Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 9 września 2017 r. godz. 10:17

Judo: Nabory na nowy sezon

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wystartował kolejny sezon w Judo Legia Warszawa. Legijna sekcja zaprasza chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z tym sportem. Nabory do klubu prowadzone są przez cały rok, natomiast dbając o jakość zajęć to sekcja i trener ostatecznie podejmują decyzję do której grupy może dołączyć nowy uczestnik.

Jak zapisać się na trening próbny?
– przez trening próbny rozumiemy pierwszy trening dziecka w danej grupie (nie ma tworzonych specjalnych dni treningów próbnych)
– zapisy są przyjmowane tylko i wyłącznie drogą mailową na adres info@judo.legia.com. W tytule prosimy wpisywać nr grupy oraz imię i nazwisko uczestnika np. U1 Karol Nowak. Mail powinien zawierać następujące informacje:
– numer grupy, do której docelowo chcą Państwo dołączyć,
– imię i nazwisko dziecka,
– datę urodzenia,
– dane kontaktowe do rodzica

* numer grupy – znajduje się na harmonogramie i jest oznaczony WIELKĄ LITERĄ oraz CYFRĄ, każda lokalizacja ma inne oznaczenie i tak np. grupy z ul. Koncertowej mają przed cyfrą dużą literę U, grupy z Gocławia – G, grupy z Wilanowa – W.

*grupa docelowa – prosimy wybierać grupę, do której chcą Państwo dołączyć, odradzamy przychodzenie do inne grupy, z innym trenerem, najlepiej rozpocząć w miejscu i z trenerem docelowym, wtedy dzieci dużo lepiej odnajdują się na zajęciach

Zależy nam, żeby dziecko już na pierwszym treningu zapoznało się z trenerem oraz miejscem zajęć. Chcemy też uniknąć sytuacji kiedy zapiszą się na trening w inny dzień niż grupa docelowa, a później grupie docelowej nie będzie miejsca.

Zajęcia skierowane są do dzieci, które ukończyły 4 lata. Młodsze dzieci do klubu nie są przyjmowane.

Strój na pierwsze zajęcia i obowiązkowa woda
Na treningu próbnym dziecko musi mieć strój sportowy, czyli koszulka + spodenki – ważne by były bez suwaków, lepiej z długimi nogawkami, obuwie na zmianę (dzieci ćwiczą na bosaka, ale poruszają się po klubie w zmienionym obuwiu, dzięki temu nie wnoszą piachu/brudu na mate (preferowane obuwie typu klapki, crocsy, japonki), butelkę 0,5 l. wody (bardzo prosimy o zwrócenie uwagi co piją dzieci – unikamy wód słodzonych typu woda cytrynowa/truskawkowa etc, soków i napoi gazowanych). Trener prowadzący wskaże, w którym miejscu na sali taką butelkę można postawić – WAŻNE! Prosimy o podpisywanie lub oznaczanie butelek – np. jaką nakleją by dziecko wiedziało, która jest jego lub stosowanie bidonów z oznaczeniami.

Po odbyciu treningu próbnego należy pobrać ze strony internetowej judo.legia.com dokumenty członkowskie (deklarację członkowską, statut, regulamin i warunki uczestnictwa) i zapoznać się z ich treścią. Dokumenty zawierają dokładne informację m.in. opłat członkowskich, numeru konta i zasad dokonywania płatności.

W ciągu dwóch miesięcy od momentu przystąpienia do klubu obowiązkowo trzeba zakupić pakiet startowy – koszt pakietu uzależniony jest od rozmiaru judogi. Pakiety z judogami do 150 cm włącznie kosztują 150 zł, natomiast większe rozmiary – 200 zł.

Wszyscy uczestnicy zajęć są zobowiązani do posiadania judogi firmy Adidasa, która będzie się znajdowała w pakiecie startowym. W skład pakietu wchodzi również koszulka, smycz i plastron, czyli naszywka na plecy z imieniem i nazwiskiem dziecka lub inicjałem imienia i nazwiskiem (nadruk max. 15 liter, powyżej 15 – zamiast imienia jest inicjał, nie stosuje się zdrobnień).

Lokalizacje

Ochota
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
ul. Ks. Trojdena 2C, 02-109 Warszawa

Wilanów
Szkoła Podstawowa nr 358
ul. Ledóchowskiej 10, 02-972 Warszawa

Ursynów
Gimnazjum nr 92
ul. Koncertowa 4, 02-787 Warszawa (Metro Ursynów)

Gimnazjum nr 95
ul. Lokajskiego 3, 02-793 Warszawa (Metro Natolin)

Praga-Południe
Szkoła Podstawowa nr 312
ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa (Gocław)

Chotomów
Gimnazjum Publiczne im. Orła Białego
ul. Partyzantów 23, 05-123 Chotomów

Więcej info na judo.legia.com.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (4)

Oczko, 09.09.2017 11:05:34 - *.centertel.pl

Judo umiera nie ma chętnych na treningi .

hajdukL, 09.09.2017 19:03:12 - *.ar-network.pl

Kondycja judo może i słaba ale się trenuje. Rodzice przyprowadzać dzieci na treningi!
Sekcja CMG pozdrawia Legijną.

maestro, 10.09.2017 18:13:58 - *.dynamic.chello.pl

Q.va , ale bełkot , ja pierd....

MKK, 11.09.2017 10:02:57 - *.pi.navo.pl

Nie ma lepszego sportu dla małych dzieci. Zapewnia im wszechstronny rozwój i wspomaga koordynację ruchową

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!