Piłka wodna: Legia zagra w memoriale w Sztokholmie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii wezmą udział w memoriale Larsa i Thomasa Fjärrstadów, który rozegrany zostanie w Sztokholmie. Legioniści przygotowujący się do nowego sezonu, zagrają z reprezentacją Szwecji do lat 17 (sobota, 12:30) oraz trzy godziny później z zespołem Järfälla. Na niedzielę zaplanowano spotkania półfinałowe i finał.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.