Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Środa, 6 września 2017 r. godz. 12:00

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

17 września o godz. 18:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 9. kolejki Ekstraklasy z Cracovią. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:

Komentarze: (7)

Kiedy, 06.09.2017 15:36:04 - *.static.chello.pl

Kiedy rusza sprzedaż karnetów na kosza pierwszy mecz już za miesiąc a nadal Cisza organizacja fatalna panie prezesie ....

Legia⚽️Legia, 06.09.2017 21:43:07 - *.85

zapełNiENie Legii niewyglâda dibrze do zwolnienia co ci to tworzá!Wystarczy zmienić triche,Dzieci do 12 lat zadarmo Studèci za pòł darmo,stawiamy na wiedze seniorzy za grosze od 50lat.Troche zmian a bédzie pełny I kipiácy !Gorâcyyym!dopingiem !Ł3!

Szuwarek3, 06.09.2017 22:12:46 - *.itvmedia.pl

A teraz wytłumaczcie czemu zabraknie kibiców Cracovii ??

e(L)o, 07.09.2017 01:25:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Kopacze gdzie są puchary !!!!!!!!!!!!???????????

NIE IDE, 07.09.2017 23:16:45 - *.dsl.in-addr.zen.co.uk

Nie ma gosci to nawet nie ma sensu isc, w tv ogladne.

kubica, 08.09.2017 19:16:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Szuwarek-nożowników nie bedzie bo solidarnie sie wstawili za czarne dziwki,że nie weszli na ostatnim meczu z Zagłębiem, no i ch... z nimi.

blazen54, 12.09.2017 10:06:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Prawdziwy i kochający Legie kibic chodzi na każdy mecz,chyba że nie może z przyczyn obiektywnych.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!