Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
U-10: UKS Bródno 08 - Legia LSS 08, młodzież - fot. Raffi / Legionisci.com
U-10: UKS Bródno 08 - Legia LSS 08, młodzież - fot. Raffi / Legionisci.com
Czwartek, 14 września 2017 r. godz. 22:07

Młodzież: Legia LSS 2008 górą na Bródnie

Raffi, źródło: Legionisci.com

W swoim drugim meczu ligowym jesienią, legioniści zmierzyli się zna wyjeździe z SMP UKS Bródno. Mecz rozpoczął się od "trzęsienia ziemi" tj. od... hat tricka napastnika "Wojskowych". Potem było zarówno efektownie, jak i skutecznie. Także gospodarze kilkakrotnie odpowiedzieli golami, jednak szersze uśmiechy mieli dzisiaj na koniec spotkania gracze Legia Soccer Schools. W sobotę podopieczni Łukasza Listwana i Rafała Wajmana zmierzą na na Ł3 z Polonią Warszawa.

Zaplanowane na środę spotkanie CLJ U-15 z AP Talent Białystok zostało przełożone na późniejszy termin.

U-10: UKS Bródno 08 - Legia LSS 08

Strzały (celne): Bródno 15 (9) - Legia 55 (41)

Legia: Jan Bartoszek, Jan Mierzejewski, Jan Rodak [09], Piotr Komorowski, Karol Banaszek, Kuba Kuciński, Kuba Piaseczny [09], Adrian Oszmański, Miłosz Morawski, Sebastian Lichocki
Trener: Łukasz Listwan, Rafał Wajmanfot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.comKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!