Projekt ośrodka akademii piłkarskiej Legii Warszawa
REKLAMA

Wizualizacja ośrodka Legii w Książenicach

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy odbył się panel dyskusyjny „Piłka nożna - biznes wart gry”. W trakcie dyskusji po raz pierwszy publicznie przedstawiona została animacja 3-D prezentująca przyszły ośrodek Legii Warszawa w gminie Grodzisk Mazowiecki.

Klub ukończył projekt wykonawczy nowoczesnego ośrodka treningowego i uzyskał pozwolenie na budowę. Projekt jest flagową inwestycją Legii i posiada wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej i Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Zobaczcie jak będzie wyglądał:

.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
MKK - 11.09.2017 / 09:26, *..pi.navo.pl

Pieniądze na akademię są. W budżecie miasta są zarezerwowane na trzy lata. Ponadto z LM poszły na ten cel. Na początek starczy. Aczkolwiek wydaje mi się, że już jest opóźnienie

odpowiedz
kholmer - 10.09.2017 / 17:26, *..5.53.178

Bez poważnej akademii z przynajmniej sześcioma boiskami nie możemy liczyć na jakikolwiek rozwój. Od czasu do czasu trafi do nas lepszy odpad z Belgii i w ramach odchudzania wspomoże Legię na kilka miesięcy, aż do lepszej oferty z ligi na poziomie.

Trzeba przyznać, że jesteśmy co najmniej 10 lat do tyłu, Zagłębie, Amica, nawet Wisła mają swoje ośrodki, które będą procentować w przyszłości. My natomiast będziemy się zadowalać 25-letnimi debiutantami i przecenionym szrotem z problemami gastrycznymi.
Lata zaniedbań, kolejne kadencje nierozwojowych zarządów, wieczne zadłużenie zewnętrzne....
Nasi wychowankowie ratują swoje kariery gdzie indziej, bo przecież trzeba stawiać na 0,5m euro tłustej nielojalnej masy z zagranicy.

Oby ten ośrodek powstał jak najszybciej, wraz z nim system szkolenia, najlepiej żywcem sprowadzony z Belgii/Niemiec wraz z trenerami. Póki co mamy dwa boiska treningowe, które słusznie Czerczesow nazwał przedszkolem.

odpowiedz
Aaa - 10.09.2017 / 10:28, *..adsl.inetia.pl

Legia ma długi wiec czy ta budowa ma szanse powodzenia ?

odpowiedz
Gocław - 09.09.2017 / 21:08, *..play-internet.pl

Brawo Panie Mioduski, wybaczę Panu nawet 2-3 lata bez Mistrza Polski jak zrealizuje Pan, to co jest zawarte w tym filmie. Powodzenia! Tylko Legia!

odpowiedz
grzesiek do L - 09.09.2017 / 19:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

100 % racji brachu :)

odpowiedz
L - 09.09.2017 / 15:44, *..146

Flagową inwestycją Legii to powinna być drużyna. Zawsze i niezmiennie. L!

odpowiedz
Al - 09.09.2017 / 14:45, *..dynamic.chello.pl

Akcelerator dla startapuf...

odpowiedz
kuba - 09.09.2017 / 14:01, *..dynamic.chello.pl

Dla mnie ok, ale czy to kiedykolwiek powstanie to się okaże. Może lepiej byłoby za te pieniądze reaktywować hokej i powalczyć o ligę do tego teraz zainwestować grubą kasę w koszykówkę no i oczywiście w samych zdecydowanie lepszych piłkarzy. Co nam po takim ośrodku skoro odpadamy z Kazachami lub Mołdawianami?.

odpowiedz
Czaro - 09.09.2017 / 11:12, *..play-internet.pl

Haha troll z Krakowa Poznania i innych miasteczek aż skręca od samego patrzenia na wizualizacje a co dopiero jak powstanie. Fajnie ze takie instytucje jak Ministerstwo PZPN I MZPN wspierają Legia mając świadomość jak wielka to marka i ilu reprezentantów krajów dostarcza.

odpowiedz
PAWEŁ - 09.09.2017 / 11:08, *..artexim.pl

SULEJÓWEK NIE CHCIAŁ

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 08.09.2017 / 23:46, *..194

Projekt ładny ale za skromny I zacofany,talkie budynki to lata 90te Miejmy nadzieje że jest szansa na nowá visual I nowy design nowy futurystyczny project Ośrodka z kameralnym stadionem do 5tyś miejsc ,Grodzisk ma kibiców I napewno zapełniá na każdym ciekawym spotkaniu stadion,na lata a nie standard,budowanie . Legia !to potéga!ktoś?zapomniał ?Ośrodek powinien być olbrzymi I wiècej zieleni ,bieli,czerwieni !

odpowiedz
Legia⚽️Legia - 08.09.2017 / 23:19, *..194

grzesiek, 08.09.2017 20:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mi sie wydaje ze miodek opchnie Legie za jakis rok czasu jakiemus potentatowi finansowemu. Przeciez on jakby nawet stanal na glowie nie ogarnie tego wszystkiego ! ! ! Musiał by chyba nie spać nie jeść nie robić kupy tylko na okrągło LEGIA LEGIA LEGIA. Może i specjalnie taki cyrk powstaje, zamrażanie pensji piłkarzom co to ma być ? Osłabianie kadry poprzez zakup jakiegoś berto pasquato i sadiku i jeszcze wmawianie ze ten ostatni kosztowal 1 mln euro . Afera z przeciekiem pensji piłkarzy aby wywołać konflikty w druzynie. Legia stoczy się na dno i wtedy miodek opchnie ten klub komuś i powie" milo mi poinformowac iz od dnia bla bla przestaje byc wlascicielem Legii. Krotka choc bardzo intensywna przygoda przerosła mnie, choć będę ją miło wspominał do końca dni. Uważam że tak wielki potentant finansowy jak xxx araby lub chinole lub ruuskie bedzie idealny dla rozwoju klubu. Zapewniam kibicow ze myslalem nad tym od dawna i to dobra decyzja. Dziekuje kibicom za wsparcie. bla bla bla...

odpowiedz
Legia Wlkp - 08.09.2017 / 22:50, *..9

To tylko projekt !!! kasy brak wiec i realizacji projektu będzie brak !!!!!

odpowiedz
Echhh - 08.09.2017 / 22:38, *..217-171-54.tkchopin.pl

W wizualuzacjach to jestesmy mistrzami. I co z tego skoro kupujemy taki szrot.

odpowiedz
NT(L)N1916 - 08.09.2017 / 21:26, *..centertel.pl

Do Mietek
Chłopcze zmień dealera lub bierz pół

odpowiedz
grzesiek - 08.09.2017 / 20:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

mi sie wydaje ze miodek opchnie Legie za jakis rok czasu jakiemus potentatowi finansowemu. Przeciez on jakby nawet stanal na glowie nie ogarnie tego wszystkiego ! ! ! Musiał by chyba nie spać nie jeść nie robić kupy tylko na okrągło LEGIA LEGIA LEGIA. Może i specjalnie taki cyrk powstaje, zamrażanie pensji piłkarzom co to ma być ? Osłabianie kadry poprzez zakup jakiegoś berto pasquato i sadiku i jeszcze wmawianie ze ten ostatni kosztowal 1 mln euro . Afera z przeciekiem pensji piłkarzy aby wywołać konflikty w druzynie. Legia stoczy się na dno i wtedy miodek opchnie ten klub komuś i powie" milo mi poinformowac iz od dnia bla bla przestaje byc wlascicielem Legii. Krotka choc bardzo intensywna przygoda przerosła mnie, choć będę ją miło wspominał do końca dni. Uważam że tak wielki potentant finansowy jak xxx araby lub chinole lub ruuskie bedzie idealny dla rozwoju klubu. Zapewniam kibicow ze myslalem nad tym od dawna i to dobra decyzja. Dziekuje kibicom za wsparcie. bla bla bla...

odpowiedz
@mietek - 08.09.2017 / 20:05, *..39.ipv4.supernova.orange.pl

Koledzy wyżej dobrze powiedzieli apropo twojej lokalizacji.
Dodam jeszcze , że większość Wielkich Klubów posiada takie ośrodki z dala od miasta.

odpowiedz
do Mietek - 08.09.2017 / 19:43, *..dynamic.chello.pl

czy Ty sie dobrze czujesz? wiesz ile kosztuje ziemia w punktach ktore wymieniles? i zdanie te parki sa za duze ? nie ma czegos takiego jak za duzy park jak Ci zielen nie pasuje to na nia nie patrz

odpowiedz
4444 - 08.09.2017 / 19:37, *..static.ip.netia.com.pl

Nie ma pieniędzy ale są marzenia aby tak dalej a gdzie w tym pierwsza drużyna

odpowiedz
Do Mietek - 08.09.2017 / 19:29, *..play-internet.pl

Nie kompromituj się chłopaku , było dawno powiedziane ze dzieci i LSS będą ćwiczyły ba boiskach przy ł3 . Młodzież z liceum i gimnazjum będzie z koszarowana.

odpowiedz
Legia⚽️Legia - 08.09.2017 / 19:29, *..185

warszawa.vectranet.pl
Taki ośrodek powinien być gdzieś blisko centrum Warszawy, żeby dzieciaki mogły z niego korzystać a nie gdzieś na takim wygwizdowiu. Powinni zrobić taki ośrodek na przykład na Polu Mokotowskim albo w Parku Skaryszewskim. Te parki są za duże i gdyby część miasto poświęciło na tak zacny ośrodek nikt by nie miał nic przeciwko.

odpowiedz
do Mietek - 08.09.2017 / 19:28, *..dynamic.chello.pl

przecież oczywiste jest że chodzi o pieniądze, na taki ośrodek w Warszawie nikogo nie stać... a na taki w Grodzisku mam nadzieję że się uda i się bardzo cieszę że w tym jak nazwałeś wygwizdowie powstanie tak zacny obiekt zamiast niczego na polach mokotowskich....

odpowiedz
Do Mietek - 08.09.2017 / 19:25, *..t-mobile.pl

Po pierwsze - miasto nie odda takich terenow jak Pola Mokotowskie.
Po drugie - to nie sim city - nie możesz sobie budować ośrodka w parku, bo istnieje coś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego.
po trzecie - zastanawialeś się skąd wziąć kasę na tereny blisko centrum?
Po czwarte - po to jest internat żeby dzieciaki mogly tam się uczyć. Tak to wygląda w poważnych klubach.

odpowiedz
Słabek - 08.09.2017 / 19:24, *..dynamic.mm.pl

No i a(L)igancko!

odpowiedz
x - 08.09.2017 / 19:14, *..19-1.cable.virginm.net

uwierze jak zobacze koparki!

odpowiedz
Matt - 08.09.2017 / 19:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwsza łopata wbita w Książenicach to będzie początek wielkiej Legii.

odpowiedz
Mietek - 08.09.2017 / 19:02, *..warszawa.vectranet.pl

Taki ośrodek powinien być gdzieś blisko centrum Warszawy, żeby dzieciaki mogły z niego korzystać a nie gdzieś na takim wygwizdowiu. Powinni zrobić taki ośrodek na przykład na Polu Mokotowskim albo w Parku Skaryszewskim. Te parki są za duże i gdyby część miasto poświęciło na tak zacny ośrodek nikt by nie miał nic przeciwko.

odpowiedz
ddd - 08.09.2017 / 18:44, *..sieradz.vectranet.pl

Prima aprilis! Nigdy cos takiego nie powstanie!

odpowiedz
RafaL - 08.09.2017 / 18:26, *..163

Super!!!!!! Kiedy ma byc gotowy ?

odpowiedz
LW - 08.09.2017 / 18:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Swietny ! LEGIA !!!

odpowiedz
KUBA - 08.09.2017 / 18:23, *..173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajnie. Grodzisk będzie wielki. Żeby tylko nie zaniechali budowy boisk treningowych przy stadionie Legii od strony Czerniakowskiej.

odpowiedz
Piotr - 08.09.2017 / 18:22, *..39.ipv4.supernova.orange.pl

Bardzo ładny projekt, już nie mogę się doczekać kiedy zaczną budowę tego ośrodka, a w szczególności ciekawi mnie Legia Lab.

odpowiedz
Jacoo - 08.09.2017 / 18:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zacnie

odpowiedz