Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com

Żeglarstwo: Klepacka czwarta na MŚ w kl. RS:X

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zofia Klepacka zajęła czwarte miejsce na żeglarskich mistrzostwach Świata w klasie RS:X, które zakończyły się w Japonii. Legionistce zabrakło punktu do brązowego medalu. W finałowym wyścigu Klepacka bardzo dobrze zaczęła i na dolnym znaku była pierwsza. Ostatecznie dzisiejsze zawody zakończyła na miejscu 4. i na tej właśnie lokacie uplasowała się w klasyfikacji generalnej MŚ.
Przed ostatnim wyścigiem, legionistka plasowała się na miejscu piątym. Trzy pierwsze miejsca klasyfikacji generalnej zajęły Chinki.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

MKK - 23.09.2017 18:18:02, *.warszawa.vectranet.pl

Jazda z Chinkami, hej Zośka jazda z Chinkami.
Pechowe to czwarte miejsce, ale wiem, że dałaś z siebie wszystko. Gratulacje

matus007 - 23.09.2017 18:40:26, *.play-internet.pl

brawo!!!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.