Szermierka: Gidziński 3. w mistrzostwach Mazowsza juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę w Warszawie odbyły się mistrzostwa Mazowsza w szermierce, w kategorii juniorów. Trzecie miejsce w szpadzie zajął Piotr Gidziński z Legii. Jedenasta była Wiktoria Bucholc, dwunasta Barbara Pirsztuk. Tego dnia legioniści wzięli także udział w zawodach Kmicic Cup w Częstochowie.
Wśród dzieci nasi zawodnicy zajmowali następujące lokaty: 13. Maria Wilanowska, 13. Tymon Lachowski, 19. Wojciech Krasnowski. Wśród młodzików: 35. Ignacy Tyczyński.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.