Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. legiarunclub.pl
fot. legiarunclub.pl
Wtorek, 5 września 2017 r. godz. 10:25

Legia Run Club: Przygotowania do biegów z przeszkodami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Run Club rozpoczyna przygotowania do biegów z przeszkodami. Zajęcia odbywać się będą pod okiem Wojciecha Sobierajskiego, dziesięciokrotnego zwycięzcy Runmageddon Games, których od dwóch lat startuje w biegach z przeszkodami. Treningi odbywać się będą na stadionie Legii oraz na torze z przeszkodami na terenie WAT-u na Bemowie.

Najbliższe zajęcia zaplanowano na sobotę, 9 września na godzinę 11:00 na stadionie Legii.

Oferta specjalna dla członków Legia Run Club: 20 zł/trening lub pakiet 6 treningów/100 zł. Oferta dla osób, które nie są członkami Legia Run Club: 30 zł/trening lub pakiet 6 treningów 150 zł.

Zapisy prowadzone są mailowo: info@legiarunclub.pl - należy zgłaszać się najpóźniej dwa dni przed treningiem.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!