Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 19 września 2017 r. godz. 07:58

Szermierka: Gidziński 3. w mistrzostwach Mazowsza juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę w Warszawie odbyły się mistrzostwa Mazowsza w szermierce, w kategorii juniorów. Trzecie miejsce w szpadzie zajął Piotr Gidziński z Legii. Jedenasta była Wiktoria Bucholc, dwunasta Barbara Pirsztuk. Tego dnia legioniści wzięli także udział w zawodach Kmicic Cup w Częstochowie.
Wśród dzieci nasi zawodnicy zajmowali następujące lokaty: 13. Maria Wilanowska, 13. Tymon Lachowski, 19. Wojciech Krasnowski. Wśród młodzików: 35. Ignacy Tyczyński.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!