Zagłębie Sosnowiec na wyjazdowym meczu z Odrą Opole w czerwcu 2014 roku - fot. zaglebie.sosnowiec.pl
REKLAMA

Mecz z Ruchem Zdzieszowice w Opolu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Z powodu negatywnej opinii policji, spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Ruchem Zdzieszowice a Legią Warszawa nie odbędzie się w Zdzieszowicach, a w oddalonym o blisko 40 kilometrów Opolu. Po długich rozmowach, w których brali udział przedstawiciele klubu, miasta oraz policji, uznano, że na stadionie Ruchu, w dużej mierze poprzez niewystarczającą infrastrukturę, policja nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa w przypadku imprezy masowej podwyższonego ryzyka.

Stadion Odry Opole, na którym rozegrane zostanie spotkanie, posiada 3300 miejsc siedzących, w tym 500 miejsc dla kibiców gości. Spotkanie ma się odbyć w czwartek 21 września o godzinie 15:30. Nie są jeszcze znane ceny biletów i zasady ich dystrybucji przez klub ze Zdzieszowic - najpierw musi zostać podpisana umowa pomiędzy klubami dotycząca wynajmu stadionu przy ulicy Oleskiej 51 w Opolu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.