UEFA

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Komisja Dyscyplinarna UEFA nałożyła na Legię Warszawa karę 35 tys. euro. Informację przekazał za pośrednictwem Twittera Dariusz Mioduski. Prezes Legii dodał, że wygląda na to iż kara jest jedynie za niedrożne przejścia, co jednak jest recydywą w przypadku stołecznego klubu. Więcej szczegółów powinno pojawić się niebawem.

Jeszcze przed otrzymaniem kary klub poinformował, że w przypadku ewentualnej decyzji UEFA o ukaraniu klubu za zaprezentowaną przez kibiców oprawę, nie będzie ona ostateczna. Legia Warszawa niezwłocznie rozpocznie procedurę odwoławczą, która potrwa co najmniej kilkanaście dni.

Poprzednią karę za niedrożne ciągi komunikacyjne Legia otrzymała w meczu z Borussią Dortmund.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Tolo - 18.08.2017 / 07:22, *..125.sta.wbroadband.net.au

Jednak te swinie z Uefa sie baly nalozyc kare za transparent.

odpowiedz
gazza - 18.08.2017 / 07:04, *..adsl.inetia.pl

UEFA to cwaniaki - wbrew pozorom oprawa miała związek ze sportem i klubem - W Powstaniu Warszawskim zgineło wielu zawodników Legii Warszawa !
dlatego UEFA ukarała klub za nie drożne przejścia - a z drugiej strony - Czemu te przejścia nie były drożne ???
Za co biorą pieniądze ochraniarze i prezes Mioduski ???

odpowiedz
emilzdrewutni - 18.08.2017 / 06:57, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawy jestem czy na wszystkich pozostalych stadionach przejscia byly drożne

odpowiedz
hej Masia - 17.08.2017 / 22:13, *..centertel.pl

https://pomagam.pl/Powstanie1944

odpowiedz
Krzeszczu - 17.08.2017 / 22:06, *..cust.bredband2.com

Dzieki za linka!!!!!!
Przylaczylem sie (dzieki temu) i ja.
Pzdr!

odpowiedz
hej Masia - 17.08.2017 / 21:54, *..centertel.pl

https://pomagam.pl/Powstanie1944

odpowiedz
Masia - 17.08.2017 / 21:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Podajcie nr konta. Albo jakiś link z tym numerem.

odpowiedz
Kipkorir - 17.08.2017 / 21:43, *..dynamic.chello.pl

3 godziny zbiórki i jest już prawie połowa kwoty 150.000zł (35.000 EUR). Każdy udostępnia na swoich profilach, grupach!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.08.2017 / 21:29, *..33

uefa_mafia, 17.08.2017 19:31 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl
Ciekawe jakie kary dostają Hapoel Tel-Awiw czy Omonia Nikozja za eksponowanie komunistycznych symboli.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 17.08.2017 / 21:28, *..33

Ta kara jest za Surowa I jestéśmy recydywa u psach u efa I uni euro I,dobry momét Aby pokazać Patriotyzm!Polakòw I napiáć piéść podnieś głowe i ruszyć!w walke o silná ,Kochaná Polske! Cult ⚽️Warsaw

odpowiedz
m4pierwszy - 17.08.2017 / 20:36, *..eaw.com.pl

skromnie przywołam:
https://youtu.be/jv6pNQeFjyg?t=1m34s

odpowiedz
rob bandit - 17.08.2017 / 19:55, *..satfilm.com.pl

ten hajs ta piłkarska mafia winna wypłacić powstańcom i kombatantom!!!Cześć i Chwała Bohaterom!!!

odpowiedz
Boliniena - 17.08.2017 / 19:49, *..play-internet.pl

To niech sie zjma sprawa celtiku bo tam terz nie bylo drorznych drog ewakulacyjnych

odpowiedz
uefa_mafia - 17.08.2017 / 19:31, *..150.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawe jakie kary dostają Hapoel Tel-Awiw czy Omonia Nikozja za eksponowanie komunistycznych symboli.

odpowiedz
andrzej - 17.08.2017 / 19:29, *..pghkny.east.verizon.net

a papier w kiblach sprawdzali z ufa

odpowiedz
Rafał - 17.08.2017 / 19:26, *..play-internet.pl

35 tyś za brak przejścia?
Drogo!!
Z drugiej strony AlCapone siedział za podatki

odpowiedz
Zbiorka pomagam - 17.08.2017 / 19:04, *..centertel.pl

Zbiorka super sprawa! Dla nas wizerunkowo mega sprawa ze z karami od Mafii radzimy sobie sami... la la lalala f uefa

pomagam.pl/Powstanie1944

odpowiedz
Krzeszczu - 17.08.2017 / 19:03, *..cust.bredband2.com

Mozna Swishem? Chetnie sie przylacze do zbierania kasy na pseudo-kare srUEFA.

odpowiedz
Do Pana Prezesa M - 17.08.2017 / 18:54, *..dynamic.chello.pl

@K_Stanowski
szykujcie gościowi dożywotnią wejściówkę na Ł3

odpowiedz
Stano Dziękujemy !! - 17.08.2017 / 18:49, *..dynamic.chello.pl

BRACIAAAAAA
JEDZIEMY Z TEMATEM !!

https://pomagam.pl/Powstanie1944

odpowiedz
Bos - 17.08.2017 / 18:45, *..dynamic.chello.pl

Stanowski 2 minuty temu ruszył ze zbiórką....

#Lubię gościa...

https://twitter.com/K_Stanowski/status/898223191797190656

odpowiedz
Szakal - 17.08.2017 / 18:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pokazali kto rzadzi ale o przekaz oprawy kłócić się nie chcieli. Robią co chcą. A Chopin przecież miał być tam taki wpływowy. Przez 3 lata nic innego nie robił.

odpowiedz
Lisek - 17.08.2017 / 18:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to czemu Borussia nie dostaje kar za przejścia to jest jakaś paranoja uefa=mafia

odpowiedz
1909 - 17.08.2017 / 18:19, *..promax.media.pl

la la la lala Fuck uefa

odpowiedz
do Klm - 17.08.2017 / 18:12, *..adsl.inetia.pl

qrwa "bohaterom" ... trochę szacunku

odpowiedz
bizon - 17.08.2017 / 18:01, *..centertel.pl

UEFA=MAFIA

odpowiedz
szemrany - 17.08.2017 / 17:54, *..dynamic.chello.pl

Kim do szkoły czas,a nie po forach się ślajesz.Czuwaj!

odpowiedz
Xxxx - 17.08.2017 / 17:52, *..play-internet.pl

Do kim wracaj do szkoły synku

odpowiedz
Jam - 17.08.2017 / 17:51, *..dynamic.chello.pl

A to jakiś kretynizm jest, wszyscy chcieli isc do kibla i kolejka była na schodach

odpowiedz
Kipkorir - 17.08.2017 / 17:48, *..dynamic.chello.pl

Czyli rusza zbiórka internetowa?

odpowiedz
grzesiek - 17.08.2017 / 17:44, *..centertel.pl

Kutwa ciekawe czy inne kluby tez tak karaja za przejscia. Przeciez na meczach lecha czy arki jest to samo co u nas.

odpowiedz
Klm - 17.08.2017 / 17:40, *..adsl.inetia.pl

Ta UEFA umie tylko karać.Oprawa była PIĘKNA.CHWAŁA BOCHATEROM...

odpowiedz
ale jaja - 17.08.2017 / 17:30, *..skranetcan.pl

a co mieli napisac ze za oprawe o prawdzie historycznej
fuck uefa za niedrozne przejscia 35 tys. euro to jakas paranoja

odpowiedz
... - 17.08.2017 / 17:28, *..dynamic.chello.pl

śmierdząca sprawa że loczek czeka z pełną informacją

pewnie kupa w majtach by nic nie wyciekło jeszcze dziś przed meczem

odpowiedz