Piłkarze Legii po przegranej ze Śląskiem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze o meczu ze Śląskiem

Kamil i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Inaki Astiz: W pierwszej połowie staraliśmy się odbierać piłkę w środku pola i grać z kontry. Mieliśmy parę sytuacji, ale brakowało nam spokoju w ostatnim podaniu. Kilkukrotnie mieliśmy sporo miejsca w środku pola. Pierwsza bramka była kontrowersyjna, a przy drugiej to ja nie najlepiej się zachowałem. Niepotrzebnie zrobiłem jeden krok do przodu. Na gorąco trudno powiedzieć, dlaczego przegraliśmy. Nie jesteśmy zadowoleni po takim meczu.

Na razie musimy pracować, żeby w następnym spotkaniu było lepiej. Myślę, że nieprawdą jest iż podeszliśmy do tego meczu zbyt pewnie. W każdym starciu naszym celem jest wygrana.

Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław): Zagraliśmy dobry mecz i dominowaliśmy przez całe spotkanie. Wydaję mi się, że po tym pojedynku nie musimy sobie pluć w brodę, iż nie zwyciężyliśmy wyżej. Mam nadzieję, że w następnych starciach nasza skuteczność będzie lepsza. Gra z Legią to sama motywacja. Wiedzieliśmy, jak grają mistrzowie Polski i skutecznie się im przeciwstawialiśmy.

Łukasz Madej (Śląsk Wrocław): Trenujemy schematy dośrodkowań i cieszy, że pokazaliśmy jakiś poziom poniżej, którego nie schodzimy. Można tylko się cieszyć, że znowu udało mi się zanotować asystę. Do przerwy przegrywaliśmy, ale to my prowadziliśmy grę. Chcemy grać szybko piłką i to nam wychodzi. Chwała nam za wygraną z Legią, bo to nieważne czy on jest w kryzysie czy nie, to takie zwycięstwa zawsze cieszą. Wyszliśmy na grę bardzo ofensywie i wygraliśmy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.