fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: W Kopenhadze wszystko może się zdarzyć!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 20:45 "Biało-czerwoni" zagrają bardzo ważny mecz z Duńczykami w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Polacy zdecydowanie prowadzą w grupie E, a ewentualna wygrana może ich bardzo przybliżyć do awansu. Bukmacherzy Fortuny dają Polsce nieco ponad 30% szans na zwycięstwo. Na tyle samo szacowany jest remis. Z kolei wygrana gospodarzy to niecałe 40%.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!



Wybrane kursy na ten mecz:

Dania 2,55 - remis 3,1 - Polska 3,15

Robert Lewandowski zdobędzie gola? Kurs 2,5

Padnie powyżej 2,5 gola? Kurs 1,97

Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik? 1-1 po kursie 5,7


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
M@c - 01.09.2017 / 21:41, *..dynamic.chello.pl

Ta drużyna dzisiaj nie ma jaj. Taktyka defensywna Nawałki wreszcie się mści. Polacy nic nie grają!

odpowiedz
Piotr - 01.09.2017 / 21:34, *..193.ipv4.supernova.orange.pl

W pierwszej połowie Polska nie istnieje.
Oby w drugiej połowie powalczyli.

odpowiedz
LW - 01.09.2017 / 21:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dania 4 - 0 Polska !

odpowiedz
BR(L)DNO - 01.09.2017 / 20:09, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Porażka!!!Ponieważ w pierwszej 11 aż trzech "piłkarzy" z NASZEJ LEGIUNII.

odpowiedz
Kj - 01.09.2017 / 18:06, *..dynamic.chello.pl

Przegramy

odpowiedz
jackie - 01.09.2017 / 16:43, *..homebroker.pl

Remis 1:1, w poniedziałek 1:0 do przodu.

Kazachstan dzisiaj remis z Czarnogórą i mundial na wyciągnięcie ręki :)

odpowiedz
- 01.09.2017 / 15:09, *..play-internet.pl

4

odpowiedz
matus007 - 01.09.2017 / 14:55, *..play-internet.pl

nie sugerujcie się tym jak Pazdan gra w Legii na tle reprezentacji !

odpowiedz
matus007 - 01.09.2017 / 14:46, *..play-internet.pl

Pazdan przy Gliku gra 50 % lepiej.... stawiam 50 albo 100 jak coś 300 w kieszeń.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.09.2017 / 14:26, *..224

Pazdek ⚽️Jèdza⚽️!Gooooaaall!

odpowiedz
Piotr - 01.09.2017 / 13:23, *..193.ipv4.supernova.orange.pl

To będzie ciężki mecz, serce podpowiada że wygramy po ciężkim boju, ale rozum mówi że będzie to remis po ciężkim boju.

odpowiedz
LW - 01.09.2017 / 13:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dania 2 - 2 POLSKA !

odpowiedz
Patryniak1916 - 01.09.2017 / 12:31, *..internetdsl.tpnet.pl

Ja zagrałem na Polskę oraz że w meczu będą przynajmniej 4 spalone Łączny kurs 5.89

odpowiedz
edmund - 01.09.2017 / 12:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja bym postawil stowke na to ze Pazdek dzis wylapie czerwien w tym meczu :) sa takie zaklady?

odpowiedz
do matus007 - 01.09.2017 / 12:02, *..internetdsl.tpnet.pl

Jak zagra Padan Jędza i ciamajda Mączyński to na bank przegrasz 5 dych :-))))))

odpowiedz
matus007 - 01.09.2017 / 11:30, *..play-internet.pl

kurs ciekawy chyba buki się posrały ;) postawie 50 zł

odpowiedz