fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

UEFA ukarała Legię: Żyleta zamknięta na jeden mecz

Woytek, źródło: Twitter - Wiadomość archiwalna

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię za mecz z Sheriffem Tiraspol, który odbył się na stadionie w Warszawie. Klubowi postawione zostały dwa zarzuty z artykułu 16 regulaminu dyscyplinarnego: użycie środków pirotechnicznych oraz niedozwolony transparent (oprawa meczowa). Za te dwa wykroczenia Legia otrzymała karę 50 tys. euro i zamknięcie "Żylety" na najbliższy mecz w europejskich pucharach.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
mokka - 27.08.2017 / 17:58, *..adsl.inetia.pl

Dlaczego pan Mioduski nikogo nie ukarał za celowe odpadnięcie z LM i LE ???
Skoro nie potrafi rządzić klubem to już lepiej by za dwa miesiace wrócił Leśnodorski.

odpowiedz
nowu - 26.08.2017 / 19:07, *..centertel.pl

Wszystkie rozgrywki UEFA są dobrowolne, albo grasz na ich zasadach (generalnie to się opłaca finansowo klubowi) albo nie.. nie rozumiem po co więc ta spinka.. oni Nas olewają i śmiejąc się zdzierają z klubu kolejną za free forsę, a my kibice możemy możemy pinać się aż do bąka..

odpowiedz
Dickson Chotowski - 26.08.2017 / 18:58, *..range86-153.btcentralplus.com

Ale jaka roznica. Nie ma kary to zlodziej Mioduski bierze kase. Jest kara to zlodzieje z uefa biora kase. To nigdy nie byly pieniadze Legii tylko zlodzieja Mioduskiego wiec mam to gdzies !!

odpowiedz
marek - 26.08.2017 / 09:52, *..d-com.pl

a mnie się marzy że polscy kibice pokaża tłustym dziadom w uefa i kibicom w eurolandzie że Prawdziwe Wartości są ponad 90 min + ewentualny czas doliczony

odpowiedz
zyga - 26.08.2017 / 09:20, *..dynamic.chello.pl

A my swoje... fuck uefa!!!

odpowiedz
jasno widze - 26.08.2017 / 09:02, *..adsl.inetia.pl

To wszystko układa się w z góry ukartowany plan.
Patrząc co wyprawiają piłkarze...patrząc co robią kibice...
Patrząc co robi trener...Widzę celową robotę w zdołowaniu finansowym Mioduskiego , wiedząc że za dwa trzy miesiace ma powstać pomysł odkupienia Legii przez Leśnodorskiego !
a Leśnodorski był lubiany i przez kibiców i przez piłkarzy i zapewne też przez trenera...

odpowiedz
Do hank - 26.08.2017 / 08:18, *..centertel.pl

To wymysliles real barcelona i uefa beda mialy nas w dupe taj jak i teraz wiec nie wypisuj bzdur...zalozyc to ty mozesz gacie na glowe.

odpowiedz
hank - 26.08.2017 / 01:50, *..dynamic.chello.pl

Już najwyższy czas wstać z kolan i wypisać się z tego eurokołchozu. Nie będzie nas Europa pouczać, jakie zasady powinny panować na POLSKICH stadionach i jakie oprawy mogą prezentować POLSCY kibice. Suweren chce rac, dlatego UEFA powinna to zaakceptować. Europa może się od nas uczyć: organizacji imprez (w Polsce nie ma żadnych zamachów na stadionach, a rodziny z dziećmi mogą czuć się bezpiecznie), jakości piłkarskiej i szkolenia młodzieży (reprezentacja Polski jest 5 w rankingu FIFA) oraz stylu kibicowania (nie od dziś wiadomo, że żadna scena ultras nie może się równać z polską). Dlatego proponuję referendum w sprawie UEFAEXITu i założenia wspólnie z innymi suwerennymi państwami nie będącymi pod butem Brukseli tzn.: Węgrami, Białorusią, Rosją, Serbią, Kazachstanem, Turcją oraz Iranem założenie własnych rozgrywek. Za kilka lat kluby takie jak Real, Barcelona, Chelsea czy Bayern będą płacić grube miliony, żeby mogły zostać przyjęte do naszej ligi.

odpowiedz
Do Jarek - 26.08.2017 / 00:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nigdy tego nie zrozumiesz lamusie!

odpowiedz
(L)egia - 26.08.2017 / 00:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Normalka. Jedyna sluszna reakcja na taka wiadomosc to zlanie jej cieplym moczem i machniecie na nia reka.

odpowiedz
$ - 25.08.2017 / 23:37, *..centertel.pl

Do tych co płaczą nad tą karą- klub więcej stracił w wyniku podjętych głupich decyzji (chociażby transferowych) i w konsekwencji odpadnięcia na tym etapie z europejskich pucharów. I to jest prawdziwy problem a nie jakaś tam kara, na poziomie niższym niż np. zarobki pana piłkarza AJ, ewidentnie przepłacanego patrząc na poziom który reprezentuje

odpowiedz
Lukas - 25.08.2017 / 23:09, *..dynamic.chello.pl

Czyli zawieszone na dwa lata? A tak poważnie marna oprawa i duża kara

odpowiedz
Micro - 25.08.2017 / 22:56, *..centertel.pl

A LM też to dotyczy?

odpowiedz
PRAGA P(L)N - 25.08.2017 / 21:14, *..dynamic.chello.pl

fuck uefa lalalallalalala !!!!!
Żadne kary i zakazy nie zabiorą nam zabawy ! (L)

odpowiedz
Janusz - 25.08.2017 / 20:58, *..adsl.inetia.pl

Kiedy protest ?

odpowiedz
kot - 25.08.2017 / 20:49, *..dynamic.chello.pl

>>Ula
50 tys. euro zarabia miesięcznie najbardziej aktualnie przepłacony Pan Piłkarz Jędza, wolę te oprawy z karami oglądać niż oglądać niż jego

odpowiedz
hipopotam - 25.08.2017 / 20:46, *..dynamic.gprs.plus.pl

A za rok (lub pięć lat) jakaś pani z administracji nieopatrznie wpuści kibiców na żyletę i zdyskwalifikują nas z gry o LM.

odpowiedz
rob bandit - 25.08.2017 / 20:32, *..satfilm.com.pl

niech szeryf zapłaci-tyle ponoć żądali od TVP za transmisję bez wizji i fonii...FORZA LEGIA!!!FUCK UEFA!!!

odpowiedz
Ewelina - 25.08.2017 / 20:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiadomość o zamknięciu Żylety bez znaczenia. Przy rządach Mioduskiego puchary nam nie grożą.

odpowiedz
Alex uk - 25.08.2017 / 20:24, *..69

Ło matki a kiedy to bedzie znajac profesjonalizm w naszym klubie to za 5 lat

odpowiedz
Ula - 25.08.2017 / 20:05, *..dynamic.chello.pl

Jest zabawnie! Tutaj plucie na UEFA a niżej na głównej analiza: jak poważne skutki może spowodować brak kasy od UEFy.

odpowiedz
KUBA - 25.08.2017 / 19:38, *..50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Warto było! Na pożegnanie wielkie fukk off dla uefa. Do następnych eliminacji Ligi Mistrzów (OBY!)

odpowiedz
SEBO(L) - 25.08.2017 / 19:35, *..play-internet.pl

A może tę karę zapłacą nasi drewnonodzy ?

odpowiedz
Jarek - 25.08.2017 / 19:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Farsą jest robienie kolejnych opraw z piro, wiedząc jak UEFA na to reaguje. Ja nie jestem w stanie tego pojąć, wiemy ze będzie kara wiec co? Przedstawimy uefa jako świnie i odpalimy masę pirotechniki, na pewno to pomoże naszemu klubowi w meczu, w którym za to zamkną nam Żylete /cały stadion. Brawo kibole Legia to Wy!

odpowiedz
uefa mafia - 25.08.2017 / 19:26, *..dynamic.chello.pl

Żadne kary i zakazy nie zabiorą nam zabawy ! (L)

odpowiedz
Majkel - 25.08.2017 / 19:26, *..static.ip.netia.com.pl

"... Na mecz zaprasza Legia Warszawa - oficjalny sponsor Ligi Mistrzów..."

odpowiedz
ktoś - 25.08.2017 / 19:23, *..play-internet.pl

To jakis mecz rundy przed przed przed wstępnej pucharu obejrzymy na innej trybunie najwyzej.

odpowiedz
eth - 25.08.2017 / 19:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ok, dzięki

odpowiedz
lucho_83 - 25.08.2017 / 19:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To już jest farsa...

odpowiedz
hahah - 25.08.2017 / 19:16, *..dynamic.chello.pl

fuck uefa lalalallalalala !!!!!

odpowiedz
ARTURO - 25.08.2017 / 19:16, *..dynamic.chello.pl

no to sobie trochę na wyegzekwowanie tej kary

odpowiedz
eth do Redakcji - 25.08.2017 / 19:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Te "europejskie puchary" obejmują też eliminacje czy tylko fazę grupową?

Redakcja (LL!): obejmują eliminacje.

odpowiedz