Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Pawluk i Karol Przybył - załoga reprezentująca barwy żeglarskiej Legii
Jakub Pawluk i Karol Przybył - załoga reprezentująca barwy żeglarskiej Legii
Poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r. godz. 07:18

Żeglarstwo: Legia druga w BMW Warsaw Sailing Days

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Żeglarska Legia wzięła udział w zawodach BMW Warsaw Sailing Days, zorganizowanych w sobotę w Nieporęcie. Legijna załoga w składzie Jakub Pawluk i Karol Przybysz (Krewcy Legioniści) zajęła drugie miejsce w klasie RS Vision.Komentarze: (1)

Jan, 28.08.2017 09:16:45 - *.play-internet.pl

Gratulacje!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!