REKLAMA

Apel Dobrych Ludzi: Trwa zbiórka na karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii cały czas zbierają fundusze na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Grupa "Dobrzy Ludzie", która mocno zaangażowała się w tę akcję, jak również w odnawianie CZD w Warszawie, zachęca wszystkich do mobilizacji - wpłat na konto na ten cel, a także zakupu gadżetów-cegiełek. Najbliższa ku temu okazja w najbliższą niedzielę w godzinach 14-16 w SportsBarze.
Do tej pory na zakup nowej karetki udało się zebrać około 66 tysięcy złotych. Do realizacji celu brakuje jeszcze 284 tys. złotych.

ZBIÓRKA NA KARETKĘ
Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"

Poniżej prezentujemy apel Dobrych Ludzi:

Drodzy Kibice!

Dostajemy od Was dużo wiadomości i komentarzy w stylu "dobra robota", "super sprawa", "jesteście świetni" itd. Bardzo Nas to cieszy i motywuje do dalszych działań. Pół roku temu patrząc na potrzeby Centrum Zdrowia Dziecka usłyszeliśmy o karetkach, które są przestarzałe, które często mają kilkanaście lat. Stwierdziliśmy, że damy radę zebrać kasę na taką karetkę, że kibice Legii dadzą radę! Wiele osób mówiło, nie dacie rady, to za dużo pieniędzy, ale my stwierdziliśmy, że w kibicach Legii jest duża siła! Zebraliśmy do tej pory 66 tysięcy złotych. Brakuje jeszcze bardzo dużo bo 284 tysiące.

Drodzy Kibice, my dajemy z siebie wszystko wykorzystujemy swój prywatny czas do maximum, latamy po Polsce, produkujemy gadżety, robimy zbiórki na meczach, targach, wystawiamy rzeczy na licytacje... Pomagamy jak tylko możemy, ale bez Was nie damy rady. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Dlatego gorąco prosimy Was:

1. Udostępnijcie ten post i zapraszajcie do polubienia naszego profilu wszystkich znajomych. Duża liczba polubień to większa grupa ludzi do których trafimy.

2. W miarę możliwości prosimy o wpłaty na konto - każdy ile może, choćby 5 złotych.

3. W niedzielę w godzinach g.14-16 zapraszamy do SportsBaru Ł3 na zakup gadżetów. Każdy znajdzie coś dla siebie, dla swojej rodziny, czy dzieci. W swoim asortymencie posiadamy piórniki (25 zł), worki, plany lekcji (5), poduszki (40), szaliki (45) czy vlepki na każdą kieszeń!

Pokażmy, jaka siła jest w kibicach Legii!
MOCNO LEGIA!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
uczynny - 25.10.2017 / 22:31, *..dynamic.telkab.pl

popieram czynnie, ale jaki jest stan zbiórki na 25.10.2017???? ponieważ gadka o 66 tyś jest podawana od 3 miesięcy !!! trochę profeski w tych sprawach motywuje do zbiórki a tak trochę amatorstwo. Poprawcie się, a zbiórka pójdzie prężniej. Ja kilka razy wpłaciłem, ale teraz skoro od wakacji licznik nie rośnie to się wstrzymałem.

odpowiedz
Marcin - 21.10.2017 / 23:40, *..dynamic.telkab.pl.pl

wspieramy i wpłacamy, ale brak aktualizacji kwoty od 2 miesięcy niepotrzebnie rodzi pytania co się dzieje z kasą i demotywuje do kolejnych wpłat skoro nic się nie zmienia. spoko damy radę, ale zmiany konieczne.

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2017 / 14:32, *..centertel.pl

Faktycznie. Dane bodajze z 1 wrzesnia...

odpowiedz
MP.J (L) 207 - 27.09.2017 / 16:44, *..sferia.net

A może dalibyście jakiś licznik ile na daną chwilę zostało uzbieranych pieniędzy - może to by jakąś część kibiców zdopingowało ????!!!!

odpowiedz
gazza - 01.09.2017 / 18:26, *..adsl.inetia.pl

Wspaniała akcja ! Całkowicie popieram !
Ale z drugiej strony to skandal że rząd nie potrafi zakupić takiego auta do przewozu dzieci , tylko musza to za nich robić kibice...!!!

odpowiedz
Tomasz - 01.09.2017 / 18:24, *..centertel.pl

Zastanawiam się dlaczego nie ma zbiórki na karetkę przed meczem?
Stawiam że dwa mecze i karetka już by służyła.
Pozdrawiam Tomasz

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2017 / 16:13, *..arteria.pl

super inicjatywa. dobry pomysL z SportsBarem i niedzielą !!!

odpowiedz
ZIELONY - 01.09.2017 / 15:22, *..117

Wiem że to pytanie powtarzalo się wielokrotnie, mega mi się podobają gadżet które robicie, ale czy nie ma żadnej możliwośći żeby je kupować przez Internet?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.