fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na mecz z Sheriffem

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera zabrał 21 piłkarzy na pokład samolotu, którym dziś drużyna poleci do Mołdawii. W kadrze zabrakło miejsca dla Łukasza Monety, Konrada Jałochy oraz kontuzjowanych Guilherme i Miroslava Radovicia. Na czwartą rundę eliminacji Ligi Europy nie jest zgłoszony Jarosław Niezgoda. Mecz z Sheriffem odbędzie się w czwartek o godzinie 19.

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Jakub Szumski

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Łukasz Broź, Michał Pazdan, Maciej Dąbrowski, Inaki Astiz, Adam Hlousek

Pomocnicy: Krzysztof Mączyński, Hildeberto, Cristian Pasquato, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin, Michał Kopczyński, Dominik Nagy, Sebastian Szymański, Kasper Hamalainen, Michał Kucharczyk

Napastnicy: Armando Sadiku, Daniel Chima Chukwu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
PFC - 24.08.2017 / 05:37, *..play-internet.pl

Niezgoda nie był zgłoszony bo nie wiadomo było czy wyleczy kontuzję mówili die o tym nie raz i nie dwa. Czy fora internetowe sa waszym jedynym źródłem informacji?

odpowiedz
Jarop - 23.08.2017 / 22:35, *..dynamic.chello.pl

Pytanie jest gdzieś transmisja meczu ? Tylko Legia Ukochana Legia .........

odpowiedz
Wolfik - 23.08.2017 / 20:11, *..dynamic.mm.pl

Widzicie Koledzy, tak rodzą się afery które są rozdmuchiwane bo komuś czegoś nie chciało się do końca sprawdzić. Dobrze, że redakcja sprawę Niezgody wyjaśniła dobitnie.

Większość takich rewelacji powstaje, bo "szwagier słyszał, że mówili...". Ręce opadają....

odpowiedz
grzmiwuj - 23.08.2017 / 17:48, *..dynamic.mm.pl

Szukałem na wszystkich możliwych rosyjskich stronach i nigdzie nie znalazłem. Co ciekawe, TCB w swoim oficjalnym programie na jutro wcale nie ma tej transmisji.

odpowiedz
tata pi0 - 23.08.2017 / 17:48, *..opera-mini.net

@ Do Piotr
We wronkach to sobie mozecie walczyć o majstra...

odpowiedz
grzesiek - 23.08.2017 / 17:48, *..centertel.pl

Astiz najprawdopodobniej pojedzie dla towarzystwa. Przeciez zglaszanie zawodnikow bylo juz wczezniej. Zreszta polowa skladu nadaje sie jedynie do towarzystwa z tych pilkarzy .

odpowiedz
antek - 23.08.2017 / 17:35, *..dynamic.chello.pl

to są kpiny kierownik druzyny do zwolnienia

odpowiedz
@rek - 23.08.2017 / 17:24, *..dynamic.chello.pl

Polecam wszystkim "sympatykom" Magica ten artykuł...
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,waleri-kazaiszwili-w-legii-mi-nie-wyszlo-wywiad,artykul,808602,1,293.html Pozdro (L)

odpowiedz
HrabiaNP - 23.08.2017 / 17:21, *..dynamic.chello.pl

Czy wiadomo na jakim kanale będzie transmisja telewizyjna tego meczu?

odpowiedz
dfsd - 23.08.2017 / 17:02, *..static.ip.netia.com.pl

Transmisja na kanale TCB. Tylko nikomu sie nie chce poszukac streamu do tego kanalu.

odpowiedz
Seba(L)arum - 23.08.2017 / 16:57, *..play-internet.pl

Astiz był zgłoszony? Po aferze z Bereszyńskim to drże za każdym razem

odpowiedz
matus007 - 23.08.2017 / 16:25, *..play-internet.pl

Na stoperze pewnie Pazdan i Astiz w środku pola Jodła na skrzydło berto i będzie dobrze....

odpowiedz
Do Piotr - 23.08.2017 / 16:04, *..internetia.net.pl

najwazniejszy mecz sezonu bedzie gdzies w maju człowieku jak bedziemy (oby) walczyć o majstra

odpowiedz
@rek do Redakcji - 23.08.2017 / 15:56, *..dynamic.chello.pl

Thx za podpowiedź... Pozdro (L)

odpowiedz
AAA - 23.08.2017 / 15:48, *..dynamic.gprs.plus.pl

do trolo:czytaj uważnie kto może kto nie,a jak nie wiesz to na zakupy po tornister.

odpowiedz
KO - 23.08.2017 / 15:17, *..82

Astiz musi pauzować (za kartki) - więc jest zgłoszony żeby pauzował. Jakby nie był zgłoszony to pauza się nie liczy. Niezgłoszenie go byłoby... błędem.

odpowiedz
@rek do SŁAWEK(L) - 23.08.2017 / 15:09, *..dynamic.chello.pl

Skoro Magic zgłosił Astiza za Czerwińskiego, to mógł Magic do cholery jasnej za kontuzjowanego w ostatniej chwili Gui zgłosić Niezgodę, nieprawdaż..? Amatorszczyzna... Pozdro (L)

Redakcja (LL!): Spokojnie. Nie mógł. Przepisy nie pozwalają w ten sposób zgłaszać zawodników, którzy byli już zgłaszani na wcześniejsze rundy, a Niezgoda był.

odpowiedz
Winyl - 23.08.2017 / 14:59, *..dynamic.mm.pl

Cierzniak
Broz Pazdan Astiz Jedrzejczyk
Jodłowiec Moulin
Szymański Nagy
Sadiku Kucharczyk

odpowiedz
do ED - 23.08.2017 / 14:58, *..2

na ten moment tylko chodzą słuchy o transmisji w mołdawskiej tv, pewnie transmisja jak kiedyś z Celticku oglądałem .
TVP na razie zero info :/

odpowiedz
trolo - 23.08.2017 / 14:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Powinniśmy zagrać dwoma napastnikami-Sadiku i Niezgoda, w środku pomocy Jodła i Mączyński i byłoby git.

odpowiedz
Ed - 23.08.2017 / 13:58, *..142

będzie ten mecz w telewizji?

odpowiedz
(L)evy - 23.08.2017 / 13:43, *..181.internetia.net.pl

Magiera jutro się żegnamy ! Arrivederci Roma !

odpowiedz
legionom - 23.08.2017 / 13:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

niezgoda nie jest zgloszony bo przyda sie w lidze gdy inni beda zmenczeni gra w pucharach. JUTRO MUSIMY WYGRAC! (L)egio do boju!

odpowiedz
Stefek - 23.08.2017 / 13:38, *..isp.bjm.pl

Malarz -Jedrzejczyk, Pazdan, Astiz, Hlousek - Mączyński, Jodłowiec, Hamalainen, Nagy, Hideberto - Kucharczyk

odpowiedz
felek - 23.08.2017 / 13:34, *..pse.pl

Szeryfie drżyj!

odpowiedz
KamiL - 23.08.2017 / 13:03, *..200

Nie ma to jak brać 2 napastników, ale 3 bramkarzy

odpowiedz
do APELUJE - 23.08.2017 / 12:37, *..elartnet.pl

Dlatego Astiz jest zgłoszony, żeby mu zaliczyć przerwę w grze

odpowiedz
zioLeg - 23.08.2017 / 12:36, *..maxon.pl

Astiz został wpisany bo Czerwiński kontuzjowany,a tylko w takim przypadku można kogoś dopisać do listy
termin zgłaszania zawodników do IV rundy już dawno minął

odpowiedz
Piotr - 23.08.2017 / 12:28, *..83.ipv4.supernova.orange.pl

Chyba najważniejszy mecz sezonu, nie ma się co oszukiwać, jeżeli odpadniemy to będzie kompromitacja plus ogromne straty finansowe dla klubu.
Myślę że Pan Mioduski powinien dać czas J.Magierze do końca rundy jesiennej, jeżeli gra a przede wszystkim sytuacja w tabeli, dorobek punktowy nie ulegną zmianie na lepsze to powinni zatrudnić nowego trenera, okres zimowy w naszej lidze jest długi więc nowy trener będzie miał więcej czasu na wprowadzenie swoich zmian oraz zgranie drużyny, no ale to tylko takie gdybanie...
Mam nadzieję że jednak awansują a i w lidze będzie co raz lepiej. Powodzenia.

odpowiedz
ryszart - 23.08.2017 / 12:07, *..42-modem.mg.aster.pl


brak Jaroslawa Niezgody w kadrze meczowej to SABOTAZ

odpowiedz
mum - 23.08.2017 / 12:01, *..torprojekt.pl

Astiza zgłoszono w miejsce Rado (jednego zawodnika można zmienić). Widocznie bardziej potrzebny ŚO, co jest zrozumiałe , ale obecność DCC denerwuje, chyba, że strzeli bramkę przy 0 z tyłu.

odpowiedz
Artec - 23.08.2017 / 11:42, *..100

Jeśli nie awansujecie szanowni piłkarze zawodowcy, możecie zostać na stałe w tej Mołdawi i zmienić fach na chociażby pasterzy kóż czy owiec. Tu nie macie po co wracać. P.S. Vadis wczoraj znów robił rożnicę na boisku. Ładna asysta nie ma co.

odpowiedz
Ageon - 23.08.2017 / 11:35, *..play-internet.pl

Panowie...(i sz. Panie) Rado kontuzjowany daje spiro będąc w szatni. Nie za niego Niezgoda powinien być powołany. Obaj muszą być w kadrze, w szczególności w meczach na wyjeździe, ale na miłość boską....kto w tym klubie jest odpowiedzialny za tę amatorkę? Na dziś dzieñ jedyni, którzy mają jaja to Malarz, Rado i Vuko....sorry, ale to za mało. Co do Niezgody... Bramką w Płocku pokazał, że tkwi w nim potencjał na miare Europy...

odpowiedz
Alessandro - 23.08.2017 / 11:28, *..121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dlaczego nie ma Niezgody ? Złotousty Jacenty usłyszał przyslowie, że Zgoda buduje, a Niezgoda rujnuje, więc go nie zgłosił.

odpowiedz
m4pierwszy - 23.08.2017 / 11:27, *..242.atman.pl

tego jeszcze w tym roku nie pisałem - AWANSUJEMY, czuje to.

odpowiedz
wrt - 23.08.2017 / 11:27, *..play-internet.pl

Dało się wpisać Astiza ale Niezgody już nie ? On mógłby dać nam awans

odpowiedz
Wojtas - 23.08.2017 / 11:21, *..134

Za niezgłoszenie Niezgody ktoś powinien beknąć.

Na miejscu Miodulskiego, Magiera dostałby ode mnie co najmniej zjebe.

Generalnie Niezgoda prezentuje się lepiej o lata świetlne od DCC, nawet lepiej od Kuchego i moim zdaniem co najmniej na poziomie Sadiuku. Magierze nie spasował..

Jakbym miał trenerzyć to po meczu w Płocku wystawił bym w pierwszym Jodłę i właśnie Niezgodę obok Sadiku w ataku. Trzeba zrobić all in, nie ma co grać defensywnie.

Pytanie dlaczego tacy piłkarze jak Niezgoda czy Sanogo, dostają tak mało szans do gry, w sytuacji w której ich rywale na pozycji grają piach. Później okazuje się, że może być lepiej. Sanogo (który leczył się pół roku) jest wielką niewiadomą i poza kilkudziesięcioma minutami nie dostał szansy na grę. Powinien dostać ze 3-4 szanse i jak się nie sprawdzi to dopiero wypożyczenie. Kolejna sprawa wypożyczenie Michalaka to też jakieś nieporozumienie. Wieteska to samo.

Podsumowując, nie dość że nie idzie na boisku, to te ruchy poza boiskowe są co najmniej niezrozumiałe (żeby nie napisać głupie).

odpowiedz
TV - 23.08.2017 / 11:13, *..play-internet.pl

Dziś się pewnie wszystko wyjaśni

http://www.gol24.pl/liga-europy/a/sheriff-tyraspol-legia-warszawa-gdzie-obejrzec-w-telewizji-transmisja-na-zywo-online,12409380/

odpowiedz
Ojciec Mateusz - 23.08.2017 / 11:12, *..70

Niezgoda to może kopać na podwórku. Tam jadą mężczyźni.

odpowiedz
hdhdid - 23.08.2017 / 11:11, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

I tak awansujemy wiec zamknac japy

odpowiedz
APELUJE - 23.08.2017 / 11:10, *..static.ip.netia.com.pl

Astiz nie może grać dostał dwie żółte w ostatnim meczu i musi pałzować!! sytuacja Beresia częśc 2 !!!! KTO RUJNUJE LEGIE?

odpowiedz
Gooran - 23.08.2017 / 10:57, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

TVP twierdzi że prowadzi negocjacje z miejscowa TV i może dziś potwierdzi transmisje z meczu.

odpowiedz
Toni - 23.08.2017 / 10:51, *..pools.vodafone-ip.de

Widze poprawe.Juz nie czterech bramkarzy tylko trzech.I nie jeden napastnik a dwoch.

odpowiedz
Winyl - 23.08.2017 / 10:49, *..dynamic.mm.pl

Kompromitacja jest brak Niezgody!

odpowiedz
@Gubin - 23.08.2017 / 10:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Chyba nie..z tego co wiem to i w necie będzie ciężko znaleźć bo transmituje to jakiś lokalny watażka.Mam nadzieję że sie myle i pojawi się ktoś z dobrą wiadomością:))

odpowiedz
LW - 23.08.2017 / 10:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdzie jest Niezgoda ? LEGIA !!!

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 23.08.2017 / 10:25, *..play-internet.pl

Do rek: można w ostatniej chwili przed każdą rundą dokonać wymiany dlatego zastąpiono kontuzjowanego Czerwinskiego Astizem.
Brak Niezgody to oczywiście kpina bo wiadomo było, że Rado jest niezdolny do gry.

odpowiedz
kiibcM - 23.08.2017 / 10:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Jędza Inaki Pazdan Hlousek
Mąka Moulin Jodła
Nagy Sadiku Kuchy

odpowiedz
Kibic - 23.08.2017 / 10:21, *..adsl.inetia.pl

Co z przekazem telewizyjnym ? Nic nie wiadomo ?

odpowiedz
mG - 23.08.2017 / 10:20, *..2

Oni zgłosili Astiza? oby nie było powtórki z Beresia ...

odpowiedz
profeska - 23.08.2017 / 10:17, *..35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Duch Beresia nadal w klubie obecny...

odpowiedz
osa(L) - 23.08.2017 / 10:12, *..dynamic.chello.pl

Witajcie,
myślałem, że będę jedyny, który nie jest w stanie pojąć o co chodzi ze zgłoszeniem Niezgody, ale widzę że jest nas więcej.
Droga redakcjo, czy Wy coś więcej wiecie na ten temat?
Pozdrawiam, MOCNO(L)

odpowiedz
Kowal Patolog Raszyn - 23.08.2017 / 09:59, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Panowie, Niezgoda rujnuje. Już od dawna to wiadomo. ;-)

odpowiedz
do pawelk1504 - 23.08.2017 / 09:54, *..243

Już tłumaczę : Rado na którego każdy liczył , że jest w stanie się wykurować wskoczy do składu, niestety musi mieć zabieg. Natomiast Jarek niezostał zgłoszone ponieważ były przypuszczenia, że potrzebuje więcej czasu na regenarcję i odpoczynek ponieważ to młody zawodnik. Teraz jest trochę inaczej ponieważ są poblemy kadrowe i Jarek gra.

odpowiedz
bubba - 23.08.2017 / 09:54, *..171

Odpowiedz do wszystkich wyżej i tych co będą niżej. Bo Magiera nie ma pojęcia co robi, takiego przypadku w jego działaniu nie potrafią wytłumaczyć największe tuzy futbolu. No chyba że Mioduski.
Jutro musimy wygrać albo chociaż strzelić gola ale wrócił Kopczyńskie więc będzie trójka defensywnych pomocników, w 60 min zmienimy Sadiku bo oczywiście nikt mu nie zagra piłki i wpuścimy Kuchego albo Hamalainena, którzy oczywiście nic nie wniosą do naszej gry i po 90 min będzie w fatalnych nastrojach bo odpadniemy z ogórkami z Mołdawi, ale Jacek na konferencji znów nas uspokoi że pracujemy dalej, nie ma czasu na płacz i lament i historia potoczy się dalej.
Chciałbym się mylić i wszystko odszczekać, co uczynię z ogromna satysfakcją.

odpowiedz
Gubin - 23.08.2017 / 09:52, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wie może ktoś czy będzie transmisja w tv?

odpowiedz
Mario - 23.08.2017 / 09:52, *..130

Za każdego zgłoszonego zawodnika trzeba płacić i w ramach oszczędności oni tak robią. Zastanawiają się kogo zgłosić, a kogo nie. W przypadku kontuzji mają dylemat i strzelają. Szkoda było im kasy na zgłoszenie Niezgody, bo kontuzja, bo za słaby. A teraz płacz, bo chłopak by się przydał. Jak była amatorszczyzna, tak jest dalej.

odpowiedz
lw73 - 23.08.2017 / 09:49, *..jmdi.pl

Awans to brzmi jak sf ale niech chłopaki
Mam nadzieje że Jodła bo w płocku wyglądał bardzo dobrze

odpowiedz
pawelk1504 - 23.08.2017 / 09:39, *..play-internet.pl

Czy jest Ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć - dlaczego na liście zgłoszonych jest Rado, choć wiedziano już, że z jego grania w tej rundzie nic nie będzie.
A nie zgłoszono Jarka Niezgody.
Dla mnie to jest kolejna w tym sezonie AMATORKA sztabu szkoleniowego...

odpowiedz
Ageon - 23.08.2017 / 09:38, *..play-internet.pl

Brak Niezgody to kpina. Gość musi tylko grać, a roz..... system.

odpowiedz
@rek - 23.08.2017 / 09:38, *..dynamic.chello.pl

Ciekawe, jakim cudem udało się na ostatnią chwilę zgłosić Astiza, który dopiero co do (L)egii dołączył, a nie zgłoszono Niezgody, który jest z nami od kilku m-cy..? Coś mi się widzi, iż Magic kompletnie nie wierzy w tego chłopaka... Obym się mylił... Pozdro (L)

odpowiedz
Nie rozumiem - 23.08.2017 / 09:35, *..open.pl

Jest zgłoszony Szumski, zgłoszony jest też Jałocha chociaż nie jedzie, a nie ma Niezgody? To są żarty...?

odpowiedz
Unia - 23.08.2017 / 09:34, *..warszawa.vectranet.pl

Malarz
Jędrzejczyk Pazdan Aztiz Hlousek
Jodłowiec Mączyński
Szymański Hamalainen Nagy
Kucharczyk

odpowiedz
tomasz problem - 23.08.2017 / 09:27, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Jest moc ,widze piorunujące uderzenie

odpowiedz