fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka: Powstaje seniorska drużyna kobiet

Woytek, źródło: siatkowka.legia.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja siatkówki Legii Warszawa uruchamia nowy projekt w ramach swojej działalności - treningi seniorskiej siatkówki kobiet. Już 19 września rozpoczną się treningi, które prowadzić będzie Dorota Świeniewicz - dwukrotna mistrzyni Europy w latach 2003 i 2005. Kolejnym etapem ma być stworzenie zespołu, który zostanie zgłoszony do rozgrywek ligowych.

- Na razie skupiamy się na regularnych treningach. Liczymy, że nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy! – mówi Karolina Szewczyk, prezes sekcji siatkarskiej Legii.

Docelowo treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 20:00 – 21:30 w hali przy ul. Naddnieprzańskiej 2/4 na warszawskiej Pradze-Południe. Udział w treningach możliwy będzie po uiszczeniu miesięcznej składki członkowskiej (160 PLN). Zapisy na pierwszy trening przyjmowane są do 12 września pod adresem siatkowka@legia.com. Pierwszy trening służyć będzie kwalifikacji do drużyny i weryfikacji potencjału siatkarskiego.

PIERWSZY TRENING NABOROWY 19 września (wtorek) godz.20.00; ul. Naddnieprzańska 2/4

fot. Legia Siatkówka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.