W Płocku Legia zagra mocno osłabiona - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: 50% szans na wygraną w Płocku

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aż 49% szans na zwycięstwo w Płocku dają Legii bukmacherzy Fortuny. Prawdopodobieństwo remisu ich zdaniem to 27%, a zgarnięcie 3 punktów przez gospodarzy szacują na 23%. Klienci głównego sponsora stołecznego klubu są bardziej zdecydowani, lecz widać delikatne zwątpienie w głównego faworyta do mistrzostwa Polski - 93% wszystkich zakładów 1x2 to typ na zwycięstwo Legii.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że w niedzielę skład będzie raczej daleki od optymalnego... to wygraną Legii będzie należało traktować raczej jako małą niespodziankę.

Najczęściej typowane dokładne wyniki to 0-3, 0-2, 2-1.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Finansowe Wiersze - 20.08.2017 / 13:26, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Trener/Wzór - mówi ciągle że wakacje to nie ma grania z naszej strony, więc po co się starać?

odpowiedz
Kamrat - 20.08.2017 / 09:50, *..ostnet.pl

Wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda.(L)

odpowiedz
LW - 20.08.2017 / 09:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO czas walczyc i grac na co najmniej srednim poziomie ! LEGIA !!!

odpowiedz
Juri - 20.08.2017 / 08:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wygramy na luzie w Płocku.
Legia Warszawa Duma i Sława.

odpowiedz
Hiszpan - 20.08.2017 / 08:30, *..132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dziś przedostatni odcinek sagi Tragic Out. Dymisja po meczu w Mołdawii. Dziś niestety 2:1 dla Płocka. Ale może lepiej przeorac ten klub do dna i za 2-3 sezony wróci dobra Legia.

odpowiedz
Kibic(L) - 20.08.2017 / 01:19, *..play-internet.pl

Cały czas podtrzymuje swoje przedsezonowe prognozy, że w tym sezonie Legia będzie walczyć o... grupę mistrzowska. Nie ma po prostu szans na nic więcej! Dlaczego? (Pytam sam siebie jak Janek Tomaszewski).
1. Jeżeli Legia awansuje do LE uratuje to budżet ale Legia ni3 będzie w stanie grać na dwóch frontach. I tu i tu będą ciegi.
2. Jeśli Legia Nie awansuje do LE to kilku zawodników odejdzie bo trzeba będzie szybko znaleźć pieniądze na funkcjonowanie klubu - GUI, Pazdan i inni na których znajdą się chętni. Osłabienie słabego już składu może się skończyć tylko jednym...
3. Beznadziejna atmosfera w drużynie i podziały, pogubiony Magiera, być może zmiana trenera.
4. Słaby skład, niebyt młody i do tego bez formy. Większość graczy to nie są liderzy zdolni do pociągnięcia drużyny i wygrania meczu w pojedynke. To raczej przeciętniacy, którzy mają dobre kontrakty i interesuje ich tylko to jak najdłużej utrzymać się w Legii.

odpowiedz
L - 20.08.2017 / 00:32, *..play-internet.pl

Spokojnie! Płock wygra i koniec Magiery jest już blisko!
Dopiero po jego zwolnieniu można liczyć na jakieś postępy.

odpowiedz
Elvis - 19.08.2017 / 23:27, *..70

Aż 49%???!!! Ręce opadają!! Brak słów....
Nic nie ujmując drużynie rywali.
Legio obudź się!!! Nie ma już podziału punktów!!! Do roboty!!!
Legia grać kurza mać!!!!!!!

odpowiedz
Zibin55 - 19.08.2017 / 23:13, *..play-internet.pl

Jestem szczęśliwy bo po meczu z szeryfem postanowiłem nie oglądać Legii póki nie zaczną grać a to przewiduje raczej po odejściu Magiery...co może sie stać równie dobrze dopiero około świat...oby tylko Bożego Narodzenia . Narodzenia nowej Legii

odpowiedz
zygmunt_Wawa - 19.08.2017 / 22:29, *..159

Z taką grą to każdy mecz jest jedną wielką niewiadomą. Co ta Legia teraz gra to taki piach że aż zęby bolą. W ogóle zero pomysłu i taktyki, jeden wielki chaos. Nie da się tego na trzeźwo oglądać

odpowiedz
M3 - 19.08.2017 / 22:28, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nikt nas się nie boi. Mamy odbudować się na Płocku ? Maskara.

odpowiedz
Magico Treneiro - 19.08.2017 / 22:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

..to będzie trudny mecz..

odpowiedz
Jasio - 19.08.2017 / 22:23, *..dynamic.telkab.pl.pl

Ktoś tu kuleje z matematyki. 49+23+27 nie równa się 100!

odpowiedz
Sir Alex - 19.08.2017 / 21:12, *..centertel.pl

Remis będzie naszym sukcesem. Sukcesem będzie też miejsce w pierwszej ósemce na koniec sezonu. O LE nie ma co się martwić, na pewno nie awansujemy :-) Nie mamy w tej chwili drużyny, nie ma chemii, charakteru a trener kompromituje się swoimi decyzjami i taktyką.

odpowiedz
mart - 19.08.2017 / 21:06, *..dynamic.chello.pl

Aż 49% to dużo? Przy takim budżecie, składzie na koniach oraz KIBICACH, których nikt nie posiada wynik 3:0 i 88% to minimum na ten wynik taki powinien być zakład. A nie to co tu się odwala...

odpowiedz
Broniooo - 19.08.2017 / 20:46, *..4

A jaki to jest ten optymalny skład? Eh. Optymalny czy nie i tak byśmy drżeli o wynik

odpowiedz
Wisła-Legia 3-1 niestety - 19.08.2017 / 20:21, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

odpowiedz
Ww - 19.08.2017 / 20:18, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

1,4 bylo na Legie

odpowiedz
Trener - 19.08.2017 / 19:47, *..play-internet.pl

A z Tiraspol jakie były szanse na wygraną wg bukmacherów?

odpowiedz
LW - 19.08.2017 / 19:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wisla 0 - 2 LEGIA !

odpowiedz