fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: Wataha Zielona Góra 62-17 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W drugim meczu play-off o miejsca 4-6 II ligi rugby Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Watahą Zielona Góra 17-62. Gospodarze zdominowali legionistów w pierwszej połowie i prowadzili 36-0. Po zmianie stron nie dali sobie odebrać wygranej. Więcej informacji o sekcji w dziale Rugby.

Punkty Wataha: Przemysław Kindra 15 (3P), Filip Fleury 15 (3P), Patryk Dziok 10 (5pd), Mateusz Lentowczyk 5 (P), Oskar Dziok 5 (P), Dominik Jędrzejak 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Dariusz Krause 2 (pd).

Punkty Legia: Mariusz Głozak 5 (P), Adam Wojtacki 5 (P), Krzysztof Kucharski 5 (P), Daniel Szczepaniak 2 (pd).

P - przyłożenie 5 pkt.
pd - podwyższenie 2 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
wawa - 17.09.2017 / 21:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W ZG Tylko Falubaz :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.