Sebastian Szymański strzela bramkę na 2-0 w meczu z Zagłębiem - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Zagłębiem Lubin przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Występ młodego legionisty oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Z kolei najniższą notę uzyskał Michał Pazdan - 1,9. W sumie oceniało 812 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,2.

Szymański 4,2
Kucharczyk 3,8
Malarz 3,7
Jodłowiec 3,7
Astiz 3,5
Broź 3,2
Sadiku 3,2
Cierzniak 3,1
Pasquato 3,0
Hildeberto 2,9
Jędrzejczyk 2,8
Mączyński 2,7
Moulin 2,6
Pazdan 1,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Legia⚽️Legia - 29.08.2017 / 21:13, *..148

#żewłakowout !

odpowiedz
Miras - 29.08.2017 / 14:11, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Sadiku 3,2 za 20 strat ?

odpowiedz
wakacyjny - 29.08.2017 / 13:29, *..internetdsl.tpnet.pl

za co pazdan aż 1.9?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

odpowiedz
BoHen - 29.08.2017 / 13:05, *..dynamic.chello.pl

Kuchy za co tyle ??

odpowiedz
BoHen - 29.08.2017 / 13:04, *..dynamic.chello.pl

Poczytajcie sobie najnowszą informacje sport.live na temat marnotrawienia pieniędzy klubu, a w sumie naszych!!!!

odpowiedz
janusz GOOOOL - 29.08.2017 / 12:51, *..70

Sport.pl dotarł do wewnątrzklubowej korespondencji Legii z 11 kwietnia 2016 roku dotyczącej pozyskania wspomnianego Sulleya, która ukazuje kwoty, jakie wydawano na niedoświadczonych zawodników. Latem 2016 r. stołeczny klub sprowadził z ghańskiego drugoligowca FC Vision nieznanego 19-latka. O charakterystyce Sulleya możemy przeczytać w mailu Radosława Kucharskiego, który juniora obserwował na turnieju w Afryce. „Napastnik. Ok. 190 cm. Chłopak silny z potencjałem ciała na prawdziwego gladiatora. Ruchliwy. Inteligentny w ruchach z mądrymi decyzjami. Grał w ustawieniu 1-4-4-2. W trakcie turnieju grał 2 mecze (boiska pastwiska) i dał 3 gole. Info z weekendu też dorzucił jednego gola w meczu ligowym (klub gra na poziomie 1 ligi). Z jego obserwacji poza boiskowej wydaje mi się, że chłopak jest skromny z celem w życiu” [pisownia oryginalna – aut.]. Dalej Kucharski rekomenduje piłkarza: „Zawodnik ma bazę wyjściową by w krótkim odstępie czasu po oszlifowaniu stać się brylantem”.



To jest własnie skauting Legii :)))

Każdy kumaty to wie od lat.

Jedna wielka zorganizowana grupa albo inaczej mówiąc CWANIAKI

odpowiedz
Tu i teraz - 29.08.2017 / 12:48, *..centertel.pl

Za wysokie te oceny! Jedynie Szymanski, kuchy, Joodla, astiz I malarz zasluguja na plusy

odpowiedz
MKK - 29.08.2017 / 12:41, *..cws.sco.cisco.com

Złość złością, ale chyba najlepszy na boisku był Łukasz Broź. Wg mnie oceniony za nisko.

odpowiedz
SzopeN - 29.08.2017 / 12:21, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Dziwne, na moje oko to Jodła był najlepszy na boisku. Kolejny raz.

odpowiedz
(L)eprezentanci - 29.08.2017 / 12:17, *..34

Czy nasi reprezentanci w takiej samej formie błysną z Danią? Czy już się oszczędzali na mecz repry? Czy oni myślą, że w ten sposób łatwiej im będzie odejść? kto za nich (Pazdana) tyle zapłaci przy takiej formie?
Ten sezon i tak już stracony (będzie tylko mistrzostwo i puchar), więc może czas bardziej odważnie poszukać młodszych bardziej walecznych, co zostawią zawsze serducho za (L).

odpowiedz
zdziwiony - 29.08.2017 / 12:03, *..203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy 3,8...Wy chyba inny mecz ocenialiście.

odpowiedz