Żeglarstwo: Klepacka druga po dwóch dniach MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Japonii na akwenie Enoshima trwają Mistrzostwa Świata klasy RS:X, w których startuje zawodniczka żeglarskiej Legii, Zofia Klepacka. Legionistka po dwóch dniach rywalizacji zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Klepacka pierwszego dnia dwukrotnie zajmowała miejsce drugie, zaś dnia drugiego kończyła wyścigi na pozycjach 2, 1 i 3.
Na razie w klasyfikacji generalnej prowadzi Chinka, Peina Chen.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (4)

Zbyszek - 19.09.2017 17:16:52, *.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Windsurfing to nie żeglarstwo!!!

MKK - 19.09.2017 18:12:18, *.warszawa.vectranet.pl

Dawaj Zośka! Musi być Mistrz!

Szakal - 19.09.2017 19:49:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zośka to na dzisiaj jedyny Legionista z jajami. Mogłaby prowadzić szkolenia z ambicji i motywacji dla tych rozkapryszonych panienek z L1. Oczywiście tych "dwóch Legionistów" to sie nie tyczy;-)
Pani Zofio, trzymam kciuki!

Key ball - 20.09.2017 12:54:01, *.play-internet.pl

Niech chinki przepadaja na dopalacze

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.