Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 23 września 2017 r. godz. 07:20

Piłka wodna: Trzech legionistów w kadrze na el. ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzech piłkarzy wodnych Legii otrzymało powołania do reprezentacji Polski na drugą rundę eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Bartek Szymański, Tomasz Sypuła oraz Andrzej Maciejewski pojechali na Słowację, skąd udadzą się do czeskiego Prerova na turniej międzynarodowy, zaś w dniach 6-8 października w Gorzowie Wlkp. wezmą udział w kwalifikacjach do ME, w których Polacy zmierzą się z Białorusią, Izraelem i Szwajcarią.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!