fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kolejne postępowanie UEFA wobec Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Komisja Dyscyplinarna UEFA wszczęła postępowanie w sprawie meczu Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol, który odbył się 17 sierpnia na stadionie w Warszawie. Klubowi ze stolicy postawione zostały dwa zarzuty z artykułu 16 regulaminu dyscyplinarnego: użycie środków pirotechnicznych oraz niedozwolony transparent.

Sprawa zostanie rozpatrzona w piątek 25 sierpnia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
Micro - 23.08.2017 / 20:51, *..play-internet.pl

Kara doliczona do biletu, który był 10pln droższy niż na IFK. Klub w plecy nie jest. Bardziej mogą zaboleć zamknięte trybuny na fazę grupowa LE.

odpowiedz
kowaL - 23.08.2017 / 09:43, *..centertel.pl

Nie podoba się UEFA to nie grać w pucharach, w czym problem?

odpowiedz
(L)evy - 22.08.2017 / 19:19, *..181.internetia.net.pl

UEFA=MAFIA

odpowiedz
Luk - 22.08.2017 / 17:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ktoś tu dobrze powiedział te kary to i tak najlepiej wydane pieniądze w tym sezonie.A po drugie jak trzeba to znowu zrobimy zbiórkę i sami ogarniemy te kary, bo oprawy są Super!Skladają się nawet na nie osoby które nie interesują się PN ale interesuje ich to , że Niemcy=Naziści a Ufa to Świnia.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.08.2017 / 16:16, *..play-internet.pl

My oprawe,oni nam kare,my oprawe,oni nam kare,my oprawe,oni nam kare,my oprawe........I co,tak bez konca?.Moim zdaniem takie dzialanie mija sie z celem.I nie chodzi mi o to,zeby zaczac sie z uefa "ukladac",a o to,ze jak cos nie ma sensu,to po co to robic?.Trzeba znalezc inny sposob na uklucie uefy,bo akurat transparentami ich nie zalatwimy.

odpowiedz
do ja - 22.08.2017 / 15:52, *..69

co ty pitolisz dzieciaczku. Miodulski wpompował w ten klub swoją KASĘ, wykupił udziały i jeszcze ma oddawać kase? Albo gdzie kasa za transfery?
Czy słyszałeś kiedyś żeby ktoś dawał coś za darmo?

To jest dla niego firma, biznes. I czerpie z tego kasę. To jest normalne. Wasz GURU BL1916 też czerpał kase, ale mniejszą ( kilkadziesiąt tys złotych msc).

Dajcie spokój lemingi

odpowiedz
Legionista - 22.08.2017 / 15:35, *..226

Szacunek za oprawę, ale mam wrażenie że UEFA chciała tego :I

odpowiedz
KUBA - 22.08.2017 / 14:07, *..249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piłka nożna bez kibiców nic nie znaczy. Oprawy meczowe: piro, serpentyny, flagi, sektorówki, i cała reszta to ESENCJA FUTBOLU. Organizacje dyscyplinarne takie jak: uefa, fifa, komisja ekstraklasy to system przeciwko któremu jednoczymy siły na trybunach i stawiamy opór skandując fuck uefa, je...ć pzpn... Dlatego aż żal czytać tych wszystkich lamusów, piszących może nie warto zadzierać z "włodarzami" rozgrywek.

odpowiedz
ja - 22.08.2017 / 13:00, *..189

Tylko że ten cały konflikt został ładnie przez nich przygotowany właśnie po to żeby pieniądze które wpłyną z LM wyprowadzić z klubu i tak też to uczynili a dzisiaj smieją się nam w twarz

odpowiedz
Sebo(L) - 22.08.2017 / 12:54, *..play-internet.pl

Nikomu nie ujmując,zastanawiam się jaki mają cel takie właśnie oprawy i odpalanie rac na meczach organizowanych przez UEFA? Wygląda to co prawda fajnie,niekiedy ma zabawny wydźwięk tyle,że sęk w tym iż nie dla panów z centrali. Wiadomym z góry jest,że za taką oprawę będzie kolejna kara,po niej następna i kogoś cierpliwość na karach pieniężnych się skończy. Nikogo nie nauczyła jak widać kara w meczu z Realem. Nie ma się co oszukiwać,każda akcja skierowana przeciw europejskiej centrali będzie przynosić coraz większe straty. Najpierw finansowe,później mogą przyjść dyskwalifikacje i zrobi się bardzo nieprzyjemnie tym bardziej,że UEFA po prostu Legii na rękę nigdy nie pójdzie. Tak jest zawsze i tak już zostanie.

odpowiedz
zico - 22.08.2017 / 12:52, *..adsl.inetia.pl

To , że Legia ma beznadziejny skład i gra padake to jest wiadomo i na ten temat nie dyskutuje bo dla mnie nasi kopacze są bez ambicji i woli walki ale ja mówię o karach i walce z uefa. Każdy narzeka , że nie ma ligi mistrzów i może nie być w czwartek ligi europy ... więc skoro nie lubimy się z uefa więc się nie pchajmy do ich rozgrywek czy teraz kumacie ? a to , że miduski wyprowadził kasę z Legii to inny temat .

odpowiedz
@Zsh - 22.08.2017 / 12:46, *..237.ipv4.supernova.orange.pl

Tu nie chodzi o to że ma być miło i cicho, nie chodzi o to że ma nie być opraw, chodzi o to żeby trochę myśleć, wiadomym jest że za taką oprawę skierowaną do Uefa otrzymamy wysoką karę a to działa na szkodę naszego klubu, a sama oprawa nie ma najmniejszego sensu, chyba że mówimy tylko o ,,szacunku'' wśród ultrasów.

odpowiedz
do: @ja - 22.08.2017 / 12:46, *..118

Mioduski wyprowadził ? chyba poprzedni prezes raczej zostawił klub bez grosza :D

odpowiedz
eth - 22.08.2017 / 12:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Trochę się przykro robi jak się czyta ten żałosny lament. Myślałem że na tym portalu gromadzą się jedynie tacy kibice dla których oprawa, race to w pewnym sensie sztuka, jak dla innych obrazy czy rzeźby w galerii, ale cóż, i tu jest grupka ugrzecznionych "fanatyków", dla których oprawa to problem.

Jak w takim razie zrobić, aby wilk był syty i owca cała? Oprawy robić tylko na meczach ligowych i Pucharu Polski. Z drugiej strony, gdyby tak robić, w Europę i świat nie poszła by wiadomość o Powstaniu Warszawskim. O tym że w Powstaniu mordowali Niemcy. Że zamordowali tyle i tyle ludzi. Z topowej europejskiej ekipy stalibyśmy się topową ekipą ale tylko na własnym podwórku.

Stanowczo uważam że oprawy na europ pucharach powinny zostać, lecz honorowo by było gdybyśmy to my robili ściepę na karę - co drugi mecz ligowy organizować takie zbiórki - kto będzie chciał to się zrzuci, zwłaszcza że raz na miesiąc dać choćby dwa złote to nikt od tego nie ucierpi, a z czasem suma się zbierze. Dopiero w takiej sytuacji, gdybyśmy nie zebrali 100%, resztę mógłby dorzucić klub. Kto będzie chciał, to się zrzuci.

odpowiedz
pl - 22.08.2017 / 12:33, *..tel.tkb.net.pl

K...a juz wszyscy mowia o tym braku kasy w Legii... jakos w innych klubach jest tej kasy duzo mniej a nikt tak nie panikuje

odpowiedz
Cik - 22.08.2017 / 12:20, *..dynamic.chello.pl

Legia powinna wycofac sie z LE i LM. Pokazmy im ze sobie bez nich poradzimy swietnie. Bedzie bez ich lewicowej forsy ale Honorowo.

odpowiedz
Satyr - 22.08.2017 / 12:13, *..241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proponuje wypisanie z uefa na znak protestu. Graja i tak dziadostwo i nie da sie na to patrzec. Moznaby zalozyc z Wegrami czy Albania jakies alternatywne fajne rozgrywki ze stadem koz jako nagrode hehe

odpowiedz
Rafał - 22.08.2017 / 12:10, *..internetdsl.tpnet.pl

Pewne wartości tych z UEFA są jak piłka na niestabilnej równi pochyłej w którą ktoś stukinie , ta się przechylii i piłka się potoczy byle gdzie

odpowiedz
mecio gro - 22.08.2017 / 11:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

niech uefa upubliczni zeznania majatkowe ibedzie wiadomo.

odpowiedz
wkz - 22.08.2017 / 11:54, *..159

To pozbieraj sobie te drobne z kar za caly sezon i zobacz jakiego piłkarz można kupić za te wszystkie "drobne" co nie zmienia faktu że i tak nie kupimy!

odpowiedz
ja do Zico - 22.08.2017 / 11:49, *..189

Lepszych piłkarzy to zobaczysz w niedzielę w ekipie Zagłębia. To co z drużyną zrobił Mioduski z Magierą to są kpiny. W czwartek nie awansujemy i zobaczymy co wtedy zrobi wielki Mioduski, gołodupiec który wyprowadził z Legii kasę którą Legia dostała z LM

odpowiedz
Do 3e - 22.08.2017 / 11:46, *..centertel.pl

Drobne moze tak ale nie jak dostajesz ciagle kary!!Wtedy kwote baranie musisz dodac do siebie a wtedy wychodzi duuuzo wiecej niz chyba sie tobie wydaje!!!Chyba ze nie umiesz dodawa....Wiec moim zdaniem lament uzasadniony bo w przekroju sezonu za kary od uefa i ekstrazenady wyjdzie pewnie kolo banki...czy to tak malo???

odpowiedz
Do 3e - 22.08.2017 / 11:42, *..play-internet.pl

To daj 35 tys euro i płac te kary za klub i kup zawodnika za 2 mln euro i później nie narzekaj ze nie ma wyników i zawodników.

odpowiedz
ja - 22.08.2017 / 11:40, *..189

Dokładnie jak ktoś napisał, pieniądze na kary będą jedynie prawidłowo wydanymi pieniędzmi przez klub od początku tego sezonu. Gdzie jest kasa z LM Mioduski? Legalnie wyprowadziłeś kasę z klubu a teraz udajesz wielkiego prezesa. Wyp... z Legii razem z Magierą, Żewłakami i całą bandą paralityków (piłkarzami nazwać ich nie można) których tutaj sprowadziłeś.

odpowiedz
pezet - 22.08.2017 / 11:37, *..21

Nie kumam tego 'j...ć uefa', transparenty, jakiejś napinki. Przecież ciągniemy od nich kasę i chcemy jej jak najwięcej.

Nie lepiej skupić się na normalnych transparentach, robić swoje (piro itp.) i mieć wywalone na kary?

Jak dzieci :)

odpowiedz
i - 22.08.2017 / 11:35, *..centertel.pl

do Alan i innych...placimy kupujac bilety(drogie,wliczone sa w to ewentualne kary)

odpowiedz
Zsh - 22.08.2017 / 11:30, *..centertel.pl

Prawie same pazie tu się udzielają. Jak nie podobają się wam lamusy oprawy i klimat na Legii to chodźcie sobie na szachy do parku. Tam jest miło i spokojnie, nikt nikomu nie ubliża, to nie wy, całe szczęście, będziecie decydować jakie mają być oprawy a jakie nie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 22.08.2017 / 11:28, *..16

Teraz wszédzie na świecie powinni robić te same oprawy świni!wystarczy kátynuować!oprawy!i wymyślać! nowe!

odpowiedz
@3e - 22.08.2017 / 11:26, *..237.ipv4.supernova.orange.pl

Drobne dla klubu ? kara 35.000 euro plus kara która teraz dojdzie i na pewno będzie dużo wyższa, to uważasz za drobne ? To wyłóż te pieniądze, łatwo jest rozporządzać nie swoim majątkiem.

odpowiedz
Luk - 22.08.2017 / 11:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak najwięcej takich opraw.Najlepiej na każdym meczum.Marzy mi sie oprawa Niemieckie Obozy Śmierci i takie baraki z Auschwitz

odpowiedz
świnka - 22.08.2017 / 11:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

And the 100000€ fine goes to.....:)

odpowiedz
3e - 22.08.2017 / 10:58, *..dynamic.chello.pl

Takie kary to drobne dla klubu co to za lament w komentarzach.

odpowiedz
Amir(L) - 22.08.2017 / 10:53, *..play-internet.pl

Co qurrwa znowu polityczna oprawa, że karę dają ?! Użycie Piro nie wpłynęło na opóźnienie meczu więc o co im qurrwa chodzi. Chcą dać karę ale nie bardzo mają za co więc argumenty z doopy.

FUCK UEFA

odpowiedz
Zico - 22.08.2017 / 10:40, *..play-internet.pl

Dodam jeszcze , że takie kary liczone w tysiącach euro to dla uefa kropla wody w kranie a dla nas niestety bardzo dużo o czym się wszyscy przekonają w czwartek jeśli nie awansujemy do grupy ligi europy. Wtedy zobaczycie jak nasza drużyna będzie wyglądała. Akurat oprawa z astana rewelacja ale inne ?? Hm ... Skoro nie lubimy uefa wiec nie ma co płakać jak w czwartek nie będzie awansu bo po co chodzić na mecze , które są uefa? Lepiej zostać w ekstraklapie i pucharze i oglądać szwochof i kopczynski niż najlepszych piłkarzy. ..

odpowiedz
Kipkorir - 22.08.2017 / 10:35, *..dynamic.chello.pl

Ta oprawa była akurat nikomu niepotrzebna. No chyba, że UEFA w celu pozyskania kolejnych EUR.

odpowiedz
Piotr - 22.08.2017 / 10:33, *..237.ipv4.supernova.orange.pl

Szczerze nie trawię tej organizacji jaką jest Uefa.
Powiedzmy sobie jednak szczerze, i myśląc racjonalnie, niektórzy kibice na prawdę myślą że będą w stanie wygrać z tą organizacją odpalając raz za razem race, wywieszając transparenty skierowane do nich ? Nie. Uefa ma to gdzieś, oni mają tyle pieniędzy i są tak potężni ( niestety..) że jedyna ich reakcja na to to będą kolejne kary dla naszego klubu, było 35.000 podobno za niedrożne przejścia :) no to teraz to chyba ze 100.000 euro kary nam dowalą, a przeliczając to na złotówki jest już bardzo pokaźna suma...
Czy się to komuś podoba czy nie, Legia z Uefą nie wygra.

odpowiedz
davinci - 22.08.2017 / 10:12, *..telpol.net.pl

"LEWICOWA ORGANIZACJA NASTAWIONA TYLKO NA PIENIĄDZE" człowieku UEFA to raczej biznes i kapitalizm a nie lewicowa organizacja,

odpowiedz
Davinci - 22.08.2017 / 10:08, *..telpol.net.pl

beneficjentem takich akcji jest tylko UEFA to do niej trafiaj środki z kar dlatego dziecinady z oprawami racami itd. to nic innego jak działanie na szkodę klubowi lub żeby popisać przed resztą światka ultrasów itd. osobiście wolałbym oglądać dobre mecze z dobrymi drużynami i co roku mieć kluby z Polski w LM niż podniecać się oprawą którą wywołał kary na klub, potem lament że bilety drogie, że sprzedają piłkarzy, że jakiś żydowsko-tvn-owski spisek ludzie zacznijmy już trochę dorastać, jak komuś się nie podoba UEFA itd. to zapraszam na ligi amatorskie albo do innej dyscypliny

odpowiedz
WWL - 22.08.2017 / 10:08, *..play-internet.pl

Zico ma rację

Nienawidzimy UEFY ale w ich rozgrywkach chcemy grać i kasę brać?
Nie rozumiem do końca po co komu te transparenty?
W końcu nam będą dawać takie kary że się posramy.
Teraz będzie recydywa: kara 50 lub 100k Euro i co znowu zbiórka?
A jak awansujemy to znowu do świnki to przypniemy? Przecież im na nas nie zależy. Dajcie sobie w końcu siana

odpowiedz
@rek - 22.08.2017 / 10:07, *..dynamic.chello.pl

Obie ostatnie oprawy były zajebiste i chwała NS za pomysł i wykonanie... To jedno...

Ale jeśli chcemy grać w rozgrywkach LM lub LE, którymi zawiaduje UEFA, to chyba trzeba by było na jakiś czas przybastować z takimi transparentami, aby nie dawać skurczybykom z UEFY pożywki i podstaw do kolejnych kar dla (L)egii... To drugie...

P.S.
Nota bene czy takie "krzykliwe" oprawy robią kibice w Niemczech, Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii czy innych europejskich krajach, mających aspiracje do regularnych występów w LM czy LE..? Hmmm, chyba tylko my walczymy szabelką ze słońcem... Pozdro (L)

odpowiedz
Do czarny scenariusz - 22.08.2017 / 09:56, *..iunet.it

Nie zapominaj że Ekstraklasa też daje kary ,moze lepiej wycofać sie z całych rozgrywek :-)

odpowiedz
TEN SPÓR MA DWA OBLICZA - 22.08.2017 / 09:54, *..69

TEN SPÓR MA DWA OBLICZA. Z JEDNEJ STRONY UEFA TO LEWICOWA ORGANIZACJA NASTAWIONA TYLKO NA PIENIĄDZE. JEST DWULICOWA BO JEDNYCH KARZE INNYCH NIE. NIE POPIERAM ICH BO GNĘBIA NAS.

Z DRUGIEJ STRONY TO CO ROBI LEGIA ICH PROWOKUJE A WYSTARCZY TYLKO POWIEDZIEĆ, ZE JESTESMY NA STRACONEJ POZYCJI. ONI MOGĄ NAM TE KARE PIENIĘŻNE W NIESKOŃCZONOŚĆ.

odpowiedz
Finansowe Wiersze - 22.08.2017 / 09:50, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

przecież uefa jest zwiazana z piłką, więc wszystko w temacie.

odpowiedz
Rafa(L) - 22.08.2017 / 09:43, *..19

Lalalalalalalala FU.CK UEFA. Bardziej skorumpowani niż polscy politycy

odpowiedz
Ile mozna - 22.08.2017 / 09:41, *..centertel.pl

A zaraz bedziecie plakac ze kolejna kara itd.Ciekawe kiedy zrozumiecie ze z nimi nie wygracie!!!Jak tak dalej bedzie to kwoty urosna do milionow!!!A potem bedzie kolejny problem bo zaczna zamykac stadion.Ale zawsze bedzie wina uefy a nie wasza.Klub z glupiego powodu traci pieniadze.I tak jestesmy na minusie ale co z tego!!trzeba jeszcze dojeeee....c!!!Ktos wyzej napisal ze najwyrzej beda mniejsze w plywy na przyszly sezon.Super baranie a potem bedziesz plakal ze nie ma transferow za 2 miliony tylko za pol......Moim zdaniem glupota...

odpowiedz
Czarny scenariusz - 22.08.2017 / 09:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

Legia nie lubi UEFA
UEFA nie lubi Legii
Najlepiej się rozstać i nie grać w tych rozgrywkach, zostanie tylko ekstraklapa i PP. Po co płacić kary za każdy mecz w L.E.

odpowiedz
Zico - 22.08.2017 / 09:24, *..play-internet.pl

Chcecie grać w ludzie mistrzów i lidze Europy a na każdym kroku pokazujemy ci myślimy o UEFA. To są ich rozgrywki i oni dyktuja warunki. W takim razie e czwartek niech będzie w łeb z szeryfami i problem z UEFA się rozwiąże sam tylko to będzie tragedia dla klubu bo prawda jest taka, że my pieniędzy od UEFA potrzebujemy jak ryba wody. czemu nie było komentarzy żeby nie brać kasy za ligę mistrzów iefy UEFA wyplacala grube miliony ??? Zastanówcie się trochę ...

odpowiedz
Roma - 22.08.2017 / 09:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

To i tak najlepiej wydane przez klub pieniądze w ostatnim czasie.

odpowiedz
L - 22.08.2017 / 09:05, *..centertel.pl

Zdelegalizować tą korupcyjną UEFA

odpowiedz
Cch - 22.08.2017 / 08:52, *..dynamic.gprs.plus.pl

O ile walka z iti byla do wygrania, o tyle walczenie transparent vs kary finansowe i zamykanie stadionu to walka don kichota z wiatrakami.

odpowiedz
John Platini - 22.08.2017 / 08:50, *..centertel.pl

Fuck UEFA!!!!

odpowiedz
Alan - 22.08.2017 / 08:47, *..184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak autor w rekacji z meczu wcześniej napisal, nie straszne nam kary- bo za nie nie płacimy odpisał ktoś w komentarzu...i tyle w tym temacie.

odpowiedz
Dexter - 22.08.2017 / 08:26, *..centertel.pl

F....co uefa

odpowiedz
Pawe(L) - 22.08.2017 / 08:23, *..221

Jak to niedozwolony transparent? Przecież j...a uefa jest nieodzowną częścią/właścicielem tego kabaretu jakim są rozgrywki ligi europejskiej. Zatem oprawa jest jak najbardziej związana z meczem :)

odpowiedz
Kibic - 22.08.2017 / 08:19, *..dynamic.chello.pl

No brawo. Wy f..k uefa a oni kolejne pieniążki będą mieć na koncie. Nie wiem komu robicie na złość ale na pewno nie uefie....

odpowiedz
Alex uk - 22.08.2017 / 08:19, *..16-1.cable.virginm.net

Ło la Boga, ale lament, prostu mniej wplynie do kasy za obecny sezon, patrzac na polityke finansowa tego klubu to bez znaczenia bo kase marnuja na prawo i lewo tak czy siak, za co te wszystkie maslowskie, langile, szwochy i inne czarne pazdziochy pensje dostawali albo nadal biora? Jak mozna za grosze oje.... Voo, prijo, Niko?zamiast klauzule min w kontrakt 5 mln wpisac

odpowiedz
Rado - 22.08.2017 / 08:19, *..222

A co było niedozwolonego w tym transparencie?? Już nie wiedzą czego się czepnąć. Jestem ciekaw, czy wszystkie kluby, których kibice odpalili race dostaną kary.

odpowiedz
Echh - 22.08.2017 / 08:12, *..10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajny pomysl. Oprawa super. Ale niestety trzeba bedzie zaplacic i to pewnie nie malo. A w obecnej sytuacji finansowej klubu to niestety troche strzal w kolano. Zobaczymy.

odpowiedz
fy - 22.08.2017 / 08:05, *..pool.ukrtel.net

hahaha ale z was kozaki ale się was uefa przestraszyła. Walczcie do końca bohaterowie! Do ostatniej kropli krwi!

odpowiedz
Oprawa - 22.08.2017 / 08:05, *..play-internet.pl

Prawie że powielona oprawa już nie ma takiego wydźwięku. Świat o nie nie pisze tak jak o tej pierwszej.

odpowiedz
Micro - 22.08.2017 / 08:01, *..play-internet.pl

Żeby świnie nam trybun nie zamknęły na jakiś mecz fact grupowej. To już będzie po meczu na Moldawi.

odpowiedz
Banan - 22.08.2017 / 07:57, *..33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To przejścia tym razem były drożne? Bo jakoś nie było tego widać. Już nie mają się do czego doyebać... widać ich zabolał ten transparent.

odpowiedz
Roben66 - 22.08.2017 / 07:50, *..centertel.pl

A my dalej swoje.....jeb....c uefa

odpowiedz
Bartek.J - 22.08.2017 / 07:46, *..centertel.pl

A kara bedzie 3 mecze bez publiki w wwa ....

odpowiedz
Piotrek do Sebol: - 22.08.2017 / 07:35, *..194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dołączam się

odpowiedz
Sebol - 22.08.2017 / 07:16, *..ssp.dialog.net.pl

Sia la la la la la la F...k uefa.

odpowiedz