Piłka wodna: Trzech legionistów w kadrze na el. ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzech piłkarzy wodnych Legii otrzymało powołania do reprezentacji Polski na drugą rundę eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Bartek Szymański, Tomasz Sypuła oraz Andrzej Maciejewski pojechali na Słowację, skąd udadzą się do czeskiego Prerova na turniej międzynarodowy, zaś w dniach 6-8 października w Gorzowie Wlkp. wezmą udział w kwalifikacjach do ME, w których Polacy zmierzą się z Białorusią, Izraelem i Szwajcarią.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.