REKLAMA

Dobrzy Ludzie: 85 760 zł na karetkę dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Nie ustaje zbiórka prowadzona przez Dobrych Ludzi na nową karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Po ostatnich kwestach, licytacjach pamiątek i wpłatach na konto, na ten cel udało się zebrać 85 760,69 złotych. Koszt zakupu karetki to około 350 tysięcy złotych. Wesprzeć akcję może każdy z Was, dokonując wpłaty na konto:

ZBIÓRKA NA KARETKĘ
Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
assassin - 23.09.2017 / 21:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pół roku i 1/4 uzbierana. Zbiórki na stadionie mogą być max na rundę bo tez nie o to chodzi żeby robić co mecz, są inne potrzeby. Kwota do uzbierania jest bardzo duża, ale do końca roku myślę, że 1/3 będzie spokojnie na koncie. Z tym, że wygląda mi na to, że łatwiej uzbierać 3 razy taką kwotę niż na jeden raz, taka cecha narodowa, że zrywy nam lepiej wychodzą. A dzisiaj wygląda tak, ze cel odległy, nabywcow szalikow i kubkow też nie ma jakos strasznie dużo bo to przeważnie Ci sami co wrzucają do puszek i robią przelewy. Ale to właśnie jest ta najwartościowsza tkanka, która chce pokazać i pokazuje, że mozna. Szacun bracia. Pozdrowienia dla Dobrych Ludzi od człowieka, który się stara być dobry.

odpowiedz
Toni - 23.09.2017 / 10:09, *..0pools.vodafone-ip.de

Kwota na karetke duza to trzeba przyznac.Ja juz wpacilem i wplace jeszcze raz.Ale trzeba zrobic zrzutke na stadionie albo i trzy zrzutki.Bo w takim tempie z koszulek i kubkow to bedziemy zbierac 3 lata na ta karetke.
Albo pelna mobilizacja na cala Polske.Na grypy,fan cluby.I wtedy pieniadze sie uzbiera.
Ludzie jestesmy Legia Warszawa pokazmy ze potrafimy.Zrobmy poraz kolejny cos co przed nami nie zrobil nikt.

odpowiedz
palma - 23.09.2017 / 08:26, *..150.ipv4.supernova.orange.pl

Wytargać za uszy jakiegoś celebrytę i od razu licznik podskoczy. Oni tyle to za denny wywiadzik w dzień dobry tvn biorą

odpowiedz
Arek - 22.09.2017 / 23:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tam też uważam, że taka zbiórka na stadionie by się przydała. Skoro raz można było, to czemu by nie powtórzyć?

odpowiedz
Do K.... - 22.09.2017 / 23:18, *..centertel.pl

Mordko wpłacaj 270 Tysia i kończymy ta zbiórkę przecierz jestes Legia Warszawa stać nas na czukwu stać nas na karetkę ;)

odpowiedz
Haban - 22.09.2017 / 23:12, *..adsl.inetia.pl

Znowu zróbmy zbiórkę na na stadionie i kolejne 50 popłynie na to co właściwe.

odpowiedz
@ kurwa ludzie - 22.09.2017 / 21:37, *..play-internet.pl

Zamknij pysk i nie siej propagandy!!! Nie masz ochoty nie bierz udzialu!

odpowiedz
Kurwa ludzie - 22.09.2017 / 19:28, *..dynamic.chello.pl

Jestesmy Kibicami Legii Warszawa. Zakończmy te zbiórkę!

odpowiedz