fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Sheriff Tiraspol 0-0 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa skompromitowała się w Mołdawii i bezbramkowo zremisowała z Sheriffem Tiraspol, przez co pożegnała się z marzeniami o awansie do fazy grupowej Ligi Europy. Trudno było oglądać czwartkowy mecz dosłownie i w przenośni. Ten, kto odnalazł sposobność, aby śledzić występ mistrzów Polski mógł tylko chować twarz w dłoniach. Celne strzały można policzyć na palcach jednej ręki. Kompromitacja w pełnym tego słowa znaczeniu.

Już w pierwszych minutach Legia stworzyła sobie kilka dobre okazje do strzelani gola, ale Krzysztof Mączyński został w ostatniej chwili zablokowany przez jednego z defensorów. Mistrzowie Polski rozpoczęli ofensywie, lecz z biegiem czasu Sheriff otrząsnął się i zaczął oddalać grę od własnego pola karnego. W 10. minucie dobrze do podania ze środka pola wyszedł Ziguy Badibanga i legionistów uratowała ofiarna interwencja Michała Pazdana. Kwadrans po pierwszym gwizdku z dystansu huknął Cyrile Bayla, lecz Arkadiusz Malarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. W 30. minucie golkiper stołecznej drużyny popisał się dobrą obroną, broniąc strzał jednego z rywali. Dosłownie za kilka chwil było jeszcze groźnie. Zza pola karnego uderzył Mateo Susić i niewiele zabrakło, a futbolówka wpadłaby w samo okienko bramki. Legioniści niby mieli częściej piłkę przy nodze, ale nic z tego nie wynikało. W żaden sposób nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Zvonimira Mikulicia.

Tuż po zmianie stron powinno być 1-0 dla Legii, ale Kasper Hamalainen fatalnie spudłował z kilku metrów. Na drugą połowę Legia wyszła bardzo ofensywnie i chciała jak najszybciej strzelić pierwszego gola, ale Sheriff tylko czekał na przeprowadzenie groźnej kontry. Po godzinie gry Artur Jędrzejczyk uratował swoich kolegów, gdy zablokował w ostatnim momencie Tropicia. Niestety, ale gra mistrzów Polski nie wyglądała dobrze. To mistrz Mołdawii był bardziej aktywny i chętny do ataków, a legionistów nie może nawet tłumaczyć gra w dziesiątkę przez blisko godzinę. Potem było nudno, nudno i jeszcze raz nudno. Dramat.

Sheriff Tiraspol 0-0 Legia Warszawa

Sheriff: 1. Zvonimir Mikulić - 55. Mateo Sušić, 90. Veaceslav Posmac, 35. Ante Kulušić, 15. Cristiano - 20. Cyrille Bayala, 30. Josip Brezovec (65, 14. Wilfried Balima), 18. Gheorghe Anton, 8. Jeremy de Nooijer, 11. Zlatko Tripić (77, 6. Victor Oliveira) - 39. Ziguy Badibanga (60, 10. Jairo).

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 18. Michał Kucharczyk (84, 53. Sebastian Szymański), 3. Tomasz Jodłowiec (76, 99. Armando Sadiku), 75. Thibault Moulin, 31. Krzysztof Mączyński, 21. Dominik Nagy (65, 7. Hildeberto Pereira) - 22. Kasper Hämäläinen.

żółte kartki: Balima, Cristiano, Jairo - Nagy, Pazdan, Dąbrowski, Kucharczyk.
czerwona kartka: Michał Pazdan (38. minuta, Legia, za drugą żółtą).

sędziował: Ivan Bebek (Chorwacja).
widzów: 7500.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (212)

+dodaj komentarz
antek - 27.08.2017 / 13:35, *..static.chello.pl

i dzisiaj kible grają dalej ciekawe ile wpi....................

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 25.08.2017 / 13:41, *..55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sabotaż Pazdana wczoraj na odpadniecie Legii!!!

odpowiedz
spasiony - 25.08.2017 / 11:53, *..xdsl.murphx.net

Do wszystkich zakochanych w Bogusiu: Lesnodorski jest wspolautorem obecnego dziadostwa! Po raz kolejny zapytuje: kto sprzedal Nikolicza, Prijowicza, kto obiecal Vadisowi mozliwosc odejscia po sezonie? Wreszcie, zatrudnienie Magiery to nic innego jak konsewkencja eksperymentow Boguslawa z Bergiem i Hasim. Fura siana poszla na ich kontrakty i okazalo sie, ze po zwolnieniu albanskiego czarodzieja jestesmy skazani na wersje ekonomiczna pod tytulem Jacek Magiera.

Za sukces Boguslawa uwazam zatrudnienie Czerczesowa, ale fakt, ze ten nie chcial zostac u nas dluzej dal mi troche do myslenia. Za rzadow Lesnego niebotycznie wzrosly koszty dzialalnosci klubu a dzis golym okiem widac, ze potega finansowa Legii byla mitem. Boguslaw to amator taniego pr- ru dla naiwnych, co jak udowadniaja liczne komentarze ciagle dziala.

Nie wybielam Mioduskiego, on jako wspolwlasciciel tez sie do tej degrengolady przyczynil. Co wiecej, jako czlowiek oligarchy Kulczyka nie wzbudza mojego zaufania, wrecz przeciwnie. Wolalbym zadnego z nich w Legii nie widziec.

odpowiedz
matwij - 25.08.2017 / 11:38, *..bremultibank.com.pl

MIODUSKI WON Z LEGII !!! Marny Prezes z kolesiami w zarządzie. Jedyne na co liczą to $. PS. Zabierz ze sobą Żewłaka i innych speców. Powiem to jeszcze raz: WON !!!

odpowiedz
JANUSZ - 25.08.2017 / 11:22, *..69

TO WYGLADLAO JAKBY BYLO 3:0 W PIERWSZYM MECZU DLA LEGI II TO TYRASPOL MUSI STRZELAĆ ..

odpowiedz
turtles - 25.08.2017 / 11:20, *..dynamic.chello.pl

a tak narzekali na Leśnego haha :) pozdro

odpowiedz
jasio865 - 25.08.2017 / 11:19, *..static.ip.netia.com.pl

To nie kompromitacja!!!To efekt chytrości prezesów ,tak prowadzących klub ,myślących ,że tak jak Wisła jedna woda odpłynie a druga napłynie,mówię o zawodnikach a oni będą sprzedawać i sprzedawać bo kieszenie ich sa oj jak głebokie!!!Arka ,Górnik ,Neciecza,nawet Piast ,choc wygraany ,to piach aż piszczy w grze !!To nie przypadek że sprzedaje się najlepszych co pół roku!!!Opamietania panowie prezesi albo zmiana podpowiadaczy prezesów!!My w przciwieństwie do prezesów mamy legię w sercu a oni ubijają interes bez względu na cokolwiek!!!Opamiętania!!!Wilk w lesie a już mięso dzielą,takie myślenie jest prezesów,bo układania budżetu pod LE to przegięcie!!!Jacek? a co on zrobi w takiej sytuacji??Nawet trener mistrzów świata by nic nie zdziałał,Szkoda,że rezygnuje sie z zarobku z awansu przedając najlepszych,a nie licząc kasy właśnie z awansami,chyba wyjdzie więcej!!!

odpowiedz
zin - 25.08.2017 / 10:43, *..centertel.pl

LAPY PRECZ OD MAGIERY.

MIODUSKI WON Z LEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Piotr - 25.08.2017 / 10:20, *..185.ipv4.supernova.orange.pl

Tak wielu komentarzy pod jednym artykułem już dawno nie było, co ciekawe, większość osób jest krytycznie nastawionych do Mioduskiego, i Magiery.
Redakcjo może zróbcie jakąś sondę gdzie kibice będą mogli zagłosować ,,Czy J.Magiera powinien odejść''

odpowiedz
sad - 25.08.2017 / 10:20, *..dynamic.chello.pl

Ja tam się cieszę że odpadliśmy, Mioduski dostanie po kieszeni, mam nadzieje że za rok to samo i on się zawinie z tego klubu.

odpowiedz
Winyl - 25.08.2017 / 09:49, *..static.otenet.gr

No to teraz pewnie bedzie wyprzedaz grajkow, ale w sumie kto ich kupi w takiej formie lub z kontuzjami... W kazdym badz razie dziura w budzecie bedzie. Mielismy odskoczyc reszcie a tym czasem rownamy w dol do nich. Teraz niech pokaza choc troche ambicji i wygraja ta nasza slabiutka lige i puchar Polski!

odpowiedz
kibo(L) - 25.08.2017 / 09:29, *..acuarius.pl

Czas na zmiany. Pozostalo nam zrobic porzadek z pilkarzami i zaczac przygotowania do MP oraz przyszlej LM bo bedzie trudniej. Obnizyc kontrakt Jedrzejczykowi, bo po prostu na niego nie zasluguje. Sprzedac, pognac Kucharczyka, Monete, Szwocha, Maslowskiego, Chukwu, Sanogo. Przedluzyc kontrakt z Gui ale nie na jego warunkach. Pewnie tez wypieprzyc Hamalainena. Wrocic z wypozyczenia Michalaka. Dac troche wiecej szans mlodym i chetnym do gry a nie starym wyjadaczom.
Dzial odpowiedzialny za transfery rozwiazac.
Skauci sciagajacy Orlando Sa, Nikolicia i Prijovicia obsypac zlotem i podazac za nimi aby dali nam kolejne perelki. Spojrzmy jak latwo w ostatnihc 4 latach oddawalismy super napadziorow. Orlando Sa 1 mln, Nikolic 3 mln, Prijovic 2,2 mln. W normalnym Klubie zaden by nie psozedl za mniej niz 4-5mln. Pognac Sadiku i Pasquato i dac szanse mlodym, innej mozliwosci nie widze. Skonczyc z zaciaganiem ogorkow z zagranicy i prowadzeniem kliniki odchudzania. Jakos Ludogorec moze sciagac najlepszych za 2-4mln a sprzedawac nawet 10. Z BIEDNEJ BULGARII! Bez kibicow na stadionach, bez specjalnych apanazy za telewizje. WSTYD!

odpowiedz
biznes - 25.08.2017 / 08:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie wy dalej jestecie naiwni ?? To jest biznes kupujcie dalej koszulki , przychodzcir na.mecze itp. Bedzie na pensje dla zarzadu pilkarzy. Tu sie liczy kasa i tyle . Przeciez jakby polowa chociaz wartosciowych pilkarzy zostala to dzis bysmy grali w lm a tak to ... tanio kupie drozej sprzedam i sie kreci. Ja juz sie tym w ogole nie przejmuje bo nie ma sensu tracic nerwow.

odpowiedz
luigi - 25.08.2017 / 08:41, *..tvk-net.pl

MOCNO

odpowiedz
Andrzej - 25.08.2017 / 08:34, *..tktelekom.pl

MAGIERA Won

odpowiedz
wlo - 25.08.2017 / 08:28, *..play-internet.pl

Już ja sie predko na Ł3 nie pojawie.sorry bawcie sie sami

odpowiedz
WK74 - 25.08.2017 / 07:56, *..dynamic.gprs.plus.pl

Obniżyć zarobki piłkarzy o 50% kto zostanie niech gra pozostali wypad.

odpowiedz
Nik - 25.08.2017 / 07:19, *..play-internet.pl

Ktoś kto krzyczy Leśny wróć musi chyba być nieświadomym życia nastolatkiem. To jego postaw się a zastaw doprowadziło do sytuacji że dziś musimy kupować szrot i odpady z innych lig.

odpowiedz
- 25.08.2017 / 07:06, *..dynamic.chello.pl

Mioduski WON !!!!!!!!!

odpowiedz
Stefan - 25.08.2017 / 06:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie,kwa nie,może Któryś z Braci po szalu doradzi jak ubrać w niedziele koszulkę i pójść przez Miasto na Ł3?
CHjj nie niezniosę tego upokorzenia. Je..ał pies ten bilet
dosyć . WIELKI SZACUN DLA BRACI co byli w Mołdawii.

odpowiedz
Lhy - 25.08.2017 / 05:42, *..play-internet.pl

Jaka liga taki wynik

odpowiedz
MAa(L) - 25.08.2017 / 00:54, *..92

DO:::: DNO DNO AGRESJA BUHAHAHAHAHAHAH

odpowiedz
Thtse - 25.08.2017 / 00:44, *..play-internet.pl

Jak za starych ,,dobrych" czasow iti. Bojkot i walczymy o to co nasze... a nie te połamane piłkarzyki chodzą z wysoko uniesionymi glowami bo udalo im sie z petrą wygrac... Ps kumaci ja wiem ze wy swoje ale na wladze klubu i na te wklady w koszulkach tez miejcie wplyw i pomysł....

odpowiedz
Panie Prezesie - 25.08.2017 / 00:18, *..elartnet.pl

Bardzo mi przykro i wspołczuje panu obecnej sytuacji. Jak sam pan widzi prezesowanie Legii to nie taka prosta sprawa. Życzyłbym sobie i nam wszystkim żebyście się panowie pogodzili i dla dobra naszego klubu a także całej polskiej piłki BL wrócił tam gdzie jego miejsce, ponieważ lepszego prezesa w historii tego klubu nie było.

odpowiedz
Jordan - 24.08.2017 / 23:36, *..dynamic.chello.pl

Coś z dedykacją dla legijnych kopaczy na dobranoc.

https://youtu.be/12OUjb6N7Ro

To jest walka, serducho, jasno określony cel, ból, krew, pot i łzy. Gdzie wy jesteście i ile zarabiacie za swój lans na murawie, żel i metroseksualne ciuszki?! Gdzie wy kurwa jesteście "sportowcy"?! Jesteście w piaskownicy z gumową piłeczką lamusy!!!

odpowiedz
Jim - 24.08.2017 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W tym składzie nie było pół zawodnika co robi różnice są tylko zwykli kopacze dużo poprzepłacani reprezentujący średni polski ligowy poziom.

odpowiedz
Zimny - 24.08.2017 / 23:24, *..dynamic.mm.pl

Parafrazując klasyk filmowy:
-No kibicuje pan czy nie, na co pan czeka... Awansu się pan spodziewałeś?
-Po mistrza jedzie?
-A gdzie ma jechać, w bok!?

Powiem tak, mamy spokój, na LE dużo siana by nie wpadło, sprzedamy Pazdana, sprzedamy ogórów i będzie hajc, gramy w pucharze, gramy o mistrza, szatnię trzeba nieco przewietrzyć, dyrektora sportowego zwolnić (ale wcześniej wyr**chać!) "Kolejność Trenerską" zmienić, dać być pierwszym Vuko. Nie wyrzucać Jacka, nie zwalniać go, ale dać mu do zrozumienia, że potrzebne są też zmiany w podejściu do treningu. Przede wszystkim pozbyć się z zespołu "czarnuchów", którzy mają na celu własny "rozwój" przed dobrem klubu.

odpowiedz
dr.blumental - 24.08.2017 / 23:23, *..dynamic.chello.pl

A ja mam swoją teorię. Pazdan zagrał tak celowo żeby mieć pretekst do odejścia z klubu. Okienko tylko do końca sierpnia!!! W każdym jego występie i wywiadzie widać było jaki jest sfochowany i niezadowolony, że musi tu zostać a inne "gwiazdy" wymusiły transfer!!! Może w końcu tak dla przykładu do końca rundy niech pogra w rezerwach!!!

odpowiedz
Redson - 24.08.2017 / 23:15, *..45.domynet.pl

WOOW teraz to dziura budżetowa będzie z 80 mlnE.
Może loczek znowu pożyczy kasę klubowi na wysoki procent?

A dla Guilherme podwyżka z 30.000 E do 50.000E bo mu się należy

odpowiedz
Sebo(L) - 24.08.2017 / 23:14, *..slupsk.vectranet.pl

Od ostatniego meczu sezonu 2016/2017 z Lechią Gdańsk nastapiła równia pochyła. Tak koszmarnie grajacej drużyny ja nie widziałem od dawien dawna. To jest antyfutbol. Tego nawet nie sposób nazwać w normalnych słowach.Wstyd,kompromitacja,hańba. Drużyna,która nie ma jakiegokolwiek pomysłu na grę,nie ma żadnej koncepcji. Brak ku.a słów. Ręce opadają. W ciagu niecałych 4 miesięcy Legia przestała istnieć jako drużyna. To jest jakiś zlepek kompletnie nierozumiejących się kopaczy.

odpowiedz
Karwan1916 - 24.08.2017 / 23:09, *..itcomp.pl

Magiera odejdź i nie hańb Legii więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
eth - 24.08.2017 / 22:53, *..248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Prawdziwy kibol. Racja... prawdziwy kibol ma wyje..ne na wyniki. Prawdziwy kibol nie reaguje na pogrążanie się klubu w syfie i rynsztoku. Nie reaguje na to że wszyscy wokół mają na wszystko wywalone, piłkarze na grę i wyniki, trener mówiący z tygodnia na tydzień ze zespół za tydzień eksploduje formą, ze mistrz Polski dostaje wciry w na kazachskim stepie i w na niby-mołdawskiej ziemi niczyjej. Itd itd. Tak jak pisał Krzeszczu, mylisz pojęcia. Prawdziwy kibic Legii nie zmienia swych sympatii w kierunku Polonii gdy Legia źle gra, ani nie zostaje w domu oglądać derbów Hiszpanii gdy Legia gra z Termalicą. Ale to nie oznacza ze mamy nie reagować gdy klub się stacza a zarząd nic nie robi. Gdyby kibice nie reagowali, Legią wciąz by rządziło iti, wciąż by tu trenował Hasi a w Lidze Mistrzów w tamtym roku mielibysmy 6 przegranych i stosunek goli 1-39. Itd itd. Uwazam ze i teraz trzeba zareagować, nawet jesli oznacza to bojkot kilku meczów, bądź oglądanie meczu na Żylecie bez dopingu. Trzeba zarządowi pokazać co chcemy, co nam nie pasuje. W mojej opinii, nalezy zażądać natychmiastowego zwolnienia 3 osób. Magiery, Żewłakowa i tego drugiego od transferów, nie pamietam jak sie nazywa

odpowiedz
GG - 24.08.2017 / 22:49, *..promax.media.pl

Bardzo dobrze że odpadliśmy. Teraz przynajmniej nikt nie będzie miał wątpliwości że prezes, trener, piłkarze i skauci są do d*py. Należy wymienić ich wszystkich.
Teraz można docenić kadencję Leśnodorskiego - jeden z najlepszych okresów w historii klubu.
Niestety nie zapowiada się żeby ktokolwiek wyciągnął wnioski z tej klapy. Za rok albo pucharów nie będzie albo zaczną się w czerwcu

odpowiedz
eLka - 24.08.2017 / 22:44, *..dynamic.mm.pl

Lokowaty - wynocha z klubu!

odpowiedz
maestro - 24.08.2017 / 22:39, *..dynamic.chello.pl

nie ze tylko pazdan , ale zacytuje klasyka - "wszyscy wy..er..lac"

odpowiedz
Krzeszczu - 24.08.2017 / 22:31, *..cust.bredband2.com

@ prawdziwy kibol: A ty jestes kibolem Legii czy Tragicka Magiery?
Bo chyba sie tobie jakos pojecia pomylily.

Ja osobiscie jestem kibicem Legii. A to co z nia robi Magiera to kryminal, wiec jemu mowie WON.
Natomiast ty, po wylaczeniu capslocka, powinienes sie gleboko zastanowic komu ty kibicujesz?

odpowiedz
Luki - 24.08.2017 / 22:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bilety na Zaglebie po 50zl ,kto chetny ?:)

odpowiedz
cincin - 24.08.2017 / 22:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Myślę, że ta sytuacja to skandal...

odpowiedz
mcandi - 24.08.2017 / 22:23, *..play-internet.pl

To właśnie teraz od nas kibiców zależy co dalej z naszą Legią ?/// Wiem że bolesne jest to , że przychodzi dzień meczu na L-3 a my w domu , ale to jedyny sposób na zarząd aby wziął się w garść , zrobił porządki w tym syfie (szatni) , bo wtedy gdy frekwencja będzie jak na Termalice (nie umniejszając im w tym wypadku to wieś liczy niecałe 1000 mieszkańców) zobaczą że bez naszych kibicowskich złociszy , dopingu i wsparcia klub nic nie jest wart!!!!!! Pokażmy żę kibic to nie k...a i tak przylezie ale nie w tym wypadku . Pokażmy żę bez zamknięcia stadionu stadion może być "pusty " a wtedy nas docenią i uderzą się w pierś. PRZEMYŚLCIE TO BRACIA LEGIJNI - POKAŻMY ŻE BEZ NAS LEGII NIE MA!!!

odpowiedz
Kibic - 24.08.2017 / 22:13, *..adsl.inetia.pl

Za komuny było lepiej. Za komuny, po takim blamażu, wszyscy uczestnicy tego wydarzenia (piłkarze) ze skruchą poprosili by o obniżenie pensji o połowę. Po za tym co tu gadać. Wstyd. Jedyna pociecha to taka , że w tym kraju żaden inny klub nie ma prawa śmiać się z legii bo nie ma lepszych wyników....

odpowiedz
Tagi - 24.08.2017 / 22:11, *..dynamic.chello.pl

Mioduski !!!
Co z twoją filozofią prowadzenia klubu ???
Dalej chcesz w pierwszym rzędzie budować "akademię" ???
Tylko kto tam przyjdzie , gdy seniorzy będa grali padakę walcząc o ... grupę mistrzowską ???
Bez sukcesów pierwszej drużyny , nie będzie hajsu na akademię i motywacji dla małolatów żeby chcieć tam trenować !
Czy to takie trudne do ogarnięcią dla tej kudłatej głowy ???

odpowiedz
Luki - 24.08.2017 / 22:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mialem okazie kilka razy podejrzec trening Legi za J.M na Lazienkowskiej, to jest dramat co oni trenuja, jakosc wykonywanych zadan dno , a Magiera tak jak by sie bal zwrocic uwage jednemu czy drugiemu.
Czas w Legii chyba pojezdzic po orlikach i poszukac prawdziwych chlopakow z pasia do pilki ktorych nie brakuje w Polsce , trzeba dac im szanse a odwdziecza sie 100krotnie , pilka amotorska jest o wiele bardziej kreatywna i pomyslowa , zawodowcow nie da sie ogladac :( dramat

odpowiedz
tomek - 24.08.2017 / 22:08, *..81.wlantech.pl

czuję sie upokorzony,wstyd na całą Europę ,gra Legii to kompletne dno,czy ktos tym klubem zarzadza?,jesli tak to dla Jego informacji,ja za taka grę i bez wyciagniecia konsekwencji za doprowadzenie piłkarsko klubu do ruiny nie zapłacę z tytułu biletów nic, mając tak wspaniałych i licznych kibiców, piłkarzyki ,sztab szkoleniowy,dyrektor sportowy etc nie maja za grosz ambicji,jedyny ratunek to ze wszyscy natychmiast podadzą siie do dymisji,w zeszlym sezonie byłem na prawie wszystich meczach,na wielu z rodziną nikt nie bedzie sobie robił ze mnie idioty i zarabiał kasy na sportowym dnie ,szacunek za oprawy i wspaniały doping dla kibiców,nazwa Legia Warszawa do czegos zobowiazuje ,czekam na zmiany i swój powrot na trybuny,obecnie to mogę płacic ,ale za oprawy i wspaniały doping, to jest Liga Mistrzów ,a gra na murawie to wstyd i zenada

odpowiedz
waldi - 24.08.2017 / 22:04, *..49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

legia to my

odpowiedz
Andrzej - 24.08.2017 / 22:02, *..tktelekom.pl

MAGIERA Won

odpowiedz
CZŁONEK ZARZĄDU - 24.08.2017 / 22:02, *..static.ip.netia.com.pl

MIODUSKI DYMISJA
ŻEWŁAKOW ZWOLNIONY
MAGIERA ZOSTAJE

odpowiedz
Andrzej - 24.08.2017 / 21:58, *..tktelekom.pl

MAGIERA Won

odpowiedz
PIT - 24.08.2017 / 21:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

49 lat i pierwszy raz wstyd mi za Legię. Najpierw Kazachstan teraz Małdawia.... Największa hańba w 100- letniej historii klubu.tak to jest jak klub traktuje się jak maszynkę do robienia pieniędzy, nie potrafi się zrobić dobrych transferów a kibicom papla się bzdury o budowaniu "Wielkiej Legii"...... z Kucharczykiem i Hami????? Kiepski żart. Żal tylko kibiców! Najpierw klub będzie traktował nas kibiców poważnie a później my będziemy przychodzić na stadion.... Na dzień dzisiejszy czyli na ten sezon mówię bye bye kopaczom, nie jestem idiotą.moim zdaniem na najbliższym meczu po 5 minutach cały stadion powinien wyjść.... Niech nieudacznicy kopią się bez widzów.........

odpowiedz
As - 24.08.2017 / 21:57, *..dynamic.chello.pl

Leśny come back please

odpowiedz
PRAWDZIWY KIBOL - 24.08.2017 / 21:57, *..static.ip.netia.com.pl

NIE $PIEWA LEGIA TO MY,NIE ŚPIEWA LEGIA GRAĆ K*M*,NIE WYCHODZI ZE STADIONU JAK WYNIK JEST NIEKORZYSTNY.
PRAWDZIWY KIBOL JEST NA DOBRE I ZŁE.
A WY GDZIE JESTEŚCIE?

odpowiedz
luigi - 24.08.2017 / 21:56, *..euro-net.pl

LEŚNY WRÓĆ!!!

odpowiedz
jumbo - 24.08.2017 / 21:54, *..libiaz.vectranet.pl

Wstydu nie było. Przeanalizujmy sytuację. Po heroicznych bojach z naszpikowanym gwiazdami klasy światowej, mistrzem Kazachstanu do awansu LM zabrakło naprawdę niewiele. Dodać należy, że FK Astana była typowana do pierwszej czwórki zawodów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Po tej pechowej, ale w obliczu miażdżącej przewagi zarówno finansowej jak i sportowej, w pełni usprawiedliwionej porażce, los znowu nie był dla nas przychylny w losowaniu eliminacji LE. Trafiliśmy bowiem na najtrudniejszego rywala w stawce, drużynę nazywaną pogromcami znad Dniestru lub Mołdawskimi Diabłami. Po niezwykle zaciekłym i dość wyrównanym dzięki niezłomnemu charakterowi i wielkiej ambicji naszych piłkarzy meczu w stolicy, doprowadziliśmy do upragnionego remisu. Niestety na terenie przeciwnika byliśmy skazani na pożarcie. Pomimo to nasi piłkarze znów mile zaskoczyli, niestety bezbramkowy remis, który udało się wywalczyć, pomimo liczebnej przewagi wroga, należy uznać za sukces. Podsumowując. Pokazaliśmy kawał dobrego i ambitnego futbolu na tle faworyzowanych drużyn z Kazachstanu i Mołdawii.

odpowiedz
(L) - 24.08.2017 / 21:51, *..dynamic.chello.pl

Prawda jest taka że Pudel Leśnemu to może tylko wyczyścić glany.Ile jeszcze Magiera będzie "lansował" na siłę tego partacza Moulina ?

odpowiedz
Legionistka - 24.08.2017 / 21:51, *..dynamic.chello.pl

wtyd to malo powiedziane,zero gry,zero ambicji,Pazdan to co zrobił powinien out wiedząc o jaką stawkę jest mecz...żenada..jeden celny strzał,podania jakby grali sparing,zero dokładności...szok Co wy robicie wy NASZĄ LEGIĘ hańbicie@@@@@

odpowiedz
Jaki wstyd - 24.08.2017 / 21:51, *..static.ip.netia.com.pl

O czym Wy mówicie. Taki jest poziom polskiej piłki.
Zero roczarowania. Nie ma sie co podniecac. I na dobre i na złe,prawdziwy kibic.

odpowiedz
Hiszpan - 24.08.2017 / 21:47, *..26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Już widzę jak Pudel wyjmuje swoje 20 mln na klub. Prędzej wykopie słoik z napisem kasa za LM2016.

odpowiedz
Mikolaj - 24.08.2017 / 21:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szczerze Wam współczuję, macie takie same dziadostwo jak my w Lechu, zresztą wszystkie nasze druzyny dały d... w tej edycji a było tyle delkaracji, ktoś nas wszystkich robi w ...., to jakaś mistyfikacja, byletylko kasa się im zgadzała

odpowiedz
kibic.. - 24.08.2017 / 21:44, *..adsl.inetia.pl

Magiera wypad!!! miej waść honor i podaj się do dymisji! tego się nie dało oglądać. zero pomysłu, składnych akcji. powolna i przewidywalna gra!
Magiera i cała świta WYPAD !!! Żewłaki i spółka na zbity pysk!!! gdzie jest skauting?!? co to za transery?!? Sadiku,?! Pasquato?? Moneta?! co to jest?!? Mączyńśkiego zna każdy kto ogląda od święta mecze reprezentacji... wiedzieli dobrze że VOO nie zostanie i nawet nie znaleźli godnego następcy, Rado się posypał i gdzie te listy zawodników... A M A T O R K A na całej linii!!!!

odpowiedz
Anty janusz - 24.08.2017 / 21:43, *..static.ip.netia.com.pl

wszyscy szczekają na Magierę a rok temu nosili Go na rękach. Typowe janusze z popcornem.

odpowiedz
eth - 24.08.2017 / 21:41, *..248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Porzućcie nadzieję!! Magiera juz powiedział ze musimy pracować, i znaleźć rozwiązanie problemów więc ani mu w głowie dymisja. Wszystko w rękach Miodka.

odpowiedz
tomiacab - 24.08.2017 / 21:40, *..18-2.cable.virginm.net

MAGIERA ODEJDŹ!

odpowiedz
Luku - 24.08.2017 / 21:39, *..unitymediagroup.de

Krowy doic!!

odpowiedz
234 - 24.08.2017 / 21:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to nie jest wina magiery, to jest ewidentna wina żewłakowa i mioduskiego i ich polityki poprzez sprzedaż: pirowicza , Nikośia, vadisa, beresia, a śiągnąć szrot z zagranicy oraz małolactwo z ekstraklapy ( szwochy , monety) i myśleli że zawojują europę PLAN MINIMUM - AWANS DO LE - buachacha

odpowiedz
benek - 24.08.2017 / 21:37, *..82

Ciężko zrozumieć co w Legii się dzieje?oby nie było zapaści na lata bo na to się zapowiada. Klub jest źle zarządzany i staje się większym bagnem. Pan Mioduski niech poszuka człowieka z pieniędzmi i zapałem do piłki i ludźmi w klubie znającymi się na futbolu a nie panami Zewłakowami i innymi wynalazkami.! Sprzedają graczy klasowych a niestety szrot kupują....no i trener ..Pan Jacek dobry jet na 1 ligę ..nic więcej

odpowiedz
Janusso - 24.08.2017 / 21:37, *..static.ip.netia.com.pl

Grajmy 80% juniorami,przynajmniej bedzie pożytek,po co te kompromitacje.

odpowiedz
Szeryf - 24.08.2017 / 21:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To co się wydarzyło dzisiaj to jeden z najgorszych momentów w historii Legii !
Panie Magiero miej honor i podaj się do dymisji !
To samo dotyczy tego polonisty Żewłakowa !
Mioduski nie ma pojęcia o niczym (o prowadzeniu klubu, o transferach, o szkółce piłkarskiej, o budowaniu drużyny itd.). Problemem jest to, że na dzień dzisiejszy jest on jedynym właścicielem dr

odpowiedz
Hector - 24.08.2017 / 21:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Magiera sam nie odejdzie, bo powie że czasem tak bywa, a Mioduski go nie wywali bo nawet nie ma kogo wstawić. Powiedzą, że rok temu było ekstra teraz trochę gorzej i te inne słodkie pierdy ;D

odpowiedz
Biznesmen - 24.08.2017 / 21:35, *..dip0.t-ipconnect.de

Piłkarzy Legii tanio sprzedam, ceny do negocjacji, rozliczenie może być w bilonie, szczególnie za Monetę, a nawet w runie leśnym, aby zwrócić resztę długu mojemu byłemu wspólnikowi. Jutro zamykam ten burdel.
Dariusz Miduski

odpowiedz
Klub w ruinie - 24.08.2017 / 21:35, *..dynamic.chello.pl

Mioduskiemu wystarczylo tylko pol roku zeby doprowadzic klub do ruiny. Jacek Magiera chyba juz wie co ma zrobic ?! Zewlakow mysle ze tez ma honor i wie co nalezy robic tzn podac sie do dymisji
Nieudane transfery w okresie 5 letnim mowia za siebie.Brak pesrspektywy na przyszlosc stawia powazne wyzwanie dla klubu
Obecnie Legia to tylko kibice ktorzy sa wspaniali i zawsze na najwyzszym poziomie.

odpowiedz
Banzay - 24.08.2017 / 21:34, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

Dziewczyny a kogo Magiera miał wystawić Waszym zdaniem?? Paquato? Gościa który przewraca się przy dmuchnięciu wiatru? Szymańskiego? Odpychali by go jak chłopca w piaskownicy. Kto ma w Legii rozgrywać piłkę??
nie ma takiego zawodnika. Pieprzony chopin nastawiony jest tylko na wyprowadzanie pieniędzy z Legii nie na wzmacnianie druzyny. Jeszcze 10 lat będzie Wam wmawiał że spłaca iti.

odpowiedz
Wwa - 24.08.2017 / 21:34, *..21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wstyd na całej linii. Brak pomysłu na prowadzenie klubu i brak kompetentnych osób do prowadzenia klubu. Takie łatanie składu, a nie wzmocnienia nic nie zmienią. Z taką koncepcją to będzie tylko gorzej. Teraz została tylko "walka"(niestety jej brak) o pierwszą ósemkę naszej marnej ligi. Mimo wszystko wierny dalej będę tylko Legii.

odpowiedz
tomek - 24.08.2017 / 21:32, *..116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jako wielki kibic Legii z Zagłębia Dąbrowskiego,pytam sie Mioduski gdzie jest ta LEGIA!!!!!!!W pól roku zrujnowałwś drużynę.Gdzie są ci nowi zawodnicy ?To są transfery,na miarę Legii?Zawodników kupuje się tak zeby trener miał ich do dyspozycji na pierwszym zgrupowaniu,a w Legii nest wszystkiego na odwrot.Leśnemu nie dorastasz nawet do pięt!!!!

odpowiedz
@rek - 24.08.2017 / 21:32, *..dynamic.chello.pl

Gdzie są teraz ci wszyscy obrońcy Magiery..? Gdzie są teraz ci wszyscy wielbiciele jego talentu, którzy naskakiwali na mnie, kiedy pisałem już kilka miesięcy temu, iż Magiera to amator, a w ub. sezonie poleciał na farcie, bo miał zespół przygotowany przez Hasiego, a do tego w składzie miał bajecznego VOO... Gdzie ci wszyscy "legioniści", którzy chcieli i nadal chcą dawać Magierze kredyt zaufania do jesieni..? Po co..? Aby Magiera jeszcze bardziej spieprzył sytuację zespołu w naszej lidze..?

Marne to pocieszenie, iż od kilku m-cy miałem rację w kwestii Magica, tego pseudo-trenerzyny... Wolałbym się mylić i teraz "odszczekiwać" swoje czerwcowe i lipcowe ostre słowa o Magierze... Ale niestety "wyszło na moje" i wcale mnie to nie rajcuje... Moje serce krwawi, bo Moja (L)egia właśnie przegrała w Europie już wszystko... Magic, ty wiesz co... Pozdro (L)

odpowiedz
True - 24.08.2017 / 21:31, *..play-internet.pl

Panie Mioduski, to idzie na Pana konto

odpowiedz
HB - 24.08.2017 / 21:30, *..hsi13.unitymediagroup.de

Brawo dla Mioduskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leśny wracaj

odpowiedz
bóoooooooooooooooooooooooooooo - 24.08.2017 / 21:30, *..IP.cloudmosa.com

TO MIODUSKI ZRUJNOWAL LEGIE !!!!!!!!!!!!

,BOGUS PROSIMY WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
AAA - 24.08.2017 / 21:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kucharczyk był najlepszy,ubaw jak na Kabaretonie.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.08.2017 / 21:30, *..cust.bredband2.com

Od ponad pol roku powtarzam ze Magiera to klaun a nie trener, ze za jego kadencji to tylko cyrk a nie profesjonalny klub/futbol.

I znosilem nie jedno opluwanie, obelgi, bluzgi od pseudo ekspertow i fanbojsow tragicka.
Niestety (powtarzam, niestety) po raz kolejny okazalo sie ze mialem racje.
I zeby nie bylo nieporozumien, nie jestem z tego dumny ani zadowolony. Przeciwnie, ja nad tym ubolewam, bo oznacza to, co tez nie raz podkreslalem, ze w Legii dokonuje sie regres na bardzo wysokim poziomie.

Tak dlugo jak w klubie sa tacy wlasnie klauni typu Magiera, Zewlaki, Ugabungi nie majacy zadnego planu,, zadnej strategi, zadnej koncepcji, a w przypadku trenejro zadnej wiedzy o tym jak prowadzic profesjonalna druzyne w poteznym klubie, tak dlugo ten cyrk bedzie wciagal nas/nasz klub w coraz wieksze göwno.

A sypaniem soli w krwawe rany jest to ze DM w wywiadach podkresla ze chce przedluzac kontrakt z Magiera i Band of Konwiktorska Brothers.

Jest to gwalt w bialy dzien.
Smutne czasy. Bardzo smutne czasy nadeszly.
I, nie chce draznic ale: A nie mowilem...?

odpowiedz
Łukasz - 24.08.2017 / 21:30, *..dynamic.chello.pl

No ktos tych piłkarzy tak ustawia, ktoś trenuje jakieś założenia taktyczne... ten ktoś jakby miał trochę honoru to po takim blamażu poszedłby w piz... bez żadnej odprawy!

odpowiedz
benio - 24.08.2017 / 21:29, *..adsl.inetia.pl

Dramat dramat dramat jak można trenując 2 razy dziennie zarabiając 50 tys. zł miesięcznie nie dograć dobrze piłki do najbliższego kolegi z zespołu.Pół kadry do wymiany. Zostawić Astiza Dąbrowskiego Jodłe Mąke Nagy Sadiku Berto Pascuato Niezgodę a resztę pogonić do 2 drużyny niech otrzeźwieją. To jest LEGIA . Jak nie rozumieją to wypad.

odpowiedz
ehh.. - 24.08.2017 / 21:29, *..ssp.dialog.net.pl

Boguś wróć.. Stasiu wróć..

odpowiedz
Jasz - 24.08.2017 / 21:29, *..centertel.pl

Mam karnet ale po żenadzie z sheriff i astaną odpoczne na jakiś krótki czas od Legii i innym też bym radził aby te patałachy zobaczyły że bez nas kibiców to oni są h..j warci.

odpowiedz
Obiektywny - 24.08.2017 / 21:29, *..18

Przepraszam, że oglądałem ten mecz. Oby losie mój drogi losie nie okazało się, że będzie to powód do usprawiedliwień kilkuletniego kryzysu (L)egii.

odpowiedz
eLka - 24.08.2017 / 21:29, *..internetia.net.pl

Ciszej nad tą trumną...

odpowiedz
Andrzej - 24.08.2017 / 21:29, *..tktelekom.pl

Wszyscy razem
MAGIERA Won

odpowiedz
wrzt - 24.08.2017 / 21:28, *..dynamic.chello.pl

Przynajmniej nie będzie problemu z meczami w poniedziałki, no i odpoczynku więcej. Chłopaki zalatane w końcu odpoczną :)

odpowiedz
Prosty kibic - 24.08.2017 / 21:28, *..centertel.pl

Trzeba naszym gwiazdom wybaczyć. To jest ich 1000 mecz w tym sezonie. Podróżują przez 3 strefy czasowe . 10000 km w jedną stronę! Nie mają kiedy podnosić swych nie przeciętnych umiejętności. Magiera do tego zgubił swój zeszyt/ notatnik. Żewlakow chce aby w Warszawie znowu były derby pierwszych drużyn. I dlatego takie transfery. Bo szybciej Legie spuścić do 3 ligi niż te patalachy z ķ6 mieliby awansować do extra. Dąbrowski zawsze myślał o dziennikarstwie A że został piłkarzem to ,Jak widać, jest to jakieś nieporozumienie. O prezesie się nie wypowiem bo nie mogę znaleźć słów na niego.
Brak serca w tych piłkarzach.
Poniżej pleców mają jakie barwy reprezentują.
Legia to My .

odpowiedz
ehh - 24.08.2017 / 21:28, *..sistbg.net

Z czystym sumieniem dam każdemu piłkarzowi Legii"1" w" Oceń legionistów"!!!!!!!LEŚNODORSKI=LIGA MISTRZÓW ,MIODUSKI=WSTYD NA CAŁĄ EUROPĘ !

odpowiedz
Magera OUT - 24.08.2017 / 21:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak to jest że dobrze technicznie zawodnicy nagle zapominają jak się kopie prosto do przodu piłkę?
Jak to jest, że jedyny zawodnik który ma ochotę do gry w piłkę i błysk w zagraniach wchodzi dopiero w 84' minucie mimo że pokazał że jest dobry już w tym sezonie (Szymański)?
Dlaczego gramy k***a bez napastnika, Sadiku siedzi na ławie prawie cały mecz.
Dlaczego wszyscy zawodnicy wyglądają jakby zapomnieli jak się przyjmuje piłkę i jak podać do kolegi z drużyny.
To jest k***a paranoja że kilka miesięcy temu Real prawie przegrał na Łazienkowskiej a teraz każdy kto gra z Legią może być pewien 3 punktów/awansu nawet szeryfy z dzikiego wschodu?!
jak Magiera powie na konferencji znowu coś w stylu że "zapominamy o tym meczu" "pracujemy ciężko, w tym sezonie jest jeszcze dużo do wygrania" "zabrakło konsekwencji" to chyba się wk***ię

odpowiedz
#BL WRÓĆ - 24.08.2017 / 21:27, *..dynamic.chello.pl

#BL WRÓĆ

odpowiedz
Balde - 24.08.2017 / 21:27, *..9

Po pierwsze ku.wa, po drugie ku.wa mać, po trzecie ja pie.dole ku...a mać. To tyle może jutro mi coś mądrzejszego do głowy przyjdzie.

odpowiedz
antyJaga - 24.08.2017 / 21:26, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Największą stratą okazało się odejście Leśniodorskiego. Mioduski w niecałe pół roku zepsuł wszystko, co Leśny zbudował przez lata. Potrzebujemy prezesa z jajami, a nie loczkami.

odpowiedz
gela - 24.08.2017 / 21:26, *..246.ipv4.supernova.orange.pl

może być tylko gorzej, LM jak zwykle gwoździem do trumny polskiego klubu, zamiast budować rozpoczeli bój o zarobioną kasę efekty przyszły szybciej niż...., co do meczu
plusem był tylko sędzia, myślałem że już nie doczekam
sedziego wychwytującego antypiłkarskie łokcie i złośliwości,,
niestety kregosłup L przekreśliły transfery wiosna - lato,
czy ktoś mi wytłumaczy fenomen Hlouszka ma na nich jakies kwity, że go trzymają, Moulin zgasł, Hama nie jest nawet cieniem zawodnika Amiki,
nie chcę się wpisywać w krytykę trenera, ale ta druzyna nie jest przygotowana

odpowiedz
77/82 - 24.08.2017 / 21:26, *..dynamic.chello.pl

ITI spier... To jest właśnie Legia mioduskiego (tfu! mu w ryj). Tylko pusty stadion może pomóc. Magiera też niech spier... i nie wraca. W-Fista za dychę, którego jedynym osiągnięciem jest to, że dostał dobrze przygotowaną do rundy drużynę od Hasiego (ze sprowadzonym przez Albańca VOO), która wcześniej grała przeciwko trenerowi. Piłkarzyki - szkoda słów. Chyba czas im przypomnieć gdzie są. Przydałaby się "wizytacja" w szatni i "naprostowanie" kilku dywersantów. Pewne granice zostały przekroczone, tu już nie ma miejsca na rozmowę.

odpowiedz
Roma - 24.08.2017 / 21:25, *..virtuaoperator.pl

No to faktycznie odjechaliśmy reszcie na lata świetlne

odpowiedz
fanatyk był do dziś - 24.08.2017 / 21:25, *..jmdi.pl

Dziękuję ci Legio za te 28 lat chodzenia na mecze. Dziś miarka się przebrała. Moja noga szybko na Ł3 nie stanie. Bawcie się dobrze sami.

odpowiedz
L - 24.08.2017 / 21:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

to nie jest wina trenera, On ma gówno do gadki.
Sprzedaje Mioduski z żewłakowami wartościowych piłkarzy ( nie chce mi się wymieniać nazwisk ) a kupują w Lipcu szrot na eliminacje. I tak to trwa kilka lat.
Nie wspomnę o meczach z celtikiem który przeje....ł 6-1 a znowu gra w lidze mistrzów.

żewłakowy WON na konwiktorską A Panie Prezesie chyba lepiej zejść na ziemię, a może włosy ściąć?

no szlak trafia jak się nie utrzyma ułożonej drużyny i patrzy na padakę

Szacunek dla Kibiców Legii co byli w mołdawii

odpowiedz
kibol - 24.08.2017 / 21:24, *..iol.cz

jakoś wam towarzysze umknęła czerowna kartka , a może ja inny mecz oglądałęm ?
W meczu o wszystko jak się gra w 10-ciu no to nie jest łątwo . Kompromitacja to by była przy porażce np 0:3 , ale tu takiej nie było .
Była nią raczej przegrana z Astaną 1:3 .

odpowiedz
Wrzeszczyk - 24.08.2017 / 21:24, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

I już po pucharach, dramat,szok, tragedia. Mołdawia, Azerbejdżan, Kazachstan poziom dno i pół metra szlamu

odpowiedz
Legia to MY a nie wy - 24.08.2017 / 21:24, *..centertel.pl

TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA mIODUSKI DO WIDZENIA!!!!!!! I jeszcze PTOKURATURA ZA OKRADZENIE NASZEGO KLUBU Z PIENIEDZY ZA LM I TRANSFERY!!!!!! Nie cierpię tego gościa TO NIE LEGIONISTA!!!!!!!!! Dajmy spokój z meczami NIE MOŻEMY TEGO TOLEROWAĆ ROZKRADANIA I KOMPROMITOWANIA NASZEGO KLUBU PRZEZ mIODUSKIEGO !!!!!!!! Poki ten złodziej tu bedzie nie bedzie mnie na żadnym meczu !!!!!!!!!!! HAŃBA OBUDŹMY SIE PRZYWIEZMY MU TACZKĘ I WIDŁY !!!!!!!!!!

odpowiedz
Norbi - 24.08.2017 / 21:23, *..play-internet.pl

Postawa drużyny fatalna, ale w pierwszej kolejności winił bym ludzi którzy są od transferów, z pustego i Salomon nie naleje, analogicznie Magic nic nie zrobi bez dobrych grajków, w zeszłym sezonie to była moc, ale był i skład, teraz brak składu i mocy...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 24.08.2017 / 21:23, *..77.in-addr.arpa.czajen.pl

Gratulacje!! Odpaść z mistrzem z koziej wolki. Czad po prostu!!

odpowiedz
Waldi ZK - 24.08.2017 / 21:23, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Na co liczył Pazdan? Jak to na co ?...... na transfer.

odpowiedz
Mikey - 24.08.2017 / 21:23, *..27

Proponuję zero dopingu do czasu aż pokażą że są jego warci.

odpowiedz
Piotr - 24.08.2017 / 21:22, *..57.ipv4.supernova.orange.pl

Co mnie jeszcze najbardziej wku......a ci ludzie jedyne co muszą, to trenować i dobrze grać w piłkę i za to zgarniają pensje takie jakie maja prezesi banków.
Problem w tym że ci co u nas grają nie mają ani talentu, ani ambicji ani rozumu....

odpowiedz
Bary 79 - 24.08.2017 / 21:21, *..22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz emocje w pucharze z Ruchem Zdzieszowice.Mocno Legia

odpowiedz
M - 24.08.2017 / 21:21, *..27

Dużej Dżej już nie jedną firmę doprowadził do ruiny

odpowiedz
kami(L) - 24.08.2017 / 21:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

Już widzę że wszyscy zapomnieli... jeden ciężki rok i naiwność właściciela klubu który przepuszcza w kilka miesięcy połowę czołowych piłkarzy Legii... A teraz każdy psy będzie wieszał na Magierze ???? !!!! Wszyscy zapomnieli czego dokonał Magiera. WSZYSCY!!!! DNO

odpowiedz
Piotr - 24.08.2017 / 21:20, *..57.ipv4.supernova.orange.pl

I czekam tylko na wiecznych optymistów albo fanatyków którzy będą bronić Magiery bo był piłkarzem w Legii bo swój chłop... ludzie dla mnie trenerem może być nawet taki Stokowiec jeżeli miałby lepiej prowadzić Legię, liczy się to żeby Legia co roku zdobywała mistrzostwo i co roku grała w europejskich pucharach.... a to co jest w tym roku to jest kompromitacja. Superpuchar przegrany, europejskie puchary przegrane, w lidze ledwo dajemy radę w pucharze polski tez rewelacji nie było a transfery ? Jak narazie żaden z kupionych piłkarzy nie spełnia oczekiwań.
Panie Magiera czekam na dymisje.

odpowiedz
grzesiek - 24.08.2017 / 21:20, *..centertel.pl

"Eta wsjo".

Szymanski jedyny pilkarz oprocz jodly ktory obecnie niezle sie prezentune wchodzi w 85 minucie...
Caly mecz przespany przez nasza druzyne. Nasi wspaniali pilkarze raczyli zaczac biegac od 80 minuty.

A pozniej dziwic sie w publicznej telewizji wola puscic kolejny odcinek rancza niz mecz pilkarski.

Magiera powinien spakowac swoj gruby notes, podreczniki, ksiezke "szczescie czy fart" i wyjechac gdzies hen za miasto. W sina dal...
Pilkarze wiedzieli ze czeka ich kompromitacja w LE wiec postanowili ukrocic cierpienia nam kibicom.

Tak widze obecna sytuacje. Zreszta juz to przewidywalem. Z mistrza tez nici. W obecnen formie to nawet ruch zdzieszowice czy jak mu tam przhjedzie na lazienkowska jak po swoje...

odpowiedz
onczylija - 24.08.2017 / 21:19, *..dynamic.chello.pl

Pamietam jak smiano sie z Urbana, pozniej z Berga....ile ja bym dal by widziec Legie z meczow z Celticiem , ba nawet tych ze Steaua. K...... co oni zrobili z tym klubem? Furman, Kosecki, Zyro przy nich to international level.

odpowiedz
Tomato - 24.08.2017 / 21:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Potęga??? Wstyd i hańba!!! W tym sezonie nic nie ugramy!!! Szkoda słów

odpowiedz
marco - 24.08.2017 / 21:19, *..237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy J.Magiera nie lubi Niezgody?. Ale on strzela a inni nie. Są widocznie lepsi i lepsi. Teraz wpierdziel od Zagłębia i fajrant.


odpowiedz
DawidL - 24.08.2017 / 21:19, *..dynamic.mm.pl

Ciekawe co teraz powie Magiera ? Dramat można się załamać.Pięknie wykorzystaliśmy szansę na rozwój dzięki zeszłorocznemu wejściu do L.M.

odpowiedz
JAK - 24.08.2017 / 21:19, *..centertel.pl

No i mamy powrót do przeszłości. Truskawkowy zaciąg. Bezjajeczne zarządzanie jak za ITI. Chude lata przed nami...

odpowiedz
Felixxx - 24.08.2017 / 21:18, *..static.ip.netia.com.pl

Odpaść można ale po walce i determinacji...ani jednego ani drugiego. Zaczął bym od odsuniecia kilku piłkarzy. Miejcie honor. Narks

odpowiedz
ibik - 24.08.2017 / 21:18, *..adsl.inetia.pl

Po prostu wstyd i dno, ale to jeszcze nie koniec naszych łez w tym sezonie...

odpowiedz
Pio84 - 24.08.2017 / 21:18, *..static.ip.netia.com.pl

Leje na Mołdawia leje Kazachstan ostro odstajemy od głupiej Astan. W Europie Legia to siury za Bogusia nie było takiej dziury i tak wygląda że kogo to wina ?? Wielkiego prezo Loczka co żałował na wzmocnienia. I tylko jedno wam powiem w Nowym roku zasady są nowe. Długo nie pogra ta nasza drużyna jeśli będzie nadal taka polityka i dobierana druzyna

odpowiedz
Kibic - 24.08.2017 / 21:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dno,zenada i wstyd i niema co wiecej o tym meczu pisac

odpowiedz
Kibic(L) - 24.08.2017 / 21:18, *..play-internet.pl

Niestety moim zdaniem nowego trenera nie będzie. Nie ma kasy, by wypłacić Magierze odprawę i płacić nowemu trenerowi.

odpowiedz
Marcelik - 24.08.2017 / 21:17, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Żeby grać w LE trzeba prezentować odpowiedni poziom to co jest teraz to DNO z taką grą to nie wygrany dwu meczu z żadnym zespołem ekstraklasy i 1 ligi więc z czym do Europy. Wstyd prezes myślał że rozumy wszystkie pozjadał i na błazna wyszedł.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.08.2017 / 21:17, *..cust.bredband2.com

Od ponad pol roku powtarzam ze Magiera to klaun a nie trener, ze za jego kadencji to tylko cyrk a nie profesjonalny klub/futbol.

I znosilem nie jedno opluwanie, obelgi, bluzgi od pseudo ekspertow i fanbojsow tragicka.
Niestety (powtarzam, niestety) po raz kolejny okazalo sie ze mialem racje.
I zeby nie bylo nieporozumien, nie jestem z tego dumny ani zadowolony. Przeciwnie, ja nad tym ubolewam, bo oznacza to, co tez nie raz podkreslalem, ze w Legii dokonuje sie regres na bardzo wysokim poziomie.

Tak dlugo jak w klubie sa tacy wlasnie klauni typu Magiera, Zewlaki, Ugabungi nie majacy zadnego planu,, zadnej strategi, zadnej koncepcji, a w przypadku trenejro zadnej wiedzy o tym jak prowadzic profesjonalna druzyne w poteznym klubie, tak dlugo ten cyrk bedzie wciagal nas/nasz klub w coraz wieksze göwno.

A sypaniem soli w krwawe rany jest to ze DM w wywiadach podkresla ze chce przedluzac kontrakt z Magiera i Band of Konwiktorska Brothers.

Jest to gwalt w bialy dzien.
Smutne czasy. Bardzo smutne czasy nadeszly.
I, nie chce draznic ale: A nie mowilem...?

odpowiedz
Ololo - 24.08.2017 / 21:17, *..69

Teraz jak już jest po herbacie i puchary przepadły na cały długi rok i pan prezes ma za dużo piłkarzy, to chętnie odkupiłbym z 5-ciu, może 6-ciu, ale cóż ja bym z nimi robił, są tak wytrenowanu przez geniusza futbolu totalnego, że nawet po piwo nie nadają się latać, moja teściowa ma dokładnie te same ruchy, tylko dwa razy szybsze.

odpowiedz
wrocLawianin - 24.08.2017 / 21:16, *..internetia.net.pl

Więcej obrońców i defensywnych pomocników.

Z czym na bramkę ????? Ligowymi średniakami ?????

PS. A jednak wykrakałem. Dobrze, że odpadli :D Jak się zepniemy i skupimy tylko na lidze, to może majster jakimś cudem nam wpadnie. Rok temu to był fuks.

odpowiedz
(L) - 24.08.2017 / 21:16, *..aizon.pl

Ostatni gasi swiatlo. Trafny komentarz! Brawo! Sezonowa wyprzedaz czas zaczac.

odpowiedz
W - 24.08.2017 / 21:16, *..141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zobaczcie jaki byl skład w grudniu 2016 a jaki pol roku później...
Nie ma Nikolicia, Privo, Bereszyński, Odidja, Rzeźniczaka, Rado kontuzja...
Transfery do klubu glownie niewypały...
Więc nie dziwmy się że poprzednio remisowalismy z Realem a teraz z Moldawią....
Po prostu wysprzedano klub a wyników beż dobrych piłkarzy się nie zrobi....żaden trener z tym składem w Europie nic nie zdziała....

odpowiedz
jogi 2000 - 24.08.2017 / 21:15, *..centertel.pl

Odpocznie wątroba, nie będzie trzeba brać piatkow wolnych, zostanie więcej w portfelu. Piach piach piach... dobranoc

odpowiedz
J_Arbuz - 24.08.2017 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

Komentarz Jacka Magiery: "Myślę, że rozegraliśmy dobre spotkanie, szkoda straconych szans. Rywal postawił trudne warunki, ale za rok mamy kolejne eliminacje, więc będziemy już dostatecznie zgrani. Teraz skupimy się na lidze".

Chociaż przychodzi mi na myśl, nieśmiertelny komentarz Łukasza Surmy: "Pierwsze śliwki robaczywki" :)

odpowiedz
co dalej? - 24.08.2017 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

1. Za transfery Żewłakow powinien wylecieć z miejsca.
2. Sprzedać: Dąbrowskiego, Moulien, Sadiuku, Chima Chukwu, Sonogo.
3. Obniżka pensji piłkarzy o 50%.

odpowiedz
Nt(L) n1916 - 24.08.2017 / 21:15, *..centertel.pl

Jak powiedział klasyk : Nie chcem ale muszę się napić

odpowiedz
Rondel - 24.08.2017 / 21:14, *..play-internet.pl

JEDEN CELNY STRZAŁ.Moj Boze...

odpowiedz
L - 24.08.2017 / 21:14, *..18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A moze naszemu trenerowi sie cos poje...ło i myslal ze mamy korzystny wynik. Jak mozna tak defensywnie ustawic drużynę:/

odpowiedz
Kuuuuuuur.............................. - 24.08.2017 / 21:14, *..dynamic.gprs.plus.pl

CO MAGIERA MOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!
KIM MA GRAĆ???????????
LUDZIE OSLABILISMY ZNACZĄCO KADRĘ!!!!!!!!!!!
SKOMPIRADLO LOCZEK POSTANOWILO !!!!!!!!!!!!!
ZASTANAWIA MNIE GDZIE KASA Z LM????????
Trzeba zmian!!!!!

odpowiedz
onczylija - 24.08.2017 / 21:14, *..dynamic.chello.pl

Wynocha z tego klubu trutnie, to najwieksza hanba w historii meczow Legii w europejskich pucharach!!!! Wstyd k......Wynocha!!!!

odpowiedz
Legwan - 24.08.2017 / 21:13, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

I dlatego nie ma sensu chadzać na Łazienkowską i nabijać kasę kudłatemu czyli ITI :-) pozdro dla kumatych co łażą i hajs wydają hahahahhahaha

odpowiedz
go ( L ) den - 24.08.2017 / 21:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dno dna....tak zle nie bylo juz dawno....slow brak...

odpowiedz
Greg61 - 24.08.2017 / 21:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Mioduski Legia to jest marka i tak ją trzeba traktować. Jeżeli Pan sobie nie radzi to proszę da Pan sobie spokój. Bo to co się wyprawia to jest WSTYD. Były różne okresy w Legii był mecz ostatniej deski ratunku kiedyś w Lublinie z motorem wygrany 3-1 i Legia nie spadła. Ale teraz jest to degrengolada klubu. Brak spójności polityki transferowej spowodował ,że jesteśmy tam gdzie jesteśmy na dnie rozgrywek europejskich.Przegrana z astaną to był wstyd ale przegrana w takim stylu z drużyną z mołdawii to już nie wstyd to gorzej jak dziadostwo do entej potęgi. Dziwiłem się nerwowości piłkarzy ale jak oni mają grać jak nie ma trenera. Brak koncepcji gry brak zrozumienia brak wiary w to ,że można ich było ograć. WSTYD Panie Mioduski WSTYD

odpowiedz
KONAR-ski - 24.08.2017 / 21:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

w meczu gdzie musimy strzelić gola, gramy aż do wejścia Sadiku bez napastnika, mamy wywalone graty by wcześniej wpisać Niezgodę do kadry - genialny plan ofensywny!
Nawet Szerifa zaskoczył pan Magiera

odpowiedz
Planista - 24.08.2017 / 21:12, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Tak było zaplanowane od początku i realizujemy plan.

odpowiedz
oLaf - 24.08.2017 / 21:12, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

kompromitacja!!!!! przegraliśmy najpierw z Astaną, teraz z kompletnym "no-name'' Sherifem, masakra!!!

Legia to jedyny zespół na świecie, który od pół roku ustawicznie się osłabia sprzedając za grosze najlepszych graczy!!!

odpowiedz
wypad - 24.08.2017 / 21:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza out!!!

odpowiedz
az - 24.08.2017 / 21:11, *..radom.vectranet.pl

Walczyli ambitnie, ale zero pomysłu na grę, wszystko czytelne, zero kreatywności i to na tle tak słabego przeciwnika!

odpowiedz
cinek - 24.08.2017 / 21:11, *..centertel.pl

Żegnaj Jacek

odpowiedz
Kotek - 24.08.2017 / 21:11, *..96

A co Magiera miał zrobić z taką "Paką"?
Ofoe, Rado, Guilherme, Priović, Nikolić poza kadrą.
I rozgrywający Mączyński...
Kliku kolesi zatrudnionych w ostatniej chwili, często z nadwagą...
Dąbrowski zwrotny, jak Jelcz z naczepą...
To się tak musiało skończyć...

odpowiedz
pl - 24.08.2017 / 21:11, *..tel.tkb.net.pl

powinny teraz odpowiednie osoby wsrod kibicow dopilnowac by gwiazdeczki nie byly widywane na miescie w innym miejscu niz wlasny dom i stadion. Do tego kilka lisci tez jak najbardziej wskazane za ta podwójną hanbe z dwoma druzynami pastuchow, a juz zwlaszcza za totalny brak ambicji i jaj.

odpowiedz
Rafał - 24.08.2017 / 21:11, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Ja się cieszę że odpadliśmy. Przynajmniej będziemy mogli skupić się na lidze i nie będziemy rozgrywać meczy co 3 dni. Jest jeszcze PP ale to 6 meczy z finałem rozgrywanych bardzo rzadko. Teraz jak będziemy wypoczęci to będziemy lepiej grać w lidze i zdobędziemy Mistrzostwo Polski.

odpowiedz
(L)egia - 24.08.2017 / 21:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dramat.

odpowiedz
SIWY - 24.08.2017 / 21:11, *..76

BARDACHA

odpowiedz
marcin - 24.08.2017 / 21:11, *..play-internet.pl

ale wstyd! chociaż mam karnet w niedziele na mecz poprostu nie chce mi msie nawet isc. Na te dziadostwo po prostu patrzeć sie nie da. Mioduski i Magiera out !!!

odpowiedz
Cch - 24.08.2017 / 21:10, *..66

Pazdana do rezerw za to co zrobił juniorzy takiego błędu by nie popełnili. Faul był na żółtą kartkę to powinien zamknąć mordę i podziękować że czerwonej nie dostał

odpowiedz
SławoL - 24.08.2017 / 21:10, *..icpnet.pl

Toś my poszaleli . Najlepsze stadiony i pilka na światowy poziomie he he .dzieki piłkarzyki. A niech sie ktory tlumaczy to kilof i do kamieniołomow . Wstyd na to patrzec . A w niedziele jeszcze zaglebie nas wydyma.

odpowiedz
yyy - 24.08.2017 / 21:10, *..dynamic.chello.pl

Dno Dna ...może jakąś podwyżkę komuś może jakąś premię? może podwyżki cen biletów? nie kupujmy nikogo mamy przecież "zayebistego" Moulena i jeszcze lepszego Jędrzejczyka kozaka Berto i świetnego Sadiku i resztę cudownej drużyny.....bez ambicji bez umiejętności....

odpowiedz
Klm - 24.08.2017 / 21:10, *..218

Panowie wy gracie w legii warszawa w LEGII WARSZAWA nie dolcanie ząbki i jakiś poziom was obowiazuje.Ja ten sezon jak nie będzie wzmocnień wartościowymi zawodnikami to uważam za stracony.Na razie nie ma kto strzelać goli.

odpowiedz
(L)evy - 24.08.2017 / 21:10, *..181.internetia.net.pl

Mioduski ,Magiera ,Zewłakowy NIE CHCE was WIĘCEJ WIDZIEĆ NAWET W OKOLICACH STADIONU LEGII ! WYNOŚCIE SIĘ ! TO NIE JEST KOMPROMITACJA CZY HAŃBA TO JEST JAWNY ATAK NA CAŁA SPOŁECZNOŚĆ LEGII WARSZAWA NA JEJ KIBICÓW SYMPATYKÓW ! Całkowity bojkot do czasu usunięcia wyzej wymienionych zdrajców i partaczy z NASZEGO klubu !

odpowiedz
Junior - 24.08.2017 / 21:10, *..55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera podaj się do dymisji

odpowiedz
Fan - 24.08.2017 / 21:10, *..toya.net.pl

Dawac koszulki i z buta do domu kur

odpowiedz
L - 24.08.2017 / 21:10, *..18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam nadzieje ze Magiera wytlumaczy nam kibica co on myslal i jak chcial wygrac wystawiajac taki sklad. Ja moze sie nie znam ale jak sie chce wygrqc to wystawia sie chociaz jednego napastnika. Hama jest pomocnikiem i sam deklaruje ze najlepiej czuje sie na 10.

odpowiedz
Pietia - 24.08.2017 / 21:10, *..dynamic.chello.pl

Ale dno, żenada kompletna, trener do dymisji!!!

odpowiedz
Cik - 24.08.2017 / 21:09, *..dynamic.chello.pl

Ale nasza pilka klubowa jest beznadziejna. No chyba ze to sprytny plan i 100% koncentracji na MP i PP.

odpowiedz
pele - 24.08.2017 / 21:09, *..149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

HasiLM , RZEŹNICZAK LM ,VADIS-LM a Legia gdzie w DUPIE!!!!

odpowiedz
wierny_kibic - 24.08.2017 / 21:09, *..210

Dramat...dramat i jeszcze raz dramat.Niech Dąbrowski wyjdzie i przeprosi dziennikarza za swoje słowa przed tygodnia i wszystkich kibiców.Pajac jakich mało ...co pokazałeś...gdzie to zwycięstwo.....wstyd buraku i trochę samokrytyki....Nie zasługujesz na grę w takim klubie prostaku....

odpowiedz
Janusz - 24.08.2017 / 21:09, *..132

Piłka to jest bardziej zawód niż pasja. Świetnie opłacany zawód. W mojej pracy za takie wyniki poleciałoby z hukiem kilka osób. Zaczynajac od GÓRY ale kończąc na piłkarzach. Zarabiają niebotyczne pieniądze żeby Legia była najlepsza. WON!!!

odpowiedz
Sainon - 24.08.2017 / 21:09, *..centertel.pl

Dzieki BL ,DM I JM za rozmontowanie druzyny.

odpowiedz
PIlne - 24.08.2017 / 21:09, *..088.076.pools.vodafone-ip.de

Pilne magiera oddal sie do zarzadu pewne info

odpowiedz
luidżi - 24.08.2017 / 21:08, *..euro-net.pl

zero strzałow na bramke w meczu w ktorym trzeba strzelic gola...

odpowiedz
Hiszpan - 24.08.2017 / 21:08, *..26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do redakcji: o której nasi nieudacznicy przylatują żeby odpowiednio ich powitać?

odpowiedz
Juszyk - 24.08.2017 / 21:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oby Lesnemu chcialo sie posprzatac ten burdel

odpowiedz
aaaaaaaaaaaa - 24.08.2017 / 21:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaorać, spalić, rozwiązać i nie przynosić więcej wstydu!!!!!!!

odpowiedz
Piter - 24.08.2017 / 21:07, *..skynet.net.pl

Oczy bolały ,ale z tak grą to zagłebie nam dowali 3 bramy.

odpowiedz
loco - 24.08.2017 / 21:07, *..dynamic.chello.pl

Czekamy na komentarz trenera. Pewnie byliśmy lepsi :). DNO I 5 METRÓW MUŁU

odpowiedz
Speede - 24.08.2017 / 21:07, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

Bravo bravo bravo !!!! Dziady to mało powiedziane !!!!!!!! Prezes DNO, pseudotransfery DNO, Przygotowanie do sezonu DNO i grajki bez ambicjii DNO !!!!!! WYWALIĆ PAZDANA!!!!!!

odpowiedz
fan - 24.08.2017 / 21:07, *..dynamic.chello.pl

Moim zdaniem jest jeszcze szansa w meczu ostatniej szansy !!!! Buahhaaa

odpowiedz
Kie(L)bachy w górę! - 24.08.2017 / 21:07, *..dynamic.chello.pl

ps. Jakieś ponad 200 mln rocznie kosztuje ta gówniana drużyna, a jakieś pastuchy operdala.ą nas bez mydła. Dośc! LEGIA GRAĆ QRWA MAĆ!!!

odpowiedz
jsc - 24.08.2017 / 21:07, *..play-internet.pl

Gówno

odpowiedz
ZygmuntIIIWaza - 24.08.2017 / 21:07, *..jmdi.pl

WSTYD!!!!!!! Jak dla mnie czara goryczy sie przebrała i musza poleciec głowy! Pazdanowi dziękujemy za totalna głupotę. A no tak, przecież on gra dopiero kilka miesięcy i nie wiedział, ze sędzia jest nietykalny. Wstyd! Jak chciał odejść z Legii to nie musiał tego w taki sposób załatwiać. Gra totalnie bez pomysłu. Sheriff wcale sie tak bardzo nie bronił, a my tragedia... Duuuuzo strat i niecelnych podań, ze o strzałach celnych nie wspomnę. T R A G E D I A ! ! !

odpowiedz
Leron - 24.08.2017 / 21:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Niech nie wracają nawet na obiekty tylko do UP szukać roboty, boisko treningowe i ćwiczenia są dla ludzi którzy opanowali do 20 roku życia umiejętność kopnięcia piłki do kolegi...

odpowiedz
zurie - 24.08.2017 / 21:07, *..static.ip.netia.com.pl

Doświadczenie z LM zdobyte przez Magierę zaprocentowało. Tu nie ma żadnej gry! To jest Legia taka jak Urbana z Vetrą Wilno - tyle ze tamci w lidze cos jeszcze grali... Nie widzę taką grą możliwości osiągnięcia czegokolwiek też w Ekstraklasie

odpowiedz
LEGION - 24.08.2017 / 21:06, *..static.digikabel.hu

Kuźwa..........
Za co my płacimy !!!!!

odpowiedz
kopia - 24.08.2017 / 21:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kary finansowe - Pazdan powinien dostać 50 tysięcy kary za swoje zachowanie wobec sędziego. Takie numery nie przechodzą w Europie. Ludzie co to było ? szarpanie sędziego w meczu pucharowym? na co liczył Michał Pazdan?

odpowiedz
Dmioduski - 24.08.2017 / 21:06, *..dynamic.chello.pl

jutro wyprzedaż,wszystkie grajki 70% taniej,musimy zarobić na utrzymanie klubu przez następny rok i moje nowe Lambo.
Pozdro Janusze w niedziele pełen stadion bo kasy mało.

odpowiedz
+++++++++++++++++++++++++ - 24.08.2017 / 21:06, *..dynamic.chello.pl

MYŚLICIE ŻE WINNY JEST MAGIERA !!??????????????
NAJWIĘKSZE WPŁYWY W HISTORII LEGII Z TYTUŁU LM A OD 3 SEZONÓW OSŁABILIŚMY KADROWO ZESPÓŁ !!!!!!!!!
ZAWODNICY KTÓRZY CIĄGNELI (L) ZA USZY ROBILI RÓŻNICE WYRÓŻNAJĄ SIĘ W NOWYCH KLUBACH !!!
TO WINA MAGIERY ???????????????????????????????????
PISAŁEM ŻE MIODEK ZNISZCZY WSZYSTKO TO DUŻA CZĘŚĆ MNIE WYŚMIAŁA !!

SŁOWO NA... TO OBECNIE # BL WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. PAZDAN WYPAD !!!!!!!!!!!

odpowiedz
krasnal1 - 24.08.2017 / 21:06, *..134.ipv4.supernova.orange.pl

Co za trener wystawia skład defenzywny na dokładkę bez napastnika w meczu w którym trzeba zdobywać bramki??? Magiera!!!

odpowiedz
G - 24.08.2017 / 21:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Z całym szacunkiem dla Pana Jacka ale mam nadzieje, że to koniec ery wujka Magiery ... ktoś tą "drużynę" musi poskładać do kupy żeby CHOCIAŻ w tym sezonie był puchar Polski. Sam Arek w bramce punktów nam nie nabije.

odpowiedz
legia123 - 24.08.2017 / 21:06, *..static.ip.netia.com.pl

Swieta Trojca Miodulski Magiera Żewlakow
NIE MA DRUZYNY ALE SA KIBICE

odpowiedz
Nieznany Kibic - 24.08.2017 / 21:06, *..net012-g1.isko.net.pl

Magiera się wypalił i nie ma pomysłu na grę, co wiąże się z wynikami. Jeden trener nie może być wiecznie i mimo to że rok temu zdobył mistrzostwo, nie usprawiedliwia go od przegranych. Legia ma najszerszą kadrę w ekstraklasie i powinna z niej korzystać.

odpowiedz
ZygmuntIIIWaza - 24.08.2017 / 21:06, *..jmdi.pl

WSTYD!!!!!!! Jak dla mnie czara goryczy sie przebrała i musza poleciec głowy! Pazdanowi dziękujemy za totalna głupotę. A no tak, przecież on gra dopiero kilka miesięcy i nie wiedział, ze sędzia jest nietykalny. Wstyd! Jak chciał odejść z Legii to nie musiał tego w taki sposób załatwiać. Gra totalnie bez pomysłu. Sheriff wcale sie tak bardzo nie bronił, a my tragedia... Duuuuzo strat i niecelnych podań, ze o strzałach celnych nie wspomnę. T R A G E D I A ! ! !

odpowiedz
Wierny kibic74 - 24.08.2017 / 21:06, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bohater meczu Pazdan a poza tym wstyd i wstyd jak można awansować do pucharów jak sprzedaje się najlepszych a w ich miejsce sprowadza się szrot z zagranicy który za pół roku lub później będzie gotowy do gry.

odpowiedz
scorpion - 24.08.2017 / 21:05, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Dziękujemy Panie Mioduski i Panie Magiera za wstyd na całą Europę. Brawo. I pomyśleć, że cieszyłem się parę miesięcy temu, że Magiera został trenerem Legii. Widać błądziłem. To już upadek drużyny. W tym sezonie nie będzie nic. Nie było rozsądnych wzmocnień tylko straty i nie ma szans na nic.

odpowiedz
Edi - 24.08.2017 / 21:05, *..dynamic.chello.pl

polityka miodka plus umiejętności trenerskie magiery doprowadziły do tego ze Legia będzie się bić o środek tabeli... tyle

odpowiedz
Elmatadore - 24.08.2017 / 21:05, *..211

.......brak słów

odpowiedz
kibic(L) - 24.08.2017 / 21:05, *..play-internet.pl

Do właścicieli/właściciela, trenera i zawodników "Miałeś chemie złoty róg, został ci się jeno sznur.

odpowiedz
Arbuz1111 - 24.08.2017 / 21:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pierszy taz w zyciu musze napissc negatywny komentarz na temat L... : trener jak I pilkaze totalna amatorka!!!! Wierzylem w Magiere... ciekawe czy bedzie dymisja...

odpowiedz
Avatar - 24.08.2017 / 21:05, *..dynamic.mm.pl

Przez was piłkarzyny muszę iść sie wyspowiadać qrwa. Amen

odpowiedz
piotr - 24.08.2017 / 21:05, *..jjs.pl

Gdzie jest Pasquato, Astiz Broź, Szymański i Sadiku od początku. K...a tak ciężko przykumać? Kucharczyk? DNO Hama - na zmianę. Tak ciężko przykumać że Hama 6 raz dobry z ławki. Poza tym może k... jakieś porządne transfery.

odpowiedz
osa(L) - 24.08.2017 / 21:05, *..dynamic.chello.pl

czas na zmiany. Albo podejścia trenera do piłk... wróć gwiazdeczek, albo zmiana trenera...
Sorry Jacek, ale to już o jedną kroplę w czarze goryczy za dużo. czekam na Twoje tłumaczenie.

odpowiedz
eth - 24.08.2017 / 21:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Miarka się przebrała. Magiera wypie**ala, Żewłakow wypie**ala, ten drugi od transferów - wypie**ala, cała drużyna godzi się na 20% wynagrodzenia do końca sezonu, kto się nie godzi – wypie**ala, tych co zostaną witamy gwizdami na każdym wyjściu na trening, na mecz, przy każdej sytuacji gdy są przy piłce. Inaczej tego sobie nie wyobrażam. Mamy więc 2-3 dni na ściągnięcie dwóch ekspertów od transferów, zamiast korzystać z usług ignorantów, amatorów i błaznów, a ci mają 3-4 dni na ściągnięcie graczy a nie zgniłych wkładek do koszulek. Ciężko ale innego wyjścia nie widzę. (Oczywiście ceny biletów na Żyletę spadają przy okazji do max. 10 zł/normalny). Miodek z Magierą i z błaznami niech dokładają się do ewentualnej dziury budżetowej.

odpowiedz
puchacz - 24.08.2017 / 21:04, *..play-internet.pl

nie da się tego wytłumaczyć, oni nie chcą grac to spier...lać LEGIA to klub a nie dziadostwo

odpowiedz
D2B90 - 24.08.2017 / 21:04, *..centertel.pl

WON! WSZYSCY WON ZA TA KOMPROMITACJĘ.
POLOWA DRUZYNY WON!
MAGIERA WON!
MIEJCIE JAJA I ODEJDZCIE Z RESZTA HONORU ZANIM BEZPROWROTNIE JA ZBESZTACIE DO KONCA.
NA KONFERENCJI NIE JM POWIE ZE JUZ WIEDXA JAKIE BLEDY POPELNILI I NASTEPNYM RAZEM JE WYELIMINUJA... HA! NASTEPNYM RAZEM... KONCZ WASC PANIE WSTYDU OSZCZĘDŹ...

odpowiedz
dwaem - 24.08.2017 / 21:08, *..play-internet.pl

Dziękuje...

odpowiedz
maniek - 24.08.2017 / 21:04, *..dynamic.chello.pl

DNO DNO AGRESJA HA HA HA HA

odpowiedz
Mr T - 24.08.2017 / 21:03, *..dynamic.mm.pl

Wstyd. Mam nadzieje, ze Zewlakow i Magiera beda mieli odwage wziac odpowiedzialnosc za obecny stan pierwszej druzyny.

odpowiedz
fred - 24.08.2017 / 21:03, *..multimo.pl

dziękujemy-dno

odpowiedz
sergiej - 24.08.2017 / 21:03, *..dynamic.chello.pl

POZIOM GRY RÓWNY POZIOMOWI TRANSMISJI TELEWIZJI MOŁDAWSKIEJ.
ZWOLNIĆ WSZYSTKICH !

odpowiedz
Martin - 24.08.2017 / 21:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Powiem jedno - najsłabiej grająca Legia w historii. I nie jest to wina potencjału piłkarzy, bo obecna drużyna powinna przejść do LE bez problemu, wina leży wyłącznie po stronie trenera i sztabu od przygotowania fizycznego.
Kompletnie nie widzę żadnej myśli taktycznej u p. Magiery. Zamiast kazać zawężać grę i grać na małych odległościach, to robi na odwrót, czy karze wszystkim jak najbardziej się od siebie osuwać i grać na rozciągniętym polu.
Tylko że tak to może sobie grać Real którey jest mistrzem gry z kontrataku a nie my.
Po za tym 3 defensywnych pomocników, kiedy musimy odrabiać straty? WTF?
Obecna sytuacja Legii bardzo przypomina reprezentaję Polski - kiedyś Polska grała właśnie bardzo rościągnięta piłkę,
i zazwyczaj graliśmy jednym wysuniętym napastnikiem i to się nigdy nie sprawdzała. Przyszedł Nawałka i stwierdził, że skoro nie ma playmakera,
to gramy 2 napastnikami z Lewym i Milikiem, a ponieważ nie mamy wybornych techników, to gramy na małych przestrzeniach i stawiamy na szybkość podań i dokłądność i to będziemy trenować non stop.
Sprawdziło się. Oczywiście teraz jest Zieliński i można grać w obu wariantach ale wcześniej było inaczej.
I to samoz robił Czerczesow przychodząc do Legii - nie ma kto rozgrywać to jedziemy na 2 napastników i od razu kazał zaezić grę do małych przestrzeni między zawodnikami i grę trójkami na róznych strefach boiska.
Ta sama opcja przyniosła rezultaty.
Podsumowując ale bo ktoś ma myśl taktyczną albo nie. Z całym szacuniek, ale p. Magiera powinien zostać zwolniony na przerwę reprezentacyjną, bo gwarantuję wszystkim od Zgałebia dostaniemy manto a całą ligę zakończymy za lechem a nawet i może za zagłebiem.
Potrzebny twardy trener z jajami i z odpowiednią myślą taktyczną anie potulny milczek.

Ps. Pazdan nie powinien dostać drugiej żółtej.

odpowiedz
Zlb - 24.08.2017 / 21:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

No i stało się!!! Teraz prezesina ostro będzie ciał koszty i... ITI PATATAJ!!!!

odpowiedz
luki - 24.08.2017 / 21:03, *..internetdsl.tpnet.pl

wstyd...MAgic jak ma trochę honoru do dymisji sie poda

odpowiedz
ko(L)o - 24.08.2017 / 21:03, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Beztalencia,wstyd kur..,ale wy nie wiecie co to wstyd darmozjady,gwiazdorki... Magiera to koniec twej kariery w Legii,nie mogę się doczekać konferencji co ciekawego znów wymyślisz...

odpowiedz
robitur - 24.08.2017 / 21:02, *..238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co za dno !!! wpier............ od pastuchów, więcej kasy kur... dać pseudo grajką ja pier......

odpowiedz
M - 24.08.2017 / 21:02, *..dynamic.chello.pl

Nastepna runda już w czerwcu.

odpowiedz
ebeb ebe - 24.08.2017 / 21:02, *..r5.wroclaw.mtl.pl

Proponuje jakieś podwyżki pensji, bo jak na taka gre to za malo im placa :)

odpowiedz
LewLEGIA - 24.08.2017 / 21:02, *..94.ip4.epix.net.pl

Dziękuję LEGIO MA - zarobiłem ok.5000zł tzn. czas zamiast na trybunach popracuję lub spędzę z rodziną i oczywiście zaoszczędzę na biletach.
Pozdrawiam Kędziorka i życzę mu wszystkiego najgorszego za doprowadzenie klubu w pół roku do ruiny oraz trenera frajera - mecz o LE , a matoł wypuszcza 3 defensywnych pomocników , my bronimy wyniku ?!!!

odpowiedz
to już jest koniec - 24.08.2017 / 21:01, *..2-1.cable.virginm.net

ostatni gasi światło

odpowiedz