REKLAMA

Zbiórka na karetkę dla CZD: Licytacja limitowanych szalików-cegiełek

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie przygotowali pięć unikatowych szalików, które wystawione zostały na licytację. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Na tę chwilę na ten cel uzbierano 66 tysięcy złotych, tymczasem potrzeba około 350 tys. Unikatowe szaliki posiadają metkę Dobrych Ludzi oraz numerację.Szalik nr1
Szalik nr2
Szalik nr3
Szalik nr4
Szalik nr5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.