Łukasz Broź po golu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramki i skrót meczu z Pogonią

źródło: ekstraklasa.tv - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3-1. Pierwsza bramka dla stołecznego zespołu padła po rzucie karnym, który skutecznie wykonał Łukasz Broź. Drugiego gola zdobył Thibault Moulin, a trzeci to samobójcze trafienie Lashy Dvaliego. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji spotkania:

Skrót meczu
Bramka Brozia
Bramka Drygasa
Bramka Moulina
Samobójcza bramka Pogoni

Strzał Drygasa
To mógł być gol
Strzał Niezgody
Strzał Frączczaka
Strzał Hamalainena
Strzał Mączynskiego
Kolejny strzał Drygasa
Poprzeczka po strzale Brozia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Afro - 06.11.2017 / 09:14, *..static.nsti.pl

do aro: w te zielone literki "Skrót meczu" musisz kliknąć ;)

odpowiedz
aro - 05.11.2017 / 20:59, *..play-internet.pl

hmmm gdzie ten skrót meczu jak w tytule jest?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.