Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 6 września 2017 r. godz. 10:11

Dobrzy Ludzie: Kolejne malowanie i zbiórka na zakup karetki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie odmalowała oddział neurologii w Centrum Zdrowia Dziecka - po pracach sprzed kilku tygodniu, tym razem w sali pojawiły się dwie grafiki z bajki Smerfy, oczywiście z legijnymi akcentami. Ze sprzedaży szalików Dobrych Ludzi zebrano 10,1 tysiąca złotych i kwota ta zasiliła rachunek, na którym zbierane są fundusze na zakup nowej karetki dla CZD.

Na tę chwilę na poczet tej akcji udało się zebrać 77 257,55 zł. Wesprzeć akcję można także:
- wpłacając pieniądze na konto
Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"

- biorąc udział w licytacji unikatowego szalika oraz spodenek Andrzeja Fonfary.W ostatnich dniach do Centrum Zdrowia Dziecka trafiły także dwa komputery oraz gry edukacyjne. Sprzęty trafiły do Gabinetów Adaptacji Funkcjonalnej, gdzie będą wspomagały m.in. rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i koncentracji. "Dziękujemy również SKLW oraz Dobrym Ludziom za przeprowadzone zbiórki gier i zabawek edukacyjnych, które wspomagają rehabilitacje naszych pacjentów" - poinformowało CZD.

Komentarze: (1)

calb, 06.09.2017 13:26:10 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Redakcjo, poprawcie - link jest do aukcji z szalikiem, która się już zakończyła.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!